Jump to content

Champions League


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Μονος του το εχασε ο Τουχελ μετα το 0-1 ,ακατανοητες αλλαγες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, thodoris19 said:

Μονος του το εχασε ο Τουχελ μετα το 0-1 ,ακατανοητες αλλαγες.

90 λεπτά ταμπούρι έπαιξε, ότι έκανε πριν το 0-1, έκανε και μετά.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

90 λεπτά ταμπούρι έπαιξε, ότι έκανε πριν το 0-1, έκανε και μετά.

 

Εχει διαφορα το ταμπουρι με Κειν, Μουσιαλα και Ντειβις μπροστα με το ταμπουρι με 5 στην αμυνα και Τσουπο Μοτινγκ και Μιλερ μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ο Πολωνός και οι πλάγιοι του απόψε ήταν σε κακή κατάσταση, ΤΡΑΓΙΚΟΙ.

Ο άλλος ακύρωσε το 2-1 της Ρεάλ...

Ο Μαρτσινιακ το έχασε τελείως το παιχνίδι μετά το 0-1 και κράτησε αδικαιολόγητα υπερβολικές καθυστερήσεις.

Ρε Μητσάκλα, ακατανόητος τόσος ζήλος να σηκώσει τη σημαία. Έχουν αφήσει στην ιστορία δίμετρα οφσάιντ. Τεσπά σε έκανα quote χωρίς λόγο, απλά να πω το παράπονό μου. Ενιγουέι, πάμε για το επόμενο σφηνάκι 😄

Link to comment
Share on other sites

Η υπερβολή σε ότι έχει να κάνει με την Ρεαλ πάει σύννεφο.
Εννοείται μαλακία που σφυρίχθηκε αυτό στο τέλος αλλά:
α) Το σφύριγμα έρχεται πριν το γκολ της Bayern με τους αμυντικούς να το παρατάνε οπότε δεν μιλάμε για λάθος ακυρωμένο γκολ αλλά για λάθος κόψιμο φάσης.
β) Η φάση γίνεται στο 102:30. Το 2-1 γίνεται ακριβώς στο 90' και το παιχνίδι ξαναρχίζει στο 92:48, με τον διαιτητή να έχει δώσει αρχικά 9' καθυστερήσεις. Ήδη δλδ ήταν κοντά 1 λεπτό περισσότερο από το αναμενόμενο.

Ξαναλέω μαλακία που έγινε αλλά το να γράφονται για γαύρους, διατάγματα, σφαγές κλπ είναι too much.

Υ.Γ.: Υποστηρίζω και τις 2 ομάδες.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Ρε Μητσάκλα, ακατανόητος τόσος ζήλος να σηκώσει τη σημαία. Έχουν αφήσει στην ιστορία δίμετρα οφσάιντ. Τεσπά σε έκανα quote χωρίς λόγο, απλά να πω το παράπονό μου. Ενιγουέι, πάμε για το επόμενο σφηνάκι 😄

Ρε έγκλημα είναι, εκ προμελέτης κιόλας και στο λέω εγώ που είμαι Ρεάλ.

Απλά επαναλαμβάνω πως οι 3αδα μετά το 0-1 σφύριζε σαν κακή 3αδα Ελλήνων διαιτητών.

Πρέπει να αλλάξει η οδηγία και το ΒΑΡ να επεμβαίνει και σε τέτοιες περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, firebird said:

Η υπερβολή σε ότι έχει να κάνει με την Ρεαλ πάει σύννεφο.
Εννοείται μαλακία που σφυρίχθηκε αυτό στο τέλος αλλά:
α) Το σφύριγμα έρχεται πριν το γκολ της Bayern με τους αμυντικούς να το παρατάνε οπότε δεν μιλάμε για λάθος ακυρωμένο γκολ αλλά για λάθος κόψιμο φάσης.
β) Η φάση γίνεται στο 102:30. Το 2-1 γίνεται ακριβώς στο 90' και το παιχνίδι ξαναρχίζει στο 92:48, με τον διαιτητή να έχει δώσει αρχικά 9' καθυστερήσεις. Ήδη δλδ ήταν κοντά 1 λεπτό περισσότερο από το αναμενόμενο.

Ξαναλέω μαλακία που έγινε αλλά το να γράφονται για γαύρους, διατάγματα, σφαγές κλπ είναι too much.

Υ.Γ.: Υποστηρίζω και τις 2 ομάδες.

Δεν αλλαζω ουτε κομμα

Πλην του υστερογραφου 😁

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ντωμεταξυ ο καψο-Νόιερ μόνος του την κράτησε απόψε την Μπάγερν.

Link to comment
Share on other sites

Αδιάφορο το ποιος πέρασε για μένα. Ωστόσο εγώ είμαι διαχρονικά με Αντσελοτι. Ο τύπος παίρνει κούπες με τον πιο απίθανο τρόπο, με τις πιο απίθανες ομάδες, σε μέτριες χρονιές, σε καλές χρονιές και γενικά με κάθε τρόπο, χωρίς να έχει τα ροστερ του Γκουαρντιόλα πχ. Νομίζω ότι είναι αρκετά υποτιμημένος στη συνείδηση του κόσμου 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Ντωμεταξυ ο καψο-Νόιερ μόνος του την κράτησε απόψε την Μπάγερν.

