Jump to content

Ν.Β.Α. 🇺🇸


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

ωραιοι οι σελτικς κανανε τρελη μαγκια με τατουμ κ σταθηκαν ελαχιστα τυχεροι μεσα στην ατυχια με χειγουρντ , αφου θα αναπτυχθει πολυ οπως κ ο μπραουν..πολυ στενοχωρια με πιανει με τον ροουζ ρε γαμωτο, επρεπε να ειχε μεινει σικαγο να βρει τον εαυτο του εγινε περιφερομενος θειασος , κριμα τοσο μπασκετ ηξερε ειναι λες και δεν εχει τη διαθεση πλεον...

Link to comment
Share on other sites

 κριμα τοσο μπασκετ ηξερε ειναι λες και δεν εχει τη διαθεση πλεον...

 

Όταν έχεις γαμηθεί στους τραυματισμούς και ξέρεις ότι ποτέ δεν θα πλησιάσεις καν το επίπεδο που θα μπορούσες να είχες φτάσει, τότε κάπου χάνετε το κίνητρο. Στενάχωρη η ιστορία του, κρίμα. :(

 

28 για Γιάννη και ήττα εντός από OKC.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Αν και περιμενα οτι φετος θα ειμασταν η χειροτερη ομαδα μαλλον θα διαψευστω.

Τελικα η φυγη μελο και φιλ ισως φανει ευεργετικη.

Πλεον ολοι συμμετεχουν και δεν παιζουμε το συστημα δινουμε την μπαλα στον μελο και οτι κατσει..

Εκατσα και ειδα χτες ολο το ματς συγκλονιστικος ΚP ειδικα εβγαλε μια φαση με κοψιμο και καρφωμα στον αιφνιδιασμο που θα ειναι κορυφαια για σημερα..

Ισως το παλεψουμε και για πλευ οφφ..

 

 

ΒΑΡΙΑ ΒΑΡΙΑ ΤΗΣ ΥΟΡΚΗΣ Η ΦΑΝΕΛΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε πλειάουτ θα ήσουν σίγουρα μέσα

ΘΑ ΣΑΣ  ΓΑΜΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΛΙΚΙΝΑ   :lol:

 

πλακα πλακα μου αρεσει ο μικρος

Link to comment
Share on other sites

πρεπει την τελευταια φορα που ειχατε θετικο ρεκορ να πηγαινες σχολειο Τζανη  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

πρεπει την τελευταια φορα που ειχατε θετικο ρεκορ να πηγαινες σχολειο Τζανη  :lol:  :lol:  :lol:

Με καρμελο πριν 3 4 χρονια ημιτελικους ανατολης

 

ΘΑ ΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι λάθος που δίνουν τον Monroe.

Edit, τώρα είδαι οτι μένει FA το καλοκαίρι, καλά κάνανε τότε. :P

Edited by Abraham21r
Link to comment
Share on other sites

Φύγε αγόρι μου από το μπουρδέλο..

Ακόμα μια 40αρα, αλλά τί να το κάνεις όταν παίζεις με Ντελαβεντόβες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φύγε αγόρι μου από το μπουρδέλο..

Ακόμα μια 40αρα, αλλά τί να το κάνεις όταν παίζεις με Ντελαβεντόβες.

 

αν παει σε αλλη ομαδα, εχετε την εντυπωση οτι θα βαζει τοσους ποντους ?

με την εννοια οτι αν παει σε ομαδα που υπαρχουν 1-2 ακομα all star παιχτες οι επιθεσεις θα μοιραζονται. 

δεν εχω δει κανεναν αγωνα των μπακς αλλα υποθετω οτι 8/10 επιθεσεις τις παιρνει ο γιαννης

Link to comment
Share on other sites

αν παει σε αλλη ομαδα, εχετε την εντυπωση οτι θα βαζει τοσους ποντους ?

με την εννοια οτι αν παει σε ομαδα που υπαρχουν 1-2 ακομα all star παιχτες οι επιθεσεις θα μοιραζονται. 

δεν εχω δει κανεναν αγωνα των μπακς αλλα υποθετω οτι 8/10 επιθεσεις τις παιρνει ο γιαννης

 

φυσικα και δεν περνει τοσες επιθεσεις 8/10 δηλαδη ο αντεντοκουμπο εβαλε 40 με 21 επιθεσεις για 2 ποντους και εκτελεσε 11 βολες δηλαδη αλλες 5 κατοχες ας πουμε 26 επιθεσεις δηλαδη ο μιντλετον πηρε 18 συνολο και ο μπρογκντον αλλες τοσες 

 

στους καβαλιερς ας πουμε ο λεμπρον πηρε 25 και ο λοβ 22

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω καμια σχεση ο γουεστμπρουκ επαιζε καθαρα για τα στατιστικα του επερνε υπερβολικα πολλες προσπαθειες και τραβηγμενες ο γιαννης ειναι ο ορισμος του teamplayer και οι επιθεσεις τους ειναι με τρομερο efficiency 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×