Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Στα υπολοιπα ο Μπεκαμ μου αρεσε ενω μονο την ΜανΓιου θεωρω αντιπαλο στην Αγγλια και οχι Σιτες, Τσελσες κτλ.

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως ο Βενγκερ εδω και μια 8ετια αλλαξε λιγο ροτα στο καραβι γιατι και αυτοι θα μας περνουσαν στα πρωταθληματα.

Link to comment
Share on other sites

ε ναι ρε φιλε, δηλαδη οκ κατσε χασε με αξιοπρεπεια. δεξου τη μοιρα σου. για 5 γκολ εισαι. εγω αν ημουν αλεκος εκεινο το βραδυ θα δηλωνα ντροπιασμενος.

 

Καλα σιγα μην δηλωνε και ντροπιασμενος. Δηλαδη ο Χιμενεθ για το γκολ του Μιτσελ στον Καρνεζη τι επρεπε να δηλωσει; :lol:

Link to comment
Share on other sites

σε γλεντουσε ο κοκκινοδιαβολακιας ο συμμαθητης σου ο χονΔρος Λεμε...

 

xD

 

μια φορα πιαστηκαμε και στα χερια, αλλα στο Λυκειο οταν η ΑΕΚ εχασε απο τη Ζενιτ με το γκολ του Αρσαβιν στο 89' στην προσευχη παλι κοροιδευε ε λεω μεσα μου ρε πουστη θα σε πηδηξω στο φυλαω και απο το δημοτικο για τη Βαρκελωνη

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε γενικες γραμμες δεν εχω τοσο θεμα με την ΜανΓιου. Η ιστορια της με το αεροπορικο, ο Τζωρζ Μπεστ και το γοητευτικο Ολντ Τραφορντ παντα με εκαναν να την βλεπω με συμπαθεια. Το οτι το 90 αυτη δημιουργησε την νεα εποχη στο παγκοσμιο ποδοσφαιρο με μαρκετινγκ κτλ (και οχι οπως πολλοι λενε την πηρε νωρις χαμπαρι) ειναι ο λογος που την σεβομαι. Αν μου ελεγαν δηλαδη ο Μελισσανιδης σε τι προτυπα θα θελε να παει το καραβι ΑΕΚ αναμεσα στους δυο παραπανω συλλογους θα διαλεγα αναμφισβητητα ΜανΓιου. Παρ ολα αυτα θεωρω μεγαλυτερη ομαδα την Λιβερπουλ.

Link to comment
Share on other sites

το πατερημων το τελειωνατε καμια φορα σε αυτο το σχολειο

ή ολο φαπες για τα ποδοσφαιρικα παιζατε ?

 

ε τωρα ξερεις πως ειναι πισω-πισω στη σειρα

"τι γκολαρα εβαλε ο Γιασεμακης"

"Σας γαμησε ο Ντεμαρος"

"Γαμω τη Γιουναιτεντ σου κωλοφαρδοι"

 

xD

Link to comment
Share on other sites

ποια κατεβασια? το ειδες το ματς? το δοκαρι ηταν απο στημενο

 

το ειδα ναι, οταν εβγαιναν στη κοντρα φτανανε μεχρι την περιοχη για πλακα.

Link to comment
Share on other sites

ποσες φορες βγηκαν στην κοντρα θυμασαι?

 

στο πρωτο ημιχρονο 3-4 φορες προχειρα-προχειρα μου ρχονται στο μυαλο.

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν εχεις ιδεα απο τακτικη ετσι? μα ιδεα...

 

ο Χαμπος αν τη βαλει αυτη την ομαδα στο fm του το σηκωνει.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Το ροστερ που εχει η Μαν αν δεσει θα ξαναχασει σε 5 χρονια. xD

Αδη οταν αρχισει να δενει η ομαδα στο τοπικ του Παντοφλα θα γραφεις μονο χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ουτε ο Ροτζερς δε θα παιζε τετοιο πραγμα που ειναι κ κεφτες.

