Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

Guest Saxon21

Απετυχε αλλα εξηγησεις δεν εχει δωσει στο κοσμακη ακομα το γιατι εκανε αυτες τις σαπιες επιλογες και εκαψε,κατεστρεψε ολοκληρη ομαδα που το καλοκαιρι θα θελει ξανα 10 παικτες και νεο προπονητη.

Αυτος που μας ελεγε για γκρανκασες,για μαο μαο,για μπουλη πρωτη φορα μαμα στα 20,φετος εχει σιγησει το στομα του και δεν ξερει που να κρυφτει.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μη λογοδοτησει κιολας.

Ολους γραμμενους μας εχει.....εδω εχει την ομάδα γραμμένη,με εμας θα ααχοληθει;

Link to comment
Share on other sites

Ε, ειπε οτι η ΑΕΚ δεν κανει επιδειξη πλουτου. Κι οτι τα λεφτα της προκρισης τα θελει για το γηπεδο.

ολοι για οικονομικους λογους εφυγαν.

Κι αυτοι που ηρθαν ή κακως παρεμειναν (Λυμπεροπουλος) παλι για οικονομικους λογους εγινε ο,τι εγινε.

Ποσο πιο σαφως να μας το πει;

 

υγ. Το οτι ειναι επιχειρηματικα αστεια αυτα που κανει κι οτι θεωρει σοβαρο εξοδο να ανεβασει 5 συμβολαια, απλα δεν το καταλαβαινει οτι ειναι λαθος. Και ουτε προκειται να το καταλαβει, αφου δεν το καταλαβε ως τωρα. Ειναι εμφανες πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Τα έγραφε χθες και ο Μάγος. Είναι ξεκάθαρο ότι ο Μελ πιστεύει ότι είναι απείρως σημαντικότερο να αναπτύξει παρά την ομάδα. Δεν τίθεται θέμα να λογοδοτήσει ή να εξηγήσει σε κάποιον τις αποφάσεις του. Η ιστορία θα δείξει αν είχε δίκιο ή άδικο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν διαφωνώ πάντως στη λογική να μπει η εταιρική ανάπτυξη πάνω από το αγωνιστικό. Το 2013 δεν είχαμε τίποτα και χρειάζονται θυσίες για να αποκτήσεις πράγματα που μπορεί στο εξωτερικό να ναι αυτονόητα, αλλά η ΑΕΚ είτε τα στηρίχθηκε πολλά χρόνια, είτε δεν τα χε ποτέ (γήπεδο, προπονητικό, γραφεία, σοβαρός χώρος για τις ακαδημίες κτλπ). Το πρόβλημά μου εμένα είναι ότι άλλο να βάζεις προτεραιότητες και άλλο να απαξιώνεις τελείως την ομάδα. 20 μύρια κάβα απέκτησες το καλοκαίρι. Τα 2-3 να βαζες τότε στην ομάδα και θα κατόρθωνες και 2 επίπεδα πάνω να ναι το ρόστερ σου και θα μπορούσες να ρίξεις τα υπόλοιπα σε υποδομές. Τώρα θέλεις τουλάχιστον τα διπλάσια για να επιστρέψεις στο επίπεδο που ήσουν και έχεις ξενερώσει και τον κόσμο σου. Και φυσικά, ένα πλάνο, έστω και σφιχτό άσε την πολιτική «ό,τι κάτσει» και βγες πεστο στον κόσμο με ειλικρίνεια, χωρίς τις γραφικότητες περί υπερέντασης, τα σεντόνια του Δημάτου και τα υπόλοιπα non paper.

 

Είχες το μομέντουμ το καλοκαίρι και το έχασες για ψίχουλα (συγκριτικά με τα έσοδά σου). 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ASYLO said:

«Ο στόχος μας είναι το πρωτάθλημα και αν δεν το πάρουμε θα έχουμε όλοι αποτύχει με πρώτον εμένα» 

Εδώ κλείνουν όλα. 14 πίσω από τα βλαμμένα.

 

Μαγκιά του πάντως που πήρε τέτοιο ρίσκο να εκτεθεί...άλλοι θα έκαναν τα κορόιδα ή θα μας μιλούσαν για την ομορφιά του ποδοσφαίρου.

Link to comment
Share on other sites

 

Μελισσανίδη  Καππαδόκα μου συνεχισε να παρέχεις εκπαίδευση 
στους Ευρωπαίοι από
διοίκηση Βυζαντινογέννητη περήφανη πορφυρολάγνο  .
 
Μαθήματα δωρεάν 'ΤΟ ΜΙΝΙ'
απο τον Εθνάρχη μας 
για Παριζιάνικα γατιά του ελέους 
 

Η Παρί "τελείωσε" τον Ραμπιό, φεύγει ο Γάλλος χαφ

Επιμέλεια: Δημήτρης ΣαμόληςΔημοσίευση: 17 Δεκ. 2018 23:37

Ο Αντριέν Ραμπιό αποφάσισε να μην ανανεώσει το συμβόλαιό του στην Παρί και ο αθλητικός διευθυντής Αντέρο Ενρίκε ξεκαθάρισε ότι ο Γάλλος χαφ δεν πρόκειται να ξαναπαίξει. 

