Jump to content

Φανέλα ΑΕΚ 2018-19


George_D
 Share

Recommended Posts

Το χρώμα μου φαίνεται κακό στις φωτό,το σχέδιο οκ δε τρέχει μια ,προπονητική στην ουσία είναι.

Link to comment
Share on other sites

Στο φλεγον ζητημα της προπονητικης φανελας, να προσθεσω οτι φερεμενες φαινονται λιγο καλυτερες.

 

(αν και εξακολουθουν να βρωμανε)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλυτερες δειχνουν.Μαλλον τις φωτο τις τραβηξε ο Ντουσαν με το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Τιγρη διώξε τον Λύμπε, διώξε και το Ματιασεβιτς, και φέρε τον Κωστέτσο να κανουμε και γαμώ τις φανέλες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τιγρη διώξε τον Λύμπε, διώξε και το Ματιασεβιτς, και φέρε τον Κωστέτσο να κανουμε και γαμώ τις φανέλες

Οχι αλλες βαζελες στην ΑΕΚ. ΕΛΕΟΣ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να το συνηθισω αυτο το πραγμα, το πως ενεργοποιουνται οι αισθητηρες γκρινιας σε μερικους. Ετσι ειστε και στ πραγματικη ζωη?

 

Σχεδον παρακαλανε να γινει κάτι "στραβο" για να την πουνε ή να απαξιωσουν.

Γενικοτερη απορια το χω, δε με πολυνοιαζει, αν και θα το προτιμουσα με λιγο περισσοτερο στυλ.

 

 

10 και πλέον χρόνια υπάρχει αυτό το φόρουμ το οποίο δημιουργήθηκε ως διάσπαση άλλου φόρουμ για να εκφράσει τη μειοψηφία μιας εποχής που στην ΑΕΚ επικρατούσε πραγματικός πόλεμος.

Λεχθέντων τούτων, είναι προφανές ότι υπάρχει στο dna αυτού του φόρουμ γερή δόση γκρίνιας για οτιδήποτε. Ένα πρωτάθλημα δεν αρκεί για να φύγει έτσι απλά αυτό, επιπροσθέτως δεν βοηθάει καθόλου η μεταπρωταθληματική πορεία της ομάδας που είναι απαράδεκτη, ενώ σε ό,τι έχει να κάνει με το γήπεδο είναι πολύ δύσκολο να αντιληφθεί ο μέσος ΑΕΚτζής το μεγαλείο που γίνεται εκεί πέρα.

 

Αυτοί ήμασταν, αυτοί είμαστε και μάλλον θα είμαστε και μας αγαπάμε πολύ. Επίσης, προς υπεράσπισή μας, θα πω ότι υπάρχει ένας ξεκάθαρος μ.ο. iq εδώ μέσα που υπερβαίνει αυτόν της πλειοψηφίας. Κατά συνέπεια μη γκρινιάζετε που γκρινιάζουμε, η μοίρα μας όρισε να είμαστε έτσι.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερη αντίληψη κυρίως λόγο της γνώσης που μεταδίδεται και της περισσότερης ασχολίας με τα θέματα της ομάδας θα το έλεγα εγω .

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να το συνηθισω αυτο το πραγμα, το πως ενεργοποιουνται οι αισθητηρες γκρινιας σε μερικους. Ετσι ειστε και στ πραγματικη ζωη?

 

Σχεδον παρακαλανε να γινει κάτι "στραβο" για να την πουνε ή να απαξιωσουν.

Γενικοτερη απορια το χω, δε με πολυνοιαζει, αν και θα το προτιμουσα με λιγο περισσοτερο στυλ.

 

Η γκρίνια προκαλείται πολλές φορές και από τα πόστς που ποστάρονται απερίσκεπτα.

Μετά από αυτό το πόστ σου ΠΩΣ να μην γκρινιάξω και να μην σε προτρέψω να μην αναφέρεσαι ονομαστικά σε μέλη της αντίπαλης ψευδοφαμίλιας ???

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Οχι αλλες βαζελες στην ΑΕΚ. ΕΛΕΟΣ

Δεν μπορούμε να ξεφύγουμε απο καποια patterns ευκολα
Link to comment
Share on other sites

Οπως σωστά είπε πάντως ο σταυρος το κμ δημιουργήθηκε σαν φορουμ ελεύθερης έκφρασης και γκρίνιας για οτι γινοταν επι ντεμη με το γνωστό μοτο <<το φορουμ που έριξε τπ ντεμισμο>> και δεν είμαι σίγουρος αν το <<μέτοχοι αμέτοχοι>> βγήκε απο εδω .

