Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Μην ψαρωνετε με το ποσο.Το μισο μηνιατικο θα του το παιρνει ο τιγρης στο ΑΤΜ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

600 παίρνει τώρα. Η τον ανανέωσαν με τα ίδια ή με αύξηση. Πάλι είναι εγκληματικό αυτό που γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

600 παίρνει τώρα. Η τον ανανέωσαν με τα ίδια ή με αύξηση. Πάλι είναι εγκληματικό αυτό που γίνεται 

Το αυτό ενώ του χρόνου θα συμφωνούσε και με λιγότερα χωρίς συμβόλαιο και να έχει πατήσει τα 30. Αυτό λέγεται ΚΑΚΌ ΔΙΑΧΕΊΡΙΣΗ των χρημάτων της παε. Αν το ήθελε να το πλήρωνε ο ίδιος και να μην κάνει το λαρτζ με τα χρήματα της ομάδας. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Παθητική τελείως στάση, λες και ο οργανισμός χρωστάει στον Μανταλο και στον κάθε Μάνταλο. Πως την πατήσαμε έτσι με αυτή την κουραδα ρε πουστη. Αρμεξε 4-5 μύρια από την ομάδα και θα συνεχίσει πιστεύω και από άλλο πόστο. Καρκίνος πραγματικά 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Epitaph21 said:

passive aggressive κομπλεξικός, που έχει φτάσει σε τέτοιο σημείο αυτοταπείνωσης που έχει κάνει ΠΟΣΤ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ αλλά νομίζει ταυτόγχρονα πώς κάποιος άλλος είναι "Σεφερλής" και πως υπάρχει κάποιου είδους σεβασμός στο πρόσωπό του από την κοινότητα ώστε να του δίνει την δυνατότητα να μοιράζει γραπτές κατραπακιές.

Ταδε εφη Epitaph21-Σεφερλης,

"Ο Ανεστης ειναι καλυτερος τερματοφυλακας απο τον Μπαρκα, αγωνιστικα"

Σχολιο για την κληρωση με Μπριζ, "Χλωμο." (0-0, 3-0 το αποτελεσμα)

Κατα την διαρκεια του αγωνα ΑΕΚ-Ολυμπιακος 3-2 στο 0-2, "Του χρονου παλι" (μονο που δεν πανηγυρισε ο γελοιος)

Σε ερωτηση για το τι προβλεπει για την χρονια στις 24-10-2017, "Κραταμε τους βαθμους της Ευρωπης, η αποτυχια στο πρωταθλημα ειναι θεμα νοοτροπιας,"

"Η ΑΕΚ οφειλει την υπαρξη της την δεκαετια 95-05 στον Ντεμη," 🤡

"Ο Μανταλος ειναι το ποιοτικοτερο χαφ της ομαδας," βλεπει πολλη μπαλα ο παλιατσος.

"Συμφωνα με το ποδοσφαιρικο μου αισθητηριο, ο Ολιβειρα ειναι για τον πουτσο," ενω τον ειχε δει να παιζει μισο ημιχρονο ο Νικολακοπουλος με στρινγκελι,

"Το γηπεδο θα εχει τεντοπανα λαικης," ακριβως τα ιδια τεντοπανα που εχει και η Γιουβεντους στο δικο της τσαντιρι,

Του γραφω "η στατιστικη ειναι χρησιμη" και απανταει "ναι χαχα δεν ειναι χρησιμη η στατιστικη χαχα," ο γελοιος γκεμπελισκος της κακιας ωρας,

"Ο Ολυμπιακος θα ριξει 4αρα στην Ολλανδια," εν τελει χανει 2-1 και με το ζορι προκρινεται με κοντρες στα χασομερια,

"ο βαζελος ειναι στα κατω του αλλα θα μας νικησει," Χ ηρθε το ματς,

"Ο Νταντσενκο, ανυπαρκτος απο την υποβιβασμενη ΟΥΦΑ," δεν παιρνω θεση, θελει χρονο να κριθει ο παικτης, εσυ τον εβγαλες ηδη αχρηστο σαν τον Ολιβειρα.

Και αλλες πολλες ΠΑΠΑΡΕΣ απο τον ΓΕΛΟΙΟ φαντασμενο εγωπαθη Σεφερλη που νομιζει οτι ξερει απο ποδοσφαιρο και πεταει την μια μαλακια μετα την αλλη.

