Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Guest Tasos

Μου αρέσει που λέτε για Budget...και εν τω μεταξύ ο γαύρος έχει αγοράσει ή είναι κοντα σε Εντουάρντο, Σκτρελ, Βαλμπουενά και Ματέο Γκαρσία.

Έχει ήδη Φορτούνη και Ποντένσε...και συνεχίζει.

Εμείς, είμαστε με Ντέλετιτς, Σάμπα τζούνιορ, και ονειρευόμαστε σαπάκια και ελπιδοφόρους ευέλπιδες!

Καλά κρασιά παιδιά....μην εκπλαγείτε αν η 3η θέση του χρόνου να θεωρηθεί επιτυχία. Μας βλέπω αρχές Οκτωβρίου να είμαστε εκτός ΟΛΩΝ των διοργανώσεων.

 

Όσο για τον καινούργιο...θα εντυπωσιαστώ αν δει την παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου.

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειεται να ειμαστε εκτος κυπελλου απο Οκτωβρη

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tasos said:

Μου αρέσει που λέτε για Budget...και εν τω μεταξύ ο γαύρος έχει αγοράσει ή είναι κοντα σε Εντουάρντο, Σκτρελ, Βαλμπουενά και Ματέο Γκαρσία.

Έχει ήδη Φορτούνη και Ποντένσε...και συνεχίζει.

Εμείς, είμαστε με Ντέλετιτς, Σάμπα τζούνιορ, και ονειρευόμαστε σαπάκια και ελπιδοφόρους ευέλπιδες!

Καλά κρασιά παιδιά....μην εκπλαγείτε αν η 3η θέση του χρόνου να θεωρηθεί επιτυχία. Μας βλέπω αρχές Οκτωβρίου να είμαστε εκτός ΟΛΩΝ των διοργανώσεων.

 

Όσο για τον καινούργιο...θα εντυπωσιαστώ αν δει την παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου.

Βασικά δεν έχει αγοράσει κανέναν (ο Σκρτέλ έριξε άκυρο) ενώ ο Φορτούνης πάει για πώληση.

25 Μαρτίου όλες οι ομάδες ψάχνονται και εμείς είμαστε μέσα στα συμπεράσματα.

:D

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω αρθρο για τους "Καλυτερους ελευθερους"  της αγορας απο το μετροσπορτ. Οι ανθρωποι ειναι αλλου για αλλου. Εχουν ελευθερο τον Πονσε. ??

Μιλαμε για στοκους 

Link to comment
Share on other sites

Στην Αθηνα ο Βρανιες για να κλεισει διαβαζω.

Edited by Aussie
Link to comment
Share on other sites

ενα θεμα στον Κετσε, ενα θεμα στον Καζα

μια χαρα Ανδρεα της καρδιας μας

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη είδηση εδώ και καιρό για την ΑΕΚαρα μας. Ένα αρσενικό με πυγμή  επιτέλους στην ομάδα, αρκετά πηξαμε στους Μανταλους που κάνουν φερ πλέι χάι φάιβ με παοκια μετά από πουτσες σε τελικούς. 

Αγωνιστικά δεν το συζητω καν πως μετα από όσα ζήσαμε από Τσοσιτς,Σβάρνα,Οικονόμου "δε στρίβω για κανέναν λόγο" Τσίγκρι "παίζω τόσους αγώνες όσο και το ποσοστό σήμερα του ΚΙΝΑΛ "..  ο Βόσνιος θα πάρει φανέλα βασικού στο σπίτι του .

Κάνε τον Νικολακόπουλο να ζητάει να φας έξι αγωνιστικές για δυσφήμηση του αθλήματος και τον βοθρο του sdna να σε κράζει γιατί έριξες φάπα στον Κρέσπο .Πόνεσε τους όπως εσύ ξέρεις.

Καλως ήλθες ημίτρελε, δώσε το νεύρο σου στην ομάδα.Σε χρειαζόμαστε.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Η καλύτερη είδηση εδώ και καιρό για την ΑΕΚαρα μας. Ένα αρσενικό με πυγμή  επιτέλους στην ομάδα, αρκετά πηξαμε στους Μανταλους που κάνουν φερ πλέι χάι φάιβ με παοκια μετά από πουτσες σε τελικούς. 

Αγωνιστικά δεν το συζητω καν πως μετα από όσα ζήσαμε από Τσοσιτς,Σβάρνα,Οικονόμου "δε στρίβω για κανέναν λόγο" Τσίγκρι "παίζω τόσους αγώνες όσο και το ποσοστό σήμερα του ΚΙΝΑΛ "..  ο Βόσνιος θα πάρει φανέλα βασικού στο σπίτι του .

Κάνε τον Νικολακόπουλο να ζητάει να φας έξι αγωνιστικές για δυσφήμηση του αθλήματος και τον βοθρο του sdna να σε κράζει γιατί έριξες φάπα στον Κρέσπο .Πόνεσε τους όπως εσύ ξέρεις.

Καλως ήλθες ημίτρελε, δώσε το νεύρο σου στην ομάδα.Σε χρειαζόμαστε.