Ελευθερία έκφρασης απο το μη moderator απο αυτούς που ειχαμε τοτε τα κουμπακια κου έφτασε σε ακρότητες με το MFC.... που δεν λογοκρίθηκε και μετά πολλές προσωπικές επιθέσεις και ομάδες που είχαν γίνει και ειχαν σαν καταλληξη η ανυπαρξια σεβασμου του ενος στπν αλλον ειδικα στα πολιτικα επι επαναστατη αλεξη και είχε τη γνωστή παρακμιακη κατάληξη . Τελοσπαντως εγώ ξαναμπηκα γιατί είδα οτι πλέον ίσως λογο οριμοτητας ( γίναμε γονείς οι περισσότεροι) και σωστής διαχείρησης υπάρχει πλέον υγεία και σεβασμός σε βασικούς κανόνες και για να κλείσω η γκρίνια δεν πρέπει να μας ενοχλεί αλλα να μην ξεφευγουμε σε προσωπικές επιθέσεις γιατί κατά τη γνώμη μου αυτός είναι ο κίνδυνος .

Link to comment
Share on other sites

(Με αφορμη το παραπανω post του Σταυρου και δεν το γραφω για τον Αρη, αλλα γενικα)

 

Δεν εχω καταλαβει ποτέ το «μην γκρινιαζετε» πού αποσκοπει.

 

Ποιος θα επιβαλλει σε ποιον τι να γραψει, με ποια λογικη και απο πού κι ως πού ο «δεν γκρινιαζω» ειναι σε θεση να κανει παρατηρησεις στον «γκρινιαζω».

Ειναι πιο σωστος ο «δεν γκρινιαζω», πιο γαματος, πιο ουαου, πιο σοφος, πιο ΑΕΚ, βοηθαει ας πουμε περισσοτερο την ομαδα, τι ακριβως και απο πού προκυπτει κατι τετοιο ας πουμε.

 

Τεσπα, τι να πεις, τσαμπα κοπος,

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το περι γκρινιας ποστ μυο, ήταν "απαντηση" στο παρακάτω του σαξωνα

 

Γ' διαλογης υφασμα,φανελα λινλτ ενοψει.

το πρωτο (2 λεπτα) μετα την εμφανισης της φανελας

 

Ισως το "γκρινια" ήταν ακυρο, αφου εχει ανοιξει αλλη κουβαντα για το αν πρεπει να γκρινιαζουμε για την ομαδα ή οχι.

Ειμαι χρονια στο ΚΜ, ξερω λιγο πολυ τι παιζει, δεν αναφερομουνα σ αυτο.

 

Αλλα υπαρχουν και χρηστες, όπως ο σαξωνας, που τα ποστ του σχεδον με εκνευριζουν, μου φαινονται τελειωμενες περιπτωσεις μιζεριας, δεν ειναι απλα γκρινια.

 

Ηταν πολυ συκεκριμενη η απαντηση, σε συκεκριμενου ειδους ποστ.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι θεμα γκρινιαζω δεν γκρινιαζω ειναι θεμα γράφω μια αποψη και την εξηγω αλλιως ριχνουμε πυροτεχνηνατα και διάλογος δεν θα γινει και τα πνευματα θα οξυνθούν

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο στενάχωρο που δεν γίνεται εντελώς αντιληπτό το χιούμορ του Σάξον όμως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικα το γραφω, μην παρεξηγουμαι Αρη, το ξεκαθαρισα κιολας.

 

Ειναι ενα γενικοτερο φαινομενο στο ιντερνετ, στα οπαδικα, αλλα συμβαινει κι εδω.

 

Προφανως και καποιοι γκρινιαζουν χωρις να αναλυουν, αλλα νουθεσιες πεφτουν ακομα και σε οποιον γκρινιαζει με επιχειρημα.

 

Θα μου πειτε δεν γινεται και απο την αντιθετη πλευρα;

Ειναι απειρως περισσοτερα τα post «μην γκρινιαζετε» απο τα post «γκρινιαξτε» ομως.

 

Και η μεταφραση η δικη μου, επειδη δεν υπαρχουν αντικειμενικα κριτηρια που να αποδεικνυουν οτι η μη γκρινια ειναι καλυτερη απο την γκρινια ας πουμε, ειναι οτι οποιος λεει συνεχεια μην γκρινιαζετε κλπ το λεει γιατι απλα χαλιεται ο ο ιδιος με την γκρινια και θελει να επιβληθει στους αλλους.

