Jump to content

Μελλοντολογία


nikos
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nedved21 said:

ε ενταξει ξερεις εσυ πως αισθανονται οι υπολοιποι και δεν ξερουν οι υπολοιποι.

Το αισχος που λες ποιο ειναι;;;

Το να κυνηγαμε τιτλους, να φτιαχνουμε γηπεδο και να εχουμε 0 χρεη;;;

Εχω διαβασει πολλους εδω μεσα που γραφουν οτι ειναι ξενερωμενοι πλεον και δεν τους νοιαζει τοσο η ομαδα οσο παλια. Το κυνηγαμε τιτλους απο που το εβγαλες? Για τους 3 χαμενους τελικους? Η για 4 χρονιες που τερματισαμε 200 βαθμους πισω απο τους αλλους? Οκ ρε φιλε αν εσυ εισαι ευχαριστημενος με αυτην την ΑΕΚ οκ . Εγω δεν ειμαι ο καθενας εχει την γνωμη του

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Εχω διαβασει πολλους εδω μεσα που γραφουν οτι ειναι ξενερωμενοι πλεον και δεν τους νοιαζει τοσο η ομαδα οσο παλια. Το κυνηγαμε τιτλους απο που το εβγαλες? Για τους 3 χαμενους τελικους? Η για 4 χρονιες που τερματισαμε 200 βαθμους πισω απο τους αλλους? Οκ ρε φιλε αν εσυ εισαι ευχαριστημενος με αυτην την ΑΕΚ οκ . Εγω δεν ειμαι ο καθενας εχει την γνωμη του

Δικαιωμα τους να ειναι οτι θελουν και να ξενερωσουν οσο θελουν.

Πριν δεν αναφερθηκες σε αυτους ομως.

Ειπες οτι ακομα και οσοι στηριζουμε αισθανομαστε το ιδιο με εσενα,

και για καποιο λογο λεμε ψεματα.

Οποτε ξερεις εσυ τι αισθανομαστε και δεν ξερουμε εμεις.

 

Οταν πας τελικο, εξ' ορισμου κυνηγας τιτλο.

3 χρονιες εννοεις, γιατι την μια πηρες πρωταθλημα.

 

Ενταξει να μην εισαι ευχαριστημενος,

αλλα οκ η "καταστροφη" που παρουσιαζεις,

ειναι ξεκαθαρα επιστημονικη φαντασια.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
4 minutes ago, nedved21 said:

 

Ενταξει να μην εισαι ευχαριστημενος,

αλλα οκ η "καταστροφη" που παρουσιαζεις,

ειναι ξεκαθαρα επιστημονικη φαντασια.

Ο Σταυρος πχ οταν ειναι σιγουρος οτι η ομαδα θα παιξει για να σωθει στα playoff υποβιβασμου αυτο δεν ειναι ποδοσφαιρικη καταστροφη ομαδας που πηρε πρωταθλημα εστω φωτοβολιδα πριν 2 χρονια? Τι ειναι για σενα καταστροφη? Να πεθανουν οι παιχτες να καει το πουλμαν? Να γκρεμιστουν τα γραφεια? Τι ακριβως? Σου ξαναλεω παντως οτι και η ΑΕΛ εχει και γηπεδο και γραφεια κιαι πουλμαν και πηρε και πρωταθλημα καποτε......αλλα ποδοσφαιρικα ειναι ΠΕΡΙΓΕΛΟΣ με εναν καραγκιοζη προεδρο οπως εμεις.