Κανονικα θα εβαζα τη φωτογραφια που κανει σαν κλαμμενο μουνι επειδη τον παρατησε το σκυλι αλλα ειμαι τοσο χαρουμενος που δεν θα βλεπω Οικονομου βασικο που λεω να το αφησω.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα του Όγκνιεν Βράνιες με την ΑΕΚ δεν θα ολοκληρωθεί θετικά, όπως σαν είχε ενημερώσει και πριν μερικές ημέρες το inAEK.com.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ έστειλε τελεσίγραφο μέσω του Δημήτρη Μελισσανίδη στον Βόσνιο στόπερ, λέγοντάς του ότι μέχρι την Δευτέρα θα πρέπει να δώσει την τελική του απάντηση για το εάν θα επιστρέψει στην Ένωση ή όχι.

Βέβαια, η οικονομική διαφορά που υπάρχει ανάμεσα στις δύο πλευρές παραμένει, με τον Βράνιες να μην είναι διατεθειμένος να κάνει πίσω στα θέλω του ώστε να επιστρέψει στον Δικέφαλο, την ίδια στιγμή που νιώθει απογοητευμένος από την συμπεριφορά της ΑΕΚ.

Τι να πιστεψεις τωρα?

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκες εγώ τον καλωσόρισα στην ΑΕΚ βάσει του ρεπορτάζ που έβαλε νωρίτερα εδώ ο Aussie και έγραφε ότι έφθασε σήμερα στην Αθήνα για να υπογράψει ο Βόσνιος?

Μισό το βρήκα το λινκ

https://www.enwsi.gr/?post_type=post&p=795596

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Ρε μλκες εγώ τον καλωσόρισα στην ΑΕΚ βάσει του λινκ που έβαλε νωρίτερα στο τοπικ ο Aussie και έγραφε ότι έφθασε στην Αθήνα για να υπογράψει ο Βόσνιος .

Μισό το βρήκα το λινκ

https://www.enwsi.gr/?post_type=post&p=795596

Δασκαλε καλα τα λες αλλα στο αρθρο εχει και υποσημειωση

Με τον Βράνιες στην Αθήνα, η ΑΕΚ θέλει να κλείσει άμεσα μια προσθήκη και να μπει στην τελική ευθεία ο μεταγραφικός σχεδιασμός. Παίκτης με τα χαρακτηριστικά του Βόσνιου δεν υπήρχε στην άμυνα της ΑΕΚ και θα φανεί πλέον κατά πόσον ο Βράνιες έχει πραγματική διάθεση να επιστρέψει.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Βάργκας το ρεπορτάζ του Καζα έχει αυτήν τη σημείωση στο τέλος που προ 4ωρου νομίζω πως δεν υπήρχε . Κάτι άλλο θα έμαθε και το εμπλούτισε λίγο αργότερα το ρεπορτάζ του ? 

 Τεσπα μακάρι τουλάχιστον να γαμησει ο Βουρος σήμερα γιατί από μεταγραφές ..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Φίλε Βάργκας το ρεπορτάζ του Καζα έχει αυτήν τη σημείωση στο τέλος που προ 4ωρου νομίζω πως δεν υπήρχε . Κάτι άλλο θα έμαθε και το εμπλούτισε λίγο αργότερα το ρεπορτάζ του ? 

 Τεσπα μακάρι τουλάχιστον να γαμησει ο Βουρος σήμερα γιατί από μεταγραφές ..

Κουφαλα ο Καζα αρχισε να φυλαει τον λοκο του που λεει και ο Γεωργιου. Με Βουρο ειμαστε 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Quote

Αμεση και κατηγορηματική ήταν η διάψευση της ΑΕΚ σε δημοσιεύματα που κυκλοφόρησαν στη Σερβία, σύμφωνα με τα οποία υπάρχει περίπτωση επιστροφής του Νέναντ Κρίστιτσιτς στον Ερυθρό Αστέρα.

Ο Σέρβος χαφ αποκτήθηκε τον Ιανουάριο από την ομάδα του Βελιγραδίου και οι φήμες αναφέρουν ότι βλέπει θετικά το ενδεχόμενο επιστροφής του.

Υπάρχει, όμως, και αναφορά στην ΑΕΚ η οποία δεν θα είχε πρόβλημα να τον παραχωρήσει έναντι αξιόλογου ανταλλάγματος, που μάλιστα προσδιορίζεται στις 500.000 ευρώ.

 
 

Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα, 27 Μαΐου 2019, 20:29

?

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται γαμω το σπίτι μου ομάδα είναι αυτό ή επιθεώρηση Σεφερλυθειτε?

Στα @@ μου τα φράγκα, κράτα μια σοβαρότητα ρε πουστη όχι αιντε αιντε

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη, τοσα δεν ειχαμε δωσει για να τον παρουμε πιο νωρις και οχι το καλοκαιρι που ηταν ελευθερος γιατι θελαμε χαφ με σκοπο να χτυπησουμε το πρωταθλημα με Μαρινο?

Link to comment
Share on other sites

Και σεις που τα ξέρετε όλα αυτά εδώ στο φόρουμ και γραφετε μαλακίες;  Ήσασταν μπροστά ; Άιντε είδατε τυρί στο τσουτσουνι σας και γίνατε όλοι τυρέμποροι.Μηνά πες ρε συ αυτού του καινούριου στα εγγλέζικα ότι δε χρειαζόμαστε άλλο μπακ. 

 

?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×