Jump to content

Μελλοντολογία


nikos
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Ελα ντε. Και μενα αυτο ακριβως μου σπαει τα νευρα. Και μιλαμε για παιχτες δανεικους των 100 χιλιαδων οχι για τιποτα τεραστιες μεταγραφες που θελουν προσοχη τους ζητανε 10 ομαδες και γινοντε τρομερα παζαρια κτλ. Μιλαμε για παιχτες που ο Κουγιας και ο Σπανος τους παιρνει με το κιλο. Ντροπη πραγματικα. Πρωτοσελλιδα 15 μερες για τις βομβες των 100 χιλιαδων δανεικους που στο τελος δεν ερχοντε και ολας.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nedved21 said:

Η Γκιμαραες δεν εχει ανακοινωσει κανεναν Κροβινοβιτς, πορτογαλοι απατεωνες.

Η Αλανιασπορ δεν εχει ανακοινωσει κανεναν Μπακασετα, τουρκοι απατεωνες.

Το ποακ με τον Βερνμπλουμ περσι εδινε 2εκ, ενω ο τυπος επαιρνε 3εκ στην CSKA,

κρατησε 2 μηνες το "ερχεται, δεν ερχεται," ειχαν επικοινωνησει οτι και καλα δεν θελει η γυναικα του,

πηγανε τα ορκ στο ινσταγκραμ και την βριζανε,

εν τελει δεν τον ζητησανε ουτε στην ουραγο της Σαουδικης Αραβιας, που ειναι τα υπολοιπα αστερια του ποακ,

και ηρθε στο ποακ με -1εκ μισθο απο οτι ζητουσε αρχικα.

 

Γιατι μιλας για το γηπεδο;

Αν μιλαμε για το γηπεδο και τα ψεματα του επι αυτου,

να μην αναφερουμε οτι δεν θα υπηρχε γηπεδο χωρις αυτον;

Οκ κοροιδευομαστε μεταξυ μας. Και τον Αθανασιαδη χθες τον ανακοινωσαμε αλλα ξεραμε οτι ειναι δικος μας 5 μηνες τωρα. εκει ειναι το προβλημα? η ανακοινωση? Λες να ειχαμε κλεισει οριστικα παιχτες και να μην εβγαζε 2432 αρθρα ο μπουχεσας365? Δεν μπορω να καταλαβω ρε συ γιατι στηριζεις αυτο το πραγμα και ερχεσαι σε αντιπαραθεση μαζι μου που του κανω κριτικη. Εισαι ευχαριστημενος με αυτη την κατασταση και σε ενοχλει η κριτικη που κανω? Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δικαιολογεις με συγκρισεις και αλλα τον ΑΝΙΚΑΝΟ λυμπεροπουλο κτλ πραγματικα....

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
4 minutes ago, nedved21 said:

 

Γιατι μιλας για το γηπεδο;

Αν μιλαμε για το γηπεδο και τα ψεματα του επι αυτου,

να μην αναφερουμε οτι δεν θα υπηρχε γηπεδο χωρις αυτον;

Οκ και επειδη καθαρισε με τις διασυνδεσεις να ξεκινησει το γηπεδο πρεπει να κοστισει στην ομαδα 100εκ? Που θα σταματησει αυτο ? 20 ειχε πει θα βαλει ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΠΟΤΕ και τωρα αρχιζει να διαρρεει στους Ιθαγενεις οτι τα εβαλε......! Εσυ αν εισαι οκ δικαιωμα σου αδερφε εγω δεν ειμαι. Νιωθω οτι καταστρεφει την ομαδα μου και με κοροιδευει. Εγω δεν εγινα ΑΕΚ γιατι ειχε ωραιο γηπεδο ουτε αλλαξα ομαδα οταν γκεριμιστηκε .Οκ το γηπεδο καλο ειναι αλλα ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΗΠΕΔΟ και ομαδα ΣΑΠΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Οκ κοροιδευομαστε μεταξυ μας. Και τον Αθανασιαδη χθες τον ανακοινωσαμε αλλα ξεραμε οτι ειναι δικος μας 5 μηνες τωρα. εκει ειναι το προβλημα? η ανακοινωση? Λες να ειχαμε κλεισει οριστικα παιχτες και να μην εβγαζε 2432 αρθρα ο μπουχεσας365? Δεν μπορω να καταλαβω ρε συ γιατι στηριζεις αυτο το πραγμα και ερχεσαι σε αντιπαραθεση μαζι μου που του κανω κριτικη. Εισαι ευχαριστημενος με αυτη την κατασταση και σε ενοχλει η κριτικη που κανω? Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δικαιολογεις με συγκρισεις και αλλα τον ΑΝΙΚΑΝΟ λυμπεροπουλο κτλ πραγματικα....

