Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. IΙ


Guest Saxon21
 Share

Recommended Posts

Guest ALati

Βέβαια κάποιοι ποδοσφαιριστές και κάποιοι φωτογράφοι δεν είναι και τα "στολίδια" του τόπου αλλά πάω πάσο.xD

Link to comment
Share on other sites

Χθες. Μέχρι να σηκωθώ είχες εξαφανιστεί.

Πες μου οτι θα δυσκολευόσουν να με βρεις μετά.

Είμαι και άνθρωπος που δύσκολα εντοπίζεται..xD

 

Χθες είχα θέση.

Ο Καπετάνιος είναι θείος μου, οπότε βολεύτηκα.:fuck:

 

Την Παρασκευή γαμήθηκα.

Γαμώ τους Κινέζους-Τζαπαν-Κορεατες που πάνε Σαντορίνη.

Ένιωθα λες και ταξιδεύω κάπου στα βάθη της Ασία...

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια κάποιοι ποδοσφαιριστές και κάποιοι φωτογράφοι δεν είναι και τα "στολίδια" του τόπου αλλά πάω πάσο.xD

10488203_10202872400943763_3532633166707295920_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

xDxDxD:tease:

 

img_4684.jpg

 

 

Εδώ είμαι. Όποιος με θέλει ζωντανό ή νεκρό, εδώ θα με βρει.

Link to comment
Share on other sites

Μπαν και ριπορτ σε φωτογραφιες με θαλασσες και ουζα.

 

Φραπες με 38 παγακια και γραφειο κυριοι.Τα παντα ολα.

Link to comment
Share on other sites

Πες μου οτι θα δυσκολευόσουν να με βρεις μετά.

Είμαι και άνθρωπος που δύσκολα εντοπίζεται..xD

 

Χθες είχα θέση.

Ο Καπετάνιος είναι θείος μου, οπότε βολεύτηκα.:fuck:

 

Την Παρασκευή γαμήθηκα.

Γαμώ τους Κινέζους-Τζαπαν-Κορεατες που πάνε Σαντορίνη.

Ένιωθα λες και ταξιδεύω κάπου στα βάθη της Ασία...

Το ξέρουμε ότι είναι θείος ο κάπταιν... xD

Εκεί που είχα χωθεί, μόνο με καταδρομική σε πρόφταινα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Μπαν και ριπορτ σε φωτογραφιες με θαλασσες και ουζα.

 

Φραπες με 38 παγακια και γραφειο κυριοι.Τα παντα ολα.

 

Ας μην είχα παππού σχωρεμένο με σπίτι και θα σου έλεγα τι φραπές θα έπεφτε και τι γραφείο.xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αρχιζει απο ωρα σε ωρα η συνεδριαση στην Βουλη για το Νομοσχεδιο. Παρων ο κ.Νικος ΣτρατοςVhGQcU6.png

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

9:58 Ελένη Φούντα-ΔΗΜΑΡ, βουλευτής Αιτωλοακαρνανίας:

 

«Θα ζητήσουμε 2-3 ρυθμίσεις στο σχέδιο για το γήπεδο της ΑΕΚ. Είναι προτεραιότητα να γίνει. Έχει γίνει σαν το γεφύρι της Άρτας. Δεν είμαστε αντίθετοι στο γήπεδο. Πιστεύουμε όμως ότι αρκεί ο ιδιόκτητος χώρος στη Νέα Φιλαδέλφεια. Η αλλαγή του χαρακτήρα του άλσους, είναι ανεπίτρεπτη. Θεωρούμε ότι μπορεί να γίνει εκεί μέσα στον χώρο που ανήκει στην ΑΕΚ. Η έμμεση χρηματοδότηση επιχειρηματιών πρέπει να σταματήσει. Φαινόμενα τραμπουκισμού είναι απαράδεκτα. Να διατηρηθεί ο δασικός χαρακτήρας της πόλης. Θέλουμε διαβεβαίωση ότι όντως δεν μπορεί η ΑΕΚ να χωρέσει εκεί τις εγκαταστάσεις. Να εισαχθεί ρύθμιση, που αν δοθούν τα τρία στρέμματα, θα πρέπει να δοθεί άλλη έκταση ίδιας ή μικρότερης αλλού. Η μακέτα είναι πολύ κακή για το νέο γήπεδο της ΑΕΚ. Υποβαθμίζεται αισθητικά όλη η περιοχή. Θα ήταν ιερός συμβολισμός, αλλά εδώ έχουμε κακή αρχιτεκτονική. Θέλουμε τις βελτιωτικές ρυθμίσεις για το σχέδιο και το περιμένουμε από την Κυβέρνηση. Θέλουμε να το υπερψηφίσουμε. Περιμένω την εισήγηση του κυρίου Υπουργού».

 

ΓΙ ΑΥΤΟ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΗΡΑΤΕ 1% ΓΙΑΤΙ ΛΕΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΝΟΥΜΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Ευθεία κυβερνητική επίθεση σε Δούρου και Βασιλόπουλο. οι οποίοι στοχοποιήθηκαν ως δυνάμει υπαίτιοι της μη ολοκλήρωσης του project. Kαι με τη σειρά του ο ΣΥΡΙΖΑ, ευθεία επίθεση στη ΝΔ ως περίπου χρηματοδοτούμενη από το Μελισσανίδη.

