Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

On 6/9/2019 at 3:12 PM, Saxon21 said:

Ποσά είναι τα στηρίγματα του στεγάστρου που πρεπει να συναρμολογηθούν,ναι αυτές οι κόκκινες σιδεριές.Έχουν στηθεί τρεις ως τώρα.

Τα λεφτά της ονοματοδοσίας που θα πάνε είπαμε και τι ποσο θα είναι αυτό?

Δεν έχει βρεθεί ονοματοδοσια. 

Link to comment
Share on other sites

Και λέει να φωλιασουν τίποτα κορμορανοι στο σκεπαστρο η στα παράθυρα που φτιάχνουν. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
49 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δεν έχει βρεθεί ονοματοδοσια. 

Χαμπος αρένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά ούτε στο καραισκακη βρέθηκε χορηγός να δώσει το όνομα του. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

2014....2015...2017...2019 .... 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΝΟ. ΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΟΥΝ ΣΑΝΟ ARENA

 

Screenshot_7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ολοι αυτοι μπερδευουν το ρεπορταζ,  με την αναπαραγωγη οσων διαρρεει η παε.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν το φτιάξουμε χωρίς ονοματοδοσια και παρόλα αυτά χωρίς να πάρουμε και δάνειο, θα ναι επιτυχία. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι καίγονται σε αυτή τη φάση για το όνομα . Αφού βγαίνει η χρηματοδότηση μπορούν να το δούν και αργότερα αν έρθει μια καλή πρόταση . Ποιο πολλή θέλει να πουλήσει τις σουίτες τώρα φαντάζομαι . 

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν βρισκόταν μία εταιρία να δώσει 20 μυρια, δεν θα λέγαν "αφού κουτσά στραβα βγαίνει η χρηματοδοτηση δεν χρειάζεται προς το παρον" Άλλωστε ακόμα το παλεύουν για να μην χρειαστεί δανεισμό, ενώ ούτως ή άλλως με παραπάνω χρήματα χτίζεις κάτι ακόμα καλύτερο. Ο Μελ είναι μίζερος  στα μεταγραφικά αλλά δίνει σημασία  σε υποδομές όπως το γηπεδο. 

Link to comment
Share on other sites

Αν αλλα όταν βλέπεις ότι δεν υπάρχει ενδιαφέρων για τώρα που είναι στα μπετά και έχεις την άνεση να περιμένεις για όταν τελειώσεις . 

Link to comment
Share on other sites

Ποιός θα ενδιαφερθεί να δώσει 20 εκ για το όνομα ενός γηπέδου κάπου στην Ελλάδα; Δύσκολο μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AG21 said:

Αν αλλα όταν βλέπεις ότι δεν υπάρχει ενδιαφέρων για τώρα που είναι στα μπετά και έχεις την άνεση να περιμένεις για όταν τελειώσεις . 

Νομίζω δεν τίθεται θέμα επιλογής για τωρα η για να περιμένουν μετά. Απλά όπως λέει ο Epitaph είναι δύσκολο. 

Να δούμε αν θα ναι εύκολο και με τις σουιτες γιατί και σε αυτό καλλιεργειται αισιοδοξία. 

Link to comment
Share on other sites

κοίτα το πρόβλημα είναι η διάρκεια και όχι το ποσό τόσο .

θέλεις ένα μεγάλο συμβόλαιο π.χ. δεκαετίας γιατί δεν έχει νόημα να είναι ετήσιο . Κανένας δεν δίνει τώρα 20εκ για δέκα χρόνια δλδ 2εκ το χρόνο , ούτε καν 10εκ δλδ 1εκ το χρόνο αρκετά λιγότερα απο το κόστος της φανέλας π.χ.

2εκ πχ το χρόνο για όνομα νέου γηπέδου θα έδιναν κάποιες εταιρείες πιστεύω αν ήταν μεμονομένο . 

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου να προσφέρει ο Κόκκαλης ονοματοδοσία από εταιρία του 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Κοντά σε συμφωνία με την εταιρεία κατασκευής του γηπέδου βρίσκεται ο Μελισσανίδης Σταύρος Καζαντζόγλου 18/09/2014

:lol: 5 χρονια τον παρακαλανε οι εταιριες και αυτος δεν ενδιδει για το ονομα.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
4 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πάντως αν το φτιάξουμε χωρίς ονοματοδοσια και παρόλα αυτά χωρίς να πάρουμε και δάνειο, θα ναι επιτυχία. 

Μαλακια θα ειναι οχι επιτυχια. Να φας ολα τα εσοδα της ομαδας να το τελειωσεις και να την καταστρεψεις ποδοσφαιρικα γιατι εισαι ανικανος και λιγος να βρεις οπως ελεγες λεφτα για το ονομα η να παρεις ενα δανειο για 2 χρονια εγγυημενο.

