Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός 2014-15


nikos
 Share

Recommended Posts

Βαλμπουενα εντωμεταξυ μετα το Μουντιαλ κλειστηκε με 15 ξεκωλα σε μια βιλα στη Μυκονο και οταν τον πηρανε πρεφα οι παπαρατσι,ετρεχε στη γυναικα του να της εξηγσει οτι δεν ειναι αυτο που νομιζει.

 

Μερακλης.

 

Μακρια απο μας τετοια πραματα. Ο σωστος ανδρας πρεπει να ειναι πιστος.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος Χαμπε.Χαλι ο Τραιανος επιθετικα.

Να αναλαβει η Ντουσκαρα το κομματι της επιθεσης,να ειμαστε σαν αμερικαν φουτμπολ με προπονητες για καθε τομεα.Παιρνουμε και για κεντρο Βασιλλλη και αυτοι οι 3 θα πρεπει να μιλανε στην ενδοεπικοινωνια μεσα στο ματς.

Link to comment
Share on other sites

Μακρια απο μας τετοια πραματα. Ο σωστος ανδρας πρεπει να ειναι πιστος.

 

Δεν εχεις παει στον πολεμο ακομα,στρατιωτη....

Link to comment
Share on other sites

Σας τρωει ο κωλος σας να ανεβασω φωτο του πιστου αντρα με κοκκινη φανελα

Link to comment
Share on other sites

Χχαχαχα ειπα κι εγω καποιος θα τσιμπαγε.. Αν και ηθελα να ακουσω για ρομαντισμους και τετοια..

 

Υπεγραψε ο Μπαρμποσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ωχ περιμενουνε χαρτι απο μπραγκα λεει....:scare2:

Το φαξ λευτουργει Αλατι? Εχει χαρτι μεσα? Μελανια?Ο λογαριασμος ειναι πληρωμενος υπαρχει τηλεφωνικη συνδεση?

Παω να ψοφησω για μεσημερι παιδια μολις ξυπνησω θελω να δω ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ xD

Link to comment
Share on other sites

Ωχ περιμενουνε χαρτι απο μπραγκα λεει....:scare2:

Το φαξ λευτουργει Αλατι? Εχει χαρτι μεσα? Μελανια?Ο λογαριασμος ειναι πληρωμενος υπαρχει τηλεφωνικη συνδεση?

Παω να ψοφησω για μεσημερι παιδια μολις ξυπνησω θελω να δω ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ xD

 

Τελευταια στιγμή στράβωσε.. σιτ χαππενς..

 

h34A68A49

Link to comment
Share on other sites

[Κακιούλα mode on.]

 

H μεταγραφή χρεώνεται στον καινούργιο Τ.Δ. ...

 

[Κακιούλα mode off./]

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινωθηκε και επισημα ως ελευθερος απο την Μπραγκα(;)

 

[video=youtube;LTVAW2lzgVo]

 

Επιτελους κανονικος ποδοσφαιριστης στην ομαδα μας. Εχω να δω κανονικο παιχτη απο τον Σκοκο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Ωχ περιμενουνε χαρτι απο μπραγκα λεει....:scare2:

Το φαξ λευτουργει Αλατι? Εχει χαρτι μεσα? Μελανια?Ο λογαριασμος ειναι πληρωμενος υπαρχει τηλεφωνικη συνδεση?

Παω να ψοφησω για μεσημερι παιδια μολις ξυπνησω θελω να δω ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ xD

 

Τα πάντα όλα είναι έτοιμα από χθες βράδυ. Και freddo espresso μέτριο με μαύρη ο Μπαρμπαρόσα.xD

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι, γυρίζω από δύο τριήμερα καπάκι και βλέπω μεταγραφή Barbosa. Η επόμενη βόμβα θα σκάσει 11-15 Αυγούστου. :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι, γυρίζω από δύο τριήμερα καπάκι και βλέπω μεταγραφή Barbosa. Η επόμενη βόμβα θα σκάσει 11-15 Αυγούστου. :D

+νομο για το γηπεδο.

 

Τοτε ξαναφευγεις;

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινωθηκε και επισημα ως ελευθερος απο την Μπραγκα(;)

 

[video=youtube;LTVAW2lzgVo]

 

Επιτελους κανονικος ποδοσφαιριστης στην ομαδα μας. Εχω να δω κανονικο παιχτη απο τον Σκοκο.

 

Ποσο καιρο ειχαμε να δουμε παιχτη που μας ενδιαφερει σε βιντακια απο κανονικα γηπεδα και οχι απο χωραφια εξωτικων πρωταθληματων.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη μεταγραφη σε πολυ καλη ηλικια με εξαιρετικες παραστασεις

 

ξεφυγαμε και απο τους ιτς

Link to comment
Share on other sites

+νομο για το γηπεδο.

