Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

ελα νταξει μιλαμε πλεον για παρανοια..

καποια στιγμη καποιος πρεπει να το κοψει αυτο το αισχος με τους αραβοπεριεργους και λοιπους.

μιλαμε επιπλεον για ενα καρο παικτες υψηλα αμοιβομενους που καταστρεφονται γυαλιζοντας

παγκους ενω σε αλλες εποχες θα εξελισσονταν σε παγκοσμιους παικτες..

φαινανσιαλ φειρ πλει και κλαστα αρχιδια μου..

δεν ειναι μπαλα αυτο το πραγμα..

 

Ετσι.

5ος στραικερ ο Νεγκρεδο,που θα ηταν βασικος στις Αρσεναλ,Ντορτμουντ,Ατλετικο,Μιλαν,Ρομα,Βαλενθια και αυτες μου ρθαν τωρα προχειρα στο μυαλο.

Link to comment
Share on other sites

Παντα ηταν καλο πλυντηριο η μπαλα,απλα τωρα παραγινε.

 

Γιατι,σε κατι Ιταλιες στις αρχες των 00's που ειχε φτιαξει ο Κρανιοτι στη ΛΑΤΣΙΟ τη μεικτη κοσμου;;

Παντα υπηρχαν αυτα τα διαστηματα..

Link to comment
Share on other sites

σε αλλα νεα απο το αγαπημενο μας πρωταθλημα, αν αποψε ο Καρπουζας περασει απο το Γκουντγιονσεν Παρκ, δειχνει πολυ δυνατος για εφετο...

 

Άσσος. Οι μαλακίες με την ομάδα του αλσατού δεν θα επαναληφθούν. Πάμε για το πρώτο από τα συνολικά 36 τρίποντα που θα πάρουμε. True Story

Link to comment
Share on other sites

Βασικα οτι να ναι καθως αρχη ειναι ακομα. Η Chelsea πιστευω θα το σηκωσει φετος και ισως (ζορικα) γινει εκπληξη με καμια Arsenal και η City θα κλεισει την τριαδα. Ηθελα Liverpool στην τριαδα αλλα για τεταρτη την κοβω πραγμα σημαντικο καθως οπως εχω ξαναπει ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ να ξαναβγει CL του χρονου ουτως ωστε να παρει 2-3 παιχταραδες επιπεδου Gerrard στα καλα του αφου φετος (ορθα) εδωσε βαση στην ποσοτητα και το βαθος παγκου. Η United τωρα οτι και να λεμε ζει την μετα Sir Alex εποχη της. Επειδη ομως ο Van Haal ειναι καλος κοουτς πιστευω πως αν δουλεψει μια τριετια θα φτιαξει την επομενη μεγαλη ομαδα που θα χτυπησει κουπα. Ας ελπισουμε απλα ως τοτε να το χει κανει πρωτη η Liverpool.

Link to comment
Share on other sites

κωμικη η γιουναιτεντ για ακομα ενα ματς

 

που πας ρε καραμητρο με νταρεν φλετσερ

Link to comment
Share on other sites

Τα είπαμε και τη Δευτέρα, υπερβολικά κολακευτικό το 3-1 για τη Σίτυ με τη Λίβερπουλ.

Link to comment
Share on other sites

Νταξυ.... από εκεί που έχασες τι νική στο 90 πας και χάνεις στο 5 λεπτο... mercy

 

offside το 2ο. Δεν τα λετε δεν τα γραφετε

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζόμαστε όπως και δήποτε νίκη αύριο. Θα δώσει τρομερή ώθηση.

 

Το κατάντημα της MU οφείλεται για μένα στον Ferguson και στον Moyes εξίσου. Ο πρώτος απέτυχε ή δε νοιάστηκε πλέον να δημιούργήσει νέα αξιόμαχη ομάδα, ο δεύτερος στάθηκε πολύ χαμηλότερος των περιστάσεων, ακόμα να καταλάβω πώς ήθελε να χτίσει την ομάδα. Και για να πω την αλήθεια, δεν ξέρω ακόμα που το πάει ο Ολλανδός, πάντως σίγουρα θέλει καιρό να γίνει κάτι, και δεν εννοώ φυσικά αυτή τη σεζόν.

Αν ήμουνα μάνατζερ της MU, μπορεί να έπερνα για αρχή αυτό το καλοκαίρι M. Dawson, Lescott, Rodwell και Sinclair, μιλάμε για "δίφραγκα" και βλέπουμε μετά για ακριβές μεταγραφές, που κοιτάς συγκεκριμένες θέσεις και τα δίνεις όλα. O Rojo θα πάρει άδεια;;

 

Όσο για τα μεταγραφικά ο Vidal δεν το κουνάει από την Juventus ή οποία γράφει στα παπάρια της το πρωτάθλημα και τα δίνει όλα για Champions League (απαντώντας και στο άλλο τόπικ, όλα μαζί εδώ :D), o Falcao λένε 1 χρόνο δανεικός στην Μαδρίτη με 20 εκ. Βέβαια κι αυτό 99% ήταν και τώρα κάπου στο 50%. Blind... εγώ τον πάω, αλλά με πόσα αριστερά μπακ θα παίξει; Σε άλλη θέση τώρα... χμ...

 

υγ. πάμε μωρή Εβερτονάρα άλλο ένα.

Link to comment
Share on other sites

3 γκολ ο Κοστα σε 3 παιχνίδια. Αν βάλει αλλα 8 μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος εγώ θα παρελασω γυμνός στο επόμενο gay parade δίπλα στον μπουταρη.

Link to comment
Share on other sites

3 γκολ ο Κοστα σε 3 παιχνίδια. Αν βάλει αλλα 8 μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος εγώ θα παρελασω γυμνός στο επόμενο gay parade δίπλα στον μπουταρη.

 

xD

Link to comment
Share on other sites

3 γκολ ο Κοστα σε 3 παιχνίδια. Αν βάλει αλλα 8 μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος εγώ θα παρελασω γυμνός στο επόμενο gay parade δίπλα στον μπουταρη.

 

:no:

Link to comment
Share on other sites

3-4 ο Ετό καρφώνει την πρώην ομαδα του. Χρήστης Νίκος χύνει με την επιλογή του να βάλει ΟΤΕ τβ

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς έχω OTE TV.

Καλύτερο κι από sex.

Μιλάμε για επικό παιχνίδι και παραλίγο να γίνει το 4-5 με απίστευτη κίνηση της Everton.

Link to comment
Share on other sites

Τέλειωσε.

Ωραίες εμφανίσεις κίτρινες. Τα ζαχαρωτά έβγαλαν γλώσσα με εμάς και το οφσαιντ γκολ τους την περασμένη εβδομάδα. Καλά να πάθουν.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×