Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ο μανταλος δεν θα φύγει ποτέ από την ομάδα όπως σχεδόν και γεας. Ο γεας φυσικά δεν ήταν τοτέμ αρχηγός και πήγε και μια χρονιά στη Βέροια πριν γυρίσει και μείνει για πάντα μαζί μας. Ο πέτραν ούτε αυτό θα γίνει. 

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαβασει κάποιος το σχετικό άρθρο στη realnews και ποιος το υπογράφει;

Link to comment
Share on other sites

Ένα καλό παιχνίδι δεν έχει κάνει.

Αν είχε φύγει παίζει η ΑΕΚ να είχε δέκα βαθμούς παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντεχω να τον βλεπω αλλο στην ομαδα μας και διαβαζουμε απιστευτα πραγματα για επεκταση συμβολαιου.Δηλαδη ξεχαστε παικτη στην θεση του για ακομη μια φορα.Το εχει χασει εντελως ο εθναρχης γεναρχης ή το κανει επιτηδες.

Link to comment
Share on other sites

Σπάνια διαβάζω ποδοσφαιρικά πλέον, αλλά άμα τον ανανεώσει τον Μάνδαλο ο μπάρμπας, κάντε με ταγκ, στείλτε μου μήμυμα κάτι, να ξέρω. :D Θα είναι άλλη μια σημαδιακή ημερομηνία.

Link to comment
Share on other sites

20+ παιχνίδια πρέπει να έχει χωρίς γκολ / ασσιστ. Πάντα βασικουρα, δε βγαίνει ούτε με πραξικόπημα. Και ετοιμάζουν και συμβόλαιο ζωής. Μη τυχόν και χάσουμε αυτή τη γαμιολα που ούτε στον ατρομητο δε βρίσκει συμβόλαιο αν φύγει 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ολη η ανημπορια της ΑΕΚ των τελευταιων χρονων στα κοντινα πλανα του Μανταλου προς το τελος του χθεσινου αγωνα.

Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2021 at 11:34 AM, SpiRos said:

Σπάνια διαβάζω ποδοσφαιρικά πλέον, αλλά άμα τον ανανεώσει τον Μάνδαλο ο μπάρμπας, κάντε με ταγκ, στείλτε μου μήμυμα κάτι, να ξέρω. :D Θα είναι άλλη μια σημαδιακή ημερομηνία.

@SpiRos

Link to comment
Share on other sites

Αποτι φαινεται θα αργησουμε πολυ να δουμε την ΑΕΚ που ονειρευομαστε. 

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω τα λογια πλεον ειναι περιττα. Ανανεωνουμε τον πλεον αρνητικο παικτη της ομαδας. Αφησαμε αλλους να φυγουν και κραταμε τον περιπατητη. Ντροπη Μητσομ. ΝΤΡΟΠΗ. Ουτε γκομενα να τον ειχες 

Screenshot_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα συνώνυμο της μιζέριας και της μετριότητας θα έχει αιώνιο αρχηγό τον παίκτη που 3 χρόνια τώρα είναι συνώνυμο του Δημόσιου Υπαλλήλου

Καλύτερη παντρειά δεν θα μπορούσε να υπάρξει

Εύγε Μίμη μου, εύγε 

Ο μαλάκας δεν είσαι ούτε εσύ, ούτε ο αγαπητικός σου, οι μαλάκες είμαστε εμείς που ασχολούμαστε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

ΑΕΚ - Πέτρος Μάνταλος: Το Sportime γράφει σήμερα ότι θα... - Sportdog.gr -  Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport

 

Ηπιο αντιπροσωπευτικη φωτο Μανταλου. Ολη η λουζερια αυτης της ομαδας

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να κατάλαβε και ο τελευταίος ΑΕΚτζης ποιος ήταν ο λόγος που φαγώθηκε ο Καρερα με τον Ιβιτς και ποιο θα είναι το ταβάνι μας τουλάχιστον μέχρι να μπούμε στο νέο γήπεδο. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Brom21 said:

Αποθεωτικα σχολια στο ΚΚ365 βλεπω. Μπραβο μπραβο.

Αντιπροσωπευτικό δειγμα και καθόλου στημένα. 

Link to comment
Share on other sites

Και πολυ αργησε μπραβο τιγρη,και μην ακουσω κατω απο 800 χιλιαρικα το χρονο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Διαβάσατε νωρίτερα την είδηση – βόμβα της συμφωνίας με τον Πέτρο Μάνταλο για την επέκταση του συμβολαίου του μέχρι το 2021. Κάτι που σημαίνει, πως η ΑΕΚ όχι μόνο του δίνει ψήφο εμπιστοσύνης, αλλά ο Πέτρος θα είναι και αυτός που θα οδηγήσει την ομάδα ως αρχηγός στην Αγιά Σοφιά. Αυτό που έχει αξία να αποκαλύψουμε, είναι το... παρασκήνιο των επαφών ανάμεσα στον Δημήτρη Μελισσανίδη και τον αρχηγό. Για την ακρίβεια, στην σημερινή επαφή που υπήρξε, χρειάστηκε ένα με δυο λεπτά οι δύο άνδρες για να συμφωνήσουν και μάλιστα ο Μάνταλος απευθυνόμενος στον Τίγρη, όσον αφορά το οικονομικό, του είπε «δώσε μου όσα νομίζεις»! Φυσικά ο αλληλοσεβασμός, η αγάπη και τα αισθήματα που συνδέουν Μελισσανίδη και Μάνταλο είναι γνωστά και προφανώς ποτέ το οικονομικό δεν θα ήταν κάτι που θα μπορούσε να χαλάσει αυτούς τους ισχυρούς δεσμούς που υπάρχουν και συνδέονται εννοείται και με όλη την ομάδα όπου ο Πέτρος αποτελεί τεράστιο κεφάλαιο…

απο 365

Ο μονος τροπος για να ξεκουμπιστει ο λουζερ πλεον ειναι να ερθει προταση

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×