Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

Γενικά είναι βρωμόπουστα και τετοιοι δεν εχουνε ούτε ομάδες, ούτε καν τσιπα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι και ελπίζω , όταν κάνει το γήπεδο να τον διώξει ο κόσμος και να μην πάρει συγχωροχάρτι.

Μπας και κάποτε κάνει αυτή η ομάδα έναν σωστό ρεσταρτ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εύχομαι και ελπίζω , όταν κάνει το γήπεδο να τον διώξει ο κόσμος και να μην πάρει συγχωροχάρτι.

Μπας και κάποτε κάνει αυτή η ομάδα έναν σωστό ρεσταρτ

Αποκλειεται, Θα εχει ξεχαστει η αποφαση και ολοι θα τον αποθεωνουν που τελειωσε το γηπεδο στα αγια χωματα 

Link to comment
Share on other sites

Χαχα έβγαλαν μέχρι και τον Γιδόπουλο να πει πως καλά έκανε ο Μελισσανίδης. Άλλο λέβελ μπας και μας πείσουν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Αποκλειεται, Θα εχει ξεχαστει η αποφαση και ολοι θα τον αποθεωνουν που τελειωσε το γηπεδο στα αγια χωματα 

Πιστεύεις δηλαδή ότι δεν θα κάνει και άλλες ομορφιές μέχρι τότε ? 

Ο τύπος το έχει χάσει το παιχνίδι και λόγω ηλικίας πλέον

Δεν έχει την ορμή που είχε, ούτε τη δυναμη , ούτε το τακτ να καλύπτεται .

Το ότι έχει πέντε δέκα ΑΡΔ να του αερίζουν τα @@  και μερικούς ΑΕΚτζηδες άνω των 50 να τον λατρεύουν δεν θα φτάνει για πάντα 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Πιστεύεις δηλαδή ότι δεν θα κάνει και άλλες ομορφιές μέχρι τότε ? 

Ο τύπος το έχει χάσει το παιχνίδι και λόγω ηλικίας πλέον

Δεν έχει την ορμή που είχε, ούτε τη δυναμη , ούτε το τακτ να καλύπτεται .

Το ότι έχει πέντε δέκα ΑΡΔ να του αερίζουν τα @@  και μερικούς ΑΕΚτζηδες άνω των 50 να τον λατρεύουν δεν θα φτάνει για πάντα 

 

Ο λαος ξεχνα και τα παραδειγματα ειναι παμπολα 

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω στηριξει και δικαιολογησει πολλες φορες τον Μελ εδω μεσα.Εδω και αρκετο καιρο ομως και δεν περιμενα το χθεσινο για να αποφασισω, εχω γειρει πλεον στο οτι το γηπεδο μονο δεν τον ξεπλενει, στην δικη μου συνειδηση τουλαχιστον.Μαζευτηκαν παρα πολλα και αφηνω και την πεσαδα εκτος να φανταστειτε.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Man Of Faith said:

Εγω εχω στηριξει και δικαιολογησει πολλες φορες τον Μελ εδω μεσα.Εδω και αρκετο καιρο ομως και δεν περιμενα το χθεσινο για να αποφασισω, εχω γειρει πλεον στο οτι το γηπεδο μονο δεν τον ξεπλενει, στην δικη μου συνειδηση τουλαχιστον.Μαζευτηκαν παρα πολλα και αφηνω και την πεσαδα εκτος να φανταστειτε.

Το πραγμα φαινοταν από την αρχη. Για αυτό εγώ μέσα σε 2 χρονια τον μίσησα.

Απλα αρχισε να βαζει και σφραγίδα τελευταία να του μείνουν μονο αυτοί που για το γήπεδο γράφουν την ομάδα στις παπάρες τους.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Το άλλο που πιστεύω είναι πως δεν ήταν πάντα ΑΕΚ ... Αλλά είδε φως ( και Θύμα - Καρράς ) και μπήκε 

Και εγω πιστεύω ότι υπάρχουν εξωγήινοι.

