Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, Nestoridis21 said:

Ελα ντε. Θελουμε παικτη κ εκει.

Εχω μια κρυφη ελπιδα οτι ο Παουλινιο ηταν απλα φτηνο γεμισμα για να βγει η προετοιμασια

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Εχω μια κρυφη ελπιδα οτι ο Παουλινιο ηταν απλα φτηνο γεμισμα για να βγει η προετοιμασια

Δεν νομιζω..μακαρι να κανω λαθος

 Μετα απο αυτον, δεν εχει ακουστει απολυτως τιποτα και απο κανενα για δεξι μπακ.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nestoridis21 said:

Δεν νομιζω..μακαρι να κανω λαθος

 Μετα απο αυτον, δεν εχει ακουστει απολυτως τιποτα και απο κανενα για δεξι μπακ.

Ουτε εγω το νομιζω γι αυτο ειπα κρυφη ελπιδα.Βεβαια μπορει να ετοιμαζονται να εξαπολυσουν απο τα πιτς τον βελτιωμενο/ανανεωμενο/αναβαθμισμενο/ατραυματιστο cyborg Μπακακη.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mobster21 said:

Αλμέιδα για επιθετικός και τερματοφύλακας. Ελεύθερος. Και έμπειρος. Με γνώση της ελληνικής πραγματικότητας.

Όλα εγώ θα στα λέω ρε μαλάκα Λύμπε?

Μαζεύονται πολλοί Πορτογάλοι όμως.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρει τη φανέλα ο Σταμούλης και θα αφήσει τους άλλους σε πάγκο και εξέδρα :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε είσαστε με τα καλά σας; Έχουμε ξεφύγει με φαίνεται. Για τίγρη μιλάμε.

Εκει που παρακαλούσαμε  να πάρουν 2 παίκτες θελουμε να παραδεχτούν και το λάθος τους με δεξιό μπακ και να πάρουν κι άλλον;

Καθηστε μη δεν πάρουν κανέναν μέχρι 31 Αυγούστου...

Link to comment
Share on other sites

Χωρανε 1-2 συμβολαια ακομα αν ξεφορτωθουμε τους κομμενους

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο μας εχει στη πεινα γιατι αμα παρουμε αερα γαμησε τα.

Εδω λεμε μακαρι να παρει αλλον ενα μετα τον ολιβειρα και εχει βγει στοπερ χαφ εξτρεμ 2ο φορ και δεξι μπακ.

Εντωμεταξυ με ολιβειρα φτανουμε 9 καινουργιους  νομιζω και αλλους 5 που θελουμε 14...ενταξει κυριλε.

Link to comment
Share on other sites

Αποθεραπεία ακόμη ο Κριστισιτς... Ενοχλήσεις ο Κριστισιτς... Χμμμμμμ

Link to comment
Share on other sites

Ολιβειρα, ρεγες, Μπογε και κερασάκι στην τούρτα αραουχο 

Όλα αυτά από τα λεφτά της μεταγραφής Γαλανόπουλου στην τοτεναμ. Και μένει περίσσευμα για το finger print που θέλει ο τίγρης για το γήπεδο 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Χωρανε 1-2 συμβολαια ακομα αν ξεφορτωθουμε τους κομμενους

Ξεψαρωσατε μερικοι ε; Για να αρχισει να παιρνει τα μετρα του σιγα σιγα ο Εθναρχης.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πάρει 3 πρωταθλήματα με δεξί μπακ Χρήστο Βασιλόπουλο και αριστερό Μάκη Χατζή. Και το 2008, με Βάλνερ, είχαμε δεξιά Έντσον Ράμος και αριστερά Χρήστο Μπούρμπο, ενώ ο ακριβός Αρουαμπαρένα δεν ακούμπησε. Μια χαρά είμαστε δεξιά με Μπακάκη και Παουλίνιο, δεν είμαστε Αγγλία, Ισπανία, Ιταλία να θέλουμε κορυφαία ακραία μπακ. Θέλουμε σίγουρα σέντερ μπακ, ένα αναπληρωματικό φορ και ίσως ένα χαφ ακόμα κατά τη γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Ξεψαρωσατε μερικοι ε; Για να αρχισει να παιρνει τα μετρα του σιγα σιγα ο Εθναρχης.

