Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Για τον Livaja έδωσες 1,8m.

Είναι 25 χρονών και αν ένα χρόνο μετά πουλήσεις το 80% του 4m (σύνολο 5m δηλαδή κόστος) μετά την φετινή του σεζόν θα σαι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tasos said:

Εμείς ΟΛΑ ΚΑΛΑ; Διότι πέρα από τον Ζεράλδο που δείχνει (από τα videakia) συμπαθητικός...οι άλλοι είναι επιπέδου Πανιωνίου.

Ζεραλδο και Ροντρίγκο δεν είναι "συμπαθητικοί" ούτε "επιπέδου Πανιωνίου" αλλά πραγματικά καλοί παίχτες που μακάρι να αποκτηθούν (δεν πρόκειται αλλά να χαμε να λέγαμε).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tasos said:

Πάει και ο Μάρκο....βάλαμε και ετικέτα από χθες και σήμερα και ο Τσατάλης μας γράφει για πώληση στα 4 Μύρια

 

Οι μαύροι γαύροι, ακόμα δεν έχουν δώσει εικόνα τι θα κάνουν...δείχνουν να πάνε σε μειώσεις φέτος, αλλά ας περιμένουμε.

 

 

Εγω πιστευω μια χαρα ειναι το deal  για Λιβαγια που δεν επαιξε τσου λου απο την πιο ηλιθια τιμωρια εβερ. Και ας ηταν καλυτερα τα στατιστικα του φετος απο περσι. 

Το οτι οι βου το πανε για μειωσεις απο που το βλεπετε; Απο το 1,5 τον χρονο ανανεωση για το σεντερ μπακ τους;

Link to comment
Share on other sites

Θα εκτοξευτουμε με το γήπεδο 

11 φανέλες μέσα θα είναι αρκετές να κατασπαραξουν τον αντίπαλο 

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
11 minutes ago, Bukowski said:

Ζεραλδο και Ροντρίγκο δεν είναι "συμπαθητικοί" ούτε "επιπέδου Πανιωνίου" αλλά πραγματικά καλοί παίχτες που μακάρι να αποκτηθούν (δεν πρόκειται αλλά να χαμε να λέγαμε).

Αδελφέ...προσωπικά παίκτες από videakia που δεν έχουν παίξει σε υψηλό επίπεδο και να έχουν "δείξει" ότι μπορούν να κουβαλήσουν την ομάδα και να κάνουν πράγματα για την ομάδα, δεν πιστεύω...την έχω πατήσει πολλές φορές έτσι, και έχω σταματήσει. Όχι ότι για τους συγκεκριμένους είδα και κάτι από τα video που είπα..."ρε συ, αυτός είναι παικτρόνι"...αλλά και τι να καταλάβεις σε 3-4 λεπτά video;

Γι' αυτό λέω "συμπαθητικοί".

Δεν λέω ότι δεν έχουμε δει και παίκτες με τον τρόπο αυτό αλλά ΟΚ...στα 25 του ένας παίκτης και δη σε Πορτογαλίες / Ισπανίες, αν κάνει τσαφ θα του δώσουν χρόνο και συμμετοχή και στην μεγάλη ομάδα. Όχι ότι δεν υπάρχουν και περιπτώσεις Γιόχανσον ή Αραούχο ή Πόνσε, κλπ.

Όπως και το ανάποδο έχει συμβεί, έτσι; Να βλέπουμε παίκτες από μεγάλες ομάδες με λίγο χρόνο συμμετοχής και εδώ να μην πάνε από το δεξί στο αριστερό (π.χ. Τσίριτς).

Τέλος πάντων....αυτή είναι δουλειά των scouts....να βλέπουν ένα παίκτη σε συνεχόμενα ματς και με 90λεπτα και να κρίνουν.

Πάντως....προτιμώ έναν παίκτη που είναι διεθνής παρά έναν που δεν είναι, διότι τον βλέπεις σε αγώνες απέναντι από καλύτερους παίκτες, σε δυνατό ανταγωνιστικό επίπεδο και κρίνεις πιο εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Για τον Livaja έδωσες 1,8m.

Είναι 25 χρονών και αν ένα χρόνο μετά πουλήσεις το 80% του 4m (σύνολο 5m δηλαδή κόστος) μετά την φετινή του σεζόν θα σαι μια χαρά.