 

Γνωμη μου παντα. Αν το βλεπω μονο εγω αυτο, αφηστε το, μπορει να κανω και λαθος εγω στην τελικη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απ' την άλλη φανταστείτε ένα φόρουμ όπου θα ομονοούμε όλοι και θα απουσιάζει παντελώς η γκρίνια.

Θα ανοίγει θρέντ κάποιος "Νέα φανέλα ΑΕΚ", θα γράφει "Όμορφη η νέα φανέλα", θα παίρνει 45 λάϊκς, αμήν και δικεφαλάκια και θα παραμένει το θρεντ με αυτό το ένα ποστ.

Όταν φτάσει αυτό στα αυτιά του Κιμ Γιονγκ Ουν, βλέπω να κερδίζουμε όλα τα ενεργά μέλη του φόρουμ τσάμπα διακοπές για κανα δίμηνο στη Βόρεια Κορέα.

 

:lol:  :lol:  :lol: 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Απ' την άλλη φανταστείτε ένα φόρουμ όπου θα ομονοούμε όλοι και θα απουσιάζει παντελώς η γκρίνια.

Θα ανοίγει θρέντ κάποιος "Νέα φανέλα ΑΕΚ", θα γράφει "Όμορφη η νέα φανέλα", θα παίρνει 45 λάϊκς, αμήν και δικεφαλάκια και θα παραμένει το θρεντ με αυτό το ένα ποστ.

Όταν φτάσει αυτό στα αυτιά του Κιμ Γιονγκ Ουν, βλέπω να κερδίζουμε όλα τα ενεργά μέλη του φόρουμ τσάμπα διακοπές για κανα δίμηνο στη Βόρεια Κορέα.

 

:lol:  :lol:  :lol: 

Λατρεία του ηγετη. Καθολου γκρινιες :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ νικο, δεν υπαρχει θεμα παρεξηγησης.

 

Αλα ειπα οτι δεν ειχα προθεση να ξεκινησω καμια κουβεντα περι γκρινιας, που ειναι και ψιλοατερμονη,

αφου υπαρχουν αυτοι που γκρινιαζουν για την ομαδα και αυτοι που γκρινιαζουν επειδη οι αλλοι γκρινιαζουν και παει λεγοντάς και παει λεγοντάς...

Δεν τη γλυτωνουμε, ειναι δεδομενο και πραγματι στη φυση του ΚΜ.

 

Και σε οτι αφορα το σαξωνα, μπορει να ναι αυτο που λεει ο επιταφ, οτι δε καταλαβαινω το χιουμορ του, τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα κουλ μεητ, κουβεντα καΜουμε. Εγω συμφωνω με αυτο που λεει ο Νονος, καλυτερα να διαφωνουμε μεταξυ μας. Σκεφτειτε 2 μηνες χωρις μεταγραφες να μην υπηρχαν κι αυτα, προσωρινο λουκετο θα ειχε μπει. Εγω απλα λεω να μην το πηγαινουμε επι προσωπικου, that’s all.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το κίτρινο του νούμερου του σορτσακίου, δεν μαρέσει που δεν είναι ίδιο με το κίτρινο του χρώματος της φανέλας

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Η αρχικη σκεψη ητο να βγει ζαμπονε η πρωτη εμφανιση, κοντομανικη η δευτερη και μακρυμανικη η τριτη η μπλε. Το δε σορτ για πρωτοτυπια να εχει ενα μπατζακι.

Σου λεει ο καπελις " με τα λεφτα μου γαμω και την κυρα μου θα βαλετε οτι μου κατεβει "

Μετα απο επεμβαση του πλεον γουστοζου στελεχους Νικοστρατου, ειπαν να πανε σε νορμαλ πραματα.

Κι επειδη η επεμβαση του ητο καιρια, θα ντυσουν το Νικο να τις παρουσιασει μαζι με το στυλατο παντα Παπαδοπουλο και τον Ιακωβο ντυμενο στα μπλε με την τριτη σωβρακοφανελα.

Link to comment
Share on other sites

το κίτρινο του νούμερου του σορτσακίου, δεν μαρέσει που δεν είναι ίδιο με το κίτρινο του χρώματος της φανέλας

Νταξει αν δεν είναι μιλάμε για πουτσοσκαμπιλα στον προμηθευτή... Εδώ και το βαπόρι το βάφεις όμορφα και σωστά κι ας το βλέπουν μόνο τα σκυλοψαρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×