Jump to content

Champions League


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

παρκάραμε το λεοφωρείο, βγάλαμε και το στημένο και έχουμε βαριά φανέλα :Ρ

 

ΥΓ. Φήμες λένε ότι ο Μόγιες ακόμα σταυροκοπιέται σαν άλλος Αναστασιάδης.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η διαφορα της φετινης με την περσινη Μπαγερν. Ο Χαινκες θα ειχε ριξει καμια ξεγυρισμενη 4αρα, ενω ο Γκουαρδιολα μου βαζει τον Ραφινια δεξια, τον Λαμ κεντρο, τον Μιλερ ψευτοεπιθετικο και τον Μαντζουκιτς εκτος. Ο καραγκιοζης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα κανένα ματς.. Εντάξει τι να λέμε τώρα; Πεπ... Από την άλλη Μπαρτσα δηλαδή άστε μας κουκλιτσες μας... Μακάρι να περάσει η MU και γενικά φέτος να το πάρει η Real. Αυτα

Link to comment
Share on other sites

τελικα, μεγαλο κομπλεξ τα Γερμανα με τους Αγγλους.... Χ, Under και goal-goal. μιλαμε για Κουβα κανονικη...

 

[video=youtube;6mZXlH-M5T0]

Link to comment
Share on other sites

Real - Dortmund 3-0

Ωραίο παιχνίδι, ανώτεροι η ισπανοί. Νομίζω ένα γκολ το άξιζαν οι βεστφαλοι

Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε Μπορουσια..... ποσο μικρη ομαδα αυτη η Ρεαλ ρε... :D

 

στο αλλο ματς, παρακαλαγα να περασει η Τσελσι... και ο νοων νοειτω. κλεινουμε αυριο την 4αδα μας με προκριση της μεγαλης Ατλετικο και συντριβη της μαντσεστερ απο το γιουναιτεντ

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Μικχκχτικαριαν, στείλτη μέσα στο πλεκτό ρε ούνε σε κενό τέρμα.

Link to comment
Share on other sites

Μουρινιο θεος. Απεδειξε ξανα οτι δεν ειναι κανενας τυχαιος.

 

Μιλαμε για πολυ μεγαλο πουστη. Τον παραδεχομαι μεχρι αηδιας.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μουρινιο εχει ξεφυγει απο τον ορο "πολυ μεγαλος προπονητης". Δεν ανηκει στην κατηγορια Σερ Αλεξ κλπ. Ειναι μια κατηγορια μονος του. Ο ανθρωπος εχει αστρο.

Link to comment
Share on other sites

τι διαβαζω θεε μου για τον καρπουζα... που απεκλεισε με γκολ στο 87 την απειρη Παρι χωρις Ιμπρα... Που η νυν ομαδα του σηκωσε Ευρωπαικο με Γκαντ προπονητη. να μου πειτε για τον Κλοπ ο οποιος με τη μιση Ντορτμουντ και με 3-0 στην πλατη πηγε για την ανατροπη της δεκαετιας να πω οκ... πολυ υπερτιμηση ρε παιδι μου..

Link to comment
Share on other sites

τα χεις μπερδεψει, ευρωπαικο σηκωσε με Ντιματεο (τσουλου) και Μπενιτεθ (γιουροπα)

Link to comment
Share on other sites

σορρυ με Ντι Ματεο και οχι με Γκαντ.... δεν αλλαζει αυτο που υποννοω :D

Link to comment
Share on other sites

τι διαβαζω θεε μου για τον καρπουζα... που απεκλεισε με γκολ στο 87 την απειρη Παρι χωρις Ιμπρα... Που η νυν ομαδα του σηκωσε Ευρωπαικο με Γκαντ προπονητη. να μου πειτε για τον Κλοπ ο οποιος με τη μιση Ντορτμουντ και με 3-0 στην πλατη πηγε για την ανατροπη της δεκαετιας να πω οκ... πολυ υπερτιμηση ρε παιδι μου..

