Jump to content

Μεταγραφές - Αποχωρήσεις: Ιανουάριος 2020


George_D
 Share

Recommended Posts

Δεν με νοιαζει πολυ να φυγει ο νελσον για πολλους λογους, αλλα ποιος λεγκιζαμον .. ελεος

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Δεν με νοιαζει πολυ να φυγει ο νελσον για πολλους λογους, αλλα ποιος λεγκιζαμον .. ελεος

Αν τον θέλουν για αντικαταστάτη κι όχι ανεξαρτητα από τον Ολιβειρα ειναι για φάπες πλέον η κατάσταση 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Αν τον θέλουν για αντικαταστάτη κι όχι ανεξαρτητα από τον Ολιβειρα ειναι για φάπες πλέον η κατάσταση 

Δεν καταλαβαινω πλεον τιποτα στο πλανητη ΑΕΚ . Οτι βρεξει ας κατεβασει.

Εναν τανκοβιτς επρεπε να χαν φερει και ουτε αυτο δεν μπορουν.

Link to comment
Share on other sites

Με το μισό συμβόλαιο του Νελσον φέρνεις Νίκολιτς που είναι ελεύθερος και είναι φονιάς στην περιοχή και βρίσκεις άλλον έναν διαφορετικού στυλ με προοπτική (δανεισμό + οψιον). Γενικά όταν ακούγεται ένα όνομα πλέον είμαι σίγουρος ότι έχει καεί η δεν έπαιξε ποτε. Με τον Ιβιτς υπάρχουν στεγανά τουλάχιστον σε αυτό το θέμα 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Με το μισό συμβόλαιο του Νελσον φέρνεις Νίκολιτς που είναι ελεύθερος και είναι φονιάς στην περιοχή και βρίσκεις άλλον έναν διαφορετικού στυλ με προοπτική (δανεισμό + οψιον). Γενικά όταν ακούγεται ένα όνομα πλέον είμαι σίγουρος ότι έχει καεί η δεν έπαιξε ποτε. Με τον Ιβιτς υπάρχουν στεγανά τουλάχιστον σε αυτό το θέμα 

Δεν είναι γενικά τόσο απλά ολα, εκτός αν θεωρούμε τους Άγγλους λιγότερο ξύπνιους από μας.

Εγω γενικά είμαι της άποψης ότι είτε πληρώνουν την οψιον ειτε να μείνει, γιατί με τον Μελισσανιδη μπορεί να μείνεις με Γιακουμακη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, felman said:

Kala esy exynes me ton Andy Caroll. Den tha eleges nai ston Argentino

Πέρνα μια βόλτα από τη premier league να το συζητήσουμε αν θες ?

Link to comment
Share on other sites

Λεγκιζαμόν Λεγκιζαμόν

γιαμιά γαβριελων και τυριών

γαμια της ξανθης, της βουλγάρας

και καθε αντίπαλης πουσταρας

 

Ετοιμο συνθημα και μέσα στην επικαιρότητα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vargas21 said:

Τι Λεγκιζαμον ρε σεις ... εδω σας εχω αρθρακι

Πρώτος στις ασίστ ο Μάνταλος στην Super League

Ο Πέτρος Μάνταλος πραγματοποιεί μια πολύ καλή χρονιά μέχρι τώρα μετρώντας συνολικά πέντε γκολ και οκτώ ασίστ! Μάλιστα, με τις δύο που μοίρασε χθες στο 3-0 επί της Λάρισας, σε Νέλσον Ολιβέιρα αρχικά με υπέροχη κίνηση στον άξονα και πάσα και στον Έλντερ Λόπες εν συνεχεία, με καταπληκτική αλλαγή παιχνιδιού, ανέβηκε στην πρώτη θέση του σχετικού πίνακα. Αφού με τις 8 ασίστ που έφτασε άφησε δεύτερο μέχρι στιγμής τον Βαλμπουενά που ακολουθεί με 6, όσες έχουν και Μίσιτς-Φετφατζίδης.

