Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Εγώ πιστεύω ότι στους φίλους του κορδώνεται ότι μας δουλεύει και μας τρώει τα λεφτά 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, tarasfw said:

Εγώ πιστεύω ότι στους φίλους του κορδώνεται ότι μας δουλεύει και μας τρώει τα λεφτά 

Σιγά μην έχει φίλους, τους πουλάει όλους για ένα πεντάευρω.

Νομίζω αυτό το χαρακτηριστικό του θα μας γλιτώσει κάποια στιγμή από την παρουσία του. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Skepastos said:

Ο μόνος που δεν ανέβασε στα σοσιαλ τίποτα σχετικό από εγκαινια πρώτο ματς κλπ. Αυτό το αρχιδι ήθελε ο Μελισσανίδης να μπει αρχηγός στην Αγία Σοφια μας. Στο σπίτι μας. Αυτή τη μαγαρα. Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε 

Ο Μανταλος εκτος απο ποιοτικός παιχτης, ειναι και ποιοτικός ανθρωπος, λογικό να μην του άρεσαν οι ακρότητες που ειδε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geologos said:

Σιγά μην έχει φίλους, τους πουλάει όλους για ένα πεντάευρω.

Νομίζω αυτό το χαρακτηριστικό του θα μας γλιτώσει κάποια στιγμή από την παρουσία του. 

Μπα έχει μεγαλώσει, δε θα τον ζητήσει κανείς, έχει ξεμπροστιαστει παντού..... Νομίζω ότι θα τον βλέπουμε και σε ποστο σε λίγα χρόνια.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Μπα έχει μεγαλώσει, δε θα τον ζητήσει κανείς, έχει ξεμπροστιαστει παντού..... Νομίζω ότι θα τον βλέπουμε και σε ποστο σε λίγα χρόνια.....

Θα τον τρώμε στην μάπα όσο ο Μεγαλοδύναμος δεν παίρνει κοντά του τον Εθνάρχη, τον μόνο άνθρωπο που ακόμα συμπαθεί τον Μανταλο.

Μετά από αυτό, όλοι θα γυρίσουν την πλάτη στο μαλακισμένο και τα τσατσιλίκια του. Δεν θα γίνει ποτέ ένας "από τους 23" του μέλλοντος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Geologos said:

Θα τον τρώμε στην μάπα όσο ο Μεγαλοδύναμος δεν παίρνει κοντά του τον Εθνάρχη, τον μόνο άνθρωπο που ακόμα συμπαθεί τον Μανταλο.

Μετά από αυτό, όλοι θα γυρίσουν την πλάτη στο μαλακισμένο και τα τσατσιλίκια του. Δεν θα γίνει ποτέ ένας "από τους 23" του μέλλοντος.

Αυτό.Όσο ζει ο γηπεδοφτιαχτης θα είναι στην ομαδα σίγουρα η βδέλλα 

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι θεωρω πως ο Μελισσανιδης οταν δεν του εισαι απαραίτητος σε σχολαει. Και πλεον ο Μανταλος θα δει την εξοδο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

O Μάνταλος έμεινε,  μπήκε στο νέο γήπεδο, όχι ως αρχηγός γιατί είναι μια νούλα κ μισή, δεν χάρηκε, συνεχίζει τις ίδιες μλκς αγωνιστικά, καιρός να πάρει τον Γενάρη τον πούλο.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παλι θεωρω πως ο Μελισσανιδης οταν δεν του εισαι απαραίτητος σε σχολαει. Και πλεον ο Μανταλος θα δει την εξοδο.

Ο Πέτρος όμως είναι η γκόμενα του.....δεν είναι κοινός υπάλληλος 

Link to comment
Share on other sites

Τον Γενάρη παίρνεις τον Φερνάντες και τον αφηνεις ελευθερο να ησυχάσουμε κι εμεις κι αυτος από το ασήκωτο βάρος που του εδωσΕ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

Ο Πέτρος όμως είναι η γκόμενα του.....δεν είναι κοινός υπάλληλος 

Και π Αραβιδης επισης και μάλιστα ήταν και Πόντιος. Να μην πιάσω τον Μπαγεβιτς τωρα. Στο πι και φι θα τον σκουπίσει τον Πετραν.

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2022 at 12:11 PM, Bluesman said:

*Επέστρεψε στο Αμπού Ντάμπι ο Χιμένεθ και κάποιοι στην ΑΕΚ άρχισαν να τρίβουν τα χέρια τους. Θεωρούν δεδομένο το ενδιαφέρον του Μανόλο για τον Μάνταλο και περιμένουν την πρόταση της Αλ Ουάχντα για τον Πέτρο. Ο διεθνής μέσος, άλλωστε, δεν έχει και πολλούς υποστηρικτές στη Νέα Φιλαδέλφεια, ενώ υπάρχει ήδη ο αντικαταστάτης του, ο Πάολο Φερνάντες. (SPORTDAY)

Δεν ψήνομαι για Φερναντες πάντως.