Γενικοτερα ξερω οτι στο ποδοσφαιρο με 2 καλες εμφανισεις αλλαζει αρδην η ψυχολογια του οπαδου.

Την ΑΕΚ και τους αθλητες της στηριζω, και δεν θεωρω τοσο αχρηστη την διοικηση που σου εφερε πρωταθλημα μετα απο 24 χρονια,

και σου φτιαχνει γηπεδο μετα απο 18 χρονια αστεγια.

 

Ρε συ μου λες οτι οι αλλες ομαδες δεν τρεναρουν τις μεταγραφες τους,

και δεν κοιτανε να δωσουν οσο το δυνατον λιγοτερα,

ενω γινεται σε ολες τις ομαδες του κοσμου.

Ετσι ειναι το ποδοσφαιρο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Οκ και επειδη καθαρισε με τις διασυνδεσεις να ξεκινησει το γηπεδο πρεπει να κοστισει στην ομαδα 100εκ? Που θα σταματησει αυτο ? 20 ειχε πει θα βαλει ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΠΟΤΕ και τωρα αρχιζει να διαρρεει στους Ιθαγενεις οτι τα εβαλε......! Εσυ αν εισαι οκ δικαιωμα σου αδερφε εγω δεν ειμαι. Νιωθω οτι καταστρεφει την ομαδα μου και με κοροιδευει. Εγω δεν εγινα ΑΕΚ γιατι ειχε ωραιο γηπεδο ουτε αλλαξα ομαδα οταν γκεριμιστηκε .Οκ το γηπεδο καλο ειναι αλλα ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΗΠΕΔΟ και ομαδα ΣΑΠΙΑ.

Α ειναι ευκολο εννοεις να καθαρισεις με τις διασυνδεσεις;

Οι οπαδοι της Αρσεναλ και της Τοτεναμ που τους κοστισε και αγωνιστικα,

αλλα και πηρανε αδιανοητα δανεια, ειναι χαζοι μαλλον που στηριζουν.

 

Ενταξει καταστρεφεται η ΑΕΚ που φτιαχνει γηπεδο, διεκδικει τιτλους,

και φτιαχνει την βαθμολογια της στην Ευρωπη σταθερα, ενω εχει 0 χρεη.

Ετσι ακριβως ειναι η καταστροφη.

Link to comment
Share on other sites

Διαπραγμάτευση με email και Google translate από λυμπε. Βασικά υπάρχει το ίδιο template απλά αλλάζουν τα ονόματα και οι ομάδες. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μαρτινς θέλει ΑΕΚ όπως μας ενημερώνει έγκυρα η Ώρα. Μήπως να πληρώσει και για να έρθει ρε κερατάδες; 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ολοι θελουν να ερθουν στην ΑΕΚ. Ουρες κανουν. Απλα η διοικηση επειδη ειναι σοβαρη τους περναει απο τρομερο σκαναρισμα και δυσκολα λεει το οκ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Ολοι θελουν να ερθουν στην ΑΕΚ. Ουρες κανουν. Απλα η διοικηση επειδη ειναι σοβαρη τους περναει απο τρομερο σκαναρισμα και δυσκολα λεει το οκ.

Δεν ειπα κατι τετοιο.

Η μονη υπερβολη που γραφτηκε ειναι οτι ομαδα που φτιαχνει γηπεδο, κυνηγαει τιτλους και δεν χρωσταει σε κανεναν,

ειναι υπο καταστροφη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nedved21 said:

Δεν ειπα κατι τετοιο.

