Jump to content

Recommended Posts

Just now, AlexKR21 said:

Ξεψαρωσατε μερικοι ε; Για να αρχισει να παιρνει τα μετρα του σιγα σιγα ο Εθναρχης.

Πωληση Λιβαγια;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 hour ago, MikrosKaiAtropos said:

Εχω μια κρυφη ελπιδα οτι ο Παουλινιο ηταν απλα φτηνο γεμισμα για να βγει η προετοιμασια

''Ρε MikrosKaiAtropos στον τεταρτο φιλικο αγώνα της χρονιάς εβγαλες  συμπερασμα για ΠαΛΤουλινιο;   Όση εμπάθεια και να έχεις άσε τουλάχιστον να τελειώσει η χρονια να βγάλεις ένα τελικο συμπέρασμα. ''

?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, XAMΠOΣ said:

''Ρε MikrosKaiAtropos στον τεταρτο φιλικο αγώνα της χρονιάς εβγαλες  συμπερασμα για ΠαΛΤουλινιο;   Όση εμπάθεια και να έχεις άσε τουλάχιστον να τελειώσει η χρονια να βγάλεις ένα τελικο συμπέρασμα. ''

?

Και ο Χουλτ σερνεται ομως,Κοιτα μην ειναι αποτελεσμα σκληρης προπονησης Καρντοσο και εκτεθουμε στην πορεια.

Link to comment
Share on other sites

και ο λόπες όταν ήρθε σερνόταν .  Θα φανεί στη πορεία . Εμένα ούτε ζέστη ούτε κρύο μέχρι τώρα αν και έχω χαμηλές προσδοκίες γιατί το πήραν με τη σκέψη ότι βασικός σου δεξί μπάκ θεωρείτε ο μπακάκης . 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
9 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Και ο Χουλτ σερνεται ομως,Κοιτα μην ειναι αποτελεσμα σκληρης προπονησης Καρντοσο και εκτεθουμε στην πορεια.

κΑΦου? Λες? Μακαρι και ας γινουμε ρεζιλι?αλλα εγω γιατι εχω την εντυπωση οτι σε μερικα χρονια ισως και απο του χρονου θα εχει τα ''βραβεια σοιλεδη''...?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, NIS21 said:

Ολιβειρα ερχεται αυριο;

Δεν βλεπω κινηση..

Απλα αυτος ο κακομοιρης δεν εχει τον μαυρο μανατζερ με το καπελο και 10 δικηγορους και ειναι αθορυβος. Μπορει να εχει ερθει και ολας και να περιμενει απεξω απο τα γραφεια με σλιπινγκ μπαγκ να υπογραψει αυριο?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NIS21 said:

Ολιβειρα ερχεται αυριο;

Δεν βλεπω κινηση..

Το παρατηρησα και εγω.Ουτε ενα αρθρο στο 365,το τελευταιο ηταν πριν 10 ωρες οτι θα ερθει με τη γυναικα του.Μαυρα συννεφα,πυκνοι καπνοι κλπ.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AG21 said:

και ο λόπες όταν ήρθε σερνόταν .  Θα φανεί στη πορεία . Εμένα ούτε ζέστη ούτε κρύο μέχρι τώρα αν και έχω χαμηλές προσδοκίες γιατί το πήραν με τη σκέψη ότι βασικός σου δεξί μπάκ θεωρείτε ο μπακάκης . 

Btw Λοπες, πιστεύω πρέπει να τον μετράμε κι αυτόν στις λύσεις όσον αφορά το αριστερό εξτρέμ.

Link to comment
Share on other sites

Ανατροπή δεδομένων έρχεται Μπογε και χαλάει του ολιβειρα και παρακαλάμε μέχρι 32 Αυγούστου τον ουχο 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Πωληση Λιβαγια;

Ηδη τον εστειλε στην Κροατια ο τιγρης, να συνηθισει σιγα σιγα ο Καρντοσο να δουλευει χωρις αυτον

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα αν είναι να πάρουν μόνο έναν παίχτη, ας ειναι ενα καλο CB. Ενδεκαδατος που θα παιζει ειτε με τον τρελό είτε με το Χριστό. Εκει υπάρχει μεγάλο πρόβλημα. Για μένα σβαρνας, τσοσιτς δεν υπάρχουν σα σοβαρές επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Καλα κατσε να αρχισει τις πωλησεις τωρα που τελειωσε τις αγορες να κανει αποσβεση και ουτε 11αδα δεν θα συμπληρωνουμε...κατι μου βρωμαει....