Α ξεχασα ο Τσετσενος ειναι ο περιγελος που εχει βαλει 120εκ....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ο Σταυρος πχ οταν ειναι σιγουρος οτι η ομαδα θα παιξει για να σωθει στα playoff υποβιβασμου αυτο δεν ειναι ποδοσφαιρικη καταστροφη ομαδας που πηρε πρωταθλημα εστω φωτοβολιδα πριν 2 χρονια? Τι ειναι για σενα καταστροφη? Να πεθανουν οι παιχτες να καει το πουλμαν? Να γκρεμιστουν τα γραφεια? Τι ακριβως? Σου ξαναλεω παντως οτι και η ΑΕΛ εχει και γηπεδο και γραφεια κιαι πουλμαν και πηρε και πρωταθλημα καποτε......αλλα ποδοσφαιρικα ειναι ΠΕΡΙΓΕΛΟΣ.

Γιατι το πας αλλου;

Ο Σταυρος9-11 αν θυμαμαι καλα, ξεκαθαρα δεν στηριζει Μελισσανιδη και διοικηση του,

και δικαιωμα του.

Εσυ εγραψες οτι οσοι στηριζουμε, το κανουμε ψευτικα,

και μεσα μας συμφωνουμε μαζι σου. Σε αυτο απαντα.

 

Ενταξει ρε συ, ειναι Λαρισα η ΑΕΚ. Οκ.

Link to comment
Share on other sites

Ας μην πηγαινουμε στο αλλο ακρο.Απλα θα παλεψουμε για την τριτη θεση.

 

Edit: Τιγρη σ ευχαριστω που δεν θα ξαναδω υποβιβασμο

Edited by MikrosKaiAtropos
Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Ας μην πηγαινουμε στο αλλο ακρο.Απλα θα παλεψουμε για την τριτη θεση.

Προβλεπω 1οι ή οριακα 2οι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι αν κανεις ΟΜΑΔΑ και με πιο φθηνους παικτες μια ψχαρα διεκδικεις τιτλους. Τωρα ξαφνικα θελουμε να παρουμε Πογκπμπαδες και Εμπαπε. Με τον Βαιο παιρναμε πρωταθλημα. ΚΑι με τον Δημητριαδη

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nedved21 said:

Προβλεπω 1οι ή οριακα 2οι.

Αντιμειμενικα το προβλεπεις η οπαδικα;Γιατι αν ειναι αντικειμενικα τοτε το 10.00 που μας δινουν οι στοιχηματικες για πρωταθλημα ειναι μια πολυ καλη επενδυτικη ευκαιρια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
6 minutes ago, nedved21 said:

Γιατι το πας αλλου;

 

Εσυ εγραψες οτι οσοι στηριζουμε, το κανουμε ψευτικα,

και μεσα μας συμφωνουμε μαζι σου. Σε αυτο απαντα.

 

 

Που το εγραψα αυτο ρε συ? Παραισθησεις εχεις? Μην βιαζεσαι να απαντας και απαντας οτι να ειναι. Κανε μου quote σε παρακαλω για αυτο που γραφεις να δω που εγραψα εγω αυτο . Να το εχω γραψει ομως ε? Οχι ετσι εσυ να το μετεφρασες αλλιως θα αρχισω τις μεταφρασεις γραφομενων και εγω και θα χαλασουμε τις καρδιες μας γιατι τα μισα που γραφεις δεν εχουν βαση. Πας να βγαλεις την ΑΕΚ παναχαικη που την εκανε μεγαλη και τρανη ο τιγρης με νοικιασμενα γραφεια που ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ οτι ειναι νοικιασμενα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Αντιμειμενικα το προβλεπεις η οπαδικα;Γιατι αν ειναι αντικειμενικα τοτε το 10.00 που μας δινουν οι στοιχηματικς για πρωταθλημα ειναι μια πολυ καλη επενδυτικη ευκαιρια

Προσωπικη μου αποψη ρε συ,

και η αντικειμενικοτητα, και ο οπαδισμος την επηρεαζουν.