 

Προεδρε δωστον δωρο και αυτον στους Λυκους

για τους λυκους ειναι

σωστο

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Skepastos said:

Με το μισό συμβόλαιο του Νελσον φέρνεις Νίκολιτς που είναι ελεύθερος και είναι φονιάς στην περιοχή και βρίσκεις άλλον έναν διαφορετικού στυλ με προοπτική (δανεισμό + οψιον). Γενικά όταν ακούγεται ένα όνομα πλέον είμαι σίγουρος ότι έχει καεί η δεν έπαιξε ποτε. Με τον Ιβιτς υπάρχουν στεγανά τουλάχιστον σε αυτό το θέμα 

αυτον που επαιξαν σουτια με τον Λιβαγια λες?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

αυτον που επαιξαν σουτια με τον Λιβαγια λες?

Όχι βρε, αυτός είχε φύγει ήδη. Αυτός που λες ήταν ο Σέρβος ο Λαζοβιτς. Εγώ λέω για αυτον

Ο τύπος είναι μηχανή, έχει δηλώσει ότι θέλει να κάνει ένα τελευταίο συμβόλαιο στην Ευρώπη πριν κλείσει την καριέρα του στη Βιντι σε 2 χρόνια. Θέλει σε 2 χρόνια να γυρίσει λόγω του παιδιού του που θα πάει σχολείο και προς το πριν ψάχνει ομάδα να παίζει Ευρώπη γιατί έχει φιλοδοξίες. Δεν σνομπάρει καμία ομάδα, έφτασε στο σημείο να διαπραγματευτεί ακόμα και με τη Βιντι και απέκλεισε το ενδεχόμενο να πάει Καταρ κλπ...2 χρόνια έχει χαλαρά εδώ στη μπανανία, θυμίζει Μπλάνκο, εκεί που πρέπει πάντα με καλά τελειώματα. 

Link to comment
Share on other sites

οικογενειαρχης ανθρωπος, μια χαρα θα τα παει με τον Λιβαγια.

κωλομπαράδες μονο μη φέρετε

Link to comment
Share on other sites

προτιμω τον αργεντινο που αναφερθηκε πριν, το παρελθον εχει δειξει οτι μας βγαινουν οι περισσοτεροι αργεντινοι επιθετικοι που φεραμε

Link to comment
Share on other sites

θα διαλεξω κατι πιο ωριμο για βασικο επιθετικο αυτη την στιγμη

εκτος κι αν μιλαμε για μονιμη μεταθεση του Λιβαγια στην κορυφη

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν θα γινει κάτι. Όπως το βλέπω εγω, μπορει να κανω και λαθος, η όλη φάση είναι φουστιά του χοντρού για να προσπαθήσει να μας κάνει ρδελομπου πριν το ματς και γενικότερα να δημιουργήσει μπάχαλο. Μάλλον έχει απωθημένα απο την μεταγραφή του φετφατζιδη.

Αν ήμουν αρδ ΑΕΚ δεν θα εμπιστευόμουν με τιποτα τον Νικολακόπουλο. Ο μόνος κερδισμένος από όλη την συζήτηση ειναι ο χοντρος ό,τι κατάληξη και αν έχει.

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, flavius said:

Νομίζω δεν θα γινει κάτι. Όπως το βλέπω εγω, μπορει να κανω και λαθος, η όλη φάση είναι φουστιά του χοντρού για να προσπαθήσει να μας κάνει ρδελομπου πριν το ματς και γενικότερα να δημιουργήσει μπάχαλο. Μάλλον έχει απωθημένα απο την μεταγραφή του φετφατζιδη.

Αν ήμουν αρδ ΑΕΚ δεν θα εμπιστευόμουν με τιποτα τον Νικολακόπουλο. Ο μόνος κερδισμένος από όλη την συζήτηση ειναι ο χοντρος ό,τι κατάληξη και αν έχει.

