Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Bukowski said:

Παντως γιατι δεν φερνουν εναν Ιαπωνα παντα το χα απορια.

Θα ανέβει Νο.1 στα charts το "Χραπ τον κάνει ο καρχαρίας στ' ανοιχτά της Γιαπωνίας" .... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Άλλους παίχτες εκτός από αυτούς που είχε στην μεγάλη Ρίο Άβε δεν γνωρίζει ο coach της Αγιά Σοφιάς που πίστεψα και έβαλα μπροστά τα στήθη μου για αυτόν?

Link to comment
Share on other sites

Ή οι ΑΡΔ δεν ξέρουν ονόματα και αραδιαζουν το ρόστερ της Ριο Μαρε

Link to comment
Share on other sites

Μλκς πήραμε προπονητή που στα άκρα θέλει παίχτες που να συγκλίνουν λέει. 

Αχαχαχαχχαχα

Δηλαδή θέλει Μάνταλους και Μπακασέτες.

Αχαχαχαχχαχα!

Δεν μπορώ άλλο με τους τόσους μαλάκες που έχουμε μπλέξει 

Δεν μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

"Μίστερ, ο Σουηδός στα 500 είναι ακριβός. Θα βρω καλύτερον με τα μισά."

Κάπως έτσι γεννιούνται οι μεγάλοι έρωτες.

Μην το γελάτε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
14 hours ago, Hades said:

Μπορεί να κάνει τη διαφορά ή είναι ο μαύρος Γιαννιώτας? Αυτό έχει σημασία 

Αδελφέ... παίκτης που έχει παίξει «κάπως» καλά στο Καζακστάν ... πήγε Β Ισπανίας και χάθηκε... είναι 25 ετών ήδη.... βάζω στοίχημα ότι μπροστά του ο Πλατέλλας θα είναι Messi. 

Αμα είναι να κοιτάμε τέτοιες περιπτώσεις παικτών... ας βγάλουμε 2-3 παιδακια από την Κ18 να έχουμε να λέμε τουλάχιστον ότι επενδύουμε σε παίκτες από τις ακαδημίες. 

Τι να πω ρε πούστη μου.... ένας πλανήτης παίκτες.... που πάμε και τους βρίσκουμε εμείς όλους τους ανύπαρκτους;

Link to comment
Share on other sites

Με το wyscout και το football manager ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΜΕ ΠΑΝΤΟΦΛΑ POPEYE να πήγαινε για παίχτες ο Λυμπερόπουλος καλύτερα αποτελέσματα θα είχαμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos

Ακόμα θυμάμαι έναν παικταρα 18χρονο επιθετικό που έβγαζε μάτια που είχαμε.... τον είχα δει και μια φορά από κοντά και είχα πάθει πλάκα .... ξεχνάω το όνομα του ... καζακος καπωσ έτσι ...περάσανε και 2-3 χρόνια... λέγαμε κάτι φίλοι που χαζεύαμε ότι το παιδί θα αφήσει εποχή....

θα γκουγκλάρω να θυμηθώ το όνομα του  

τελικά το παιδί το εξαφάνισαν οι μανατζαραιοι.... ούτε ξέρω που παίζει τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Γλυτωσαμε απο Λας Παλμας και πεσαμε στην Ριο Αβε.....! Ποσο λιγοι και ανημποροι ειναι τελικα....

Link to comment
Share on other sites

Ο τίγρης είπε αλλάζουμε επίπεδο 

Δε διευκρίνισε αν είναι προς τα πάνω ή προς τα κάτω 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Tasos said:

Ακόμα θυμάμαι έναν παικταρα 18χρονο επιθετικό που έβγαζε μάτια που είχαμε.... τον είχα δει και μια φορά από κοντά και είχα πάθει πλάκα .... ξεχνάω το όνομα του ... καζακος καπωσ έτσι ...περάσανε και 2-3 χρόνια... λέγαμε κάτι φίλοι που χαζεύαμε ότι το παιδί θα αφήσει εποχή....

θα γκουγκλάρω να θυμηθώ το όνομα του  

τελικά το παιδί το εξαφάνισαν οι μανατζαραιοι.... ούτε ξέρω που παίζει τώρα!!

Εγώ αγαπητε θυμάμαι χρόνια πριν ανακαλυψω το ΚΜ διαβαζα τα σχόλια στο 365.

Και θυμάμαι ολονών η απορία ήταν γιατι παίζουμε με τα "παλτά" και δεν βάζουμε τους πιτσιρικάδες. Όλοι αναρωτιόντουσαν τι έχει να ζηλέψει ο γροντής από τον Χοσέ Κάρλος και ο Μπουγαίδης από τον Ζεράλδο Άλβες και γιατι δεν βάζει τον Παυλή και βάζει τον Μπάχα, τυχαία παραδείγματα

Τα αποτελέσματα του 12/13 νομίζω έδωσαν την απάντηση στα καυτά ερωτήματα. Επίσης έδωσαν και υποχρεωτική παύση τέτοιων ερωτημάτων για ΔΕΚΑ χρόνια.