Δεν παιζω στοιχημα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, Vargas21 said:

Εγω ξερω οτι αν κανεις ΟΜΑΔΑ και με πιο φθηνους παικτες μια ψχαρα διεκδικεις τιτλους. Τωρα ξαφνικα θελουμε να παρουμε Πογκπμπαδες και Εμπαπε. Με τον Βαιο παιρναμε πρωταθλημα. ΚΑι με τον Δημητριαδη

Ε ναι αμεσσως μετα τον Παουλινιο ειναι Ο ΕΜΠΑΠΕ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Που το εγραψα αυτο ρε συ? Παραισθησεις εχεις? Μην βιαζεσαι να απαντας και απαντα οτι να ειναι. Κανε μου quote σε παρακαλω για αυτο που γραφεις να δω που εγραψα εγω αυτο . Να το εχω γραψει ομως ε? Οχι ετσι εσυ να το μετεφρασες αλλιως θα αρχισω τις μεταφρασεις γραφομενων και εγω και θα χαλασουμε τις καρδιες μας γιατι τα μισα που γραφεις δεν εχουν βαση. Πας να βγαλεις την ΑΕΚ παναχαικη που την εκανε μεγαλη και τρανη ο τιγρης με νοικιασμενα γραφεια που ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ οτι ειναι νοικιασμενα.

Αυτο το αισχος που συμβαινει τοσα χρονια τωρα δεν εχει προηγουμενο και δεν ειμαι μονο εγω και το ξερετε πολυ καλα. Ολοι το ιδιο συναισθημα εχετε.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρει την ΕΠΟ ο τίγρης όλα γίνονται. Να μας πούνε οι insiders τι να περιμένουμε εξωαγωνιστικα στο φετινό πρωτάθλημα 

Μέχρι στιγμής ο μπαοκ φορτώνει με δανεικούς τον μπεο. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nedved21 said:

Προσωπικη μου αποψη ρε συ,

και η αντικειμενικοτητα, και ο οπαδισμος την επηρεαζουν.

Δεν παιζω στοιχημα.

Ωραια γραφε την αποψη σου και μην πας να την επιβαλεις στους αλλους με φαντασιωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nedved21 said:

Αυτο το αισχος που συμβαινει τοσα χρονια τωρα δεν εχει προηγουμενο και δεν ειμαι μονο εγω και το ξερετε πολυ καλα. Ολοι το ιδιο συναισθημα εχετε.

ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΓΡΑΦΩ !!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Αν πάρει την ΕΠΟ ο τίγρης όλα γίνονται. Να μας πούνε οι insiders τι να περιμένουμε εξωαγωνιστικα στο φετινό πρωτάθλημα 

Μέχρι στιγμής ο μπαοκ φορτώνει με δανεικούς τον μπεο. 

Ο οποιος Μπεος εφτιαξε ομαδα απο το 0 με 20 νοματαιους για οπαδους και την ανεβασε αερα στην Α εθνικη.Παει και το παραμυθι οτι χωρις τιγρη θα χανομασταν.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εσυ το γενικευεις οτι δεν ειναι ΑΙΣΧΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥΛΜΑΝ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΑΦΙ.

ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΤΟΠΙΚ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ ΓΙΑ ΑΙΣΧΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΡΕ ΣΥ? ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ?

Το lol στον τιτλο τα λεει ολα. Τελος απο μενα η συζητηση αδερφε δεν εχουμε κατι αλλο να πουμε γιατι θα παρεξηγηθουμε ειναι μαλακια στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ωραια γραφε την αποψη σου και μην πας να την επιβαλεις στους αλλους με φαντασιωσεις.

Επειδη εγραψα οτι προβλεπω πρωταθλημα ή οριακη 2η θεση προσπαθω να επιβαλω;

Σε ποια φαντασιωση σου;

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΓΡΑΦΩ !!