Η μονη υπερβολη που γραφτηκε ειναι οτι ομαδα που φτιαχνει γηπεδο, κυνηγαει τιτλους και δεν χρωσταει σε κανεναν,

ειναι υπο καταστροφη.

Στο τελευταιο ποστ του Αδη πηγαινε το ποστ Νεντ οχι σε σενα. Ποδοσφαιρικη καταστροφη . Νομιζεις οτι αν 2-3 χρονια ειναι τριτοτεταρτη δεν το θεωρεις καταστροφη? Νομιζεις μετα και με γηπεδο θα αλλαξει κατι? Μολις γινει το γηπεδο θα αρχισει αλλες δικαιολογιες για τα λειτουργικα εξοδα κτλ. Ελα ρε συ τωρα φως φαναρι ειναι η φαση πηραμε ενα πρωταθλημα φωτοβολιδα και τελος. Νομιζεις οτι αν εχουμε χωραφια και ιδιοκτητα γρφεια και πουλμαν θα αλλαξει κατι στην λογικη που ψωνιζουν? Παλι το υπερκερδος θα κοιτανε και με το γηπεδο και εκει θα ξεφτιλιζομαστε και περισσοτερο .

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Στο τελευταιο ποστ του Αδη πηγαινε το ποστ Νεντ οχι σε σενα. Ποδοσφαιρικη καταστροφη . Νομιζεις οτι αν 2-3 χρονια ειναι τριτοτεταρτη δεν το θεωρεις καταστροφη? Νομιζεις μετα και με γηπεδο θα αλλαξει κατι? Μολις γινει το γηπεδο θα αρχισει αλλες δικαιολογιες για τα λειτουργικα εξοδα κτλ. Ελα ρε συ τωρα φως φαναρι ειναι η φαση πηραμε ενα πρωταθλημα φωτοβολιδα και τελος. Νομιζεις οτι αν εχουμε χωραφια και ιδιοκτητα γρφεια και πουλμαν θα αλλαξει κατι στην λογικη που ψωνιζουν? Παλι το υπερκερδος θα κοιτανε και με το γηπεδο και εκει θα ξεφτιλιζομαστε και περισσοτερο .

Καλα δεν νομιζω οτι ο Μελισσανιδης θα ειναι στην ΑΕΚ 50 χρονια.

Η ΑΕΚ ειχε προπονητικο με κλιση και κοντεινερ για αποδυτηρια,

δεν ειχε γηπεδο,

δεν ειχε γραφεια.

Σε υποδομες ηταν το απολυτο μηδεν.

 

Το προπονητικο το εφτιαξε ο Νοτιας, το συνεχιζει αυτος,

το γηπεδο το φτιαχνει,

τα γραφεια τα πηρε.

 

Σε βαθος χρονου ειναι πολυ πιο σημαντικες οι υποδομες,

και εως ενα βαθμο οριζουν και το επιπεδο της ομαδας.

Ε οταν φυγει θα αφησει απιστευτο εργο στο κομματι "υποδομων,"

και θα εισαι η μονη ομαδα στην Ελλαδα μαζι με γαυρο,

που θα ακουμπας Ευρωπαικες ομαδες σε αυτο τον τομεα.

 

Οποτε ναι, ειμαι διατεθιμενος να "θυσιασω" και 2 και 3 και 4 χρονια,

αμα ειναι να αφησει τετοιο εργο πισω του.

Και το "θυσιασω" σε εισαγωγικα γιατι καθε χρονο διεκδικεις τουλαχιστον 1 τιτλο,

καθε χρονο υπαρχεις στην Ευρωπη.

 

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, nedved21 said:

Καλα δεν νομιζω οτι ο Μελισσανιδης θα ειναι στην ΑΕΚ 50 χρονια.

Η ΑΕΚ ειχε προπονητικο με κλιση και κοντεινερ για αποδυτηρια,

δεν ειχε γηπεδο,

δεν ειχε γραφεια.

