Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ
18 minutes ago, Hoffman21 said:

Θα βγω λιγο εκτος θεματος..

Θερμή υποδοχή του νεου παίχτη μας (στο 0:40) από τον εκ των αρχηγών της ομάδας μας Μ. Μπακάκη.. 

 

 

Λογω μαλλιου πηγε αυτος για να μην αισθανθει αβολα ο Ζεραλδες?

mpakakis.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Λογω μαλλιου πηγε αυτος για να μην αισθανθει αβολα ο Ζεραλδες?

mpakakis.jpg

χαχαχχαχ ή επειδή ο Πετράν μπορεί να μην γύρισε από Ταιλανδη ακόμα.. ή μπορεί να βρήκε πρόταση και να είναι ο Τούρμπο φέτος αρχηγός.. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, nikos said:

Ο Μπακακης για ποιον λογο ειπαμε βρισκεται ακομα στην ΑΕΚ?

Μα αφου.....ειναι ο βασικος ΑΚΡΙΒΟΠΛΗΡΩΜΕΝΟΣ δεξιος μπακ μας...και ενας εκ των αρχηγων της ομαδας διεθνης παιχτης Νικο.?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Hoffman21 said:

χαχαχχαχ ή επειδή ο Πετράν μπορεί να μην γύρισε από Ταιλανδη ακόμα.. ή μπορεί να βρήκε πρόταση και να είναι ο Τούρμπο φέτος αρχηγός.. 

Εχει γυρισει απο Ταιλανδη για να διαφημισει την φανελα με το κοντρολ με το καλαμι. Τωρα ειναι Σπιναλονγκα διακοπες.

Link to comment
Share on other sites

Με εκείνον τον Τουμασι, που έκανε και tag στο Instagram την ΑΕΚ και εγραφε ότι ετοιμάζεται για new season και τετοια, τελικά τι παίχτηκε;

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Ο Μπακακης για ποιον λογο ειπαμε βρισκεται ακομα στην ΑΕΚ?

Μονο εμενα δεν με χαλαει ο Μιχαλης; Τιμιος ειναι, πολυθεσιτης ειναι αρα μπορει να κλεισει τρυπες και μαλιστα αρκετα καλα και δεν παιρνει και πολλα, ωστε να πεις οτι "πρεπει" να παιζει βασικος. Με εναν 26χρονο-27χρονο "Γκαλο" και τον Μπακακη για 2ο εγω θα μουνα υπερευχαριστημενος παντως.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, AlexKR21 said:

Μονο εμενα δεν με χαλαει ο Μιχαλης; Τιμιος ειναι, πολυθεσιτης ειναι αρα μπορει να κλεισει τρυπες και μαλιστα αρκετα καλα και δεν παιρνει και πολλα, ωστε να πεις οτι "πρεπει" να παιζει βασικος. Με εναν 26χρονο-27χρονο "Γκαλο" και τον Μπακακη για 2ο εγω θα μουνα υπερευχαριστημενος παντως.

Για αλλαγη και σε αγωνες κυπελλου μια χαρα ειναι αλλα αντι αυτου τον εχουμε βασικο και αλλαγη καποιον που παιρνει τα μισα του Γκαλο για παγκο. Το ακριβοπληρωμενος το εγραψα ειρωνικα ως χιουμορ σε σχεση με αυτα που παιρνει ο Παουλινιο.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει εγω εχω και θεμα μαζι του, δεν ξερω... Μονο ως 3ος στοπερ και δεξιος μπακ για rotation   μου κανει.

Το επιλεον προβλημα ειναι οτι πιθανως να ειναι βασικος με τον αλλον που πηγαν και πηρανε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόνο σαν τρίτο στοπερ θεωρώ ότι μπορεί να βοηθήσει. Για δεξί μπακ είναι κάτω από τη βάση. Κοντρολαρει με την τρίτη και χοροπηδάει σα γατί που κυνηγάει μύγες στο μπαλκόνι.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, tarasfw said:

Και εγώ μόνο σαν τρίτο στοπερ θεωρώ ότι μπορεί να βοηθήσει. Για δεξί μπακ είναι κάτω από τη βάση. Κοντρολαρει με την τρίτη και χοροπηδάει σα γατί που κυνηγάει μύγες στο μπαλκόνι.

