Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

εκπληκτικη διαχειριση αποτελεσματος αλα Σαντος απο τον τιτανα Μπρενταν Ροτζερς.

 

Μογιες, θελεις πολλα ψωμια ακομα για να κερδισεις μεσα στο Ανφιλντ.

 

προπονητης που σαν μεγαλυτερο επιτευγμα στην προπονητικη του καριερα ειναι το γεγονος οτι περασε τη Λιβερπουλ στη βαθμολογια. συγχαρητηρια :fuck:

Link to comment
Share on other sites

μετα το γρηγορο γκολ ειχε παθητικο ρολο η λιβερπουλ, εδωσε χωρο ιδιαιτερα στο β ημιχρονο.. θα μπορουσε να φερει το παιχνιδι στα ισια η μαν γιου αλλα ο Μιλιονε οπου χρειαστηκε ηταν εκει. κραταμε τους 3 βαθμους, το 3στα3, το 0 παθητικο και συνεχιζουμε. λιβερπουλ γερα, πρωταθλημα ξανα

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Καλο ματσακι , κυριως το πρωτο ημιχρονο.

 

Οντως καλη διαχειριση απο τον Ροτζερς και την Λιβερπουλ γενικα.

 

Μ αρεσε πολυ ο Κουτινιο .

 

1-0 και η ομαδαρα στο ντερμπι του Λονδινου.

Link to comment
Share on other sites

ομαδουλα-ξεομαδουλα, η φαπα επεσε. καντε υπομονη, θα εχει πολλες φετος. οσα χαρτακια και να δινει ο παππους στον μογιες, οι μερες της αφθονιας περασανε για εσας που να χτυπατε τον κωλο σας.

Link to comment
Share on other sites

φουκαραδες υποψια ευκαιριας δεν κανατε. ενα σουτ απο μεση αποσταση πανω στον μιλιονε και η φαση του φαν περσυ απο τα πλαγια στο 85. θελεις με τον κλεβερλυ και τον καρικ να με παρεις και το ματς. ανετοτατη νικη... ερχεται και ο Σακχο να δεσει και αλλο η αμυνα, αντε να επιστρεψει και ο ουρουγουανος. πουθεναδες, 50αρισια διαιτησια, οσο να πεφτανε ο γουελμπεκ και ο γιανγκ, τελειωσανε αυτα. ξεχαστε τα

Link to comment
Share on other sites

ποσα χρονια θελει ο Μογιες να κερδισει στο Ανφιλντ ? να το βαλει στο βιογραφικο του μετα το κομμιουνιτυ σιλντ και το γεγονος οτι περασε τη Λιβερπουλ στη βαθμολογια.

Link to comment
Share on other sites

απαπα hades εχεις περασει τη στρατοσφαιρα...η ανωμαλια της προσγειωσης θα ειναι πρωτογνωρη

 

εσεις να δειτε τι προσγειωση θα εχετε φετος...

Link to comment
Share on other sites

ναι ομως, αν ειχε 4 βαθμους η Λιβερπουλ στις 3 πρωτες αγωνιστικες, εσυ θα πιπιλουσες το παραμυθακι του υποβιβασμου. παλευε τωρα με τη Χαλ. και κοιτα την κορυφη και πες μου τι βλεπεις

Link to comment
Share on other sites

ναι ομως, αν ειχε 4 βαθμους η Λιβερπουλ στις 3 πρωτες αγωνιστικες, εσυ θα πιπιλουσες το παραμυθακι του υποβιβασμου. παλευε τωρα με τη Χαλ. και κοιτα την κορυφη και πες μου τι βλεπεις
ayto to post to ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ paste ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΕΛΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Αν ειναι να δινει ετησιως η Μαντσεστερ 100 μυρια για 2 παικτες παω και εγω να την προπονησω.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να δινει ετησιως η Μαντσεστερ 100 μυρια για 2 παικτες παω και εγω να την προπονησω.

Μαλλον παιρνεις Οζιλ εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Αυτος δεν δηλωσε πριν λιγες μερες οτι δεν παει πουθενα ;;

 

Καλη προσθηκη σιγουρα αλλα οχι ο παικτης που θα κουβαλησει την Αρσεναλ στις πλατες του.

 

Η Αρσεναλ εχει καλα παικτακια . Απο γουλσιριδες και γουλκοτες καλα ειναι. Δεν εχει ομως εναν ηγετη , ενα ονομα .

 

Θελει ΤΟΠ παικτη η Αρσεναλ. Στα μεγεθη του RVP , του Rooney , του Σουαρεζ. Εχω την εντυπωση οτι την Αρσεναλ δεν θα επρεπε να την νοιαζει ουτε καν σε ποια θεση παιζει αυτος ο παικτης -που λεει ο λογος.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να δινει ετησιως η Μαντσεστερ 100 μυρια για 2 παικτες παω και εγω να την προπονησω.

 

ο Αρσεν σου δινει τα μισα, για εναν παιχτη.

 

εντιτ: σας εριξε ακυρο ο παιχτης... τρεχα αρσεεεενννν λιγες ωρες μεινανε.

Edited by Hades
Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Ο Αρσεν μου, τα δινει αυτα τα λεφτα γιατι εφτασε στο παρα ....ενα , για να κανει γερο μπασιμο για μεταγραφη.

 

Και επειδη οι κανονες τις αγορας ειναι αυτοι - θελει δεν θελει ο Βενγκερ- οταν βρεις ομαδα με ΠΟΛΛΑ λεφτα που ΚΑΙΓΕΤΑΙ για μεταγραφη , τις χουφτωνεις τα κωλομερια και με τα δυο χερακια που πλαθουν κουλουρακια.

Link to comment
Share on other sites

ωπα φιλαρακι ηρεμησε λιγο. προς το παρον κοιτα και εσυ ψηλα και πες μου τι βλεπεις xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Μλκ θα παρεις κανα πρωταθλημα -που λεει ο λογος δηλαδη , σιγα μην το παρεις - και δεν θα σε μαζευουμε.

 

Εισαι προσωρινα πρωτος και εχεις χεστει απο την χαρα σου.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Λολ. Ασε το παιδι να χαρει ρε. Παραδοσιακα ξεκιναει με γκελες.

 

Αναμενεται θριλερ λογικα της τελευταιες ωρες.

 

Ακομα δεν ανακοινωθηκε ο Οζιλ , μονο ο Βιβιανο.

 

Αρσεναλ και Τοτεναμ ζητησαν δανεικο τον Μπα της Τσελσι (τον οποιο απ οτι καταλαβαινω δεν θα χρησιμοποιησει καθολου ο Μουρινιο)-αλλα πηραν αρνητικη απαντηση . Απορω γιατι δεν κινηθηκε ο Αρσεν για την παιχτουρα τον Παπις Σισε της Νιουκαστλ.

 

12 Αγγλιας ληγει η προθεσμια ;

Link to comment
Share on other sites

  • George_D changed the title to Premier League 🇬🇧

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×