Πωληση Λιβαγια;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 hour ago, MikrosKaiAtropos said:

Εχω μια κρυφη ελπιδα οτι ο Παουλινιο ηταν απλα φτηνο γεμισμα για να βγει η προετοιμασια

''Ρε MikrosKaiAtropos στον τεταρτο φιλικο αγώνα της χρονιάς εβγαλες  συμπερασμα για ΠαΛΤουλινιο;   Όση εμπάθεια και να έχεις άσε τουλάχιστον να τελειώσει η χρονια να βγάλεις ένα τελικο συμπέρασμα. ''

?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, XAMΠOΣ said:

''Ρε MikrosKaiAtropos στον τεταρτο φιλικο αγώνα της χρονιάς εβγαλες  συμπερασμα για ΠαΛΤουλινιο;   Όση εμπάθεια και να έχεις άσε τουλάχιστον να τελειώσει η χρονια να βγάλεις ένα τελικο συμπέρασμα. ''

?

Και ο Χουλτ σερνεται ομως,Κοιτα μην ειναι αποτελεσμα σκληρης προπονησης Καρντοσο και εκτεθουμε στην πορεια.

Link to comment
Share on other sites

και ο λόπες όταν ήρθε σερνόταν .  Θα φανεί στη πορεία . Εμένα ούτε ζέστη ούτε κρύο μέχρι τώρα αν και έχω χαμηλές προσδοκίες γιατί το πήραν με τη σκέψη ότι βασικός σου δεξί μπάκ θεωρείτε ο μπακάκης . 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
9 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Και ο Χουλτ σερνεται ομως,Κοιτα μην ειναι αποτελεσμα σκληρης προπονησης Καρντοσο και εκτεθουμε στην πορεια.

κΑΦου? Λες? Μακαρι και ας γινουμε ρεζιλι?αλλα εγω γιατι εχω την εντυπωση οτι σε μερικα χρονια ισως και απο του χρονου θα εχει τα ''βραβεια σοιλεδη''...?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, NIS21 said:

Ολιβειρα ερχεται αυριο;

Δεν βλεπω κινηση..

Απλα αυτος ο κακομοιρης δεν εχει τον μαυρο μανατζερ με το καπελο και 10 δικηγορους και ειναι αθορυβος. Μπορει να εχει ερθει και ολας και να περιμενει απεξω απο τα γραφεια με σλιπινγκ μπαγκ να υπογραψει αυριο?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NIS21 said:

Ολιβειρα ερχεται αυριο;

Δεν βλεπω κινηση..

Το παρατηρησα και εγω.Ουτε ενα αρθρο στο 365,το τελευταιο ηταν πριν 10 ωρες οτι θα ερθει με τη γυναικα του.Μαυρα συννεφα,πυκνοι καπνοι κλπ.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AG21 said:

και ο λόπες όταν ήρθε σερνόταν .  Θα φανεί στη πορεία . Εμένα ούτε ζέστη ούτε κρύο μέχρι τώρα αν και έχω χαμηλές προσδοκίες γιατί το πήραν με τη σκέψη ότι βασικός σου δεξί μπάκ θεωρείτε ο μπακάκης . 

Btw Λοπες, πιστεύω πρέπει να τον μετράμε κι αυτόν στις λύσεις όσον αφορά το αριστερό εξτρέμ.

Link to comment
Share on other sites

Ανατροπή δεδομένων έρχεται Μπογε και χαλάει του ολιβειρα και παρακαλάμε μέχρι 32 Αυγούστου τον ουχο 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Πωληση Λιβαγια;

Ηδη τον εστειλε στην Κροατια ο τιγρης, να συνηθισει σιγα σιγα ο Καρντοσο να δουλευει χωρις αυτον

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×