Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

ΥΓ Ομαδιτσα που εγινε γνωστη επειδη τσαλαπατηθηκαν 96 ατομα και γινανε φονιαδες στο Χευζελ, δεν κανει να μιλανε για λαο.

 

τωρα την ειδα αυτη την αστειοτητα, οκ.

 

στα του ματς, ωραιος και ο μοσες. αλλα ακομα καλυτερος ο σελβυ

Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που βγηκε ο Κουτινιο, τελειωσαμε μεσοεπιθετικα. μου αρεσε ο Σακχο, καλες τοποθετησεις... εχουμε 4 σεντερ μπακ ισαξια. αρκετα προβληματα απο τα δεξια, αλλα ελειπε ο Τζονσον. Ο Ασπας μεχρι στιγμης δειχνει να μην ειναι κατι ιδιαιτερο και ισως ηταν λαθος που δωσαμε τον μπορινι δανεικο (οχι πως και αυτος ειναι κατι το τρομερο). με δεδομενο ομως οτι θα γυρισει ο σουαζο και πηραμε και μοουζες και μπροστα δειχνουμε κομπλε. ετσι οπως πηγε το ματς θα μπορουσαμε και να χασουμε, αν και δεν ειχε καποια ευκαιρια η σουονσι μετα το 2-2. απλα δεν μπορουσαμε να κρατησουμε μπαλα και να ανεβουμε ψηλα

Link to comment
Share on other sites

ναι, επισης εβαλε ενα γκολ και εδωσε την ασιστ για το 2ο. και πανυγηριζε σαν τρελος.

 

κατα τα αλλα, τι θελεις να μας πεις χοχλιε ?

Link to comment
Share on other sites

YΓ Μου αρεσει πως χειριζεται το midfield o Rodgers, αν και ειναι πολυ ρισκο να παιζεις 2-2-2 στην Αγγλια. Αν πεσεις σε δυνατα wingers μπορεις να παθεις μεγαλη νιλα.

Αυτό ήθελα να γράψω όταν έλεγες για τον Lucas. Βασικά έχει περιοριστεί ο χώρος του και οι δυνατότητες να κάνει μαλακίες, οπότε τα πάει μια χαρά για τα δεδομένα του.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ

 

ομαδουλα-ξεομαδουλα, η φαπα επεσε. καντε υπομονη, θα εχει πολλες φετος. οσα χαρτακια και να δινει ο παππους στον μογιες, οι μερες της αφθονιας περασανε για εσας που να χτυπατε τον κωλο σας.

 

εσεις να δειτε τι προσγειωση θα εχετε φετος...

 

ναι ομως, αν ειχε 4 βαθμους η Λιβερπουλ στις 3 πρωτες αγωνιστικες, εσυ θα πιπιλουσες το παραμυθακι του υποβιβασμου. παλευε τωρα με τη Χαλ. και κοιτα την κορυφη και πες μου τι βλεπεις

 

ωπα φιλαρακι ηρεμησε λιγο. προς το παρον κοιτα και εσυ ψηλα και πες μου τι βλεπεις xD
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΘΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ ΟΚΤΩΜΒΡΗ ΕΚΕΙ ΕΙΣΑΙ

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΠΟΤΑ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΕΣ ΜΕΣΑ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΕΚΕΙ

ΜΕΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ........ ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

Link to comment
Share on other sites

Τους 3 βαθμους κραταει μονο η Σαουθαμπτον καθως ναι μεν εκανε το αυτονοητο,ομως ηταν ιδαιτερα αστοχη στην τελικη προσπαθεια.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH=CONFIG]228[/ATTACH]

 

δε σε βλεπω στη βαθμολογια, που εισαι ?

 

ΕΛΑ

ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ

ΠΙΣΩ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΣΕΣ ΠΑΛΙ

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε λιγοι, πουθεναδες, ανυπαρκτοι.

 

κλειδωστε το τοπικ

 

λειβα θες και μουντιαλ ?

 

αντε απο 'δω ρε. απο τη Θαμπτον ρε ?

 

αντε και του χρονου.

 

παμε για Λιγκ Καπ. δωστε τα ολα

Link to comment
Share on other sites

english comedy ειμασταν χθες, που πας βρε κονιορδε ροτζερς με 4 CB πουτανα σε εκανε ο ποκετινος

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×