Για να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα, οι Μελισσανίδης-Καρράς έκαναν πρώτη φορά πρόταση αγοράς τον Σεπτέμβριο του 1990 με πρόεδρο τον Στράτο Γιδόπουλο.

Δεν επήλθε συμφωνία με τον Ζαφειρόπουλο και ο Γιδόπουλος αποχώρησε τον Μάρτιο του 1991 όταν ξέμεινε από λεφτά.

Τον Ιούνιο του 1992 ενώ ο Γενεράκης αποχωρεί, Μανωλάς, Σαβέβσκι έχουν τάσεις φυγής, η ΑΕΚ βρίσκεται σε αδιέξοδο. Ουδείς βρίσκεται να αγοράσει από τον Ζαφειρόπουλο ο οποίος μάλιστα ίσως και για μοναδική φορά βγαίνει τηλεφωνικώς σε αθλητική εκπομπή και αναφέρει το αδιέξοδο. Τελικά κάνουν πρόταση οι Μελισσανίδης-Καρράς και αναλαμβάνουν με χρέη, η ΑΕΚ χρωστούσε και για την μεταγραφή του Σαμπανάτζοβιτς κλπ.

Μέχρι τότε λοιπόν ουδείς λεφτάς βρέθηκε.

 

Επίσης επειδή πετάς σπόντες για το θύμα Καρρά, και οι δύο πήραν χρήματα από τον Τροχανά και επίσης ο Καρράς είπε απλώς ότι ο Μελισσανίδης εισέπραττε μέρος από τα χρήματα που έβαζε.

Καλό το παραμύθι ότι έβαζε χρήματα ο καλοκάγαθος Καρράς μόνο,ο ίδιος άλα δήλωνε όπως προανάφερα, θα ψάξω και το σχετικό πρωτοσέλιδο προς παραπομπή.

 

 

Είπαμε ο Μελισσανίδης έκανε έγκλημα αλλά δεν συγκρίνεται ούτε στο ελάχιστο με τους ολετήρες του 2004.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nikos said:

Το πραγμα φαινοταν από την αρχη. Για αυτό εγώ μέσα σε 2 χρονια τον μίσησα.

Απλα αρχισε να βαζει και σφραγίδα τελευταία να του μείνουν μονο αυτοί που για το γήπεδο γράφουν την ομάδα στις παπάρες τους.

Γι αυτο ειμαι σκασμενος που το γηπεδο θα παει 4+ χρονια απο τοτε που ξεκινησαν οι εργασιες.Οσο καθυστερει τοσο χειροτερευουν τα πραγματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Μπας και κάποτε κάνει αυτή η ομάδα έναν σωστό ρεσταρτ

Ποτέ δεν θα κάνει, ποτέ. Από το '86 που έχω τις πρώτες αναμνήσεις από Α.Ε.Κ. μέχρι σήμερα, μαζί με τις κοινωνικές ιδιαιτερότητες του Έλληνα, κατέληξα πριν 2 χρόνια ότι μάταια θα περίμενα ένα ριστάρτ κάποια στιγμή και θέληση από όλες τις πλευρές* για ανάπτυξη, να αφήσουμε πίσω μας την μιζέρια του ελ. ποδοσφαίρου.

*εννοώ εντός συλλόγου, από καθαρίστρια μέχρι ιδιόκτητη και οπαδούς. 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
57 minutes ago, SpiRos said:

Ποτέ δεν θα κάνει, ποτέ. Από το '86 που έχω τις πρώτες αναμνήσεις από Α.Ε.Κ. μέχρι σήμερα, μαζί με τις κοινωνικές ιδιαιτερότητες του Έλληνα, κατέληξα πριν 2 χρόνια ότι μάταια θα περίμενα ένα ριστάρτ κάποια στιγμή και θέληση από όλες τις πλευρές* για ανάπτυξη, να αφήσουμε πίσω μας την μιζέρια του ελ. ποδοσφαίρου.

