Jump to content

Ατρόμητος Αθ. - ΑΕΚ (25η αγ): 17/03, 16:00, ΕΡΤ


George_D
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

24 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
    • Γκάλο
      0
    • Μπακάκης
    • Κλωναρίδης
    • Άλεφ
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Κρίστιτσιτς
      0
    • Μπογέ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμπάνης
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Τσόσιτς
    • Μπακάκης
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Άλεφ
    • Μπακασέτας
      0
    • Κρίστιτσιτς
    • Μπογέ
    • Πόνσε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμπάνης
      0


Recommended Posts

10 minutes ago, firebird said:

Γαύρος δεν ήταν ο Τσώχος; Λάθος το ξέρω;

Γαυρος ήταν αλλά φαίνεται τον συγκίνησαμε σε εκείνο το ματς 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Νομιζω βαζελος.

Γαυρος ρε παιδια ... απο τον Antενα εφυγε για να παει σε διοικητικο ποστο στο γαυρο και αφου ειχε σταματησει να μεταδιδει μετα απο ενα Ολυμπιακος ΑΕΚ που πεταγαν οι γαυροι πετρες στο Κετσπαγια και ο τυπος ελεγε "δειτε το εργο των φιλων της ΑΕΚ" 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Στην ίδια γειτονιά??Νεοχαλκηδονιώτης??Φόλα Αεκτζής ήταν και είναι, όπως αν θυμάμαι καλά κι ο αδερφός του...

Πρωην φιλαδελφειωτης. Αλλα διπλα ηταν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πρωην φιλαδελφειωτης. Αλλα διπλα ηταν.

Κι εγώ πρώην Χαλκηδονιώτης, δίπλα στη γειτονιά του Αρναού...Χαλκηδόνα-Φιλαδέλφεια, απορώ γιατί κάποτε ήταν διαφορετικοί δήμοι..

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, moukie said:

Kι εγω για γαυρο τον ειχα, βεβαια λεει "συγνωμη που λειτουργουμε ως οπαδοι".

Να πω την αληθεια, ακομη δεν ξερω γιατι κι εγω ειχα συγκινηθει τοσο σ' αυτο το ματς οντας μικρο παιδι στη Σκεπαστη. Μπορει να ηταν επειδη ενας συνοπαδος που βρεθηκα να φιλαω στο 2-1 μου προσφερε αμεσα ενα μπουκαλακι σιροπι. 

Δεν το ηπια.

Ηταν και ο αγωνας ετσι. Η πρωτη προκριση στον τριτο γυρο μετα απο πολλα χρονια, επι ενος δυσκολου αντιπαλου, με ανατροπη απο 0-1. Μετα το 1-1 ειχε σηκωθει ολο το γηπεδο και φωναζε ακομα και θυρες οπως η 17 και η 19.  Και γω σκεπαστη ημουν, στην 11 κατω κοντα στην πορτα. Στο δευτερο γκολ βρεθηκαμε κατω στα καγκελα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπερδεύετε τον τσωχο με τον κατσαρο? Ο Τσώχος ήταν και στο ΦΩΣ και παλιός παίκτης του Ολυμπιακού 

Κι εδώ λέει ότι ήταν γνωστών ολυμπιακών αισθηματων

https://menshouse.gr/extras/68752/7-pio-charaktiristikes-fones-tis-kyriakis-pou-mas-megalosan

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 generation said:

Κι εγώ πρώην Χαλκηδονιώτης, δίπλα στη γειτονιά του Αρναού...Χαλκηδόνα-Φιλαδέλφεια, απορώ γιατί κάποτε ήταν διαφορετικοί δήμοι..

Ο αρναου πηγε δημοτικο και γυμνασιο στην φιλαδελφεια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, George_D said:

Μήπως μπερδεύετε τον τσωχο με τον κατσαρο? Ο Τσώχος ήταν και στο ΦΩΣ και παλιός παίκτης του Ολυμπιακού 

Κι εδώ λέει ότι ήταν γνωστών ολυμπιακών αισθηματων

https://menshouse.gr/extras/68752/7-pio-charaktiristikes-fones-tis-kyriakis-pou-mas-megalosan

Ο Νικος Κατσαρος;; Αυτος ειναι ΑΕΚτζης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Ο αρναου πηγε δημοτικο και γυμνασιο στην φιλαδελφεια.

Το ξέρω. Το σπίτι του ήταν ακριβώς στο όριο Χαλκηδόνας-Φιλαδέλφειας, οπότε πήγαινε Φιλαδέλφεια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 generation said:

Το ξέρω. Το σπίτι του ήταν ακριβώς στο όριο Χαλκηδόνας-Φιλαδέλφειας, οπότε πήγαινε Φιλαδέλφεια.

Θα βγουμε και γνωστοι.

