Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Κανενας δεν θελει να ξεπλυνει λιγο χρημα τη σημερον ημερα;Που βαδιζει ο κοσμος;

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον ας του γινει η κριτικη που του αρμοζει, αντι του γλειψιματος.

 

Εστω απο τον κοσμο, γιατι οι αρδ πηδιουνται για ενα πιατο φακες.

Link to comment
Share on other sites

Οι αρδ δεν θελουν να γυρισουμε σε εποχες ματσα ..... ξερουν οτι δεν υπαρχει αλλη επιλογη αυτη την στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμεις θελουμε, αλλα το να τον κριτικαρεις ποδοσφαιρικα (και οχι οικονομικα) ειναι το ελαχιστο που οφειλεις στην ιστορια της ομαδας.

 

Ας του σφυριξει καποιος πχ οτι ο Μανταλος ειναι της πλακας, οποτε ειναι ασχετοσυνη να τον θεωρεις μεγαλο παιχτη και ειναι εγκλημα να διαδιδεις οτι δεν τον εδωσες με 8 μυρια, διοτι ειτε λες ψεματα ειτε εγκληματισες.

 

Εξισου της πλακας ειναι και ο Ουζουνιδης.

 

Αλλο λοιπον τον αποδεχομαι γιατι αυτος ειναι / αυτον εχω κι αλλο χτυπαω παλαμακια ο,τι και να κανει.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αν δεν υπαρξει επισκεψη στα γραφεια στο πειραια και φειγ βολαν πεταμενα,μετοχε-αμετοχε κανε γηπεδο και μπουλο απο δω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από χθες θέλω να βλέπω και οικονομικά τί κάνει με τα έσοδα της εταιρίας και όσα συμβαίνουν μεταξύ ΠΑΕ και γηπέδου.

 

Τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Χτες εβγαλε και επισημη ανακοινωση η ετζιαν το πορισμα των ελεγκτων για μαυρη τρυπα 236 εκατομμυριων..

Link to comment
Share on other sites

Οι αρδ δεν θελουν να γυρισουμε σε εποχες ματσα ..... ξερουν οτι δεν υπαρχει αλλη επιλογη αυτη την στιγμη

Σιγά. ΠΑΕ χωρίς χρέη, με παρουσία στο ChL, με δικό της προπονητικό και με μισό γήπεδο χτισμένο?

 

Ε, δεν νομίζω ότι δεν θα υπάρχει άλλη επιλογή στην τελική.

 

Έγινε μάγκας επειδή ΑΥΤΟΠΡΟΤΑΘΗΚΕ ο Χιμένεθ και έφυγε από το επίπεδο Δέλλα, Κετσπάγια, Μοράις και Ουζουνίδη που πιστεύει.

 

Να ξυπνήσει που κοιμάται ήσυχος τα βράδυα επειδή έχει πάρει έσοδα 35 μύρια σε δύο χρόνια από προπονητή που του ζήτησε 1 και του φάνηκε μαγκιά να τον αποδομήσει σε χρόνο dt.

 

Αντί ρε ΒΛΑΚΑ να μιλάμε για μπάλα που πήραμε πρωτάθλημα και παίζουμε ChL κατάφερες να φέρεις πάλι την μιζέρια και την κακομοιριά.

 

ΒΛΑΚΑ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει δρόμο ακόμα η Aegean και να δούμε σε ποιον θα το φορτώσουν.

Φαίνεται να την γλυτώνει όπως πάει το θέμα.

 

Δεν είναι δα και μεγάλο ποσό τα 236.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά. ΠΑΕ χωρίς χρέη, με παρουσία στο ChL, με δικό της προπονητικό και με μισό γήπεδο χτισμένο?

 

Ε, δεν νομίζω ότι δεν θα υπάρχει άλλη επιλογή στην τελική.

 

Έγινε μάγκας επειδή ΑΥΤΟΠΡΟΤΑΘΗΚΕ ο Χιμένεθ και έφυγε από το επίπεδο Δέλλα, Κετσπάγια, Μοράις και Ουζουνίδη που πιστεύει.

 

Να ξυπνήσει που κοιμάται ήσυχος τα βράδυα επειδή έχει πάρει έσοδα 35 μύρια σε δύο χρόνια από προπονητή που του ζήτησε 1 και του φάνηκε μαγκιά να τον αποδομήσει σε χρόνο dt.

 

Αντί ρε ΒΛΑΚΑ να μιλάμε για μπάλα που πήραμε πρωτάθλημα και παίζουμε ChL κατάφερες να φέρεις πάλι την μιζέρια και την κακομοιριά.

 

ΒΛΑΚΑ.