Είδα τα 2 τελευταία του παιγνίδια και δεν πιστεύω ότι μπορεί να παίξει στο Ρυθμό της ΑΕΚ που φτιάχνεται.

Ελπίζω να είναι σκριν στον μάνατζερ του για να μας δώσει τον καλό του παίκτη που τελειώνει και το συμβόλαιο του. Όπως έγινε με Τσουμπερ, Γεβτιτς, Γκατσινοβιτς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Και π Αραβιδης επισης και μάλιστα ήταν και Πόντιος. Να μην πιάσω τον Μπαγεβιτς τωρα. Στο πι και φι θα τον σκουπίσει τον Πετραν.

Εννοείται!  Όταν δει αυτό που βλέπουμε εμείς εδώ και χρόνια τότε τον έχει σκουπίσει την επόμενη μέρα.  Πιστεύω ότι υπάρχουν 2-3 στην ομάδα που θα τον κάνουν να το δει σύντομα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Και π Αραβιδης επισης και μάλιστα ήταν και Πόντιος. Να μην πιάσω τον Μπαγεβιτς τωρα. Στο πι και φι θα τον σκουπίσει τον Πετραν.

Εγώ νομίζω έχει προχωρήσει η σχέση.... δε συγκρίνεται αραβιδαρος με μάνταλο. Εδώ υπάρχει έρωτας μεγάλος. Εκτός και αν τον χωρίσει ο Πέτρος,αλλά δύσκολο, από που θα αρμεγει μετά;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Εννοείται!  Όταν δει αυτό που βλέπουμε εμείς εδώ και χρόνια τότε τον έχει σκουπίσει την επόμενη μέρα.  Πιστεύω ότι υπάρχουν 2-3 στην ομάδα που θα τον κάνουν να το δει σύντομα. 

Αν δεν το έχει δει τόσα χρόνια, τι θα τον κάνει να το δει τώρα; Τι χρειάζεται μέχρι να το δει; Αυτό δεν καταλαβαίνω. Στην καλύτερη θα είναι παγκιτης. Εκτός ειπαμε και αν αποφασίσει η ακμή να φύγει 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, No11 said:

Δεν ψήνομαι για Φερναντες πάντως.

Είδα τα 2 τελευταία του παιγνίδια και δεν πιστεύω ότι μπορεί να παίξει στο Ρυθμό της ΑΕΚ που φτιάχνεται.

Ελπίζω να είναι σκριν στον μάνατζερ του για να μας δώσει τον καλό του παίκτη που τελειώνει και το συμβόλαιο του. Όπως έγινε με Τσουμπερ, Γεβτιτς, Γκατσινοβιτς

Ενδιαφέρον ότι έχουν ίδιο manager 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ενδιαφέρον ότι έχουν ίδιο manager 

Και ο Μορλανες είχε ακουστεί νομίζω το καλοκαίρι.

Τραυματίστηκε και ο Στάνκοβιτς... Διπλή ευκαιρία...

IMG_20221008_212532.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, No11 said:

Δεν ψήνομαι για Φερναντες πάντως.

Είδα τα 2 τελευταία του παιγνίδια και δεν πιστεύω ότι μπορεί να παίξει στο Ρυθμό της ΑΕΚ που φτιάχνεται.

Ελπίζω να είναι σκριν στον μάνατζερ του για να μας δώσει τον καλό του παίκτη που τελειώνει και το συμβόλαιο του. Όπως έγινε με Τσουμπερ, Γεβτιτς, Γκατσινοβιτς

Παίζει στο ρυθμο της ομάδας του, λογικό να μην φαίνεται ότι έχει την ένταση που βγάζει η ΑΕΚ.

Είναι απίστευτα ποιοτικός παίκτης και αν όντως έρχεται για τη θέση του Αρχηγού έχει όλες τις προϋποθέσεις να είναι πολύ καλή μεταγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Επισης για Φερναντες, δεν ξερω αν ειναι εφικτο αλλα σιγουρα θα πρεπει να εχουν σκεφτει μηπως ενταχθει στην ομαδα μας απο αρχες Νοεμβριου δηλαδη Μουντιαλ, ουτως η αλλως πριν το Γεναρη 1 ματς υπαρχει στο καλενταρι. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Ο Φερναντεζ στον Βόλο παίζει στο δεξί άκρο, όχι κεντρικά.

Ο Φερναντεζ στον Βόλο παίζει οπου θελει 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Ο Φερναντεζ στον Βόλο παίζει στο δεξί άκρο, όχι κεντρικά.

Πες μου ότι παρακολουθείς και Βολο;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×