να και ολοκληρο το ποστ σου,

"Εγω με ΑΕΚ στην ΜΙΣΟΓΚΡΕΜΙΣΜΕΝΗ ΝΦ απο τον σεισμο και με θρακομακεδονες μια χαρα ευτυχισμενο ειμουνα και με αγωνια περιμενα να δω την ομαδα μου μετα απο καθε καλοκαιρι. Αυτο το αισχος που συμβαινει τοσα χρονια τωρα δεν εχει προηγουμενο και δεν ειμαι μονο εγω και το ξερετε πολυ καλα. Ολοι το ιδιο συναισθημα εχετε. ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ και εχουμε 2019 πλεον. "

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ.

Επισης προσπαθεις να μου επιβαλεις και τι συναισθηματα εχω.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Εσυ το γενικευεις οτι δεν ειναι ΑΙΣΧΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥΛΜΑΝ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΑΦΙ.

ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΤΟΠΙΚ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ ΓΙΑ ΑΙΣΧΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΡΕ ΣΥ? ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ?

Το lol στον τιτλο τα λεει ολα. Τελος απο μενα η συζητηση αδερφε δεν εχουμε κατι αλλο να πουμε γιατι θα παρεξηγηθουμε ειναι μαλακια στο τελος.

Το 95% των ποστ σου ειναι για τον Μελισσανιδη,

σε οποιοδηποτε τοπικ.

Δεν μπορεις να με κανεις να παρεξηγηθω, μην αγχωνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nedved21 said:

Επειδη εγραψα οτι προβλεπω πρωταθλημα ή οριακη 2η θεση προσπαθω να επιβαλω;

Σε ποια φαντασιωση σου;

να και ολοκληρο το ποστ σου,

"Εγω με ΑΕΚ στην ΜΙΣΟΓΚΡΕΜΙΣΜΕΝΗ ΝΦ απο τον σεισμο και με θρακομακεδονες μια χαρα ευτυχισμενο ειμουνα και με αγωνια περιμενα να δω την ομαδα μου μετα απο καθε καλοκαιρι. Αυτο το αισχος που συμβαινει τοσα χρονια τωρα δεν εχει προηγουμενο και δεν ειμαι μονο εγω και το ξερετε πολυ καλα. Ολοι το ιδιο συναισθημα εχετε. ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ και εχουμε 2019 πλεον. "

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ.

Επισης προσπαθεις να μου επιβαλεις και τι συναισθηματα εχω.

 

Οκ παιρνω πισω το ολοι και γραφω πολλοι εκτος απο σενα και μερικους αλλους. οκ ειμαστε οκ? Παντως να εχεις μια εικονα στο κεφαλι σου νομιζοντας οτι τα γραφεια ειναι ιδιοκτητα ε πως να το κανουμε φαντασια ειναι η ελειψη ενημερωσης . Μην εισαι λοιπον τοσο φανατικα απολυτος οταν δεν ξερεις καν τι ανηκει στην ΑΕΚ και τι οχι ρε συ.

Λοιπον κρατα την αποψη σου οτι θα βγουμε πρωτοι και εγω οτι θα βγουμε τεταρτη και τελος. Γραφε εσυ οτι ειναι μεταγραφαρες και εγω σαπακια . Οκ? Δεν μου αλλαζεις γνωμη ουτε εγω εσενα τσαμπα γραφουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, nedved21 said:

Το 95% των ποστ σου ειναι για τον Μελισσανιδη,

σε οποιοδηποτε τοπικ.

Δεν μπορεις να με κανεις να παρεξηγηθω, μην αγχωνεσαι.

Και σενα το 99% υπερασπισης Μελισσανιδη προσπαθωντας να βγαλεις αχρηστο τον Σαββιδη και τον Μαρινακη και σε τοπικ μεταγραφων αναφερεις ολη την ωρα γηπεδα χωραφια πουλμαν και γραφεια.

Ετσι θα το παμε τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Οκ παιρνω πισω το ολοι και γραφω πολλοι εκτος απο σενα και μερικους αλλους. οκ ειμαστε οκ? Παντως να εχεις μια εικονα στο κεφαλι σου νομιζοντας οτι τα γραφεια ειναι ιδιοκτητα ε πως να το κανουμε φαντασια ειναι η ελειψη ενημερωσης . Μην εισαι λοιπον τοσο φανατικα απολυτος οταν δεν ξερεις καν τι ανηκει στην ΑΕΚ και τι οχι ρε συ.

