Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

pegasus_LARGE_t_1041_45850492.JPG

 

Ε;

epsine gourounaki o spiros re akolouthoumeno apo violia k tsipoura...

Edited by CHRIS
Link to comment
Share on other sites

Αν δε δουμε φωτο δεν πιστευουμε τιποτα. Εδω μεχρι κι εγω ποσταρα τσικνα απο προψες ναπουμε

Link to comment
Share on other sites

Εχει 6 ματς σερι πολυ καλα τωρα η Λεστερ. Αν μαζεψει 12-14 βαθμους, νομιζω πως θα γινει το θαυμα.

Link to comment
Share on other sites

1-1 τελικά η ΜU. Έχω ρέψει στο γέλιο με τον πρώην καθηγητή μου στο πανεπιστήμιο που μας έκανε αθλητική οικονομία. Φανατικός ΜU. Όλη την χρονιά έχει ρίξει τα καντήλια της ζωής του στο twitter σε παίχτες, προπονητή, διαιτητές και τον ανάδρομο Ερμή. Διαβάζεις 2-3 τουιτ και σου φτιάχνει τη διάθεση. :D

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο σ' αυτό που λες, οτι δεν διωχνουν εύκολα. ? αραδοσιακά. Αυτό είναι το σωστό για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο για την ΜανΓιου χθες δεν ήταν ο αποκλεισμός, αλλά ότι δεν φαίνεται φως στο βάθος του τούνελ. 

? ολλοί λένε ότι το πρόβλημα είναι ο Φαν Χααλ, ενώ στην πραγματικότητα το πρόβλημα είναι το πολύ χαμηλής ποιότητας ρόστερ που έχει όχι τόσο σε ταλέντο, όσο σε προσωπικότητα. 

Είναι η απόλυτη προσωποποίηση της παροιμίας, εκεί που κρέμαγαν οι καπεταναίοι τ' άρματα, κρεμάνε οι γύφτοι τα νταούλια. 

Δηλαδή να έρθει ο Μουρίνιο. Και; 

Θα ζητήσει τουλάχιστον 6-7 πρωτοκλασσάτες μεταγραφές για να παίξει ένα αποκρουστικό ποδόσφαιρο που θα κράξει γρήγορα το κοινό του Τράφορντ και θα έχει μπει η ομάδα σε μια λούπα άνευ προηγουμένου. Για Ευρώπη δεν το συζητάμε, όπως πάει θα κάνει καιρό να ξαναπρωταγωνιστήσει. 

Από την άλλη και η Λίβερπουλ δεν είναι για χαρές και πανηγύρια, αλλά σε εμάς λόγω Κλοπ, 2-3 παικτών και ελπίδας εξορθολογισμού των μεταγραφών το καλοκαίρι, υπάρχει μια προοπτική επαναφοράς στην κανονικότητα. 

Σε 180' η Λίβερπουλ ήταν σαφώς καλύτερη ομάδα, πιο φρέσκια, πιο φιλόδοξη, αλλά πάντα μετρίων δυνατοτήτων και αυτό είναι που πρέπει να προβληματίσει την ΜανΓιου.

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×