Σαν γατι που κυνηγαει μυγες στο μπαλκονι....ΑΧΑΑΑΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΑΑ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ Λύμπε Καρντόζο δε τα βρίσκουν ούτε στο καφέ που θα παραγγείλουν.. Λογικά θα βγεί κανα δημοσίευμα όπου νάναι για την άψογη συνεργασία τους

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τι να βρουνε αφου σχεδον κανανε ολες τις μεταγραφες. Για τους 2 ''καλους''?  Ε αυτους δεν θα τα βρουνε δεν θα βρισκουν καλους κτλ κτλ και ισως τραβηξει μεχρι το Κιελτσε η δουλεια οπου ολοι θα μεταμορφωθουν σε τουρμπινες κανονια πυραυλους και θα ειμαστε πληρεις και ολα καλα. Τα γνωστα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μα καλα δεν ντρεποντε να ζητανε λεφτα για ποδοσφαιριστη ? Αλητες ! Αισχος ! Δανεικος δεν γινεται? Τι να τα κανετε τα λεφτα ρε Ρωμαιοι αφου εχετε ελεος καντε τον μας δωρο. Εδω εμεις για ολοκληρο Μανταλο ζηταμε 3εκ ΜΟΝΟ .

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο Αρναουτογλου ειπε τωρα μολις ΣΤΑ ραδιΑ οτι μπορει η ομαδα να κινηθει για στοπερ ? γιατι ο Ιησους δεν ειναι σε ολα τα παιχνιδια διαθεσιμος....και οτι ισως στο μυαλο του Μελισσανιδη ειναι ο Μπερκ για φορ.....

Ερχοντε μεταγραφικες βοΜπες

5409ee9b85c2810c0bf4b812bd4e18ed_L.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλα για Μπεργκ λογικα θα περιμενουν μεχρι 31/8 μηπως δε βρει ομαδα με τα λεφτα που ζηταει και αν θελει να γυρισει Αθηνα με 500 χιλιαρικα που δινουμε, εχει καλως. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο Μπεργκ ειναι τοσο φιλοχρηματος που ειναι ικανος να παει και στην σεληνη να παιξει για 50κ παραπανω. Υπαρχουν ομαδες να του δωσουν 500+ δεκαδες και αν ηταν να γυρισει με 500 καπου θα γυρναγε στον Βαζελα πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

o Μπεργκ κουτσος να παιξει και με το ένα ματι κλειστο στο ελληνικο πρωταθλημα, 15 γκολ θα τα βαλει ευκολα

τωρα πως εμεις θα δωκουμε περισσοτερα μαρουλια απο τον γαυρο, περναει στην σφαιρα του φανταστικου

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nestoridis21 said:

Ξεχαστε τον...παμε παρακατω..(μεχρι που να βρουμε πατο)

http://www.gazzetta.gr/football/superleague/article/1369378/i-roma-thelei-2-ekat-eyro-apo-tin-aek-gia-vernte

Καλά να πάθετε. Δεν σας έκανε ο "κοντός". 

Υγ.  Τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκάλια. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, BillR21 said:

 

Υγ.  Τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκάλια. 

Συμφωνω σε αυτο οσον αφορα τα αρωματα...?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, XAMΠOΣ said:

Και επειδη ειμαι γνωστος μαζοχας δεν αντεξα και μπηκα στο 365τονοισανο.gr και ο Κιοφτες γραφει οτι ανα πασα στιγμη μπορει να γινει μεταγραφη. Αρα ολοι F5 μαγκες στο 365 ολη μερα...?

Οκ πρεπει να μας περνανε για πολυ μαλακες οι ΑΡΔ πλεον ειναι σιγουρο...

Πέρσι τελευταία μέρα, των μεταγραφών πήραμε Γιαννιωτα ?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×