Jump to content

Ιδιοκτησιακό


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Hades said:

Με το Γωγουλινι τι έγινε; 

Γενικά λείπει ένα τοπικ Ζωολογίας 

Προς το παρον κινουμαστε σε επίπεδο Γερμανιδων με μπαμπα χρηματιστη, ρίχνουμε γεφυρες σε κόρη Ιταλου προπονητή με θητεία στην Ελλάδα μέσω του φίλου και γυμναστή με τον οποίο μιλάμε πλεον σταθερά και στοχεύουμε σε ευκατάστατη κόρη πετυχημένης και ποιοτικής Ελληνίδας τραγουδίστριας. Με Γωγουλίνια θα ασχοληθούμε αν ο Μάνταλος συνεχιζει να πιανει απογοητευμενος το σαγονι του μετα απο φαουλ στον γαμο του Καραγκιοζη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Καλά άμα φας Μαρτινα Καρέρα ρισπετο άπειρο 

Περιμενω φανελα Juve απο μπαμπα υπογεγραμμενη για αρχη και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Περιμενω φανελα Juve απο μπαμπα υπογεγραμμενη για αρχη και βλεπουμε.

Για αυτό φαγώθηκες να μείνει μωρή μούργα. Στον πουτσο σου η ΑΕΚ, κυριολεκτικά 😂😂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Geologos said:

Κύρηξε ανένδοτο υπέρ Καρέρα μόνο και μονο για την κόρη του, ο μουνοδουλος

Ε μας γαμησαν οι Μανταλοι να πουμε

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, tan21 said:

2013 Α ΕΣΣΟ;

 

24 minutes ago, Bukowski said:

Οχι 2017

Απ το 13 τον παιζανε με την Παολα?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Geologos said:

Κύρηξε ανένδοτο υπέρ Καρέρα μόνο και μονο για την κόρη του, ο μουνοδουλος

Πλουσια νυφη θελουμε για αρχη να χουμε ασπιδα την πρωτη ζορικη δεκαετια των επενδυσεων. Μετα αφου ερθουμε εκει που πρεπει εκει γυρω στα 40 θα παντρευτουμε καποιον νεανικο/φοιτητικο/παραλληλο μας ερωτα και στα 50 την κολλητη μας να γερασουμε ησυχα ησυχα μαζι. Εχω πλανο. "Εχω μαθει στην ζωη μου να μαι δημιουργος" που λεει και μια (φυλακοβια) ψυχη.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Bukowski said:

Και εγω αυτο σκεφτομουν, ειδικα τον τελευταιο χρονο που σχεδιαζω τα πρωτα μου επαγγελματικα ανοιγματα, τριαντάρισα ως εκ τουτου ψαχνω την πρωτη συζυγο-χορηγο της επομενης 10ετιας, αλλα ειδα ειναι παντρεμενη. Βεβαια μετα παρατηρησα και το αυτι της οποτε λεω δεν εχασα και τιποτα.

Μπούκο, τι λέει ? Σε τρώει ο κώλος σου ?

images?q=tbn:ANd9GcR3UEmuEuWKVXnkVQuVKv3

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
31 minutes ago, Bukowski said:

Προς το παρον κινουμαστε σε επίπεδο Γερμανιδων με μπαμπα χρηματιστη, ρίχνουμε γεφυρες σε κόρη Ιταλου προπονητή με θητεία στην Ελλάδα μέσω του φίλου και γυμναστή με τον οποίο μιλάμε πλεον σταθερά και στοχεύουμε σε ευκατάστατη κόρη πετυχημένης και ποιοτικής Ελληνίδας τραγουδίστριας. Με Γωγουλίνια θα ασχοληθούμε αν ο Μάνταλος συνεχιζει να πιανει απογοητευμενος το σαγονι του μετα απο φαουλ στον γαμο του Καραγκιοζη.

😂

Link to comment
Share on other sites

Βρείτε κανένα προπονητή μόνο με αγόρια να μην γαμαει τα τοπικ (και όχι μόνο) ο χρήστης Μπουκοφσκι. Δεν λέω για άκληρο γιατί γίνονται άσχημοι συνειρμοί 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tony_montana said:

😂

Προσωπικά εφαρμόζω άλλες τεχνικές. Ας πούμε την πλησιάζω, της λέω "καλά έ δεν έχω ξαναδεί τόσο όμορφη σαν εσένα" με κοιτάζει ξαφνιασμένη-αμήχανη και συνεχίζω βγάζοντας μια απόδειξη από φούρνο/καφέ/supermarket και της λέω "και να και η απόδειξη". Ή στο bar κάθομαι δίπλα της, της λέω μαλακίες, με γράφει συνήθως, συνεχίζω, με σνομπάρει, της λέω "αν δεν μου απαντήσεις δεν φεύγω", δεν μου απαντάει οπότε της λέω "ξέρω γιατί δεν μου απαντάς, δεν θες να φύγω". Και στις δύο περιπτώσεις είναι εντελώς απίθανο να μην... σπάσουν.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Να πούμε για οσους δεν γνωρίζουν για το αρχαίο τοπικ «τιγρη όταν έρθεις» (νομιζω του Μητσακλα) που έκανε πάταγο για καμια 7ετια στο ΚΜ (στην προηγούμενη έκδοσή του).