Λοιπον κρατα την αποψη σου οτι θα βγουμε πρωτοι και εγω οτι θα βγουμε τεταρτη και τελος. Γραφε εσυ οτι ειναι μεταγραφαρες και εγω σαπακια . Οκ? Δεν μου αλλαζεις γνωμη ουτε εγω εσενα τσαμπα γραφουμε.

Αυτο γραψανε, αυτο ανεφερα. Ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια φορα που μας ειπαν ψεματα οι ΑΡΔ ηταν.

Δεν υπαρχει τιποτα φανατικο στην γραφη μου, αντιθετα εσυ εχεις φανατικο μισος προς τον Μελισσανιδη.

Ισως δεν τον γουσταρεις ταξικα,

ισως ηθελες να εισαι σαν αυτον και δεν ειχες αντιστοιχες ικανοτητες.

Ειλικρινα μονο εσυ το ξερεις, αλλα μονο εσυ εχεις φανατικη γραφη και γεματη εμπαθεια.

 

Καλα κανεις και το παιρνεις πισω, γιατι δεν ειναι ομορφο να προσπαθεις να επιβαλεις την αποψη σου σε αλλους.

Τωρα παρε και πισω την κατηγορια οτι προσπαθω να επιβαλω εγω την αποψη μου.

 

Δεν εχω γραψει οτι κανουμε μεταγραφαρες, γιατι δεν εχουμε κανει καν μεταγραφες ακομα,

εσυ εχεις βγαλει παικτες σαπακια χωρις να τους δεις.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Και σενα το 99% υπερασπισης Μελισσανιδη προσπαθωντας να βγαλεις αχρηστο τον Σαββιδη και τον Μαρινακη και σε τοπικ μεταγραφων αναφερεις ολη την ωρα γηπεδα χωραφια πουλμαν και γραφεια.

Ετσι θα το παμε τωρα?

Οχι βασικα, καμια σχεση.

Γραφω για τον Ζεραλδες και τον Κροβινοβιτς και το γυρνας στις μασελες του Μελισσανιδη.

Δεν εβγαλα αχρηστο κανενα Ιγκνατιεβιτς και κανεναν πρεζεμπορα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ειναι που ολοι αργουνε οπως και εμεις και δεν τον ανακοινωσαν γΛηγορα.... ! Γελαει ο κοσμος με τον Αρχοντοχωριατισμο που υπαρχει απο μερικους που ντε και καλα να βγαλουν λαδι τις κινησεις του ΜΑΛΑΚΑ.

Στα ματια μου ο κομπλεξισμος ειναι πολυ πιο αστειος.

Ειδικα αν ο αρχοντοχωριατισμος ειναι φανταστικος.

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
4 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ειναι που ολοι αργουνε οπως και εμεις και δεν τον ανακοινωσαν γΛηγορα.... ! Γελαει ο κοσμος με τον Αρχοντοχωριατισμο που υπαρχει απο μερικους που ντε και καλα να βγαλουν λαδι τις κινησεις του ΜΑΛΑΚΑ.

Εμεις περιμενουμε να ανανεωσει με Σπορτινγκ ο Ζεραλδες μη τυχει και πρεπει να αναγκαστουμε να πληρωσουμε καμια οψιον..

Να μπορουμε να κανουμε ανανεωση δανεισμου αν τυχον και μας βγει παιχτικα.. Μη τη πατησουμε οπως με Πονσε, που τον δανειστηκαμε τη προτελευταια σαιζον του συμβολαιου του.. 

Vamos ΤΙΓΡΗ!

ΓΑΜΗΣΕ ΤΟΥΣ 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×