Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

46 minutes ago, No11 said:

Δεν ψήνομαι για Φερναντες πάντως.

Είδα τα 2 τελευταία του παιγνίδια και δεν πιστεύω ότι μπορεί να παίξει στο Ρυθμό της ΑΕΚ που φτιάχνεται.

Ελπίζω να είναι σκριν στον μάνατζερ του για να μας δώσει τον καλό του παίκτη που τελειώνει και το συμβόλαιο του. Όπως έγινε με Τσουμπερ, Γεβτιτς, Γκατσινοβιτς

Οκ αλλα σε σχεση με μανταλο ειναι αναβαθμιση. Επισης εχει το ενας με εναν. Οι ντριμπλες στο ματς με αρη σπασαν μεσες.... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, MITSAKLAS said:

Παίζει στο ρυθμο της ομάδας του, λογικό να μην φαίνεται ότι έχει την ένταση που βγάζει η ΑΕΚ.

Είναι απίστευτα ποιοτικός παίκτης και αν όντως έρχεται για τη θέση του Αρχηγού έχει όλες τις προϋποθέσεις να είναι πολύ καλή μεταγραφή.

Και εγώ έτσι τον έχω κόψει. Νομίζω από θέμα ποιότητας σε εμάς θα είναι από τους Top. Τώρα αν θα πιάσει θα δούμε 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Πες μου ότι παρακολουθείς και Βολο;

Έλειπε ο μπέμπης στη γιαγιά κι είπα να εκμεταλλευτώ το χρόνο μου κάνοντας κάτι δημιουργικό. 😂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, agelos said:

Έλειπε ο μπέμπης στη γιαγιά κι είπα να εκμεταλλευτώ το χρόνο μου κάνοντας κάτι δημιουργικό. 😂

Δεν τράβαγες μια παχιά καλύτερα; Μίλησες για δημιουργικό χρόνο για αυτό 😂😂

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι κ εσύ βελτιώθηκες σε μια εβδομάδα. Από το Matrix την προηγούμενη Κυριακή, βρήκες εστία αυτή την Κυριακή. Δουλειά Πετράκη, η Αραβία σε περιμένει.

Link to comment
Share on other sites

Στο βίντεο του enwsi.gr φαίνεται ο όρκος νίκης των παικτών της ΑΕΚ πριν το ματς με τον Αρη στο Χαριλάου, ενώ ο Πέτρος Μάνταλος και ο Στίβεμ Τσούμπερ παρότι δεν θα ξεκινούσαν βασικοί, μίλησαν στους συμπαίκτες τους.
«Δεν φεύγουμε από εδώ αν δεν νικήσουμε, είμαστε οι καλύτεροι, πάμε να το δείξουμε και στο γήπεδο!», είπαν μεταξύ άλλων οι δύο έμπειροι και αρχηγοί της ομάδας. Μάλιστα, ο Μάνταλος παρότι ζήτησε να μην φορά το περιβραχιόνιο, έχει θέση… αρχηγού στα αποδυτήρια από το περασμένο καλοκαίρι. Kαι αυτό είναι δείγμα του σεβασμού στο πρόσωπο του και τη νέα εποχή που έχει ξημερώσει στο εσωτερικό της ΑΕΚ.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zara said:

Άηντε Κουχαρσκι αγόρι μου, μη χαλαρώνουμε. 

Μπορεί να σπρώξει λίγο και ο Αγιος Μανολο

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Επίτηδες το άφησαν Πετράκη 0-2. Και απ το 50' κιόλας. Για να σου δείξουν ότι δεν γυρνάει τέτοιο ματς. ΔΕΝ ΓΥΡΝΆΕΙ. Ελπίζω να σου εξήγησαν πως γίνεται. ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ. Μπήκαν τους γάμησαν, έφυγαν.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε αλλαγή ρε το σκουπίδι. Αλλά  όσο υπάρχουν άνθρωποι που τον χειροκρότησαν με ιωνικό κ φώναξαν κ το όνομα του τι να πεις?