Link to comment
Share on other sites

Ένα πράγμα πάντως που με χαλούσε μέχρι τώρα στην ΑΕΚ ήταν αυτό που λέμε οι περισσότεροι, το ότι ένιωθε δηλαδή ο Μανταλος ηγέτης κι ανώτερος σε πολλά από τους μέχρι τώρα συμπαίκτες του. Ακόμη και πέρσι, ο Μπογε κι ο Πονσε δεν ήταν τίποτα βεντετες για να τον επισκιασουν. Τη χρονιά του πρωταθλήματος έλειπε κι έτσι Αραούχο και Λάζαρος βρήκαν χώρο να ξεχωρίσουν. 

Φέτος λοιπόν βλέπω διαφορετικές προσωπικότητες σε παίχτες, κυρίως επειδή είναι και επιλογές του προπονητή. Βερντε, Ολιβειρα, Ζεραλδες έχουν παραστάσεις από μεγάλες ομάδες και πιστεύω ότι θα έχουν μεγάλη επιρροή στην ομάδα, θα φανεί βέβαια αν έχουν και προσωπικότητα. Αν ένας από αυτούς ξεπεταχτει, μαζί με το Μάρκο και τον τρελό θα κάνουν μια δυνατή ηγετική τριάδα κι ο Μανταλος θα παίζει χωρίς το βάρος αυτό στην αδύναμη πλάτη του. 

Link to comment
Share on other sites

μεταγραφες τελος μεχρι τα προκριματικα, συμφωνα με Κεφτε.

ελα γιατι ξεφυγαμε λιγακι χθες ?

Link to comment
Share on other sites

Και τα προκριματικά γιατί παίζουν ρόλο είπαμε; (ρητορική, μην κουράζεστε)

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nikos said:

μεταγραφες τελος μεχρι τα προκριματικα, συμφωνα με Κεφτε.

ελα γιατι ξεφυγαμε λιγακι χθες ?

Φοβηθηκε να μην γίνουμε άπληστη και να θέλουμε να κάθονται συμβόλαια πάνω απο 100χλμ στο πάγκο . 

Δεν γίνεται αυτό στην ΑΕΚ για να πληρώνεσαι πρέπει να παίζεις :P 

Link to comment
Share on other sites

αν προκριθουμε ομιλους, δινω ενα 20% να αποκτηθει και αλλος παιχτης

αν δεν προκριθουμε, μονο αν υπαρξει πωληση παιχτη και αν συμβει αυτο, παλι μικρο ποσοστο δινω για αποκτηση νεου παιχτη

κοινως, ολιβειρα και καλη χρονια να εχουμε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

οκ, προφανως ηδη ηταν υπερβαση αυτο που εγινε, εχουμε πει μεχρι πού φτανουν τα δοντια της συγκεκριμενης διοικησης.

 

ας ελπισουμε να πιασουν οι μεταγραφες και να γινει καποια στιγμη κατι μετα απο πιεση προπονητη κλπ. ειδικα στα στοπερ η κατασταση ειναι τραγελαφικη για ομαδα που λεει οτι θελει να διεκδικησει το πρωταθλημα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν αξιζουν οι κινησεις αυτες,

αφου ημασταν στο περιμενε 2-3 εβδομαδες,

τι να τις κανεις;

 

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ φέτος πλήρης από άποψη ρόστερ μετά τα περσινά αίσχη δύσκολο να ήταν.

Φέτος έπρεπε να στήσει ουσιαστικά ξανά ρόστερ.

Μακάρι του χρόνου να συζητάμε για δεξί μπακ, κεντρικό αμυντικό και κεντρικό χαφ μόνο.

Γιατί φέτος ψάχναμε μια ντουζίνα παίχτες.

Νομίζω πως για μέσα Ιουλίου έχουμε κινηθεί σωστά και οργανωμένα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×