Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Vargas21 said:

Λαθος θα μου πεις και θα συμφωνησω αλλα ετσι ειναι αυτος που αυτη την στιγμη διοικει 

Ωραια εμενα που με θιγει ας πουμε ο τροπος που διοικει και οχι μονο ως προς το οικονομικο σκελος μπορω να κραζω, η θα πρεπει να πηγαινω για προσκυνημα στην Αλεξανδρας;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Ωραια εμενα που με θιγει ας πουμε ο τροπος που διοικει και οχι μονο ως προς το οικονομικο σκελος μπορω να κραζω, η θα πρεπει να πηγαινω για προσκυνημα στην Αλεξανδρας;

Οταν το κραξιμο γινεται εμμονη ειναι προβλημα ρε Μπουκο. Εμεις οι Αεκτζηδες παντως θα κρτικαρουμε θα ριξομε μπινελικι ακομα κα για τα πιο απλα πραγματα. Τα ορκ και οι γαυροι θα βγουνε και θα σου πουνε μην τολμησεις να μιλησεις για Βαγγελα και Ιβαν. ΚΑι ας κανουν χιλια λαθη. Κανε κριτικη αλλαοχι σε καθε ποστ κοιτα τ ι κανει ο Βαγγελης κοιτα  τι κανει ο Ιβαν. .ΚΑι μονιμως εκθειαζουμε τους ντιλιγκερ τωρα . 

Link to comment
Share on other sites

Σας ποναει ο πολιτισμενος χαμπισμος του χρηστη Μπουκοφσκι.Μην σταματας να τους γλεντας.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Ο ΠΑΟΚ παλι δεν δειχνει ιδια διαθεση με εσενα. Μια χαρα ανετος ειναι να σε γαμησει οποτε εχει ευκαιρια. Δεν ξερω εγω στο ζευγαρι Ιβαν-Μελ, θεωρω πως ο Τσετσενος ειναι το αφεντικο και αυτο φαινεται και στο οτι η ομαδα μας παει πασο μονιμως.

Ναι πάει πασο συνέχεια αλλά να μεταφέρω και την άποψη που τον θέλει να μην τους βλέπει σαν αντίπαλο και λόγω μεγέθους. Αν με ρωτάς σίγουρα πιστεύω δεν θα είχε προβλήμα να μοιράζεται τους τίτλους με το Ρώσο παρά με το χοντρό. Έχει πρόβλημα δεδομενο με τους γαυρους. Και όχι άδικα εδώ που τα λέμε. Ιστορικα αντιπαλος και εχθρός σου είναι αυτός, έστω τα τελευταία 25 χρόνια. Κάτσε όμως να δούμε φέτος, πήρε πχ κάτι σαν αντάλλαγμα για το πασο η όχι; Γιατί το δορυφόρος σημαίνει μπαίνω μέσα και χάνω τα παιχνίδια όλα σβηστά, όχι έχω να κερδίσω στο ΟΑΚΑ από το 2012 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Ωραια εμενα που με θιγει ας πουμε ο τροπος που διοικει και οχι μονο ως προς το οικονομικο σκελος μπορω να κραζω, η θα πρεπει να πηγαινω για προσκυνημα στην Αλεξανδρας;

Ρε μαλακα οι περισσότεροι κραζουμε, αυτό που ερεθίζει είναι οι λεκτικές υπερβάσεις για τους απέναντι. Αφού είσαι ξύπνιο παιδί μην κανεις πως δεν κατάλαβαινεις. Μπαίνεις σε μια λογική να την πεις στον Μητσο και ξεφεύγεις μειωτικά για την ΑΕΚ. Αν ήταν εδώ ο Μητσος θα του έλεγα ότι κάνει το ίδιο σε προσωπικό επίπεδο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vargas21 said:

Οταν το κραξιμο γινεται εμμονη ειναι προβλημα ρε Μπουκο. Εμεις οι Αεκτζηδες παντως θα κρτικαρουμε θα ριξομε μπινελικι ακομα κα για τα πιο απλα πραγματα. Τα ορκ και οι γαυροι θα βγουνε και θα σου πουνε μην τολμησεις να μιλησεις για Βαγγελα και Ιβαν. ΚΑι ας κανουν χιλια λαθη. Κανε κριτικη αλλαοχι σε καθε ποστ κοιτα τ ι κανει ο Βαγγελης κοιτα  τι κανει ο Ιβαν. .ΚΑι μονιμως εκθειαζουμε τους ντιλιγκερ τωρα . 

1. Με τις ομαδες του Βαγγελη και του Ιβαν κονταροχτυπιεσαι (lol) για το πρωταθλημα με αυτους θα ασχοληθεις ως οπαδος. Ο Μελισσανιδης πχ ασχολειται με τον Κουγια.

2. Εισαι η μονη ομαδα που επεσες Γ για να μην πληρωσει ο τωρινος σου σκιωδης ηγετης χρεη. Οι αλλοι τα πληρωσαν (οπως και οσο) χωρις να αναγκασουν τους οπαδους των ομαδων τους να πανε στα χωραφια. Οποτε δεν γινεται να απαιτει ο Μελισσανιδης ιδια ανοχη.

3. Το τι κανουν οι γαυροι και ποσο στηριζουν προεδρους τους σε σχεση με εμας ελπιζω να μην χρησιμοποιειται ως παραδειγμα του τι πρεπει να κανουμε και εμεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Σας ποναει ο πολιτισμενος χαμπισμος του χρηστη Μπουκοφσκι.Μην σταματας να τους γλεντας.

Εγω προειδοποιησα και τοτε με Σαχλαμαρινο και στο ενδεχομενο μη ενστασης πως θα εκανα κολαση το φορουμ. Αυτα τα δυο ειναι που προσωπικα με εχουν κανει να θεωρω αρχικα αστεια περιπτωση εσχατογερου τον Μελισσανιδη (καλοκαιρι 2018) και επικινδυνο (φετος)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

1. Με τις ομαδες του Βαγγελη και του Ιβαν κονταροχτυπιεσαι (lol) για το πεωταθλημα με αυτους θα ασχοληθεις ως οπαδος. Ο Μελισσανιδης πχ ασχολειται με τον Κουγια.

2. Εισαι η μονη ομαδα που επεσες Γ για να μην πληρωσει ο τωρινος σου σκιωδης ηγετης χρεη. Οι αλλοι τα πληρωσαν (οπως και οσο) χωρις να αναγκασουν τους οπαδους των ομαδων τους να πανε στα χωραφια. Οποτε δεν γινεται να απαιτει ο Μελισσανιδης ιδια ανοχη.

3. Το τι κανουν οι γαυροι και ποσο στηριζουν προεδρους τους σε σχεση με εμας ελπιζω να μην χρησιμοποιειται ως παραδειγμα του τι πρεπει να κανουμε και εμεις.

1. Εχασες το πρωταθλημα με -22 και εαχασε την 2η θεση γιατι δεν κερδισες τον βασικο σου αντιπλαο στην εδρα σου . Για 1 βαθμο δεν νγηκες 2ος αρα εισια ανταγωνιστικος.

2,Η ομαδα επεσε αγωνιστικα γιατι καποιοι λαρτζ την αφησαν να τρωει τις σαρκες της , δεν εχε λεφτα ουτε να σφραγισει εισιτηρια. Γιατι καποιοι απιατουσαν μεταγραφες και αφηναν απληρωτο το αρθρο 44.Και δεν ηταν ο Μελισσανιδης.