Σε υποδομες ηταν το απολυτο μηδεν.

 

Το προπονητικο το εφτιαξε ο Νοτιας, το συνεχιζει αυτος,

το γηπεδο το φτιαχνει,

τα γραφεια τα πηρε.

 

Σε βαθος χρονου ειναι πολυ πιο σημαντικες οι υποδομες,

και εως ενα βαθμο οριζουν και το επιπεδο της ομαδας.

Ε οταν φυγει θα αφησει απιστευτο εργο στο κομματι "υποδομων,"

και θα εισαι η μονη ομαδα στην Ελλαδα μαζι με γαυρο,

που θα ακουμπας Ευρωπαικες ομαδες σε αυτο τον τομεα.

 

Οποτε ναι, ειμαι διατεθιμενος να "θυσιασω" και 2 και 3 και 4 χρονια,

αμα ειναι να αφησει τετοιο εργο πισω του.

Και το "θυσιασω" σε εισαγωγικα γιατι καθε χρονο διεκδικεις τουλαχιστον 1 τιτλο,

καθε χρονο υπαρχεις στην Ευρωπη.

 

 

Καλα και γηπεδο ειχε η ΑΕΚ και μια χαρα αποδυτηρια και το ΟΑΚΑ οταν ειχε ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΓΕΜΙΖΕ και ΓΑΜΟΥΣΕ και την ΜΙΛΑΝ και στη ΝΦ γαμουσε και την ΡΕΑΛ κτλ κτλ. Σιγα μην βγει και Παναχαικη η ΑΕΚ που την πηρε ο μεγιστανας και την εκανε μεγαλη και τρανη επειδη πηρε ενα ΕΤΟΙΜΟ προπονητικο αγορασε χωραφι με 10 ελιες  ενα μεταχειρισμενο πουλμαν νοικιασμενα γραφεια και χτιζει ενα γκρεμισμενο γηπεδο σε ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ οικοπεδο με τα εσοδα της ομαδας αφηνοντας γυμνη να ξεφτιλιζεται απο Παναιτολικους και Αρουληδες.....

Οκ σιγα τον μεγαλο εθναρχη τον ΤΖΑΜΠΑΤΖΗ που την αφησε να πεσει Γ Εθνικη.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
7 minutes ago, nedved21 said:

Καλα δεν νομιζω οτι ο Μελισσανιδης θα ειναι στην ΑΕΚ 50 χρονια.

 

 

Τι 50 χρονια? 1 ωρα πριν τα εγκαινια να φυγει.....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Καλα και γηπεδο ειχε η ΑΕΚ και μια χαρα αποδυτηρια και το ΟΑΚΑ οταν ειχε ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΓΕΜΙΖΕ και ΓΑΜΟΥΣΕ και την ΜΙΛΑΝ και στη ΝΦ γαμουσε και την ΡΕΑΛ κτλ κτλ. Σιγα μην βγει και Παναχαικη η ΑΕΚ που την πηρε ο μεγιστανας και την εκανε μεγαλη και τρανη επειδη πηρε ενα ΕΤΟΙΜΟ προπονητικο αγορασε χωραφι με 10 ελιες  ενα μεταχειρισμενο πουλμαν νοικιασμενα γραφεια και χτιζει ενα γκρεμισμενο γηπεδο σε ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ οικοπεδο με τα εσοδα της ομαδας αφηνοντας γυμνη να ξεφτιλιζεται απο Παναιτολικους και Αρουληδες.....

Οκ σιγα τον μεγαλο εθναρχη τον ΤΖΑΜΠΑΤΖΗ που την αφησε να πεσει Γ Εθνικη.

Νομιζω διπλα ατον ορο Εμπαθεια ια εχει το ονομα σου. 

