Jump to content

Ν.Β.Α. 🇺🇸


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

Giannis Antetokounmpo is devastated. 

 

Το καλό που σου θέλω παλιομαλάκα είναι να κατέβεις και να παίξεις καλά το Σάββατο.. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Giannis Antetokounmpo is devastated. 

 

Το καλό που σου θέλω παλιομαλάκα είναι να κατέβεις και να παίξεις καλά το Σάββατο.. 

kala re h AEK agonizetai sta trikala to savvato k esy tha pas na dei antetokoumpo?

pou vadizei h shmerinh neolaia gmt

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

20180128_142040_HDR.jpg

 

 

 

 

Γιανναρος ξεκίνησε κακά με 0/4 σουτ.

 

Τελείωσε με 27/8/9 και παρολίγον τριμπλ νταμπλ.

 

Ντάξει και η αρμάδα του Σακοτα χτυπούσε τους Μπουλς οι οποίοι είναι τραγικοί.

 

Γιανναρος πολύ game play με σύστηματα να ξεκινούν στον Γιάννη στο λοου ποστ. Πειθαρχημένη ομάδα οι Μιλγουοκι με ξεκάθαρο ηγέτη στο γήπεδο. Έχει βελτιώσει τρομερά το σουτ του από τα 20 πόδια.

 

Έκανε μερικά βιαστικά λάθη αλλά το παιδί θα γίνει πολύ μεγάλος παίχτης. Όλοι ήρθανε να δούνε Γιάννη και σε κάθε κάρφωμα ολοι τον χειροκρότησαν. Είναι τεράστιο brand name ο τύπος και σίγουρα άξιζε το εισιτήριο.

 

Για τους Αμερικανούς εχω να πω τα χειρότερα. Όλοι έξω από το γήπεδο να τρώνε ωσπου να αρχίσει το ματς. 0 παλμός, το γήπεδο θύμιζε εκκλησία.

 

Ανατριχίλα στο να βλέπεις τις φανέλες Τζορνταν, Πιπεν στο ύψιστο σημείο του γηπέδου.

Edited by yiannis_21
  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Ψόφος στην γάβρικες αγελάδες πάντως.

Που χωρίς Τζορνταν σε 200 χρόνια ιστορίας δεν έχουνε πάει ούτε τελικό. Κλιβελαντ με Τζόρνταν :)

 

Ο οποίος μετά τα αγωνιστικά του χρόνια, τους έγραψε εντυπωσιακά στα @@ του - αναγνωρίζοντας τον εαυτό του ως πολλαπλάσιο μπραντ νέημ από την ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Πουτάνα τα κάνανε στο τέλος οι δικοί μας (Hennigan) με τα ταλεντάκια που είχανε μαζέψει. Ολαντίπο δόθηκε για τίποτα, έφερε στους άλλους Πωλ Τζωρτζ. Χάρρις δόθηκε για τίποτα, έφερε στους άλλους Μπλέηκ Γκρίφιν. Απλοποιητικά τα λέω, αλλά σταδιάλα. 

Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι μαλακας αυτος ο γουοκερ γιατι δεν τον ξερω σιγουρα σε μας θα καταληξει ναι

Link to comment
Share on other sites

καλος ειναι ο κεμπα..αφου κανανε τη μαλακια με ντιλικινα αντι για ντενις σμιθ ας δωσουν τωρα τρεις παικτες για ασσο

Link to comment
Share on other sites

Α ο κεμπα ειναι;

Ποσο μαλακας ειμαι

Μακαρι με κλειστα ματια.

Κανανε μαλακια αμα μπορουσαν το ντενις και τελικα πηραμε ντιλικινα αν και μενα μου αρεσει αλλα θελει ακομα...

Αλλα νικς τι περιμενεις..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×