3, Και φυσικα δεν ειναι παραδειγμα και ουτε θελω αυτη την στηριξη στον δικο μας. Αλλα να πηγαινεις στο αλλο ακρο και να λες συνεχεια για παραρτημα ειναι τραγικο

Κανε υπομονη να δουμε τι ανταλλαξε ο δικος μας 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Geologos said:

Ο ματζισιανισμος δεν ήταν απλά του φορουμ, ο ματζισιανισμος ήταν φαντασμα πλανώμενο πανω απο την Ευρωπη.

Αυτό που δεν ξέρετε είναι ότι ξεκίνησε από την Αμερική.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Έλον Μασκ όταν έρθεις, εξαφάνισε από προσώπου γης όλον τον καφενέ του Μιμη, γκρέμισε τη μαλακια που φτιάχνει και μας έφαγε τα συκωτια τόσα χρόνια και φτιάξε ένα 120αρι γήπεδο στον Κρόνο.

Επίσης γλεντα τον Εσκομπάρ και μη δωσεις κωλο στο Σαββίδη.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bukowski said:

Εγω προειδοποιησα και τοτε με Σαχλαμαρινο και στο ενδεχομενο μη ενστασης πως θα εκανα κολαση το φορουμ.

Τουλάχιστον είσαι ειλικρινής και αφού στο επιτρέπουν καλά κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τουλάχιστον είσαι ειλικρινής και αφού στο επιτρέπουν καλά κάνεις.

Ειμαι σκιωδης διοικητικος ηγετης του ΚΜ γνωστα αυτα, οπως και το γεγονος οτι οι διαχειριστες πινουν νερο στο ονομα μου. Προχωραμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
7 hours ago, Bukowski said:

Εγω προειδοποιησα και τοτε με Σαχλαμαρινο και στο ενδεχομενο μη ενστασης πως θα εκανα κολαση το φορουμ. Αυτα τα δυο ειναι που προσωπικα με εχουν κανει να θεωρω αρχικα αστεια περιπτωση εσχατογερου τον Μελισσανιδη (καλοκαιρι 2018) και επικινδυνο (φετος)

Δυστυχώς αυτό που βλέπω για το μέλλον είναι ότι πρέπει να καταπιούμε πολλά ακόμα για να επιβιώσουμε. 

Ο Μελ είναι αυτός που είναι με τα θετικά και τα αρνητικά του. Ακόμα και αν τα αρνητικά στη ζυγαριά όσο περνάει ο καιρός αυξάνονται θεωρώ ότι το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η ανυπαρξία κάποιου άλλου ηγέτη που θα δώσει προοπτική στην ομάδα.

Και πως να βρεθεί άλλωστε; Δεν υπάρχει κάποιος με μεγάλη οικονομική επιφάνεια αλλά και κόλλημα με την ΑΕΚ ώστε να έρθει να παλέψει με τις παράγκες. Αν υπήρχε θα τον γνωρίζαμε ήδη.

Ελπίζω να μην περιμένετε ακόμα ότι μια ομάδα σαν την ΑΕΚ έχει προοπτικές για επένδυση απο κάποιον μεγάλο επιχειρηματία που δεν είχε ποτέ σχέση μαζί της και θα τη δει απλά σαν επενδυτική ευκαιρία και μέσο που θα του δώσει αναγνωρισιμότητα και κύρος. Δεν ξέρω αν είναι κανείς ακόμα τόσο αφελής.

Με την επιλογή της Γ εθνικής συμφωνώ απόλυτα. Γιατί κανείς δεν επρόκειτο να σε διευκολύνει ξανά με τα χρέη και αντίθετα όλοι ήταν έτοιμοι να σου δώσουν τη χαριστική βολή και να σε οδηγήσουν στη διάλυση.

Στον γαύρο του βορρά αντίθετα χαρίστηκαν χρέη με αλλαγή συγκεκριμένου νόμου φωτογραφικά όχι πριν αλλά αφού ανέλαβε ο Σαββίδης ανεξάρτητα αν είχε την οικονομική δυνατότητα να τα πληρώσει.