Εννοεις η τσεπη του σαπιοδοντα θα ειναι μια χαρα.Δεν μπορω να δω πως η ομαδα θα ειναι μια χαρα οταν ο αλλος ψαχνεται να πουλησει οτι ποιοτικο σου εχει απομεινει μετα το περσινο ολοκαυτωμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MikrosKaiAtropos said:

2 μηνες πριν τον Τσαταλη τα γραφε ο χρηστης Στυλιανοπουλος.

το novasports επισης λεει οτι ... " ο Λιβάγια φέρεται να έχει έρθει σε προφορική συμφωνία με τη συγκεκριμένη ομάδα και πως απομένει η σύμφωνη γνώμη της Ένωσης για την ολοκλήρωση της μετεγγραφής του. "

http://www.novasports.gr/podosfairo/ellada/super-league/article/459602/fernei-protasi-o-livagia/

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια. Μη μεινει κανεις που ξερει λιγο μπαλα.

Τωρα για να καλυψουμε το κενο του θα πρεπει να φερουμε κανεναν Ζοριτς.

Link to comment
Share on other sites

ετσι και τον πουλησει, καθηστε μην αγορασει τιποτα στρεμματα με αγνωστες συνεταγμενες με τα λεφτα.

 

γιατι οκ κι εγω προσωπικα θα τον πουλαγα, αλλα θα φροντιζα με τα ιδια λεφτα να βοηθησω αγωνιστικα την ομαδα να ανεβει, παιρνοντας αλλον/αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Ο φετινός αδιάφορος Λιβαγια για το συμβόλαιο που έχει εμένα δεν μου κάνει. Δε βρήκε ποτέ χημεία με Πόνσε, έκανε τις μαλακιες του στην Ευρώπη, καλώς να πουληθεί 

Αλλά να παρθούν και παίχτες αντίστοιχου βεληνεκούς όμως αρκετά με την αποταμίευση 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Hades said:

Ο φετινός αδιάφορος Λιβαγια για το συμβόλαιο που έχει εμένα δεν μου κάνει.

54b2c644469d517f62cb10313993be2a_660128.51b4d581a071954f30850cd150e5fbbd_660128.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Tasos said:

 

Και ερωτώ εγώ ο χαζός.....ο κόκκινος γαύρος παίρνει Σκτρελ (παιδιά θα τον πάρει..), παίρνει Μπεργκ, έχει κλείσει Ματέο Γκαρσία, συζητάει για Εντουάρντο...έχει και Ποντένσε...και ακόμα δεν ξέρουμε τι άλλο θα πάρει και τι θα δώσει.

Skrtel lol. Έχουν βαλθεί να μαζέψουν όλα τα καπή; Be my guest.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Δεν κανουμε επιδειξη πλουτου. Κανουμε επιδειξη φτωχειας μιζεριας και κακομοιριας. Οκ ναι χτιζουμε και ενα γηπεδο εχουμε και οικοπεδα και ωραια γραφεια. Ας παρουν αυτα τιτλους σε 30 χρονια.

ftwxia.jpg

Πρωταθλημα ΜΕΣΙΤΗΣ2019

Link to comment
Share on other sites

3,5m πωληση περισυ, 4+ φετος, κουτσα κουτσα γινομαστε ανθρωποι σε σχεση με εποχες που αφηναμε τον Μαχαιριδη ελευθερο στον ΠΑΟΚ και την επομενη σεζον αυτον τον πουλουσε στην Μπενφικα..

Link to comment
Share on other sites

ο Λιβαγια προπονειται για καλυτερα κροσε στους αντιπαλους ? 

ελα ρε παιχτουρα, γαμησε τους 

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos

Αυτοί οι αρθρογράφοι της ΑΕΚ είτε πίνουν ή τους τρολαρουν από την ΠΑΕ: 

απο χθες τους λένε ότι θα πουληθεί ο λιβαγια με 4 και σήμερα βγάζουν ανακοίνωση ότι δεν πωλείται. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο μπαρμποσα που παιζει ρε; στην τουρκια έχει πάει; Γιατί δεν τον φέρνουνε πίσω, έτσι όπως γίναμε πολυτέλεια θα είναι. Εκτος κι αν ενοχλείται ο Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos

Ελαααααα .... σκάει η 1η μεταγραφή!!

 

ιατρουδης κύριοι από Εργοτελη!!!

 

και πείτε με αδιάβαστο .... αλλά από πέρυσι που το είχα ακούσει το παλικάρι δεν κατάφερα ποτέ να τον δω να αγωνίζεται. 

Λεει τίποτα ή απλά να είχαμε να λέγαμε;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×