*εννοώ εντός συλλόγου, από καθαρίστρια μέχρι ιδιόκτητη και οπαδούς. 

Τη μιζέρια του ελληνικού ποδοσφαίρου κανείς δεν μπορεί απλά να την αφήσει πίσω του. Η βουτάει κι αυτός στα σκατά ή δεν ξανά ασχολείται.

Το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι οι 2 εγκληματικές οργανώσεις του βορρά και του νότου και από κει και πέρα κάποια λαμόγια στυλ Μπέου και Κούγια.

Αν εμφανιστεί κανένας σοβαρός μετά από λίγο εξαφανίζεται τρέχοντας.

Ο Μελ δεν ξέρω τι ακριβώς κάνει. Μάλλον προσπαθεί κι αυτός να βρει μια θέση στο βόθρο με πλάγιο τρόπο κάνοντας ανίερες συμμαχίες.

Δυστυχώς πάει να καταντήσει την ΑΕΚ παράρτημα μιας βρωμοπαράγκας και σκεπάζει την προδοσία με ένα πέπλο ηθικολογίας.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Το άλλο που πιστεύω είναι πως δεν ήταν πάντα ΑΕΚ ... Αλλά είδε φως ( και Θύμα - Καρράς ) και μπήκε 

Προφανώς δεν ήταν πάντα ΑΕΚ. Ιωνικός ήταν και ο Καρρας προοδευτική. Ούτε καν ο Μπαρλος ηταν πάντα ΑΕΚ, αρης ήταν. 

Link to comment
Share on other sites

Όσο για την διαχρονική μιζέρια του ελληνικού ποδοσφαίρου, οκ απλά είναι καθρέφτης της μιζέριας της ελληνικής κοινωνίας ή κενωνιας για να κάνουμε και λίγη πλάκα. Δημοφιλεστερο άθλημα ειναι το ποδόσφαιρο, πως να ξεφύγει; 

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι θα θυμούνται το "είστε αδελφές στις μεταγραφές" που φώναζε η σκεπαστη σε Μελ και Καρρα. 

Link to comment
Share on other sites

Βγειτε μια βόλτα στη νεα φιλαδελφεια που κυκλοφορει καθημερινα κοσμος της ΑΕΚ και πειτε αυτες τις πιπες που λετε εδω μεταξυ σας για ξεκουμπιδια και ενα γηπεδο δε διαγραφει τα παντα..... αντε να ξεχωρισουμε οι Αγγελικουλες τι και πως. Αντε γιατι μονο λογια ...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GIANNHS said:

Βγειτε μια βόλτα στη νεα φιλαδελφεια που κυκλοφορει καθημερινα κοσμος της ΑΕΚ και πειτε αυτες τις πιπες που λετε εδω μεταξυ σας για ξεκουμπιδια και ενα γηπεδο δε διαγραφει τα παντα..... αντε να ξεχωρισουμε οι Αγγελικουλες τι και πως. Αντε γιατι μονο λογια ...

Εκεί ήμουν χτες το απόγευμα (Γκαζόζα πρωτα και μετά στην Λιμνη), μέσες άκρες ότι είμαστε καρπαζοεισπρακτορες του ΠΑΟΚ και ότι να φτιάξει το γήπεδο και μπουλο ήταν το κλιμα. Όχι πως έκανα και γκάλοπ δηλαδή άλλα δεν είδα και πολλούς ενθερμους. 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Φιλαδέλφεια ήμουν χθες, πήγα να πιάσω κουβέντα γι'αυτά αλλά ήταν τόσα τα γκομενάκια (αθάνατή Νέα Φιλαδέλφεια) που μέθυσα και το ξεχασα, θα δοκιμάσω σήμερα πάλι

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×