Στον βάζελο ο Αλαφούζος επέλεξε να προχωρήσει χωρίς χρεοκοπία και πτώση με αποτέλεσμα να φυτοζωεί για χρόνια. Ποια είναι η διαφορά με την ΑΕΚ; 

Για την ΑΕΚ ποτέ δεν επρόκειτο να μπει μπροστά δήμος και πολιτεία με σκοπό να σε αναστήσουν με πλάγιο τρόπο ετοιμάζοντας ένα σχέδιο ολοκληρωμένης χρηματοδότησης γηπέδου ποδοσφαίρου και μπάσκετ στον ίδιο χώρο. Και μάλιστα με απαιτήσεις του στυλ να είναι το γήπεδο του βάζελου μεγαλύτερο απο αυτό της ΑΕΚ.

Κατά τα άλλα η κυβέρνηση στηρίζει μόνο τον γαύρο. Εγώ βλέπω ότι ετοιμάζεται να φτιάξει γήπεδο σε βάζελο και γαύρο του βορρά με σκανδαλώδεις όρους που θα τρίβουμε τα μάτια μας.

Το τι έχουμε να περιμένουμε εμείς πλέον απο την κυβέρνηση το βλέπουμε ήδη απο την γελοία στάση της αστυνομίας που μπορεί να διασφαλίσει τη διεξαγωγή όλων των ντέρμπι εκτός απο τον τελικό κυπέλλου και δεν αισθάνονται καν την υποχρέωση να εξηγήσουν πως γίνεται αυτό.

Και βέβαια το βλέπουμε ακόμα πιο ξεκάθαρα με τη στάση και τις δηλώσεις του Αυγενάκη.

Όταν χάσουμε και την επιρροή μας στην ΕΠΟ ελάτε να μου πείτε για επενδύσεις και τους τίτλους που θα φέρουν αυτές. 

Δυστυχώς έτσι είναι η κατάσταση. Ο καθένας βέβαια μπορεί να διαφωνεί, να μιλάει για μαγαζί γωνία που θα βρεθεί κάποιος να το αναστήσει κόντρα σε όλη αυτή τη βρωμιά και θα φέρει τίτλους.

Μακάρι να έχει δίκιο. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Ειμαι σκιωδης διοικητικος ηγετης του ΚΜ γνωστα αυτα, οπως και το γεγονος οτι οι διαχειριστες πινουν νερο στο ονομα μου. Προχωραμε.

Βολεύεις, ξεκαβάλα.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, fighter21 said:

θεωρώ ότι το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η ανυπαρξία κάποιου άλλου ηγέτη που θα δώσει προοπτική στην ομάδα.

 

Εκει ξεκινανε και τελειωνουν ολα.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Man Of Faith said:

Εκει ξεκινανε και τελειωνουν ολα.

Η μόνη εν αναμονή εναλλακτική που θυμάμαι, εκτός του Λάτση εννοείται... ήταν του Μίμη το 2007.

Ιστορικά, κανένα σοβαρό οικονομικό μέγεθος δεν ασχολήθηκε μαζί σου ως εν δυνάμει διάδοχος, αν κάτι λέει αυτο. 

Την ισχυρότερη ομάδα την είχε ο Νικολαιδης, την οποία όμως, στον ποδοσφαιρικό μικρόκοσμο, το καθεστώς της εποχής την έκανε μια χαψια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Vargas21 said:

Εγω θεωρω οτι και ιδεα απο μπαλλα εχει και απο παρασκηνιο. Τι θεμα ειναι οτι εμεις δεν εχουμε ιδεα απο παρασκηνιο και τι παιζεται . Ολα τα αλλα ειναι συζητησεις καφενειου που κανουμε εδω μεσα 

Φιλική προτροπή : Αποστηθίστε όλοι αυτό το ποστ και βάλτε το καλά μέσα στο μυαλό σας. ;)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ιστορικά, κανένα σοβαρό οικονομικό μέγεθος δεν ασχολήθηκε μαζί σου ...