Link to comment
Share on other sites

Για τον Τσωχο  ειχε γραψει καποιος στο εφημεριδακι: "Παροτι βαζελος  τον ευχαριστουμε για την μεταδοση" θα χε κανει λαθος αυτος που το γραψε ή θυμαμαι εγω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 100% γαυρος ... σας εγραψα και παραπανω μεχρι κα ιδιοικητικο ποστο ειχε επι Κοκκαλη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Θα βγουμε και γνωστοι.

Αν είσαι ίδια ηλικία με Αρναού, είσαι  μεγαλύτερος από εμένα, αλλά επειδή η περιοχή ήταν μικρή, μπορεί όντως να είμαστε και γνωστοί..

Link to comment
Share on other sites

Οκ, λιγη διαφορα. Το θεμα ειναι οτι τον συνεπηρε η ατμοσφαιρα και εκανε μεταδοση σαν ΑΕΚτζης

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 1989 generation said:

Αν είσαι ίδια ηλικία με Αρναού, είσαι  μεγαλύτερος από εμένα, αλλά επειδή η περιοχή ήταν μικρή, μπορεί όντως να είμαστε και γνωστοί..

Λιγο μικροτερος αλλα στο ιδιο δημοτικο, το σπαθαρη πηγαμε.

Γενια που εγινε ΑΕΚ στα 80ς.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Λιγο μικροτερος αλλα στο ιδιο δημοτικο, το σπαθαρη πηγαμε.

Εγώ Χαλκηδόνα δημοτικό και στο Κουκλάκι μετά γυμνάσιο-λύκειο....Ε λογικά πάνω κάτω ίδια ηλικία είμαστε...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Εγώ Χαλκηδόνα δημοτικό και στο Κουκλάκι μετά γυμνάσιο-λύκειο....Ε λογικά πάνω κάτω ίδια ηλικία είμαστε...

Θα χατε και τον Χαλά γυμναστη στο κουκλακι, που ηταν και προπονητης στιβου στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Θα χατε και τον Χαλά γυμναστη στο κουκλακι, που ηταν και προπονητης στιβου στην ΑΕΚ.

Βασίλης Χαλάς...Ναι, τον είχα, πολύ καλός!!Αυτός κράταγε το τμήμα με 3-4 ακόμα από ότι ξέρω. Δύσκολες εποχές για το στίβο της ΑΕΚ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Βασίλης Χαλάς...Ναι, τον είχα, πολύ καλός!!Αυτός κράταγε το τμήμα με 3-4 ακόμα από ότι ξέρω. Δύσκολες εποχές για το στίβο της ΑΕΚ..

Τον ειχαν καλεσει και ατο Δωματιακι, το καλοκαιρι του 93  μαζι με μια αθλητρια του στιβου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Τον ειχαν καλεσει και ατο Δωματιακι, το καλοκαιρι του 93.

Και στην εκπομπή στο blue-sky είχε βγει...Από τους εργάτες της ΑΕΚ...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 1989 generation said:

Και στην εκπομπή στο blue-sky είχε βγει...Από τους εργάτες της ΑΕΚ...

Δεν το θυμαμαι αυτο. Θυμαμαι που ειχαμε παει στο καραισκακη να δουμε τον στιβο της ΑΕΚ σε ενα πανελληνιο πρωταθλημα και ηταν και αυτος στην εξεδρα. Εγω βαριομουν να παω αλλα με ειχε τραβηξει ενας φιλος μου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δεν το θυμαμαι αυτο. Θυμαμαι που ειχαμε παει στο καραισκακη να δουμε τον στιβο της ΑΕΚ σε ενα πανελληνιο πρωταθλημα και ηταν και αυτος στην εξεδρα.

Ήταν σε μια φάση που το τμήμα φυτοζωούσε και πήγαινε για λουκέτο. Ουσιαστικά έκκληση για διάσωση έκανε μαζί με το Χατζηχρήστο. Είχε τότε και μια πολύ καλή αθλήτρια, τη Λάμαρη, που ήθελε να την κρατήσει στο τμήμα και να μη χαθεί λόγω των προβλημάτων.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 generation said:

Ήταν σε μια φάση που το τμήμα φυτοζωούσε και πήγαινε για λουκέτο. Ουσιαστικά έκκληση για διάσωση έκανε μαζί με το Χατζηχρήστο. Είχε τότε και μια πολύ καλή αθλήτρια, τη Λάμαρη, που ήθελε να την κρατήσει στο τμήμα και να μη χαθεί λόγω των προβλημάτων.

Ποσο ΑΕΚ το αβαταρ με τον πανηγυρισμο του Πηττα που εχεις με Αθλετικο.

(Εχω και αυτογραφο απο τον Πηττα τωρα που το θυμηθηκα αχαχαχχαχα)

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×