Πες για τις μεταγραφες οτι γουσταρεις αλλα μην ακυρωνεις ολα οσα εχει κανει. ΓΙΑΤΙ με το ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ οικοπεδο που ειχες  με αγριοχορτα ΓΗΠΕΔΟ δεν ειχες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Καλα και γηπεδο ειχε η ΑΕΚ και μια χαρα αποδυτηρια και το ΟΑΚΑ οταν ειχε ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΓΕΜΙΖΕ και ΓΑΜΟΥΣΕ και την ΜΙΛΑΝ και στη ΝΦ γαμουσε και την ΡΕΑΛ κτλ κτλ. Σιγα μην βγει και Παναχαικη η ΑΕΚ που την πηρε ο μεγιστανας και την εκανε μεγαλη και τρανη επειδη πηρε ενα ΕΤΟΙΜΟ προπονητικο αγορασε χωραφι με 10 ελιες  ενα μεταχειρισμενο πουλμαν νοικιασμενα γραφεια και χτιζει ενα γκρεμισμενο γηπεδο σε ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ οικοπεδο με τα εσοδα της ομαδας αφηνοντας γυμνη να ξεφτιλιζεται απο Παναιτολικους και Αρουληδες.....

Οκ σιγα τον μεγαλο εθναρχη τον ΤΖΑΜΠΑΤΖΗ που την αφησε να πεσει Γ Εθνικη.

Δεν εχει γηπεδο η ΑΕΚ, απο το 2003.

Εχεις παει ποτε στους Θρακομακεδονες;

Και επειδη ειμαι απο Πατρα, στο εγγυομαι οτι το προπονητικο της Παναχαικης(το γηπεδο της,)

ειναι πολλα επιπεδα πανω απο τους Θρακομακεδονες.

 

Και σου ξαναλεω, η Αρσεναλ θυσιασε μια απο τις καλυτερες ομαδες που εχει δει η Αγγλια,

και η Τοτεναμ θυσιασε την καλυτερη στιγμη της τα τελευταια 50 χρονια,

για να φτιαξουν γηπεδο. Και με τεραστια δανεια.

 

Εσυ τον λες Εθναρχη κλπ.

Εγω απλα λεω οτι θα αφησει την ομαδα με τις καλυτερες υποδομες στην χωρα και 0 χρεη.

Και χαιρομαι για αυτο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Vargas21 said:

Νομιζω διπλα ατον ορο Εμπαθεια ια εχει το ονομα σου. 

Πες για τις μεταγραφες οτι γουσταρεις αλλα μην ακυρωνεις ολα οσα εχει κανει. ΓΙΑΤΙ με το ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ οικοπεδο που ειχες  με αγριοχορτα ΓΗΠΕΔΟ δεν ειχες. 

Οταν μιλαμε για μεταγραφες και ολη την ωρα το θεμα παει στα υπολοιπα που εκανε χωρις δικα του λεφτα εγω θα γραφω την γνωμη μου για αυτον. Εχω βαλει και εγω τον ορο συμπαθεια διπλα σε ονομα αλλων και τι εγινε?

Εγω για μεταγραφες σχολιαζω και η απαντηση ολη την ωρα των συμπαθουντων ειναι για χωραφια και πουλμαν

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω σιγά σιγά πρέπει να σκεφτόμαστε ολοένα και περισσότερο και να μας προβληματίζει το τι ομάδα θα κατεβάσουμε τελικά στο νέο γήπεδο. Γιατί οκ, σημείο αναφοράς στην ιστορία μας το νέο γήπεδο και χίλια μπράβο αλλά πλέον γίνεται πραγματικότητα και θα πρέπει να μπει ομάδα με αρχιδια μέσα και όχι Μπακάκηδες. 

Συνεπώς το νέο γήπεδο θα έχει και απαιτήσεις για καλή ομάδα και όχι τριμπουρδελο. Δε νομίζω να βρέχει φάπες αγωνιστικά και να κλαίμε σε κάθε αγώνα από το μεγαλείο του γηπέδου 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, nedved21 said:

Δεν εχει γηπεδο η ΑΕΚ, απο το 2003.

Εχεις παει ποτε στους Θρακομακεδονες;

Και επειδη ειμαι απο Πατρα, στο εγγυομαι οτι το προπονητικο της Παναχαικης(το γηπεδο της,)

ειναι πολλα επιπεδα πανω απο τους Θρακομακεδονες.