Too soon my man.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Σας καταλαβαίνω, αλλά το πάτε φιρί - φιρί να ανοίξω τόπιτς όπου θα γράφω ΜΟΝΟ τα ονόματα που ακούγονται - γράφονται για μεταγραφή.

Χωρίς απαντήσεις, κρίσεις κλπ. ΜΟΝΟ ονόματα.

Την 1η Σεπτεμβρίου θα πέσει το γέλιο της αρκούδας της Πίνδου !!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, XAMΠOΣ said:

Γλυτωσαμε απο Λας Παλμας και πεσαμε στην Ριο Αβε.....! Ποσο λιγοι και ανημποροι ειναι τελικα....

τουλάχιστον γλιτώσαμε από παναιτωλικό...σκέψου να εφερναν το δέλλα....

Link to comment
Share on other sites

Παντως θελει προσοχη κυριε Δημητρη γιατι ενισχυεται πολυ κι ο ΑΡΗΣ απο ο,τι βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 hour ago, tarasfw said:

τουλάχιστον γλιτώσαμε από παναιτωλικό...σκέψου να εφερναν το δέλλα....

Κατσε ακομα ειναι νωρις. 4 μηνες μεχρι τον Οκτωμβριο που θα φυγει νυχτα και εκτος ολων των στοχων θα επιστρεψει ο βΔελλας να επενδυσει σε αιλειναις παιχτες που ξερει τι σημαινει ΑΕΚ να βαλει ταξη στα αποδυτηρια για να χτισει την μεγαλη ΑΕΚ που θα μπει στο Aghia Sophia Dourou Arena .

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nikos said:

Παντως θελει προσοχη κυριε Δημητρη γιατι ενισχυεται πολυ κι ο ΑΡΗΣ απο ο,τι βλεπω.

Ε ναι τελειωνουν οι θεσεις στην 5αδα και στα εσοδα του Γιουροπα...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ε ναι τελειωνουν οι θεσεις στην 5αδα και στα εσοδα του Γιουροπα...

Ακριβως. 

Σπανος και Καρυπιδης δεν θα ειναι ευκολοι αντιπαλοι, ο βαζελος παντα ειναι βαζελος και κινδυνευεις να χασεις τα εσοδα υπερ Αγια-Σοφιας. Η ομαδα δεν μας νοιαζει ετσι κι αλλιως. Το ζητημα ειναι να γινονται ολα δωρεαν.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tasos said:

Κυριαζης....Το θυμήθηκα.... τρομερό παικτακι!!

22 χρονων, "αγωνιζοταν" στον Αρη Λεμεσου, Β' κατηγορια Κυπρου.

Το αγωνιζοταν σε εισαγωγικα γιατι στα 22 του δεν εχει παιξει ουτε λεπτο σε επαγγελματικο αγωνα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos

Πάει και ο Μάρκο....βάλαμε και ετικέτα από χθες και σήμερα και ο Τσατάλης μας γράφει για πώληση στα 4 Μύρια.

Κοίτα να δεις πως πάει το πράγμα δηλαδή...πουλάνε Λιβάγια 4εκ....αν πιάσουμε και άλλα 4 για Μπάρκα πήγαμε στα 8. Και σου λέει ο Μήτσος από την Νίκαια...με 8 εκ: Παίρνω 3 ελεύθερους στο μισθό των 2...δίνω 2εκ τώρα για τον Πόνσε (ή σε κάποιον άλλον) ...μου μένουν 6 ...οπότε με 6 εκ, διαλέγω: ρίχνω άλλα 2 για ψώνια και αφήνω 4 για το γήπεδο, ή τα αφήνω και τα 6 για το γήπεδο!

Μεγάλα Διλήματα!!

 

Και ερωτώ εγώ ο χαζός.....ο κόκκινος γαύρος παίρνει Σκτρελ (παιδιά θα τον πάρει..), παίρνει Μπεργκ, έχει κλείσει Ματέο Γκαρσία, συζητάει για Εντουάρντο...έχει και Ποντένσε...και ακόμα δεν ξέρουμε τι άλλο θα πάρει και τι θα δώσει.

Οι μαύροι γαύροι, ακόμα δεν έχουν δώσει εικόνα τι θα κάνουν...δείχνουν να πάνε σε μειώσεις φέτος, αλλά ας περιμένουμε.

Οι πράσινοι, είναι σε ρηχά νερά.

Ο Άρης γενικά παίρνει ευκαιρίες που του βγαίνουν...δεν ξέρω τι σκατά κάνουνε αλλά από scouting σκίζουνε.

 

Εμείς ΟΛΑ ΚΑΛΑ; Διότι πέρα από τον Ζεράλδο που δείχνει (από τα videakia) συμπαθητικός...οι άλλοι είναι επιπέδου Πανιωνίου.

Link to comment
Share on other sites

2 μηνες πριν τον Τσαταλη τα γραφε ο χρηστης Στυλιανοπουλος.

Αλλη μια εξυπνη κινηση για την τσεπη του τζαμπα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×