 

Δεν ειναι και υπερτιμημενος ρε, ενταξει. Τοσες κουπες, παραδοχη απο φιλαθλους, παικτες, διοικηση σε ολες τις ομαδες(εκτος απο ρεαλ ισως), δεν ειναι τυχαια ολα αυτα. Ειναι απο τους καλυτερους προπονητες, αν οχι ο καλυτερος, παγκοσμιως.

Link to comment
Share on other sites

οπου εχει δουλεψει εχει πετυχει, τι υπερτιμημενος.

 

και οκ, εχει τα μπατζετ και τα ροστερ, αλλα εχει και ανταγωνιστες πολυ δυσκολους.

 

Φετος βλεπω να το χανει το πρωταθλημα, αλλα εχει δυο πορτες ανοικτες ακομα (πρωταθλημα-Ch.l.) χωρις να μπορεις να πεις οτι οι (αντιστοιχοι) βασικοι αντιπαλοι του εχουν χειροτερα ροστερ.

Link to comment
Share on other sites

εχει μετατραπει ηδη Μητσακλα... και ξερει πολυ καλα τι κανει και τι λεει, με γυναικα ψυχολογο.. Ας γυρισει ο καρπουζας τωρα στην αγαπημενη του Ιντερ που εχει επιστρεψει η Γιουβεντους...ας γυρισει τωρα να παιζει με τους Κοβασιτς και Ρανοκια να τον δω. Στατιστικα ενα πρωταθλημα με τη Ρεαλ μεσα στην κυριαρχια της Μπαρτσελονα θα το επαιρνα και εγω... το 10ο που ειναι, το σηκωσε ο μαγκας ? Φετος με τις Στεαουες και τις Βασιλειες παιζει στο Τσ. Λ. Η Παρι ουσιαστικα ειναι η πιο σοβαρη ομαδα μεχρι τωρα που αντιμετωπισε και την απεκλεισε στο 87'... θα δουμε τι θα κανει στη συνεχεια και σε Αγγλια και σε Ευρωπη.

Link to comment
Share on other sites

O ανθρωπος ειναι ποδοσφαιρικη διανοια. Σκατα πιανει και τα κανει χρυσο. Παντου επιτυχημενος ηταν. Δεν συγκρινεται με κανεναν και βασικα δεν γινεται να τον βαλεις σε συγκριση με κανεναν. Δεν εχει ξαναβγει κατι αντιστοιχο στο παγκοσμιο ποδοσφαιρο.

Link to comment
Share on other sites

ο Πεπ πως ακριβως υποφερει δηλαδη. αλλος θα σου πει οτι σηκωσε τα παντα με τη Μπαρτσα, εφτιαξε την ομαδα που επαιξε το καλυτερο ποδοσφαιρο διαχρονικα και πηγε να συνεχισει το εργο του στη Γερμανια... που και γω δεν τον πολυπαω τον πεπ αλλα οι αριθμοι και τα τροπαια, αλλα δειχνουν.

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε για το χειροτερο παιχνιδι.... τραγωδια! τωρα θα βγουνε μερικοι εξυπνοι και θα γραψουν για τη βαρετη Μπαγερν του Πεπ κτλ κτλ... πειτε μας και για την αντιπαλη ομαδα πως παιζει, με 10 παιχτες στην περιοχη με 2πλη ζωνη αμυνας. εμπρος στον δρομο που χαραξε ο καρπουζινιο.

Link to comment
Share on other sites

Και περσι ετσι την αντιμετωπιζαν αλλα ειχε μια προπονηταρα στον παγκο της που λεγοταν Χαινκες.

Οσο για τον Πεπ, δες τι παιχτες ειχε και σε τι ηλικια τους ειχε.

Link to comment
Share on other sites

ποιος την αντιμετωπισε ετσι περσυ, η Μπαρτσα ? Η Ντορτμουντ ? Τετοια ματς θα βλεπεις οταν ο αντιπαλος ειναι κλεισμενος μεσα στην περιοχη του. καμια μπαγερν δε φταιει. τι θελεις να κανει δηλαδη να μπει με τη μπαλα στα διχτυα ? ελπιζεις σε ενα γκολ για να ανοιξουν οι αλλοι.... τι να κανουμε τωρα δηλαδη...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×