 

Μεχρι το 2019-2020 ησουν ΠΑΟΚαρα, τον τελευταιο καιρο εισαι Ολυμπιακαρα, για το μελλον ποιος ξερει; Το μονο σταθερο ειναι οτι εισαι αντιΑΕΚτζης, αμπαλος και Σεφερλης. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nedved21 said:

Ταδε εφη Epitaph21-Σεφερλης,

"Ο Ανεστης ειναι καλυτερος τερματοφυλακας απο τον Μπαρκα, αγωνιστικα"

Σχολιο για την κληρωση με Μπριζ, "Χλωμο." (0-0, 3-0 το αποτελεσμα)

Κατα την διαρκεια του αγωνα ΑΕΚ-Ολυμπιακος 3-2 στο 0-2, "Του χρονου παλι" (μονο που δεν πανηγυρισε ο γελοιος)

Σε ερωτηση για το τι προβλεπει για την χρονια στις 24-10-2017, "Κραταμε τους βαθμους της Ευρωπης, η αποτυχια στο πρωταθλημα ειναι θεμα νοοτροπιας,"

"Η ΑΕΚ οφειλει την υπαρξη της την δεκαετια 95-05 στον Ντεμη," 🤡

"Ο Μανταλος ειναι το ποιοτικοτερο χαφ της ομαδας," βλεπει πολλη μπαλα ο παλιατσος.

"Συμφωνα με το ποδοσφαιρικο μου αισθητηριο, ο Ολιβειρα ειναι για τον πουτσο," ενω τον ειχε δει να παιζει μισο ημιχρονο ο Νικολακοπουλος με στρινγκελι,

"Το γηπεδο θα εχει τεντοπανα λαικης," ακριβως τα ιδια τεντοπανα που εχει και η Γιουβεντους στο δικο της τσαντιρι,

Του γραφω "η στατιστικη ειναι χρησιμη" και απανταει "ναι χαχα δεν ειναι χρησιμη η στατιστικη χαχα," ο γελοιος γκεμπελισκος της κακιας ωρας,

"Ο Ολυμπιακος θα ριξει 4αρα στην Ολλανδια," εν τελει χανει 2-1 και με το ζορι προκρινεται με κοντρες στα χασομερια,

"ο βαζελος ειναι στα κατω του αλλα θα μας νικησει," Χ ηρθε το ματς,

"Ο Νταντσενκο, ανυπαρκτος απο την υποβιβασμενη ΟΥΦΑ," δεν παιρνω θεση, θελει χρονο να κριθει ο παικτης, εσυ τον εβγαλες ηδη αχρηστο σαν τον Ολιβειρα.

Και αλλες πολλες ΠΑΠΑΡΕΣ απο τον ΓΕΛΟΙΟ φαντασμενο εγωπαθη Σεφερλη που νομιζει οτι ξερει απο ποδοσφαιρο και πεταει την μια μαλακια μετα την αλλη.

 

Μεχρι το 2019-2020 ησουν ΠΑΟΚαρα, τον τελευταιο καιρο εισαι Ολυμπιακαρα, για το μελλον ποιος ξερει; Το μονο σταθερο ειναι οτι εισαι αντιΑΕΚτζης, αμπαλος και Σεφερλης. 

 

 

 

Με βλέπεις και στον ύπνο σου κακομοίρη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Epitaph21 said:

Με βλέπεις και στον ύπνο σου κακομοίρη.

Εσυ ξεκινησες παλιατσε και εβαζες "τι ειχα πει," να τι ειχες πει εσυ. Η "μπαλαδοφατσα." Κρυψου στην τρυπα σου τωρα Σεφερλη και μην μιλας.

Link to comment
Share on other sites

Ήρεμα ρε αλάνια, τι έχετε να χωρίσετε. Αράξτε, γράψτε την άποψη σας και κουλαρετε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nedved21 said:

Εσυ ξεκινησες παλιατσε και εβαζες "τι ειχα πει," να τι ειχες πει εσυ. Η "μπαλαδοφατσα." Κρυψου στην τρυπα σου τωρα Σεφερλη και μην μιλας.

