Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Την σφάξανε την Λέστερ σήμερα. Μούφα κόκκινη στην αρχή του δευτέρου, μούφα πέναλτι στο 80.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα και δεν της δίνουν πέναλτι στο 90. Άμα γινόταν στην Ελλάδα θα ήταν φυσιολογικό, αλλά στην ? ρέμιερ;

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ο διαιτητής σίγουρα ήταν μαστουρωμένος και είχε πιει καμιά δεκαριά μπύρες.

Link to comment
Share on other sites

ρε σου λεω εχει κλειδωσει με το χθεσινο διπλο στη Στοουκ. 2 ηττες σιγουρες εχει ο Ρανιερι με ΜανΓιου και Τσελσι, οι αλλοι τραινο θα πανε μεχρι το τελος

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα δε συγκινεί το παραμύθι... της Λέστερ; 

 

Ούτε εμένα.. ? οια Λέστερ τώρα. Του χρόνου θα παλεύει να σώσει κατηγορία σαν την Μπλάκμπερν κάποτε. Μακάρι να το πάρει καμία Τότεναμ

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα.. ? οια Λέστερ τώρα. Του χρόνου θα παλεύει να σώσει κατηγορία σαν την Μπλάκμπερν κάποτε. Μακάρι να το πάρει καμία Τότεναμ

 

Γιατί πρέπει να το πάρει σώνει και καλά μεγάλη ομάδα; Ας το πάρει η Λέστερ κι ας πέσει Νάσιοναλ Λιγκ μετά.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πρέπει να το πάρει σώνει και καλά μεγάλη ομάδα; Ας το πάρει η Λέστερ κι ας πέσει Νάσιοναλ Λιγκ μετά.

 

Σιγά την μεγάλη ομάδα μωρέ την Τότεναμ και την Ρόμα... Επειδή τις υποστηρίζει ο Ζάστρος έγιναν και μεγάλες ομάδες;

Link to comment
Share on other sites

Σιγά την μεγάλη ομάδα μωρέ την Τότεναμ και την Ρόμα... Επειδή τις υποστηρίζει ο Ζάστρος έγιναν και μεγάλες ομάδες;

 

Μην κολλάς στις λεπτομέρειες. Γιατί η Τότεναμ και γιατί "ποιά Λέστερ" και τι σχέση έχει αν θα πέσει κατηγορία του χρόνου με το πρωτάθλημα φέτος, αυτή είναι η ερώτησή μου.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Μην κολλάς στις λεπτομέρειες. Γιατί η Τότεναμ και γιατί "ποιά Λέστερ" και τι σχέση έχει αν θα πέσει κατηγορία του χρόνου με το πρωτάθλημα φέτος, αυτή είναι η ερώτησή μου.

 

Γιατί θα έχει σηκώσει πρωτάθλημα μέχρι και ο γιος Σμάιχελ και η Λίβερπουλ ακόμα

 

202521.jpg

 

Τουλάχιστον να αποφύγουμε την καζούρα

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Ο Origi από τότε που παίζει τακτικά είναι καλός. Είναι και νέος πολύ, αυτός να μείνει, Κλόπαρε.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ο Sakho καλό θα είναι να δοκιμαστεί σαν επιθετικός, φαίνεται να τα πηγαίνει καλύτερα με το σκοράρισμα παρά με το μαρκάρισμα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

vasika h lfc paei kala apo tote pou thn eide o agllos me villa

 

 

Έεεετσι.

 

Ντόρτι και ντέρτι στο ντέρμπι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

? ιαστηκε ντοπαρισμενος ο Σακο! Να ακυρωθουν τωρα ολα τα γκολ του σακο,αλοιωση αποτελεσματων.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×