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα έχει βρει την ηρεμία τους κ αυτοί βγάζουν.... άρθρα για τον Μάνταλο. Και έχεις κ τον Μπορμπόκη να μας λέει κάτι δεν του άρεσε κ τους μάζεψε να τους μιλήσει.  Μιλάμε για παίκτη που πέρυσι ήταν κρυμμένος μεταξύ δεξιού κ αριστερού όρχι του Μελλισανίδη. Τόσο ηγέτης είναι η τιτίκα. 

 

 

Edited by billy21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rossi said:

Ούτε αλλαγή ρε το σκουπίδι. Αλλά  όσο υπάρχουν άνθρωποι που τον χειροκρότησαν με ιωνικό κ φώναξαν κ το όνομα του τι να πεις?

Εμενα με έβρισαν επειδη αρχισα να γελαω οταν εστειλε το σουτ στο ματριξ.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, baRon21 said:

Εμενα με έβρισαν επειδη αρχισα να γελαω οταν εστειλε το σουτ στο ματριξ.

Ολο το γηπεδο γελαγε για 20 δευτερολεπτα χαλαρα. Μετα αρχισαν ρυθμικα να φωναζουν το ονομα του...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απο το τσιλι το πηρα και ειχε και κανα 2κ ριακτονς που ειναι σχετικα πολλα αλλα οκ νο προμπλεμ το βγαζω!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, baRon21 said:

Απο το τσιλι το πηρα και ειχε και κανα 2κ ριακτονς που ειναι σχετικα πολλα αλλα οκ νο προμπλεμ το βγαζω!

2Κ κουφιοκεφαλοι δηλαδή 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, baRon21 said:

Απο το τσιλι το πηρα και ειχε και κανα 2κ ριακτονς που ειναι σχετικα πολλα αλλα οκ νο προμπλεμ το βγαζω!

Απεχουμε πολυ ηλικιακα και θα σου καταθεσω απλως τη γνωμη μου χωρις να εχω διαθεση νουθεσιας: σελιδες οπως αυτη που ανεφερες θεωρω οτι κανουν πολυ κακο στην ΑΕΚ. Την γραφικοποιουν, την κανουν meme. Δεν ειναι αυτο η ΑΕΚ και πολλα νεα παιδια διαμορφωνουν αποψη και "συμπαθουν" την ομαδα οπως τον χαζο του χωριου. 

Γραψτους να κανουν το ιδιο με τον Ολυμπιακο να δουμε κατι.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, The Magician said:

Απεχουμε πολυ ηλικιακα και θα σου καταθεσω απλως τη γνωμη μου χωρις να εχω διαθεση νουθεσιας: σελιδες οπως αυτη που ανεφερες θεωρω οτι κανουν πολυ κακο στην ΑΕΚ. Την γραφικοποιουν, την κανουν meme. Δεν ειναι αυτο η ΑΕΚ και πολλα νεα παιδια διαμορφωνουν αποψη και "συμπαθουν" την ομαδα οπως τον χαζο του χωριου. 

Γραψτους να κανουν το ιδιο με τον Ολυμπιακο να δουμε κατι.

Σίγουρα κάνουν κακό στην ΑΕΚ σελίδα σαν και αυτή, πιο πολύ για Χαβαλε τις ακολουθώ, και επειδή αυτή είχε παρα πολλές αντιδράσεις την προώθησα εδώ, και εγώ για πλάκα πιο πολυ την εστειλα, μην φανταστεί κανένας ότι είχα σκοπό να θίξω ούτε τον νεστορα ούτε κανένα…

Τωρα γενικότερα πάνω σε αυτο που λες, η ίδια η ΑΕΚ τα τελευταία χρονια δυστυχως έχει σπάσει ρεκόρ και ρεκόρ γραφικότητας και έχει δώσει πάτημα σε πολλούς ώστε να την αντιμετωπίζουν ως τον φτωχό συγγενή.

Ελπίζω προσωπικά να αλλάξει αυτο τα επόμενα χρονια, αρχής γενομένης από φέτος.

Αυτα τα ολιγα.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ πάλι εκτός προπονήσεων ο Μάνταλος. Τις μισές μέρες δεν κάνει προπόνηση και θέλουν με το στανιο να τον θεωρουν και αρχηγό 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×