Jump to content

La Liga 🇪🇸


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

σταματα ρε να κανεις συγκρισεις με ολες τις αμυνες και να αναφερεις τη γιουναιτεντ xD

ναι χειροτερη εχεις πως να το κανουμε ΣΜΩΛΙΝΓΚ ΕΒΑΝΣ ΤΖΟΟΥΝΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ. αν οι σακχο λοβρεν ειναι μια φορα πουθεναδες και ο σκαρτελ, αυτοι ειναι χ10. και μην πεις οτι ειναι πρωταθλητες κτλ γιατι και ο ανατολακης με τον αμανατιδη πρωκταθλητες ηταν xD

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι καλός ο Ράμος, ball playing defender. Θα ήθελα να μειώσει λίγο τις κάρτες που παίρνει. Συνολικά στους κεντρικούς αμυντικούς με Ράμος, Πέπε, Βαράν, έχω θεματάκι. Θα ήθελα μεγαλύτερο βάθος και ειδικά ο Πέπε δεν μπορώ να καταλάβω πως έχει επιβιώσει και δεν έχει πωληθεί ακόμα. Δεξιά ο Καρβαχάλ δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά είναι φιλότιμος και γρήγορος. Ο Μαρσέλο είπαμε έχει θεματάκια κυρίως αμυντικά. Επίσης έχω πρόβλημα ύψους στα στημένα αμυντικά ειδικά όταν δεν παίζει ο Κεντίρα, φάνηκε με τη Σοσιεδάδ αυτό.

Link to comment
Share on other sites

να πω παντως οτι ο Μαρσελο στο μουντιαλ ηταν απο τους λιγους που διασωθηκαν απο την σελεσαο. προσωπικα μου εκανε καλη εντυπωση επιθετικα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πλακα τους κανεις ρε Τσολο και φετος.... Χαμες και παπαρια μαντολες.

 

Ο Χαμες ειναι τεραστια παικτουρα.

 

Απλα χωρις εξαρι καλως τα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

δειτε την εξοδο που κανει ο γκολκιπερ της ΛαΚορουνια στο 3ο γκολ της Ρεαλ....

 

δεν υπαρχει αυτο το πραγμα που κανει......

Link to comment
Share on other sites

Για να μας πουν οι μπαρτσελονιστες, ήτανε;

 

tumblr_ncfakwjsps1tp5565o1_400.gif

 

Τι θα γίνει με σένα ρε φιλαράκι;

Πάλι αμφισβητείς την ηθική ακεραιότητα και ανωτερότητα της κατατρεγμένης από τον Φράνκο ομάδας-καμάρι της Καταλονίας, που δεν πουλάει τη φανέλα της και είναι Més que un club ;

Ως πότε και ως που σκοπεύεις να το τραβήξεις Χρήστο Ζάστρε αυτό το χοντροκομμένο αστείο σου απέναντι σε ότι πιο ωραίο, αληθινό και ευγενές παρουσίασε ο αθλητισμός στην ανθρώπινη ιστορία;

Ντρέψου...

Link to comment
Share on other sites

Για να μας πουν οι μπαρτσελονιστες, ήτανε;

 

tumblr_ncfakwjsps1tp5565o1_400.gif

 

Ναι, αλλά όσα έχει ο μέσι μόνος του, δεν έχει όλη η ατλέτικο...

 

ασε που ο φράνκο μπλα-μπλα-μπλα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παλι ασχολεισαι με την Μπαρτσελονα?

A κοιτα που εχεις παικτη απο ΜανΓιου και σωνεσαι 10 χρονια τωρα

 

δηλαδή ήμαρτον ρε :prankster:

 

Είσαι με όλες τις αχώνευτες ομάδες του πλανήτη ξερω γω..

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχ

κλαίω

 

στο μόνο που συμφωνούμε είναι στα της Γερμανίας..Σιχαίνομαι κατι Μπαγερν κτλ, αλλά ουτε Ντορτμουντ λόγω κιτρινόμαυρων κτλ γουστάρω.

 

Αγγλία : wimbledon λόγω δικέφαλου (τώρα ποια είναι αυτή? η mk dons-τι αίμα θε μου). Ημανε γιουνάιτεντ, ΠΡΙΝ γίνει mainstream, επι Gordon Strachan, Hughes κτλ, μετά έγινε όλη η κοινωνία και ξενέρωσα. Εννοείται οτι διαχρονικά η πιο αχώνευτη εκεί είναι η Λιβερπουλ και απορώ με τους ΑΕΚτζήδες που την γουστάρουν...

 

Ιταλία: Lazio απο πολύ παλιά, απο παιδάκι (όταν βολόδερνε β με γ΄), αλλά όχι για τους γνωστούς πολιτικούς λόγους, αλλά για το οτι ειχε σημα τον αετό. Συμπαθής μου είναι και η Ιντερ. Γιουβε=σίχαμα για μένα

 

Ισπανία: Γουσταρα τρελά Ρεάλ, μεχρι τις μαλακίες με βαζελόγαυρους, αλλά εξακολουθώ να ξερνάω με μπάρτσα.

 

Πορτογαλία: wtf

 

Βραζιλία: Corinthians

 

Αργεντινή: River :tease:

Ιταλία:

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Γιουβεντους Ιταλια-Μισω Λατσιο

Μαντσεστερ Αγγλια-Μισω Τσελσι

Μπαρτσελονα Ισπανια - Μισω Ρεαλ

Γερμανια γαμιεται στα @@ μου.

Πορτο-Πορτογαλια ( αναποδα τα εβαλα αλλα οκ )

Μαρσειγ-Γαλλια

 

Αργεντινη - Μποκα-Μισω Ριβερ

 

Ελλαδα ΑΕΚ-Μισω ΟΣΦΠουστηδων

Σαλονικη-Μισω Μπαογκ-Μισω ΒρωμιΑρη-Συμπαθω Ηρακλη

 

Ανω Παναγια-Μισω κατω Παναγια

Περα Παναγια-Μισω Δωθε Παναγια

Link to comment
Share on other sites

Περα απο ΜανΓιου,τελικος του 91 και μετα με Ερικ,συμπαθω Πορτο.

 

Πορτο επειδη ειναι το ονειρο καθε ελληνικης ομαδας.Φοβερο πλανο,μιλαμε για μηχανη παραγωγης χρηματος και δημιουργωντας και φανελα παραλληλα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×