Jump to content

Champions League


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Δεν μπηκα ολη μερα κιτρινομαυρο για γουρη. Γαμω τη Γιουναιτεντ. Δεν προκειται να την ξαναβρισω.

Link to comment
Share on other sites

αστεια μανγιου.

γουσταρω κλαψα για διαιτησια. ετσι μαρεσει περισσοτερο..

Link to comment
Share on other sites

Το μπουλο απογονοι γαμω τις μανες σας. Επιστροφη στα παρτυ με εργοτεληδες και καλονες οπως σας αξιζει. Εκτος κι αν κανει ένα καλο η αλ καιντα στην επιστροφη

Link to comment
Share on other sites

Αντε μας βγαλατε τον καρκινο μαλακες,αντι σημερα να ειναι τυπικη διαδικασια να αγχωνομαστε στο 94 μη σας το βαλει ο Βεργος.

 

Αει στο διαολο.

 

Αντε γαμηθειτε και οι δυο.

 

Μονο η ΑΕΚ αξιζει το αγχος μου μουνοπανα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να ξαναπιασουμε την κουβεντα για την σοβαρη ομαδα που εφτιαξε φετος ο Βαγγελης.

 

Μα χα χα χα χαχααααχ!!!

Link to comment
Share on other sites

ταμειακι.... βεβαια δε θα με χαλουσε και ενα 4ο αλλα που...... μιλαμε για πολυ χωμα η γιουναιτεντ. καθυστερησεις μη φαει γκολ απο τον Βεργο. τουλαχιστον περασανε. και ετσι τσουζει περισσοτερο στα γαυρακια! πονος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε αφήσανε να καυλώσεις λίγο για να σε πάρουν μετά παρτούζα ασάλιωτα.

 

Γιατί είσαι και θα είσαι η πουτάνα της Ευρώπης.

Γιατί δεν θα φτάσεις στους 4 της Ευρώπης ποτέ.

Γιατί είσαι η ομάδα της οποίας το όνομα χρησιμοποιούν στην Ευρώπη για να πικάρουν τον αντίπαλο.

Γιατί είσαι η ομάδα που της καρφώνουν 7-8 γκολάκια γιατί έτσι.

Γιατί ποτέ δεν θα πει κάποιος για την έδρα σου ότι είναι από τις καλύτερες της Ευρώπης.

Γιατί δεν σε σεβάστηκε στν Ελλάδα ποτέ κανείς εκτός από τους οπαδούς σου, γιατί είσαι πούστης.

Γιατί στην Ευρώπη δεν έχεις παραρτήματα ούτε διαιτητές.

Γιατί θα είσαι πάντα η τρίτη ελληνική ομάδα στην Ευρώπη.

Γιατί ευτυχώς που δεν παίζει ομάδα από τις Η.Π.Α. στην Ευρώπη...

Ξέχασα κάτι; Α ναι, επειδή είσαι η πουτάνα της Ευρώπης.

Link to comment
Share on other sites

captureHKW17.jpg

 

Αθήνα, 19/03/2014 23.42μμ, Μπαμπη χασαμε...

 

Tωρα live λεμε.

 

''Οταν παιζεις με το μεγαλυτερο brand name του κοσμου,θα εχεις τραγικη διαιτησια''

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Μην αγχωνεσαι Μπαμπινο,θα ξεσπασετε στην μπαουγκαρα

Link to comment
Share on other sites

Kala re sy manutd, tous exeis sto 3-0 sthn arxh tou b hmixronou kai anti na pathseis ligo gkazi na tous sfyrixeis mia 5ara sta kokkina kwlarakia tous, tous koitas? Asteiothtes...kwstakh manwla, thn eides kai karategka ston gamia sou 2 lepta prin to telos.....xeharvalwmeno mounaki! Kanei hsyxia sta kalnterimia ths Troumpas....shmera ta kokkina poutanakia,ta gamhsan Aggloi naytes! :-)

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να ξαναπιασουμε την κουβεντα για την σοβαρη ομαδα που εφτιαξε φετος ο Βαγγελης.

 

Μα χα χα χα χαχααααχ!!!

 

Αλλο καπελο αυτο. Σοβαροτατη ομαδα εκανε ο Βαγγελης. Καλος ηταν και αποψε, μια χαρα σταθηκε. Ηταν το φαβορι με 60/40 μετα το πρωτο ματς, αλλα φανελλα δεν εχει ακομα. Τι να κανουμε.

Και ανοιχτα επαιξε (αν και το εφαγε νωρις) και φασεις εκανε και στην ουσια προδοθηκε απο το Ρομπερτο που επνιξε το τριτο. Το πεναλτυ ηταν ξεκαθαρο κατ εμε και δεν υπαρχει συζητηση για διαιτησια οτι και να λεει ο Χριστογλου για 80-20 και καραγκιοζιλικια.

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα το άχτι στην τριάρα που ρούφηξαν απ'τους βαζέλες και δε μου βγαίνει μίσος σήμερα,πιο πολύ σε οίκτο και συμπόνια.

 

Χρήζει ιατρικής διερεύνησης νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος δε θα θέλει τώρα να πέσει με την ΜανΓιου. Πως την καταντήσανε έτσι αυτή την ομάδα;

Link to comment
Share on other sites

Tωρα live λεμε.

 

''Οταν παιζεις με το μεγαλυτερο brand name του κοσμου,θα εχεις τραγικη διαιτησια''

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Μην αγχωνεσαι Μπαμπινο,θα ξεσπασετε στην μπαουγκαρα

 

Εννοειται οτι εχω αναψει τσιγαρο και απολαμβανω αναλυση. Συγκινητικος ο Μπαμπης, ειδικα εκει με το "80-20" μιλησε η καρδια του πρωταθλητη.

Link to comment
Share on other sites

captureHKW17.jpg

 

Αθήνα, 19/03/2014 23.42μμ, Μπαμπη χασαμε...

Να πεθαίνεις και να σε κατουράω μούλε.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×