Ρε γελοίο υποκείμενο εσύ ασχολείσαι με μένα συνέχεια. Εγώ δεν συνομιλώ με άτομα σαν και του λόγου σου και βλέπεις δεν απαντώ στα πμ που στέλνεις, ούτε καν τα διαβάζω. Κάνεις ποστ αποχώρησης τον Σεπτέμβριο του '20 και με αναφέρεις ενώ είχα σταματήσει να γραφω από τον Ιανουάριο του '20. Τί άλλο να πούμε? 9 μήνες με σκεφτοσουν, μήπως σε γκαστρωσα και δεν το ξέρω?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι εγραψα παραπανω για τους καυγάδες και τις προσωπικές κοντριτσες.

Ελπίζω να τελείωσε εδώ, αν δεν το είδατε δείτε το τώρα και να τελειωνει εδώ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Epitaph21 said:

Ρε γελοίο υποκείμενο εσύ ασχολείσαι με μένα συνέχεια. Εγώ δεν συνομιλώ με άτομα σαν και του λόγου σου και βλέπεις δεν απαντώ στα πμ που στέλνεις. Κάνεις ποστ αποχώρησης τον Σεπτέμβριο του '20 και με αναφέρεις ενώ είχα σταματήσει να γραφω από τον Ιανουάριο του '20. Τί άλλο να πούμε? 9 μήνες με σκεφτοσουν, μήπως σε γκαστρωσα και δεν το ξέρω?

στΑ πμ που σου στελνω. Ενα πμ σου ειχα στειλει, επειδη με εβριζες και μετα εκανες εντιτ. Ποσο γελοιος πραγματικα.

Τι να γκαστρωσεις βρε ψυχουλα μου; Σε καζανι με βιαγκρα να σε ριξουν, δεν.

Ασχολουμε με τους προπαγανδιστες της κακιας ωρας, που κραζουν ΑΕΚ-Α. Σοφια.

 

Τελος απο εμενα, συγγνωμη Νικο, εχεις δικιο.

 

Link to comment
Share on other sites

Κάντε ignore αν δεν την παλεύετε ο ένας με τα γραπτά του αλλου.

Αυτο ισχυει για οποιονδηποτε γενικά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Κάντε ignore αν δεν την παλεύετε ο ένας με τα γραπτά του αλλου.

Αυτο ισχυει για οποιονδηποτε γενικά.

Ελα μωρε ενταξει, και η γελοιοτητα εχει θεση στην ζωη μας. Κανεναν δεν κανω ignore, ολες οι αποψεις εχουν αξια ακομα και αυτες που πηγαζουν εμπαθεια-κομπλεξισμο-αμαθεια.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nedved21 said:

Ελα μωρε ενταξει, και η γελοιοτητα εχει θεση στην ζωη μας. Κανεναν δεν κανω ignore, ολες οι αποψεις εχουν αξια ακομα και αυτες που πηγαζουν εμπαθεια-κομπλεξισμο-αμαθεια.

Συμφωνω για τα ιγκνορ, κι εγω δεν τα χρησιμοποιω. 

Αλλα κρατησου ρε φιλε, κι εσυ, κι ο επιταφ κι οποιος αλλος.

Τι βλακεια ειναι αυτη τωρα, τσακωνεστε σαν 15χρονα δηλαδη, ελεος.

Κανεις δε διαβαζει τι γραφετε, ποιος εχει δικιο. Βλεπουμε μονο μπινελικια και ξεκατινιασμα.

Στοιχειωδης σοβαροτητα και λιγο παραπανω στυλ θα βοηθουσαν.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Συμφωνω για τα ιγκνορ, κι εγω δεν τα χρησιμοποιω. 

Αλλα κρατησου ρε φιλε, κι εσυ, κι ο επιταφ κι οποιος αλλος.

Τι βλακεια ειναι αυτη τωρα, τσακωνεστε σαν 15χρονα δηλαδη, ελεος.

Κανεις δε διαβαζει τι γραφετε, ποιος εχει δικιο. Βλεπουμε μονο μπινελικια και ξεκατινιασμα.

Στοιχειωδης σοβαροτητα και λιγο παραπανω στυλ θα βοηθουσαν.

Το ξερω ρε συ, και εχεις δικιο. Απλα οταν βλεπω να προπαγανδιζουν κατα της ΑΕΚ με τον μανδυα του ΑΕΚτζη,

μου γυρναει το ματι, δεν μπορω. Αλλα εχεις απολυτο δικιο και ειναι εν μερει μαλακια μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με τη πορεία που έχει λάβει β ομάδα είμαι ένα Τσικ πριν να θέλω συνεχόμενες ήττες της ΑΕΚ μπας και αλλάξει κάτι. 