 

Τσαβδάρης Πειρατής του Ονείρου, taliban τίγρη με αναφορές σε Νεστορίδη και Μαύρο.

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ?

τον γεμιζαμε το ραπιδογραφο με μελανι στη φιρεντσε ζαστρε ?

τα ξεσκιζαμε τα στενσιλ ?

μαθαμε τιποτα απο γραμμικο και ελευθερο σχεδιο ?

 

μολογα ρε και θα δωσω γκοσιπιες για αλλη ξανθια πασοκα αρχιτεκτονισσα και νυν ευρωβουλευτινα..

 

ΓΗ ΠΕ ΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛ-ΦΕΙΑ

 

takisOURNC.jpg

Edited by Zastro
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθω το καναλι της Βουλης.

 

Οι συριζαιοι μαλακιζονται ως συνηθως. Βγαινει τωρα πχ ο Βουτσης και λεει για "συγκεκριμενο επιχειρηματια", οτι "να γινει στο υπαρχον οικοπεδο κι ας χαθουν 2-3(!) χιλ. θεσεις" κλπ μαλακιες.

Ανημπορο κομμα, δεν βγαινει ακρη μαζι του δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

Κοψε μωρε 2-3,000 ψωροθεσεις τοσο επιγνωση εχουν για τι πραγμα μιλαμε

Link to comment
Share on other sites

Τελικα καταλαβαμε οτι ο ΣΥΡΙΖΑ ηθελε γηπεδο 27 χιλιαδων. Αν ημουνα τιγρης, θα σηκωνα το τηλεφωνο και θα ελεγα του Μανιατη να κανει μια μπλοφα και να πει οτι το γηπεδο θα ειναι 26999 θεσεων. Εκει να δουμε xD

Link to comment
Share on other sites

Σε εναν ιδανικο κοσμο σε μια ιδανικη κοινωνια θα ελεγα ναι ειναι μαλακια να πειραξουμε εστω ενα χορταρακι,ειναι μαλακια να παρουμε εστω 1 ευρω σε μια χωρα που βρισκεται σε κριση εστω και αν ειναι κοινωτικα και για αθλητικες εγκαταστασεις και στα παπαρια μου και δεν ξερω και δεν με ενδιαφερει...

 

Επειδη ομως εχουμε τραβηξει πολλα σαν λαος αν και τα περισσοτερα μας αξιζουν και επειδη εχω δει και το καθε γαμημενο και πουθενα να πιανει στο στομα του και να εκμεταλευεται την ΑΕΚ και επειδη ειστε ενα μπουρδελο και μισο ο τροχος γυρισε και τα λεφτα σας θα παρουμε και τα δεντρα θα σας κοψουμε και πιπα κολο θα σας πηγαινουμε μεχρι και το τελευταιο ΑΕΚΟΠΟΥΛΟ αυτης της γης να γυρισει κλαμενο στη μαμα του γιατι ποναει το τσουτσουνακι του απο τα τοσα γαμησια..ΜΟΝΟ τοτε θα ηρεμησουμε..τοτε ναι μπορουμε να το γυρισουμε στην αξιοκρατια που τοσο επιθυμειτε...

 

Ο λαος της ΑΕΚ σιωπα και περιμενει και σιγουρα δεν ειναι οι χιλιοι που κοβαν βολτες και τοσο πολυ σας φρικαραν..κανονιστε να γινει η στραβη και θα ειστε οι τυχεροι που θα πληρωσετε για τις αμαρτιες 20 χρονων χωρις στη ουσια να φταιτε..

Σκαφτε τρυπες απο τωρα αν και οπου και να στε θα σας βρουμε..

Πεταχτηκε κι η ψωλη με το μουστακι να μας πει σιγα μωρε 3000 παρακατω δε τρεχει και τιποτα...1 καρεκλα παραπανω απ το τηγανι γιατι ετσι μας καυλωνει καταλαβες βλακακο...αντε γαμημενε μη σου πω καμια κουβεντα βραδιατικο..

 

ΠΙΠΑ ΚΟΛΟ ΠΡΟΣΟΧΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΙΠΑ ΚΟΛΟ ΠΡΟΣΟΧΕΣ.

 

Σβηστε το...

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω μετα τα αποψινα ανησυχησα ακομα περισσοτερο με Δουρου-Βασιλοπουλο. Διοτι ο Συριζα φαινεται ανεξελεγκτος ωστε ο καθενας να κανει το κομματι του εκει μεσα. Δεν υπαρχει αρχηγος και γραμμη στο κομμα.

 

Δλδ αφου προεκλογικα δεν εδειξαν υπερ του γηπεδου οι Δουρου-Βασιλοπουλος και παρολα αυτα κερδισαν, και αφου δεν υπαρχει καποιος να εφαρμοσει μια γραμμη εκει μεσα, τι μας κανει να πιστευουμε οτι θα φοβηθουν το πολιτικο κοστος....?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×