 

Είχα κάτι παρόμοιες σκέψεις και γω, ειδικα μετα τα νεα για μηνυση Κουγια και τα λοιπά.  μετα ειδα μια φωτογραφία του Μαρινάκη και μια του Νικολακό και αναθεώρησα ως προς τις στρατηγικες τους δεξιοτητες.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δεν ειναι πουστια η πραγματικοτητα εχει ως εξης :

21 - 1 έχεις κανει μια μεταγραφη και αυτη τζαμπα

Αν πουλησεις ολιβειρα 6μ , κανεις η εστω ελαχιστοι εχουν εμπιστοσυνη στο οτι τα χρηματα αυτα θα ευνοησουν την ομαδα 

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει, αν ήθελε τον ολιβειρα πραγματικα η γουλβς θα ειχε καλυψει τη ρητρα αμέσως. Θεωρω οτι ολα αυτα που βλεπουμε, διαβαζουμε ειναι θεατρο, κι εμεις ως κομπαρσοι τσιμπαμε. Όπως ειπα, σαφως μπορει να πεφτω έξω αλλα εδω ειμαστε να κριθουμε αν κανουμε λαθη :D

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ειναι δεν ειναι πουστια η πραγματικοτητα εχει ως εξης :

21 - 1 έχεις κανει μια μεταγραφη και αυτη τζαμπα

Αν πουλησεις ολιβειρα 6μ , κανεις η εστω ελαχιστοι εχουν εμπιστοσυνη στο οτι τα χρηματα αυτα θα ευνοησουν την ομαδα 

Δυο τινα μπορει να συμβουν.

Ειτε ο διοικητικος ηγετης με τα 6 μυρια, τελειωνει το γηπεδο κ δεν υποχρεουται κ σε αναζητηση χορηγου-ντροπη, π.χ. Αγια Σοφια chipita, ειτε παει για μεταγραφικη ρελανς επιστροφη Σκοκο καβαλα σε ασπρο αλογο....με πιθανοτερο το πρωτο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει να μην υπαρχει προταση και να ειναι πρωτοσελιδο σε ολες τις εφημεριδες. 

Εντομεταξυ αν σου εχουν κανει προταση 5μ (η μεγαλυτερη στην ιστορια σου) για εναν παιχτη που εχεις παρει ελευθερο που αν δεν φυγει θα ξενερωσει (λογικο) και σε ενα χρονο μπορει να υπογραψει οπου θελει μονο και μονο γιατι γαμαμε, ε εισαι μπακαλικο. Τους στοχους μας (3 θεση) τους πιανουμε ανετα και χωρις ολιβειρα με λιβαγια φορ.

Απο εμενα ειναι ναι με τρελα με οτιδηποτε πανω απο 4-4.5 και αγορα ενος στην θεση του + cb με τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, flavius said:

Όπως και να έχει, αν ήθελε τον ολιβειρα πραγματικα η γουλβς θα ειχε καλυψει τη ρητρα αμέσως. Θεωρω οτι ολα αυτα που βλεπουμε, διαβαζουμε ειναι θεατρο, κι εμεις ως κομπαρσοι τσιμπαμε. Όπως ειπα, σαφως μπορει να πεφτω έξω αλλα εδω ειμαστε να κριθουμε αν κανουμε λαθη :D

Μακαρι καποια στιγμη να θελουμε και μεις πραγματικα παικτες και να καλυπτουμε τις ρήτρες τους.

Link to comment
Share on other sites

21 Ιανουαριου και συζηταμε για πωληση αντι για μεταγραφες.

 

Ιλια ολα καλα φιλε?

Link to comment
Share on other sites

Τουρκικά ΜΜΕ αναφέρουν τώρα ενδιαφέρον της ΑΕΚ για την απόκτηση του Τζανέρ Ερκίν. Συγκεκριμένα, όπως αναφέρει δημοσίευμα της «Sabah», η Ένωση έχει καταθέσει πρόταση στον 31χρονο μπακ-χαφ της Μπεσίκτας, το συμβόλαιο του οποίου ολοκληρώνεται το προσεχές καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Πουλαμε Ολιβέιρα, δεν προλαβαινουμε να κανουμε μεταγραφή γιατι τα λεφτα ήρθαν τελευταια στιγμή και δεν βρήκαμε παικτες, διωχνουμε Ιλια που δεν εκανε προεργασια, επιστρέφει ο Λυμπε για νέους Ολιβέιρα, Καρέρα δεν κανει κατι ιδιαιτερο οποτε μπούλο και επιστρέφει Κωστε γιατι ήταν αδικο να κριθει χωρις δικιά του προετοιμασια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×