 

Και σου ξαναλεω, η Αρσεναλ θυσιασε μια απο τις καλυτερες ομαδες που εχει δει η Αγγλια,

και η Τοτεναμ θυσιασε την καλυτερη στιγμη της τα τελευταια 50 χρονια,

για να φτιαξουν γηπεδο. Και με τεραστια δανεια.

 

Εσυ τον λες Εθναρχη κλπ.

Εγω απλα λεω οτι θα αφησει την ομαδα με τις καλυτερες υποδομες στην χωρα και 0 χρεη.

Και χαιρομαι για αυτο.

 

 

Σορρυ αλλα τα σπατα δεν τα εκανε ο τιγρης. Απο θρακομακεδονες τωρα ξαφνικα θα βγαλουμε οτι τα σπατα ειναι εργο τιγρη?

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Σορρυ αλλα τα σπατα δεν τα εκανε ο τιγρης. Απο θρακομακεδονες τωρα ξαφνικα θα βγαλουμε οτι τα σπατα ειναι εργο τιγρη?

Εδώ βγάλαμε ότι είναι έργο τίγρη νοικιασμένα γραφεία ρε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Σορρυ αλλα τα σπατα δεν τα εκανε ο τιγρης. Απο θρακομακεδονες τωρα ξαφνικα θα βγαλουμε οτι τα σπατα ειναι εργο τιγρη?

Μα το εγραψα ξεκαθαρα, οτι το εφτιαξε ο Νοτιας και το συνεχιζει ο Μελισσανιδης.

Ο Νοτιας εφτιαξε το προπονητικο για την πρωτη ομαδα,

ο Μελισσανιδης συνεχιζει φτιαχνοντας και γηπεδα για τις μικρες ομαδες.

 

Στα υπολοιπα που γραφω;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εγω με ΑΕΚ στην ΜΙΣΟΓΚΡΕΜΙΣΜΕΝΗ ΝΦ απο τον σεισμο και με θρακομακεδονες μια χαρα ευτυχισμενο ειμουνα και με αγωνια περιμενα να δω την ομαδα μου μετα απο καθε καλοκαιρι. Αυτο το αισχος που συμβαινει τοσα χρονια τωρα δεν εχει προηγουμενο και δεν ειμαι μονο εγω και το ξερετε πολυ καλα. Ολοι το ιδιο συναισθημα εχετε. ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ και εχουμε 2019 πλεον.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rossi said:

Εδώ βγάλαμε ότι είναι έργο τίγρη νοικιασμένα γραφεία ρε.

νομιζα οτι ειχαν αγοραστει, αυτο ειχε επικοινωνηθει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Εγω με ΑΕΚ στην ΜΙΣΟΓΚΡΕΜΙΣΜΕΝΗ ΝΦ απο τον σεισμο και με θρακομακεδονες μια χαρα ευτυχισμενο ειμουνα και με αγωνια περιμενα να δω την ομαδα μου μετα απο καθε καλοκαιρι. Αυτο το αισχος που συμβαινει τοσα χρονια τωρα δεν εχει προηγουμενο και δεν ειμαι μονο εγω και το ξερετε πολυ καλα. Ολοι το ιδιο συναισθημα εχετε. ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ και εχουμε 2019 πλεον.

ε ενταξει ξερεις εσυ πως αισθανονται οι υπολοιποι και δεν ξερουν οι υπολοιποι.

Το αισχος που λες ποιο ειναι;;;

Το να κυνηγαμε τιτλους, να φτιαχνουμε γηπεδο και να εχουμε 0 χρεη;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, nedved21 said:

νομιζα οτι ειχαν αγοραστει, αυτο ειχε επικοινωνηθει.

Οχι νοικιασμενα ειναι

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

νομιζα οτι ειχαν αγοραστει, αυτο ειχε επικοινωνηθει.

Μα δεν είπα ότι φταις εσύ ίσα ίσα. Αυτό άφηναν να εννοηθεί οι γνωστοί ρουφιάνοι τυρεμποροι. Αυτό νόμιζα κ εγώ στην αρχή. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×