Jump to content

Φανέλα ΑΕΚ 2018-19


George_D
 Share

Recommended Posts

Μπλε η τρίτη εμφάνιση της ΑΕΚ!

 

Οι πληροφορίες του aek365 για τις τρεις νέες εμφανίσεις που έφτιαξε η Capelli για την ΑΕΚ και η φωτογράφηση στα Σπάτα


Η πρωταθλήτρια ΑΕΚ θα παρουσιαστεί με νέο... λουκ την επόμενη αγωνιστική περίοδο, καθώς έπειτα από την εντυπωσιακή πρόταση που δέχθηκε από την Capelli Sports, αποφάσισε να προχωρήσει σε αλλαγή εταιρείας ιματισμού. Οι ποδοσφαιριστές της ομάδας, μάλιστα, έκαναν... πρεμιέρα με το προπονητικό σετ της νέας εταιρείας, το οποίο είχε παραλάβει εδώ και αρκετό καιρό η ΠΑΕ. Το απόγευμα του Σαββάτου, οι ποδοσφαιριστές της Ένωσης είδαν για πρώτη φορά και τις επίσημες εμφανίσεις που θα φορέσει η ομάδα τη νέα σεζόν, οι οποίες θα παρουσιαστούν επίσημα προσεχώς.

 

Πριν από την τελευταία προπόνηση της ομάδας επί αθηναϊκού εδάφους -αφού την Δευτέρα η αποστολή αναχωρεί για το Κίελτσε- πραγματοποιήθηκε στα Σπάτα η φωτογράφηση για τις ανάγκες της παρουσίασης των εμφανίσεων. Και οι παίκτες... γνωρίστηκαν με τις φανέλες που θα φορούν την επόμενη αγωνιστική περίοδο. Όπως είναι γνωστό, η πρώτη φανέλα της ΑΕΚ θα είναι και φέτος ριγέ κιτρινόμαυρη, με μοναδική διαφορά ότι φέτος στην πλάτη του κυρίαρχο χρώμα θα είναι το κίτρινο και όχι το μαύρο.

 

Η δεύτερη εμφάνιση θα είναι πάλι μαύρη και θα φοριέται τόσο με μαύρο όσο και με κίτρινο σορτσάκι, ενώ η διαφορά γίνεται στην τρίτη εμφάνιση, η οποία αντί για γκρι φέτος θα είναι μπλε. Χρώμα που έχει φορέσει κατά καιρούς και στο παρελθόν η ΑΕΚ, αλλά σε ποιο ανοικτούς τόνους από αυτόν που επιλέχθηκε για την φετινή τρίτη φανέλα της ομάδας.

 

Όπως προαναφέραμε, η επίσημη παρουσίαση των τριών εμφανίσεων της ΑΕΚ θα γίνει το επόμενο διάστημα, ενώ η ομάδα θα τις φορέσει για πρώτη φορά είτε στο τελευταίο φιλικό προετοιμασίας, είτε στο πρώτο της επίσημο παιχνίδι για τα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ. Στα υπόλοιπα φιλικά θα φορεθούν άλλες εμφανίσεις της Capelli.

Link to comment
Share on other sites

Παντως(δεν μιλαω για δω ) ειδα και στο φβ και στα σαιτ κραξιμο για την φανελα και οτι δεν επρεπε να παμε στην καπελι και οτι η νικε ειναι η καλυτερη και και....

Και εντωμεταξυ με την νικε για μενα ειδαμε την χειροτερη φανελα που θυμαμαι με το σημα να ναι μια λρασινο μια κοκκινο μια φουξια και αναγκαστηκαμε να βαλουμε της περσινες...

Link to comment
Share on other sites

Παντως(δεν μιλαω για δω ) ειδα και στο φβ και στα σαιτ κραξιμο για την φανελα και οτι δεν επρεπε να παμε στην καπελι και οτι η νικε ειναι η καλυτερη και και....

Και εντωμεταξυ με την νικε για μενα ειδαμε την χειροτερη φανελα που θυμαμαι με το σημα να ναι μια λρασινο μια κοκκινο μια φουξια και αναγκαστηκαμε να βαλουμε της περσινες...

Εδώ ρε αδερφέ ο ΑΕΚτζής κράζει και τους ρουμπινέδες στους μπιντέδες των Σπάτων, στη φανέλα θα κόλλαγε. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Χάλια φανέλα θα μας φτιαξουν.

Απο αυτες που πουλιουνται στην λαικη. :D

Θα ντρεπονται τα ΑΕΚακια να την φορανε στο σχολείο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως οι ριγε προπερσυ και κυριως περισυ μου αρεσαν παρα πολυ. Μπορει περισυ να ηταν πολυ μαυρες πισω, αλλα τους πηγαινε πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Οι ριγέ είναι άθλιες όταν έχει ρίγα και στο μανίκι. 

Αν το μανίκι είναι μονόχρομο τότε οι ριγέ φανέλες είναι ωραίες. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

H Capelli παρουσιασε τη πρωτη της φανέλα, αυτη της προπονησης

 

36398609_2221042531270546_61872367330719

KLEARXOS-MARINA-KONTOS-2-437x300.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως οι ριγε προπερσυ και κυριως περισυ μου αρεσαν παρα πολυ. Μπορει περισυ να ηταν πολυ μαυρες πισω, αλλα τους πηγαινε πιστευω.

Ναι αυτες ωραιες ηταν αλλα το σημα που χαμε το 16-17 ηταν για τα πανυγηρια πρασινο αν ησουν δεξια κοκκινο στα αριστερα φουξια στις 70 μοιρες και παει λεγοντας.Μεγαλη γκαφα απο την NIKE.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτες ωραιες ηταν αλλα το σημα που χαμε το 16-17 ηταν για τα πανυγηρια πρασινο αν ησουν δεξια κοκκινο στα αριστερα φουξια στις 70 μοιρες και παει λεγοντας.Μεγαλη γκαφα απο την NIKE.

 

Εμένα αυτό ήταν που μου άρσε στο σήμα. :) Γούστα είναι αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό ήταν που μου άρσε στο σήμα. :) Γούστα είναι αυτά.

Καλα ναι και μενα γνωμη μου ειναι αυτη .

Και εγω προτιμω φανελα χωρις ριγες αλλα απο τοτε που ανελαβε ο μελ μονο ριγες εχουμε...Ουτε που το συζηταει για φανελα χωρις ριγες

Link to comment
Share on other sites

με 4 πλασια + προσφορα απο την nike ας φτιαξει οτιδηποτε να φοριεται 

Link to comment
Share on other sites

Απο το inaek.com διερευσε αυτη η φωτο για τις εμφανισεις.

 

36501668_10216802331598469_6471873875159

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η τριτη δεν μαρεσει θυμιζει ντυσιμο νοσηλευτη το χρωμα

Link to comment
Share on other sites

Εαν ειναι αυτες ειναι κομπλε.

Πορωση και για το κουμπι στον λαιμο.

Ειχαμε ποτε ξανα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Πολυ ωραιες οι εμφανισεις !!!!! Ειναι σιγουρα αυτες η ειναι φαρσα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομοζω να ναι αυτες αλλα να χαμε να λεγαμε.

Δεν βλεπω κυβακια στα μανικια.

Link to comment
Share on other sites

Guest theo

χαλια πολυ κολλητο το σορτσακι και το σ ειναι σαν του σκλαβενιτη

εσχως

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×