Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία- καλοκαίρι 2019


George_D
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Για τετοια Ματς μια χαρα ειναι το μανταλο. Με γαυρο και τσετσενο να τον δουμε...το αρχηγο...

Link to comment
Share on other sites

ε, οι παγκιτες που ξεκινησαν δεν μπορουν, επρεπε να μπουν καποιοι βασικουρες να καθαρισουν

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Για τετοια Ματς μια χαρα ειναι το μανταλο. Με γαυρο και τσετσενο να τον δουμε...το αρχηγο...

μεχρι Ατρομητο οπως εχουμε ξαναπει. απο εκει και πανω μονο προσευχες να βρεθει σε μερα, να του κατσει καμια φαση κλπ, δλδ πιπες.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τι συμπερασματα μπορει να βγαλει καποιος απεναντι σε αυτα τα καφενεια?

Ο Ντελετιτς ειπε οτι παιξαμε με μια ομαδα που παιζει πολυ δυνατα....χαχαχαχαχαχαχαχα εμ αυτα ειναι οταν φερνεις απο ΑΕΛ παιχτες βλεπουν την ΣΤΑΛ Μπαγερν .

Ομαδα Γ Εθνικης η ΣΤΑΛ να θυμισω...

Link to comment
Share on other sites

Ο Μάνταλος ιδιαίτερη τεχνική δεν έχει. Ας πούμε το νο1 στοιχείο που δειχνει τεχνική στον ποδοσφαιριστή, είναι η ντρίμπλα και δεν την έχει. Δύναμη δεν έχει, ούτε ταχύτητα, ούτε γκολ βάζει. 5 γκολ την σεζόν ενώ εκτελείς και τα πέναλτι, τα περιμένεις από το αμυντικό σου χαφ, όχι από κάποιον που παίζει στην 3αδα πίσω από τον επιθετικό.

Δεν έχω πρόβλημα με την προσωπικότητα του παίκτη, δεν έχει προκαλέσει ποτέ κατά την γνώμη μου (σε αντίθεση με τη δημοφιλή άποψη εδώ), όμως θεωρώ ότι όσο έχεις για καλύτερο παίκτη τον Μάνταλο το ταβάνι σου είναι πολύ συγκεκριμένο. Δεν έχεις να περιμένεις κάποια έκπληξη στην σεζόν, κάτι παραπάνω από τα συνηθισμένα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Τι συμπερασματα μπορει να βγαλει καποιος απεναντι σε αυτα τα καφενεια?

Ο Ντελετιτς ειπε οτι παιξαμε με μια ομαδα που παιζει πολυ δυνατα....χαχαχαχαχαχαχαχα εμ αυτα ειναι οταν φερνεις απο ΑΕΛ παιχτες βλεπουν την ΣΤΑΛ Μπαγερν .

Ομαδα Γ Εθνικης η ΣΤΑΛ να θυμισω...

Οτι δεν τα κερδιζεις

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα συμπερασματα δεν βγαινουν, αλλα οταν εχεις στα ματς κατοχη και περισσοτερα σουτ και δεν κερδας, κατι δεν παει καλα μπροστα.

 

τεσπα, νωρις ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Μετα το 68 που μπηκαν οι  'βασικοι' άλλαξε η εικονα της ομαδας... Μου αρεσε και παλι ο Σιμαο και ο Ζεραλδες αλλα και ο Λοπες. Ξεχωριζουν σε σχεση με τους αλλους....με αντιπαλους καφενεια βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

Aπό τους νεαρούς έλληνες εκ των ακαδημιών ο Σταμούλης έδειξε περισσότερο θετική εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nestoridis21 said:

Μετα το 68 που μπηκαν οι  'βασικοι' άλλαξε η εικονα της ομαδας... Μου αρεσε και παλι ο Σιμαο και ο Ζεραλδες αλλα και ο Λοπες. Ξεχωριζουν σε σχεση με τους αλλους....με αντιπαλους καφενεια βεβαια...

Δεν πειραζει, ας ξεχωριζουν με αντιπαλους καφενεια, αρα κατι γινεται.Φανταζεσαι να μην ξεχωριζουν ουτε με αυτους;

Link to comment
Share on other sites

Ο Κριστισιτς σημερα επαιξε? Γιατι δεν τον ειδα και παλι... ειναι τραυματιας?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Με Λαμια και Βολο θα δυσκολεψουν τα πραγματα. Μακαρι να δεσει η ομαδα και να νικησει επιτελους εστω σε 1 φιλικο με την Λαμια να χαρει ο κοσμος και να εχουμε παλι ουρες για διαρκειας.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bluesman said:

Aπό τους νεαρούς έλληνες εκ των ακαδημιών ο Σταμούλης έδειξε περισσότερο θετική εικόνα.

το πουλέν μου απο τη youthleague . :-) Βλέπω απο το ρεπορτάζ και μετά το φιλικό ότι πάμε για δεύτερο γύρο εκκαθαρίσεων . 

Link to comment
Share on other sites

Παντως πιστευω λογω του οτι υπαρχουν κ αλλοι παιχτες που μπορουν να κανουν παιγχνιδι φετος ο μανταλος ισως να φανει περισσοτερο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×