 

Παιδισ μην το χοντραινουμε. Οχι μανες εχουμε πει

Link to comment
Share on other sites

εγω εδω ειμαι μαγκες και εδω θα ειμαι, δεν το παιζω μετα χριστω προφητης, περσυ πεσαμε μεσα στις προβλεψεις και εκτιμησεις μας για πολλα, σας ειπαμε για Γιουναιτεντ εκτος 4αδας, σας ειπαμε οτι ο καρπουζας δε μπορει να παρει το πρωταθλημα, σας δωσαμε την σιτυ πρωταθλητρια και τη Λιβερπουλ μεσα στην 4αδα και αν δεν εσπαγε ο διαολογς το ποδαρι του τωρα θα μιλουσαμε με διαφορετικα δεδομενα

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τυρεμπορας ο Ολλανδος?

Αδη ντροπη ρε συ.

Ο Ροτζερς στα παιδικα του χρονια καλτσες των μαχητων του ΙΡΑ μανταριζε και εγινε και προπονητης?xD

Link to comment
Share on other sites

Τυρεμπορας ο Ολλανδος?

Αδη ντροπη ρε συ.

Ο Ροτζερς στα παιδικα του χρονια καλτσες των μαχητων του ΙΡΑ μανταριζε και εγινε και προπονητης?xD

 

οχι ρε πουστη, παιρνει μπρος σιγα-σιγα...........

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ξαναρωτησω γιατι απαντηση ΔΕΝ πηρα.

 

Στη χρονια που δεν εχω ΤσΛ φερνω Φαλκαο.

Στην χρονια που Λιβερπουλ ειναι στην καλυτερη της φαση μετα το 2009,φερνει Μπαλοτελι.Οταν Μπενζεμα,Καβανι και Φαλκαο ηταν διαθεσιμοι.

 

Πως δικαιολογειται αυτο;;

 

Μη μου πει κανεις οτι ο Μαριο ειναι προτιμοτερος απο αυτους.

Link to comment
Share on other sites

επειδη λοιπον πασχετε απο μεγαλομανια, δικαιολογιες ΤΕΛΟΣ. δεν εχει ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΦΙΤ, ΚΑΜΜΕΝΗ ΓΗ ΑΦΗΣΕ Ο ΣΚΩΤΣΕΖΟΣ. αυτα κυριοι, ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ. στις στραβες, θα εχει ξεσκισμα και ξεβρακωμα. αυτα..

 

Φερμιον.... Η Λιβερπουλ ηθελε επιθετικο ναι.... Ο Καβανι πηγε πουθενα και τον εχασε η Λιβερπουλ ? Ο Μπενζεμα το ιδιο ? Η μηπως να περιμενε last day μπας και γινει κανενα ντομινο ? Μονο του Φαλκαο επαιζε αρκετα κυριως γιατι ο παιχτης ηταν για μπουλο απο Μονακο. Ε δεν εκλεισε, ο Μεντεζ εβαζε στο παιχνιδι σιτυ και ρεαλ. εκανε κρουση στη μονακο η λιβερπουλ και πηρε απαντηση εχει κλεισει στη ρεαλ. οκ. με 15 πηρανε Μπαλοτελι. σε καλυψα ?

Link to comment
Share on other sites

οταν ξοδεψανε τα ιδια για ΧΙΟΥΖ και δεν επαιρνε αποτελεσματα, ξεσκισαν και σφουγγαρισαν τον Χιουζ ? Ναι. εγραψε κανεις δεν δινουν πιστωση χρονου στον Χιουζ και θα γινει φιτ η ομαδα κτλ ? οχι.

 

ε λοιπον, ντριμ τιμ εχει ο Λουις. αντε να δουμε πως θα το παει το καραβι. λετε σιγουρη την 4αδα, οποιαδηπτοε θεση εκτος τετραδας, ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝ ΧΑΑΛ.

 

αυτα κυριοι. ξεβρακομα.

Link to comment
Share on other sites

μην αγχωνεστε, μια-δυο χρονιες δε θα βγειτε και εσεις ΤΣ Λ και ελα μετα παρε απο το πανω ραφι....

Link to comment
Share on other sites

επειδη λοιπον πασχετε απο μεγαλομανια, δικαιολογιες ΤΕΛΟΣ. δεν εχει ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΦΙΤ, ΚΑΜΜΕΝΗ ΓΗ ΑΦΗΣΕ Ο ΣΚΩΤΣΕΖΟΣ. αυτα κυριοι, ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ. στις στραβες, θα εχει ξεσκισμα και ξεβρακωμα. αυτα..