 

https://www.sport24.gr/football/omades/paris-saint-germain/h-pari-teleiwse-ton-rampio-feugei-o-gallos-xaf.5392452.html

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ε δανεικο ελευθερο παιχτη για 4 μηνες δεν μπορεις να παρεις. Ασε που εχει και μανατζερ και που δεν ξερει τι θα πει ΑΕΚ .

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Την πατησε με τον αλμειντα και φοβαται να κανει συμβολαια,μονο τους κουτσους που προερχονται απο χιαστους ξερει να επιβραβευει.Στα τρωνε τιγρη,ξυπνα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τελικα νομιζω η ΠκΑΕ αντι να εχει συνεργασια με γραφεια μανατζερ παιχτων εχει προσβαση σε ιατρικα αρχεια νοσοκομειων και ορθοπεδικων κλινικων ανα τον κοσμο και απο εκει βρισκει παιχτες....εγγυημενα προβληματικους στο 90% με χαμηλη τιμη και μιας χρησης....

Link to comment
Share on other sites

Αντι για football manager πηγαν ενα βημα παραπανω στην ΠΑΕ και εμαθαν να χειριζονται τα PACS συστηματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ρε παιδια που εξαφανιστηκε ο προεδρος που λεγε για αλβανικες κουραδες,μαο μαο,μαμα 20 χρονων,μπουληδες,το να τ'αλλο ξερω γω,γιατι τοση ΦΛΩΡΙΑ φετο??

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Στο ΓΙΑΠΙ ειναι επιβλεπει την ελικοπτερωση με τις 2 ζβουρες δαπεδου ( τοσες εχει και σε μια οικοδομη στα Σεπολια ) την νυχτα και την μερα κοιμαται?

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Quote

 

Προς conpater : Ξέρεις γιατί φέρεται έτσι; Διότι αν γινόντουσαν αυτά που λες, το τμήμα του scouting – ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΩΡΑ – θα είχε εναλλακτικές προτάσεις. Εδώ δεν υπάρχει τίποτα, οπότε παίζει η διοίκησν του τύπου, θα σου κόψω τρία δάχτυλα και θα φοβηθείς. Που τον μόνο άνθρωπο που έχει τρομάξει τώρα τελευταία είναι η Ντόντα στο Πόρτο Ράφτη που άλλαξε γνώμη και δεν ήθελε να του δώσει το σπίτι. Σε ενενηντάρηδες καλά πάει, σε gangster ολκής, τύπου Σαββίδη, εκεί σε θέλω. έχει βέβαια κι ένα πρόβλημα τώρα με τις εκλογές, αφού είναι με τον Σαμαρά. Οπότε δεν είναι ακόμα αγαπητηκός της ΝΔ. Μιλάμε για γέλια. ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ.

Ξέρεις πολύ καλά κάτι. Αν το χρήμα το έχεις βγάλει δίκαια, σταρχίδια σου τι θα κάνεις. Αν σε κρατάνε και τους κρατάς, γάμησε τα . Όποιος κατανοεί, κατανοεί. Όποιος δεν κατανοεί, απλά ακόμα παίζει ξύλο με το ΣΔΟΕ κασι έχει εμπιστοσύνη στην ανεξάρτητη ελληνική δικαιοσύνη.

 

Quote

conpater : Αν με ρωτησεις ξεκαθαρα την γνωμη μου,τι θελω πραγματικα τωρα, που γινεται της πουτανας το μαγγαλι στην ομαδα,θα σου πω με την μια να τελειωσει το γηπεδο. Οι λογοι ειναι συγκεκριμενοι,τους εχω αναφερει. Απο ευχης εργον εγινε τροχοπεδη,μην πω κατι χειρωτερο.Να τελειωσει,να τελειωσουμε και μεις απο αυτη την κατασταση. Το εργο το τρεχει αυτος,κανεις αλλος δεν θα μπορουσε κι αυτο ειναι αναγνωριση στο προσωπο του.Αυτη ειναι η αποψη μου και δεν αλλαζει.

 

Ωραια τα quotes στο βλογκ του στιβι.?

Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2018 at 8:38 AM, tarasfw said:

Μητσάρα βγάλε τους παίχτες να πουν τα κάλαντα και τα έσοδα όλα στο γήπεδο.

Παιζει να στειλει κορμορανους να πουνε τα καλαντα στον αλαφουζο.  Στην Ελλαδα αρκει να εχεις λεφτα κ κανεις οτι θες. Οπως πχ στο Ελληνικο

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα-πλάκα, το να είσαι διερμηνέας και να πρέπει να μεταφέρεις ατάκες Μελισσανίδη στους παίκτες παίζει και να είναι στο top-10 των πιο δύσκολων επαγγελμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Βασικα χρειαζεται και διερμηνεας να μεταφραζει στα Ελληνικα το τι λεει....

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, firebird said:

Πλάκα-πλάκα, το να είσαι διερμηνέας και να πρέπει να μεταφέρεις ατάκες Μελισσανίδη στους παίκτες παίζει και να είναι στο top-10 των πιο δύσκολων επαγγελμάτων.

Εγω που ξερω και ισπανικά του πεζοδρομιου, ακομα και αργεντινικα από φιλους μου, "το χω" δηλαδη.

Αυτη την δουλεια επρεπε να κανω με τους ισπανοφωνους παικτες μας, οπως και ψηστηρι στο Νατσο να επιστρεψει με συγκινητικες ατακες τιγρη.

Ασε που θα το κανα και εθελοντικά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×