 

Τοτε ξαναφευγεις;

 

Κοίτα, ό,τι προλάβουν την Δευτέρα που μας έρχεται που θα την κάνω μονοήμερη στους σλοβάκους, από εκεί και πέρα 11-17 Αυγούστου να περιμένεις τα μεγάλα πράματα. :D

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑ !!

 

Μπραβο τεραστια μεταγραφη Μπραβο αυτο ειναι ! Θα αφησει εποχη στην ΑΕΚ θα τους χαζεψει !

 

Μπραβο Τιγρη παντα τετοια δεν εχει σημασια αν εδωσες πολλα η λιγα αλλα οτι εφερες και συμφωνησες για παιχταρα !!! Επιτελουςςςςςςςςςςςςς ενας κανονικος ΞΕΝΟΣ παιχτης ΔΙΑΣΗΜΟΣ στην ΑΕΚΑΡΑΑΑΑ !!

Φερε τους αλλους 2 να παρεις Κυπελλο να τους πεθανεις φερτους λεμε να σαπισουν οι γαυροι στις ψαροκασελες μεσααααα!!!

 

Εχω χαρει πολυ λεμε !!!!

 

Χαμπος Χαρουμενος !!!!!!!!!!xD

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑ !!

 

Μπραβο τεραστια μεταγραφη Μπραβο αυτο ειναι ! Θα αφησει εποχη στην ΑΕΚ θα τους χαζεψει !

 

Μπραβο Τιγρη παντα τετοια δεν εχει σημασια αν εδωσες πολλα η λιγα αλλα οτι εφερες και συμφωνησες για παιχταρα !!! Επιτελουςςςςςςςςςςςςς ενας κανονικος ΞΕΝΟΣ παιχτης ΔΙΑΣΗΜΟΣ στην ΑΕΚΑΡΑΑΑΑ !!

Φερε τους αλλους 2 να παρεις Κυπελλο να τους πεθανεις φερτους λεμε να σαπισουν οι γαυροι στις ψαροκασελες μεσααααα!!!

 

Εχω χαρει πολυ λεμε !!!!

 

Χαμπος Χαρουμενος !!!!!!!!!!xD

 

Συλλεκτικο ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Παρτε πωπωπωπωπωπωπωπωπω καυλα λεμε !!!!

 

[video=youtube;EvRH2dOiwhE]

 

 

Ρε παιδια ειναι σιγουρα αυτος?xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

e604db09af99924d2137dbf7e67ba97c_62800.jpg

 

Γεια σου ρε Τιγρη !

Μας τρελανες σημερα και απο μενα εχεις 15 μερες ανακωχη !! Μπραβο γαμωτο γαμησε τους ολους και θα δεις μετα τον Χαμπο.....

 

 

 

 

Εντιτ : Κεφτετζογλου.....μπραβο και σε σενα που το πιστεψες και το εγραφες !

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Μαλακα.

 

Κανονικος παιχτης.

 

Υπαρχει τελικα τετοιο πραγμα..

 

Σαν παιδακια κανουμε απο την ποδοσφαιρικη πεινα.

Μεγαλη στερηση απο χαρες λιγο θεαμα και το κεφαλι ΨΗΛΑ γαμω την τρελα μου !

Δεν ειναι απλα κανονικος ποδοσφαιριστης...εδω μιλαμε οτι για Α Εθνικη ειναι τεραστιο ονομα και παιχταρας!

Αυτο ειναι ! Ενα επιθετικο να τον τροφοδοτει ο Μαγος τωρα φερτε σιγα σιγα και θα κλαψουν μανουλες γαυρων απο φετος.

Εγω αυτον τον παιχτη τον ηξερα απο παλια και δεν πιστευω οτι ηρθε στην ΑΕΚ της Β. Τελικα μεγαλη κινηση η αλλαγη Τ.Δ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

"Είμαι πολύ χαρούμενος που ολοκληρώθηκε η μεταγραφή μου στην ΑΕΚ. Πρόκειται για μια μεγάλη ομάδα με ιστορία, κατακτήσεις τίτλων και πιστούς φιλάθλους που την ακολουθούν παντού. Γνωρίζω ότι η θέση της τώρα είναι προσωρινή και ότι οι στόχοι των ανθρώπων που τη διοικούν είναι υψηλοί. Υπόσχομαι να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό".

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι θεμα Μιλοβανοβιτς (ειχε προταθει και σε αλλες ελληνικες ομαδες νομιζω) αλλα ειναι αξιολογη κινηση που με Λυμπε πιστευω οτι μπορει να μην γινοταν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×