Α, ρε σύντροφε Μήτσακλα ......

Ούτε μια νταμιτζάνα τσίπουρο δε μας φτάνει να σου πω τι έχει "φάει" η καμπούρα μου από εποχή Μπάρλου ακόμα.

Τι Λάτσης (πατέρας, καπταν-Γιάννης, έτσι ?), τι "ο Μεγάλος Σμυρνιός", τι η κόρη του (αφού "ξεμπάρκαρε" ο Αρίστος), τι το "Ίδρυμα" (αφού "ξεμπάρκαρε" κι η κυρα-Ρουσέλαινα), τι τα Λατσόπαιδα (αφού "ξεμπάρκαρε" ο καπταν-Γιάννης), τι, τι, τι ....

Κι όσο κι αν καταλάβαινα την ανάγκη του ΧΧ να δώσει ελπίδα σ' αυτόν τον λαό επαναλαμβάνοντας μονότονα εκείνο το "υπάρχουν ΑΕΚτζήδικα πορτοφόλια μεγάλου βεληνεκούς έτοιμα να μπούνε", ακόμα του το κρατάω που παραμύθιαζε τον κόσμο με φρούδες ελπίδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Νονός said:

 

Κι όσο κι αν καταλάβαινα την ανάγκη του ΧΧ να δώσει ελπίδα σ' αυτόν τον λαό επαναλαμβάνοντας μονότονα εκείνο το "υπάρχουν ΑΕΚτζήδικα πορτοφόλια μεγάλου βεληνεκούς έτοιμα να μπούνε", ακόμα του το κρατάω που παραμύθιαζε τον κόσμο με φρούδες ελπίδες.

Καλύτεροι ψυχολόγοι του ΑΕΚΤΖΗ από τον ΧΧ και τον Ντέμη, δεν έχουν υπάρξει.

Ελπίδα και δραμα. Αυτό θεμε, αυτό μας αρέσει, αυτό πουλησανε.

Φαντάσου τώρα το Μίμη να πουλάει ελπίδα και δράμα, το μεγαλύτερο κωμικο σκηνικό από καταβολής κόσμου θα ήταν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Vargas21 said:

Εγω θεωρω οτι και ιδεα απο μπαλλα εχει και απο παρασκηνιο. Τι θεμα ειναι οτι εμεις δεν εχουμε ιδεα απο παρασκηνιο και τι παιζεται . Ολα τα αλλα ειναι συζητησεις καφενειου που κανουμε εδω μεσα 