Τελικα ήρθε..

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tan21 said:

σεβασμός.

κάποτε έκανα το σφάλμα και ανέλυσα παρεμφερές πλάνο, σε στιγμή ειλικρίνειας και συναισθηματικής αδυναμίας. Νομίζω δεν έχω απαλλαγεί απ τις κατάρες ακόμα, παίζω καρφί μονο για το σενάριο συμβίωση-50-κολλητή αν συνεχιστεί το βουντου.

Εγω τους το λεω οτι για τα λεφτα τους τις θελω, για να μαι σιγουρος ότι δεν θα μου φανε αυτά που ΘΑ βγάλω. Φυσικα αυτο προυποθετει να ναι ομορφες, γιατι αν δεν ειναι και τους πεις ετσι την πουτσισες. Γενικα οι γκομενες εκτιμουν κατι τετοια. Κατ' αρχας γιατι και αυτες ετσι λειτουργουν. Και επισης γιατι βγαινεις απο την κατηγορια μουνοδουλος με το καλημερα. Σου λενε "θα βγαλει λεφτα αυτος" ειναι επενδυση. Απλα οταν τα βγαλω θα χωρισω

😂

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
5 minutes ago, Bukowski said:

Προσωπικά εφαρμόζω άλλες τεχνικές. Ας πούμε την πλησιάζω, της λέω "καλά έ δεν έχω ξαναδεί τόσο όμορφη σαν εσένα" με κοιτάζει ξαφνιασμένη-αμήχανη και συνεχίζω βγάζοντας μια απόδειξη από φούρνο/καφέ/supermarket και της λέω "και να και η απόδειξη". 

:lol:

Ψέκασα με cocacola zero το τάμπλετ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Γαμημενο λοκνταουν

Τι λοκνταουν ρε συ, ολοι εξω ειναι εδω. Αντε να τελειωσει το λοκνταουν να πεσει λιγο και η κινηση στους δρομους.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bukowski said:

Προσωπικά εφαρμόζω άλλες τεχνικές. Ας πούμε την πλησιάζω, της λέω "καλά έ δεν έχω ξαναδεί τόσο όμορφη σαν εσένα" με κοιτάζει ξαφνιασμένη-αμήχανη και συνεχίζω βγάζοντας μια απόδειξη από φούρνο/καφέ/supermarket και της λέω "και να και η απόδειξη". Ή στο bar κάθομαι δίπλα της, της λέω μαλακίες, με γράφει συνήθως, συνεχίζω, με σνομπάρει, της λέω "αν δεν μου απαντήσεις δεν φεύγω", δεν μου απαντάει οπότε της λέω "ξέρω γιατί δεν μου απαντάς, δεν θες να φύγω". Και στις δύο περιπτώσεις είναι εντελώς απίθανο να μην... σπάσουν.

Δασκαλος 

Link to comment
Share on other sites

Χρήστη Μπουκοφσκι από τις εντάσεις που δημιουγεις σε περίμενα πιο επιθετικό. Σε είχα για γνωριμία με χούφτωμα η με πουτσοστριμωγμα στο μετρο 😂😂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kostas21 said:

Μπαι δε γούει, ουτε οι κάλτσες του καλτσιδη δε πρόκειται να ρθουνε

 

Κωστα οποτε σε βλεπω ετσι σιγουρο και αποφασιστικο, συγγνωμη ρε συ, αλλα θυμαμαι αυτο μετα το Πρωταθλημα 😂

20210111_001236.thumb.jpg.950e9d4cf186c56ae77fa4d51c8733b9.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Χρήστη Μπουκοφσκι από τις εντάσεις που δημιουγεις σε περίμενα πιο επιθετικό. Σε είχα για γνωριμία με χούφτωμα η με πουτσοστριμωγμα στο μετρο 😂😂

Μπα ουτε καν πλεον ρε συ, περισσοτερο τρολαρισμα και μπουρου μπουρου μεχρι τελικης πτωσης. Αυτα τα εκανα στα 16-17 ομως καμια φορα και εν ωρα μαθηματος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Μπα ουτε καν πλεον ρε συ, περισσοτερο τρολαρισμα και μπουρου μπουρου μεχρι τελικης πτωσης. Αυτα τα εκανα στα 16-17 ομως καμια φορα και εν ωρα μαθηματος.

Πλάκα κάνω ρε. Μεγαλώνουμε, λίγο η δουλειά, λίγο η καθημερινοτητα, λίγο ο κοβιντ, λίγο από όλα και χάνουμε την καυλαντα. Αυτά είναι τα ωραια

Link to comment
Share on other sites

Οι ατακες Μπουκοφσκι μου θύμησαν το Λαρι που χα παιξει προ 15ετιας που πήγαινε και ελεγε στις γκομενες "τραυματιστηκες? Πονας?" Οποτε η ακκη απορημενη τον ρωτούσε τι εννοει και αυτός έλεγε "απο την πτώση απο τον παράδεισο, αγγελέ μου".

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×