Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

23 minutes ago, The Magician said:

Οι Χολμεν είναι ακριβώς αυτο που έπρεπε να κάνει η ΑΕΚ από το 2015 ξερω γω.

Δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε νομίζω να αμοιβόταν με φακές στη Ρωσία 

Πως ακριβώς θα τον πάρουμε; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Επειδή δε νομίζω να αμοιβόταν με φακές στη Ρωσία 

Πως ακριβώς θα τον πάρουμε; 

Λυμπε ρουλζ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για αντιΒρανιεζ μια χαρά μου κανει ο Χολμεν .Ειδικά αν ισχύει πως ζητούσαν Βέλγοι&Ογκνιεν να δώσει η ΑΕΚ στον δανεικό Βόσνιο τα 2/3 του συμβολαίου του.. είπαμε .

Χολμεν σοβαρός αμυντικός,τιμιος,δίνει αν χρειασθεί και πόδια πυγμαίου Βαλμπουενά στο χέρι,πηδάει στον ουρανό ,1.88 ύψος ..γενικά όλοι αυτοί από Βορρά δίνουν το 100% δε μαλακιζονται ολημερίς στο ινσταγκραμ,είναι της αντικαπνιστικής,γελάνε με βίζιτες που κουβαλάνε Σπάτα στις γιορτές του Μελισσανίδη οι Μανταλοι καθότι παντρεμένοι με παιδί-α από 20 χρονώ, κατεβάζουν μόνο νερό χυμούς σοδα άντε και καμια Πέψι Μαξ .

Και για Αλί Αλιπουρ έχω θετικότατη γνώμη ,ριξτε μάτια στα βίντεο .Σουτ και κεφάλι καλό .Καλύτερος σαφώς από Ανσαριφάντ .

Κλείνοντας ..ενώ με Μιχάλη Καρντοσο δε ψηθηκα και τον θεωρώ αναλώσιμο στην πρώτη στραβή ..με αυτούς τους δύο νομίζω πως πάμε καλά . Θα πιάσουν . 

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ο Καλαμπουρ που κοιταζουμε για επιθεση απο το Ιραν μου θυμιζει Ανσαριφαρντ

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς Αλιπούρ και γράφεις Καλαμπούρ τότε είσαι ανεπιθύμητος στο φόρουμ.

Παίρνουν οι γαύροι τον Βαλμπουενά που δεν τον προσλαμβάνει ο Εμμανουέλ Μακρόν στον Γαλλικό ΟΤΕ λόγω ορίου ηλικίας και εκεί εκθειαζεις ..και με τους δικούς μας είσαι όλο ειρωνείες ; Άιντε μαλακισμενο και συ τυρέμπορα.

Μια χαρά είναι και οι δύο ,μακάρι ναρθουν στην ΑΕΚαρα.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Bukowski said:

Αλεφ τελος

Θα θυμαμαι εκεινο το εντυπωσιακο που ειχε περασει την μπαλα πανω απο τον αντιπαλο στον επαναληπτικο με την Σελτικ.

Κατα τ' αλλα καλα κανουμε και κραταμε το εκατομμυριο γιατι θα χρειαστει να το δωσουμε καπου αλλου που ελπιζω να πιασει τοπο.Στον Αλεφ δεν νομιζω οτι θα επιανε και δεν μας περισσευει κιολας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Magician said:

Οι Χολμεν είναι ακριβώς αυτο που έπρεπε να κάνει η ΑΕΚ από το 2015 ξερω γω.

Καπου σε πιανω καπου σε χανω σ' αυτο που λες.

Link to comment
Share on other sites

παντως εχω την μικρο-ελπιδα οτι θα εχουμε βελτιωμενο Λυμπε φετος.

 

ιδωμεν, αλλα και του σπανου τα γεννια γινονται σε αυτην την ζωη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa

Μακάρι ο νέος προπονητης να πετυχει και να ολοκληρώσει το συμβόλαιο του και μακάρι η διοίκηση να τον στηρίξει με καλές προσθήκες που θεωρώ ότι θα γινουν δεν περιμένω να γίνει κάποιο μπαμ αλλά είμαι αισιόδοξος για τον Σουηδό σεντερμπακ που ακούγεται .. Επίσης θα Μ άρεσε να επιλέξει αυτός τη τριάδα αρχηγών για τη νέα αγωνιστική σαιζόν έπειτα από αξιολόγηση στη προετοιμασία.. 

Link to comment
Share on other sites

Τρεφω μια συμπαθεια προς τους Σουηδους αμυντικογενεις παικτες αλλα αυτος εχει πολυ μικρο κεφαλι,θα κανει πολλα τσαφ στον αερα

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ψαχνεις ρε μαλακα Λυμπε αμυντικους με μικρα κεφαλια?

 

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ δειχνουν να το πανε δικαια το πραγμα στους σουβλακοφαγους.

 

Κετσετζογλου αποκλειστικο με προπονητη. διοτι ειναι το ιερο τερας κι εχει μια προτεραιοτητα.

Χολμεν Ωρα για Σπορ, Τσαταλης, Τσιλης.

 

Και επεται συνεχεια και για αλλα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tan21 said:

ελα αλεφ πουλο, δεν ειχε τπτ ιδιαιτερο ο παιΧτης. σιγουρα οχι για τα λεφτα του. 

Πραγματικα δεν θυμαμαι χειροτερο αμυντικο χαφ. Τον βαζω σε κατηγορια Φετση. Μονο στον @Fadrhonc21 και στον Μελισσανιδη αρεσε να πουμε..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Πραγματικα δεν θυμαμαι χειροτερο αμυντικο χαφ. Τον βαζω σε κατηγορια Φετση. Μονο στον @Fadrhonc21 και στον Μελισσανιδη αρεσε να πουμε..

Και σε μένα. :D Από κάτι γαλανόπουλους κλάση πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε ποσα δινουμε στον Σουηδο;Γιατι γραφουν οτι ειχε βαρυ συμβολαιο στους Ρωσους, και αυτοι οσο να 'να δινουν πολλα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Αλεφ ηταν σωματικα καλος αλλα οποτε επαιζε, σου εδινε την εντυπωση οτι εκανε χαβαλε και οτι βαριοταν....χωρια το οτι ηταν τσαφακιας.

Μακρια λοιπον και καλη συνεχεια στην καριερα του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Ξερουμε ποσα δινουμε στον Σουηδο;Γιατι γραφουν οτι ειχε βαρυ συμβολαιο στους Ρωσους, και αυτοι οσο να 'να δινουν πολλα λεφτα.

Ανοιγω που λες το τρανσφερμαρκτ να δω τι διαολο εκανε αυτη η Δυναμο Μοσχας φετος,5η απο το τελος,,γλιτωσε στο τσακ τα μπαραζ.Υποθετω 250κ το πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παιχτες τυπου Αλεφ Γαλανοπουλου κτλ δεν πρεπει να παιζουν στην ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Και σε μένα. :D Από κάτι γαλανόπουλους κλάση πάνω.

Τουλαχιστον τον Γαλανοπουλο δεν τον πληρωσαμε.Απο την αλλη μπορεις να πεις οτι ο Γαλανοπουλος μας στοιχησε 2 εκ. στα ματς με την Μπενφικα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει για μυριο ο τυπος.

Και γενικα δεν κανει για την ΑΕΚ του Καρντοζο που θα ΓΑΜΑΕΙ.

Για καμια ΑΕΚ του Ουζουνιδη καλος ηταν για τους αντιπαλους του οποτε επαιζε.

Για ΑΕΚ Χιμενεθ ουτε για δειγμα. Πολυ soft.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×