Τον έχει σιχαθεί η ψυχή μου με όσα έχει κάνει κυρίως αυτό το καλοκαίρι τον Μελισσανίδη, αλλά δεν συμφωνώ με την λογική «ας φύγει, όλο και κάποιος θα βρεθεί, ΑΕΚ είσαι». Την λογική αυτή την είχαμε όταν λέγαμε να φύγει ο Ντέμης, μετά οι ''μετοχοι-αμέτοχοι'', μετά ο Παπάς και μετά ο Νοτιάς και καταλήξαμε να παίζουμε στα ερασιτεχνικά. Και γω πολλές φορές έχω σκεφτεί ''να φτιάξει το γήπεδο και να φύγει την επόμενη μέρα να ησυχάσουμε απ' τον τσιφούταρο'', αλλά όλοι έχουμε δει τι ανθρώπους προσελκύει το μπουρδελάκι που λέγεται ''ελληνικό ποδόσφαιρο'', ενώ και η ίδια η ΑΕΚ δεν έχει και το καλύτερο ιστορικό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το αυθαίρετο να φύγει και όλο και κάποιος θα ενδιαφερθεί καλο ειναι να μην το λέμε και πολυ. Στο συγκεκριμένο οικονομικό περιβάλλον της Ελλάδας δεν θα έρθει κανεις σοβαρός . Δείτε τον βαζελο δίπλα με ποιους ανακατεύεται , ποιος εχει ενδιαφερθεί για τον γαύρο παρά το κράξιμο που τρώει ο χοντρός;

Μονο στον Γαύρο βου ρέει χρήμα για άλλου λόγους. Και θα δούμε για ποσό ακόμα.

Κριτική να γίνεται πολυ σωστά για το αγωνιστικό αλλα χωρίς Μελ γήπεδο δεν ξεμπλόκαρε ούτε με εκατ απο founds . Ελλάδα είμαστε και το ζούμε κάθε μέρα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Αργα και βασανιστικα ο τσεπαρχης καταστρεφει οτι εχτισε με κοπο ο Χιμενεθ με τις φακες που ειχε στα χερια.Τα πηραμε απο παντου ...καναμε την αρπαχτη μας τσεπωσαμε...ε τωρα παλι πλανο βδελλα....μην ξεφυγει τι πραγμα και αρχισουν οι απαιτησεις...! Σιχαμα κωλογερε...

Link to comment
Share on other sites

καλα να χαμε να λεγαμε αυτο που θα γραψω

μιας και δεν ειναι κανενα σοβαρο ποιντ για την κατασταση στην ομαδα

και το αγωνιστικο αιαχος το σημερινο

αλλα θαρρω

πως η "συνεντευξη" μελισσανιδη ενω μπορει να λειτουργησε

καπως επικοινωνιακα για μια μεγαλη μεριδα του κοσμου σου( και αυτο συζητησιμο ειναι)

εκανε λιγο εως πολυ

μπουρδελο(περισσοτερο απο ηταν ηδη) το μυαλο παικτων προπονητων και λοιπον μεσα στο ποδοσφαιρικο τμημα.

πολυ σωστος..

"παιζει κλιμα κ αυτο βγαινει προς τα εξω" ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Tou ekatse o titlos persy tou ekatse kai to tzoker meta thn Celtic. Oute pou to perimene eidika thn eisodo stous omilous. 

 

Ε δεν θα του ξανακατσει και εκει θα αρχισει γκρινια,μιρλα,φετος ειδικα που μας ξεγυμνωσε αγωνιστικα,αλλα εχασε και δικαστες,επο,συμμαχιες,αετζιαν θεματα,ε το παρατησε απο την αρχη.

Link to comment
Share on other sites

 

Involvement of U.S. Law Enforcement Authorities

 
As previously disclosed, the Company voluntarily reported its preliminary findings to the U.S. Securities and Exchange Commission (“SEC”) and the U.S. Department of Justice (“DOJ”) and has now reported the results of the Audit Committee investigation. On October 3, 2018 the Company received a grand jury subpoena from the U.S. Attorney's Office for the Southern District of New York in connection with suspected felonies. Insofar as it is permitted to do so within the strictures of the HDPA’s order, the Company is providing documentation to the DOJ.

 

Ποια ΑΕΚ και παπαριες καμαρωτες μου γραφετε τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω και το γηπεδο να μενει μισο..

 

Βλεπω το ενοικιο να γινεται τριπλο

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω και το γηπεδο να μενει μισο..

Κανενα θεμα με το γηπεδο ή με αμεσες επιπτωσεις. Απλως οι εν λογω εξελιξεις αποκωδικοποιουν πολλα για το απιστευτο καλοκαιρι της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Τον έχει σιχαθεί η ψυχή μου με όσα έχει κάνει κυρίως αυτό το καλοκαίρι τον Μελισσανίδη, αλλά δεν συμφωνώ με την λογική «ας φύγει, όλο και κάποιος θα βρεθεί, ΑΕΚ είσαι». Την λογική αυτή την είχαμε όταν λέγαμε να φύγει ο Ντέμης, μετά οι ''μετοχοι-αμέτοχοι'', μετά ο Παπάς και μετά ο Νοτιάς και καταλήξαμε να παίζουμε στα ερασιτεχνικά. Και γω πολλές φορές έχω σκεφτεί ''να φτιάξει το γήπεδο και να φύγει την επόμενη μέρα να ησυχάσουμε απ' τον τσιφούταρο'', αλλά όλοι έχουμε δει τι ανθρώπους προσελκύει το μπουρδελάκι που λέγεται ''ελληνικό ποδόσφαιρο'', ενώ και η ίδια η ΑΕΚ δεν έχει και το καλύτερο ιστορικό.

Θέλεις να σου πω αν μηδενίσει από χρέη ο παναθηναϊκός πόσοι θα μαζευτούν?

 

Εγώ λέω αρκετοί.

 

Και με γήπεδο 13.500 θέσεων κιόλας.

 

Όχι μισό των 32.000.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D locked and locked this topic
  • George_D featured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×