 

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 hours ago, Epitaph21 said:

Ποιός θα ενδιαφερθεί να δώσει 20 εκ για το όνομα ενός γηπέδου κάπου στην Ελλάδα; Δύσκολο μου φαίνεται.

Η Gazprom?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 hour ago, Saxon21 said:

Κοντά σε συμφωνία με την εταιρεία κατασκευής του γηπέδου βρίσκεται ο Μελισσανίδης Σταύρος Καζαντζόγλου 18/09/2014

:lol: 5 χρονια τον παρακαλανε οι εταιριες και αυτος δεν ενδιδει για το ονομα.

 

Μηπως για να το ονομασει ξεδοντιαρης Αρενα?:lol:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Μαλακια θα ειναι οχι επιτυχια. Να φας ολα τα εσοδα της ομαδας να το τελειωσεις και να την καταστρεψεις ποδοσφαιρικα γιατι εισαι ανικανος και λιγος να βρεις οπως ελεγες λεφτα για το ονομα η να παρεις ενα δανειο για 2 χρονια εγγυημενο.

 

Γνωμη μου.

Δεν λεω οχι σε αυτο αλλα ξερεις οτι ουτως ή αλλως τα εσοδα της ομαδας εκει θα πανε.

Απλα αν παιρναμε χρηματα απο την  ονοματοδοσια, μπορει να βαφαμε  την τεντα και να βαζαμε και θερμανση στο χαμαμ.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δεν λεω οχι σε αυτο αλλα ξερεις οτι ουτως ή αλλως τα εσοδα της ομαδας εκει θα πανε.

Απλα αν παιρναμε χρηματα απο την  ονοματοδοσια, μπορει να βαφαμε  την τεντα και να βαζαμε και θερμανση στο χαμαμ.

20εκ λεγανε . Υποθετικα ασχετως οτι ηταν παραμυθα παιρναμε 20εκ ισως ο δαγκανοχερης δεν εβαζε τις δαγκανες στα εσοδα μιας και τα 20 αυτα αρκουσαν για να μην βαλει αυτος φραγκο που για αυτο γινεται ολη η ιστορια.

Μονο σε αυτην την περιπτωση συμφωνω να δωθει πχ SAMSUNG Arena κτλ Παντως οι ομαδες που ειναι σπονσορες του ονοματος δεν εχουν απλα ονομα αλλα απαιτουν και αλλα πολλα. Δεν θα με πειραζε παντως αν γλυτωνε την ΛΕΗΛΑΣΙΑ το ταμειακι των εσοδων μας και παιρναμε καλυτερους παιχτες.

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
18 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Μαλακια θα ειναι οχι επιτυχια. Να φας ολα τα εσοδα της ομαδας να το τελειωσεις και να την καταστρεψεις ποδοσφαιρικα γιατι εισαι ανικανος και λιγος να βρεις οπως ελεγες λεφτα για το ονομα η να παρεις ενα δανειο για 2 χρονια εγγυημενο.

 

Γνωμη μου.

Ναι, Αλλά... 

Όταν τελειώσει το γήπεδο όλα τα έσοδα θα πηγαίνουν στην ομάδα.. Και ο Τίγλης θα φέρει παιχτούρες..

Τι; Οχι;

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πάντως αν το φτιάξουμε χωρίς ονοματοδοσια και παρόλα αυτά χωρίς να πάρουμε και δάνειο, θα ναι επιτυχία. 

Θα είναι τεράστιο fail να μην υπάρξει ονοματοδοσία. Γιατί να στερηθεί η ομάδα χρήματα;

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΜΠΟΣ

  • ΧΑΜΠΟΣ Administrator

  •  
  •  

4 χρονια αξινα κανω mike ! ? ερισσοτερα εσοδα εχω απο την ? ΑΕ απο τα ραδικια-πλατανια που εχω βγαλει ...! Η Υπομονη οταν ειναι παρατεταμενη ειναι μια μορφη μαζοχισμου παντως...! Α και κατι αλλο ! Υπομονη κανω να βρεξει...να ερθει το καλοκαιρι....να μαζεψω λεφτα να αγορασω κατι κτλ....! Δεν κανω υπομονη να δω ιπταμενα γαιδουρια ρε συ οταν ξερω οτι δεν θα τα δω....! Εχω μια σταθερη θεση οτι γηπεδο δεν θα γινει ποτε απο τον συγκεκριμενο. Το γραφω απο το 2013 ! Τι χρονια θα δικαιωθω μα ξερω? 2020?30? Η υπομονη ειναι αοριστη οσο και η Τεταρτη του Νικου Στρατου?

 

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, τα λίγα ζάχαρη και τα καθόλου μέλι. Αναφορικά με τα ραδίκια να ένα ωραίο και βαρύ άσμα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×