Θύμισε τον Kahn στο Μουντιάλ του 2002. Να έχεις κάνει ματσάρα/επικό τουρνουά και να σε θυμούνται γιατί σου έφυγε η μπάλα σε ένα απλό σουτ.

Link to comment
Share on other sites

Σφαγή της Μπάγιερν .

Γενικά το τσλ στην μετά Μέσι Ρονάλντο εποχή .είναι αρκετά πεσμένο .

Ίσως φταίει που ξέρω γω τότε βλέπαμε την Μπάρτσα του Μέσι του Τσάβι του ινιεστα ,μετά την Ρεάλ του Ρονάλντο του μοντριτς του μπενζεμα στα καλά τους .

Και ξέρω εγώ υπήρχε η Μπάγιερν με Ριμπέρι και Ρομπέν  .

Έχουμε 2024 και ακόμα ο μοντριτς με τον Κρος τους γλεντανε στα 35 τους 

Link to comment
Share on other sites

Ανατροπή τελικά αν κι έβαλε τρίτο σέντερ μπακ ο Τουχελ. Περίεργο...

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Αδιάφορο το ποιος πέρασε για μένα. Ωστόσο εγώ είμαι διαχρονικά με Αντσελοτι. Ο τύπος παίρνει κούπες με τον πιο απίθανο τρόπο, με τις πιο απίθανες ομάδες, σε μέτριες χρονιές, σε καλές χρονιές και γενικά με κάθε τρόπο, χωρίς να έχει τα ροστερ του Γκουαρντιόλα πχ. Νομίζω ότι είναι αρκετά υποτιμημένος στη συνείδηση του κόσμου 

Παικταραδες και ομαδαρες εχει προπονησει ο Αντσελοτι

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Ανατροπή τελικά αν κι έβαλε τρίτο σέντερ μπακ ο Τουχελ. Περίεργο...

Σατανά

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Σατανά

Δε λέει όμως κάτι για την προφανή επιλογή Μογλη στο Καραϊσκάκη.

Κρατάει πισινές.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Δε λέει όμως κάτι για την προφανή επιλογή Μογλη στο Καραϊσκάκη.

Κρατάει πισινές.

Δε θα χρειαστείς τίποτα στο Καραϊσκάκη, θα κατέβεις με παντόφλες μετά το Χ της Κυριακής.

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Δε λέει όμως κάτι για την προφανή επιλογή Μογλη στο Καραϊσκάκη.

Κρατάει πισινές.

Αρα τελικα ο Μογλης ειναι ο Αθανασιαδης;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AlexKR21 said:

Παικταραδες και ομαδαρες εχει προπονησει ο Αντσελοτι

Καλά ναι δεν το πήρε με καμία Θελτα. Αλλά δεν είχε την αφρόκρεμα και μάλιστα για συνεχόμενα χρόνια που είχε πχ ο Γκουαρντιόλα. Προσωπική μου άποψη ότι αν προπονούσε τη Σιτυ όλα αυτά τα χρόνια θα είχε περισσότερες επιτυχίες στο ΤσΛ από τον Πεπ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Καλά ναι δεν το πήρε με καμία Θελτα. Αλλά δεν είχε την αφρόκρεμα και μάλιστα για συνεχόμενα χρόνια που είχε πχ ο Γκουαρντιόλα. Προσωπική μου άποψη ότι αν προπονούσε τη Σιτυ όλα αυτά τα χρόνια θα είχε περισσότερες επιτυχίες στο ΤσΛ από τον Πεπ. 

Πολύ χάρηκα τη φετινή αποτυχία του Πεπ. Αυτό το δεξιά - αριστερά με τις πασες το σιχαθηκα φέτος στα ματς με τη Ρεαλ. Ας βρει άλλο τρόπο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Καλά ναι δεν το πήρε με καμία Θελτα. Αλλά δεν είχε την αφρόκρεμα και μάλιστα για συνεχόμενα χρόνια που είχε πχ ο Γκουαρντιόλα. Προσωπική μου άποψη ότι αν προπονούσε τη Σιτυ όλα αυτά τα χρόνια θα είχε περισσότερες επιτυχίες στο ΤσΛ από τον Πεπ. 

Εχει προπονησει τη Γιουβε του Ζινταν, τη διαστημικη Μιλαν των '00s με παικταραδες σε ολες τις γραμμες, την Τσελσι του Αμπραμοβιτς, τη Ρεαλ...

Δεν θα λεγα οτι δεν ειχε την αφροκρεμα

Γενικα κιολας αυτο ειναι το πλεονεκτημα του η διαχειριση των σταρ

Link to comment
Share on other sites

@Skepastos Και γενικα σιγα μην αποθεωσουμε τον πελατη του Φερερ και της ΑΕΚαρας του Ντεμαρου 😆

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ο Πολωνός και οι πλάγιοι του απόψε ήταν σε κακή κατάσταση, ΤΡΑΓΙΚΟΙ.

Ο άλλος ακύρωσε το 2-1 της Ρεάλ...

Ο Μαρτσινιακ το έχασε τελείως το παιχνίδι μετά το 0-1 και κράτησε αδικαιολόγητα υπερβολικές καθυστερήσεις.

Πολωνοι μπεκρηδες διαιτητες, θα πει κανεις τι πιο συνηθες.

Αντσελοτι σοβαρη υποψηφιοτητα για ΓΚΟΑΤ προπονητη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×