Πολυτάλαντος ο Τίγραρος αλλά χρησιμοποιεί το ταλέντο του μονάχα όταν δεν συνδέεται με την κίνηση του να βάλει το χέρι του στην τσέπη, Ο ιντερνετικός καφενές που επισήμανες, ούτε εγώ από την μεριά μου είδα  κάποιον πρύτανη στην γωνία να στρίβει, μήτε κάποιο μέλος της Πανσπουδαστικής, ουδόλως επηρεάζει τα πεπραγμένα του οργανισμού. Δοθείσης ευκαιρίας να επισημάνω ότι αν ο Δημήτρης Μελισσανίδης έγραφε εδώ, στον καφενέ μας, αυτά που δημοσίως έχει πει για τον Κόκκαλη, τον γνωστό Σωκράτη γενάρχη της παράγκας και πατριάρχη των ποδοσφαιρικών επενδύσεων, η σημερινή ωραία ατμόσφαιρα θα ήταν μια παιδική εκδρομή. Μια και στα πλαίσια του παρασκηνίου θυμίζουμε το τραγούδι του Κηλαηδόνη "Πού βαδίζουμε κύριοι;" προτείνω να μπει ένα tag για να γνωρίζουμε ποιος τα έχει με ποιον. Με τον Στραβοστόμη πχ, πριν 2 χρονάκια έτρεχες στα δικαστήρια, πλήρωνες δικηγόρος και σήμερα συμμαχείς. Γιατί να μην κάνεις το ίδιο με το Μαρινάκη μεθαύριο; Τι θα εμποδίσει να το πράξει ο ίδιος με τους Βούργαρους και να μείνεις εσύ με τον Κούγια; Όσοι δεν ασχολούνται 24Χ7 με την ΑΕΚ γνωρίζουν ότι τα ανοιχτά θέματα με τον επενδυτή του Πειραιά ουδόλως αφορούσαν - αφορούν την μπάλα. Τουτέστιν υπάρχει πεδίο σύγκλισης με τον επενδυτή αν ο τσοπάνης του Δεντροποτάμου δεν σου αφήσει ούτε τα σπόρια. Ολοκληρώνοντας την πρωινή τιγριάδα να επισημανθεί ότι η πρόσληψη Γιαννιώτα είχε 2 χαρακτηριστικά. 1ον) Γράφω την ομάδα στα αρχίδια μου. 2ον) Ξαναγράφω την ομάδα στα αρχίδια μου. Όποιος κάνει αναγωγές στον Καζαντζίδη, σε παράγκες και στην kinky ιεράρχηση των πραγμάτων στην κούτρα Του, κοροϊδεύει τον εαυτό του
 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

Φιλική προτροπή : Αποστηθίστε όλοι αυτό το ποστ και βάλτε το καλά μέσα στο μυαλό σας. ;)

Συμφωνω αλλα στο δια ταυτα ποτε θα φτασουμε, τουτεστιν ποτε θα βγει κερδισμενη η ομαδα απ ολα αυτα;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Man Of Faith said:

Συμφωνω αλλα στο δια ταυτα ποτε θα φτασουμε, τουτεστιν ποτε θα βγει κερδισμενη η ομαδα απ ολα αυτα;

Όταν το επιτρέψουν οι (διεθνείς) συγκυρίες και οι (κοινωνικοί) συσχετισμοί.

* Διάλεκτος ΠΑΣΟΚ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Καλύτεροι ψυχολόγοι του ΑΕΚΤΖΗ από τον ΧΧ και τον Ντέμη, δεν έχουν υπάρξει.

Ελπίδα και δραμα. Αυτό θεμε, αυτό μας αρέσει, αυτό πουλησανε.

Φαντάσου τώρα το Μίμη να πουλάει ελπίδα και δράμα, το μεγαλύτερο κωμικο σκηνικό από καταβολής κόσμου θα ήταν.

Ισχυει αλλα φτανει πια.Εγω θελω καλη ομαδα, καλους παικτες και ας μην ειναι ακριβοι, γηπεδαρα, οργανωση, Ευρωπη, προοπτικη και τα θελω τωρα.Αρκετα βασανιστηκε η γενια μας με προσδοκιες ελπιδες και ονειρα.Λες και τα πρωταθληματα που πηραμε μαζεμενα ηταν γραμμενο οτι θα τα ξεπληρωσουμε με τοκο και πανωτοκια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Νονός said:

Όταν το επιτρέψουν οι (διεθνείς) συγκυρίες και οι (κοινωνικοί) συσχετισμοί.

* Διάλεκτος ΠΑΣΟΚ

Αφου το κρατησες σε επιπεδο ΠΑΣΟΚ και δεν ανακατεψες το προτσες, κατι γινεται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Man Of Faith said:

Ισχυει αλλα φτανει πια.Εγω θελω καλη ομαδα, καλους παικτες και ας μην ειναι ακριβοι, γηπεδαρα, οργανωση, Ευρωπη, προοπτικη και τα θελω τωρα.Αρκετα βασανιστηκε η γενια μας με προσδοκιες ελπιδες και ονειρα.

Μην ελπίζεις, δε θα αλλάξει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×