 

Και συνεχίζω να είμαι ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εγώ πάντως με τη πορεία που έχει λάβει β ομάδα είμαι ένα Τσικ πριν να θέλω συνεχόμενες ήττες της ΑΕΚ μπας και αλλάξει κάτι. 

 

Και συνεχίζω να είμαι ΑΕΚ

Δεν έχει να απολογηθεί κανεις σε κανέναν έτσι κι αλλιώς, για να μην ξεχνιόμαστε. Κανεις. Σε κανέναν. 

Σε άλλα νέα κάποιος Σαρδελης που έχουμε δήλωσε ότι ίνδαλμά του είναι ο Μάνταλος.

Απο τον Νεστοριδη και τον Παπαϊωάννου, στον Μανωλα και τον Σαβέβσκι, στον Τσιαρτα και τον Ντεμη, στον Δελλα και τον Λυμπεροπουλο 

και τώρα στον Μάνταλο.

Αυτη είναι η πορεία της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κατάθλιψη είναι αυτή η ΑΕΚ. Αρρώστια κ μιζέρια. Κ επειδή την αγαπάμε παθολογικά μιλάμε κ λέμε την γνώμη μας, άλλοι πιο έντονα άλλοι πιο ήρεμα. 
 

αυτό που γίνεται τις τελευταίες μέρες με την προσπάθεια να φτιαχτεί το προφίλ του μανταλου εις βάρος της ομάδας δείχνει την κατάσταση που επικρατεί...

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Δεν έχει να απολογηθεί κανεις σε κανέναν έτσι κι αλλιώς, για να μην ξεχνιόμαστε. Κανεις. Σε κανέναν. 

Σε άλλα νέα κάποιος Σαρδελης που έχουμε δήλωσε ότι ίνδαλμά του είναι ο Μάνταλος.

Απο τον Νεστοριδη και τον Παπαϊωάννου, στον Μανωλα και τον Σαβέβσκι, στον Τσιαρτα και τον Ντεμη, στον Δελλα και τον Λυμπεροπουλο 

και τώρα στον Μάνταλο.

Αυτη είναι η πορεία της ΑΕΚ.

Θα πεσε κανα ταλιρακι, δε γινεται αλλιως. Δεν μπορει να το χωρεσει ο νους μου οτι καποιος παιχτης θα εχει ινδαλμα τον ΜΑΝΤΑΛΟ. Χιλιες φορες να εχεις τον Βερντε.

Link to comment
Share on other sites

κι ο τανκοβιτς διαβασε τα καλυτερα ειπε για τον πετραν.

τι διαολο τους κανει?

Μονο εμας μας χαλαει τοσο?

oxiallo.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, aris2168 said:

Συμφωνω για τα ιγκνορ, κι εγω δεν τα χρησιμοποιω. 

Αλλα κρατησου ρε φιλε, κι εσυ, κι ο επιταφ κι οποιος αλλος.

Τι βλακεια ειναι αυτη τωρα, τσακωνεστε σαν 15χρονα δηλαδη, ελεος.

Κανεις δε διαβαζει τι γραφετε, ποιος εχει δικιο. Βλεπουμε μονο μπινελικια και ξεκατινιασμα.

Στοιχειωδης σοβαροτητα και λιγο παραπανω στυλ θα βοηθουσαν.

Όχι ρε φίλε, όχι, ήμαρτων με "ωμέγα" δηλαδή ....

"Παραπάνω" από τον άνθρωπο που ακολουθεί και σχολιάζει το προφίλ της Τατιάνας Στεφανίδου στο φβ ?

Της Τατιάνας Στεφανίδου, επαναλαμβάνω.

ΑΙΛΑΙΩΣ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Άλλο ένα τσιμπούρι στο σώμα της ομάδας.γεμισαμε παράσιτα.

 

Link to comment
Share on other sites

Ήσυχο, ήσυχο το ποταμάκι  αργοκυλάει το γαλάζιο του νεράκι και απαγγέλει την αγάπη την χρυσή τώρα που ήρθες Πετρακη μου εσύ


ΑΕΚ Family

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×