 

Φερμιον.... Η Λιβερπουλ ηθελε επιθετικο ναι.... Ο Καβανι πηγε πουθενα και τον εχασε η Λιβερπουλ ? Ο Μπενζεμα το ιδιο ? Η μηπως να περιμενε last day μπας και γινει κανενα ντομινο ? Μονο του Φαλκαο επαιζε αρκετα κυριως γιατι ο παιχτης ηταν για μπουλο απο Μονακο. Ε δεν εκλεισε, ο Μεντεζ εβαζε στο παιχνιδι σιτυ και ρεαλ. εκανε κρουση στη μονακο η λιβερπουλ και πηρε απαντηση εχει κλεισει στη ρεαλ. οκ. με 15 πηρανε Μπαλοτελι. σε καλυψα ?

 

Ποιο μεγαλο κλαμπ ηθελε επιθετικο βασικο για να κινηθει για Μπενζεμα και Καβανι;;

Παμε.

Ρεαλ ηθελε να τον διωξει οπως ειπα,γιατι ηθελε Φαλκαο.Γνωστο.

Μπαρτσα εχει επιθετικη τριαδα τη μεικτη κοσμου.

Τσελσι πηρε Ντιεγκο Κοστα.

Σιτυ και αυτη τη μεικτη κοσμου και ενδιαφερθηκε για Φαλκαο.

Γιουβε εχει Τεβες-Γιορεντε και επισης δεν εχει τα φραγκα να παει για Καβανι και σια.

 

Η Γιουναιτεντ ΔΕΝ θα πηγαινε για επιθετικο α γραμμης,αλλα προεκυψε η εγχειρηση του Φαν Περσι.

 

Αρα μενουν απο τοπ κλαμπ εσεις και η Αρσεναλ.Αρσεναλ οκ κλασσικα επος,μονο για τον Μπρεσεβιτς δεν ηρθε,πηρε βασικο τον Γουελμπεκ.

Εσεις λοιπον μπορουσατε να παιξετε ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ για Καβανι και Μπενζεμα που και οι ομαδες τους ηθελαν να τους δωσουν.Τοσο απλα.

 

Αρα τι εγινε;;;

Link to comment
Share on other sites

και η Γιουβεντους εψαχνε επιθετικο και τι πηρε ? Μορατα.. ουτε Τσικαριτο, ουτε Φαλκαο και Καβανι. μικρο brand name και αυτο οπως η Λιβερπουλ. Αν αυτη ειναι η λογικη σας.... λες και αν ηθελε να παρει η Λιβερπουλ τον Φαλκαο, δε μπορουσε. Που γινανε παιχνιδακια του Μεντεζ.

Link to comment
Share on other sites

και η Γιουβεντους εψαχνε επιθετικο και τι πηρε ? Μορατα.. ουτε Τσικαριτο, ουτε Φαλκαο και Καβανι. μικρο brand name και αυτο οπως η Λιβερπουλ. Αν αυτη ειναι η λογικη σας.... λες και αν ηθελε να παρει η Λιβερπουλ τον Φαλκαο, δε μπορουσε. Που γινανε παιχνιδακια του Μεντεζ.

 

Η Γιουβε πρωτον εχει ΤΕΒΕΣ.Και ναι δεν εχει ακομα τα φραγκα των αλλων ,δεν εχουμε 2005 που ειχε αλλαγη του Ιμπραιμοβιτς τον Τρεζεγκε.Η Γιουβε παλευει να συνελθει οικονομικα ΑΚΟΜΑ απο τα Καλτσιοπολι.Ενα αυτο.

 

Η Λιβερπουλ ΔΕΝ θα μπορουσε να παρει Φαλκαο,εκει θελω να καταληξω και σε πιανω αδιαβαστο.Δεν γινεται.Οχι λογω transfer fee,λογω wage.Δεν γινεται.

Εχεις ταβανι τα μιστα του τρελοΙταλου.Καταλαβαινεις τη διαφορα;;

Link to comment
Share on other sites

ποιες ειναι οι βελτιωσεις του ροτζερς ? Μινιολε - Μανκιγιο - Μορενο - Σακχο - Λοβρεν - Στερλινγκ - Σταριτζ - Κοουτινιο - Χεντερσον και μενει να δουμε τον Μπαλοτελι. τα 10/11 της 11αδας δηλαδη.. Ο Σταριτζ ηρθε στα μεσα της χρονιας...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×