Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Ελπιζω οι Σακ(χ)ο και Λοβρεν να κανουν αυτο που πρεπει στο β ημιχρονο.

 

εννοεις να μην περναει κουνουπι και να σκοραρουν σε κανενα στημενο ? :D

 

μακαρι!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ετσι γραφτε γραφτε προβλεψεις για να γελασουμε στο τελος ολοι μαζι.

xD

 

μα και περσυ ακριβως τα ιδια γραφαμε (εγω τουλαχιστον) και τελικα γελασαμε με την 7η θεση! εσεις λεγατε για 4αδα οτι ειστε ΣΙΓΟΥΡΑ μεσα.

Link to comment
Share on other sites

βεβαια 2η χρονια χωρις ευρωπη ειναι πολυ μπορει να βγει μεσω κυπελλων oh wait επεσε 4αρα απο MK Dons xD

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω οι Σακ(χ)ο και Λοβρεν να κανουν αυτο που πρεπει στο β ημιχρονο.

 

tin deytera eixes parei prota tous 2 apo ti mia pleyra kai meta tin alli.simera to xalas g ayto den pianei:D

Link to comment
Share on other sites

Ο Αντεμπαγιορ εχει γυρισει απο 3 τραυματισμους,μια ελονοσια,2 ψυχιατρεια και ακομα ειναι ο καλυτερος επιθετικος της Τοτεναμ.

Αυτος ο Σολδαδο τι κανει;

 

Μα δνε εχω αλλον. Ο μαυρος, ο Σολδαδο και ο Λαμελα που τους πουλησε ο Παλοττα ειναι οι επιθετικοι. Θελανε να μαζεψουν το Μπονυ της Σουωνση για να τους κανουμε δυο τους μαυρους μπροστα, αλλα δεν τον πηρανε τελικα (ευτυχως θα πω εγω διοτι σκεψου διδυμο επιθεσης απο Τονγκο και Ακτη, η χαρα του τρελου)

Link to comment
Share on other sites

Μα δνε εχω αλλον. Ο μαυρος, ο Σολδαδο και ο Λαμελα που τους πουλησε ο Παλοττα ειναι οι επιθετικοι. Θελανε να μαζεψουν το Μπονυ της Σουωνση για να τους κανουμε δυο τους μαυρους μπροστα, αλλα δεν τον πηρανε τελικα (ευτυχως θα πω εγω διοτι σκεψου διδυμο επιθεσης απο Τονγκο και Ακτη, η χαρα του τρελου)

 

Ο Παλοττα καλα εκανε με Λαμελα,γιατι και αυτουνου του τον φορτωσανε.

Βεβαια αν θυμαμαι ειχε κανει καλη δευτερη σεζον στη Ρομα,αλλα ενταξει,ο νεος Ρικελμε και αυτος....

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΩΣΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ.

 

ΧΘΕΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΚΑΝΕ ΜΑΝΣΕΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΤΙΠΟΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος απλώνει το χέρι και τον τραβάει από τον ώμο δηλαδή τι άλλο να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Ε πες το μας ετσι ρε fa.

Το ιδιο Σαββατοκυριακο κιολας για να μην εχουμε και αποριες.

 

Ολοι για το 19ο θα πανε φετος.Λυπαμαι τον Ζοσε που εχει φτιαξει και την υπερομαδα αλλα θα πληρωσει την αποφαση της φα να ξαναβαλει τη Λιβερπουλ στο κολπο.

Link to comment
Share on other sites

Ο Παλοττα καλα εκανε με Λαμελα,γιατι και αυτουνου του τον φορτωσανε.

Βεβαια αν θυμαμαι ειχε κανει καλη δευτερη σεζον στη Ρομα,αλλα ενταξει,ο νεος Ρικελμε και αυτος....

 

Καταπληκτικος ηταν ο Ερικ τη χρονια που πουληθηκε, μεγαλη αδυναμια μου. Μεταξυ μας ομως, καλως πουληθηκε διοτι τακτικα ειναι ανυπαρκτος και στρικι παικτης. Φαντεζι, ωραιος για την κερκιδα κλπ, αλλα την ομαδα την εκανε πουτανα και τρεχανε τα χαφ να καλυψουν τα κακα φεγγαρια του Λαμελα.

 

υ.γ. τελειωσε το ματς με τη μαλακια του Νταϊερ. Περιμενω απλως μηπως κανει κανα ωραιο ο Σουπερ Μαριο ή μηπως βαλει το Λαλλανα που μου αρεσε περσι.

Link to comment
Share on other sites

All round the Fields of Anfield Road

Where once we watched the King Kenny play (and he could play)

We had Heighway on the wing

We had dreams and songs to sing

Of the glory round the Fields of Anfield Road

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι το θεμα οτι σου δινει κουκουρουκου πεναλντι,ειναι και τι δεν εδωσε χθες σε μενα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

ΝΤΑΗΛΙΚΙ,η μεγαλη και βαρια φανελα παιρνει το πεναλτυ,τι δεν καταλαβαινετε?xD

Link to comment
Share on other sites

Αστο ρε Ποτσετινο, αστο ρε αγορι μου και καταλαβαμε και φετος τη μοιρα μας. Κοιτα μονο μη σε αποκλεισει κανενας Σταικος Βεργετης.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D changed the title to Premier League 🇬🇧

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×