Jump to content

Recommended Posts

Λέτε να ξαναζουμε το σενάριο Φερέρ και τι έκαναν οι παίκτες τότε για να τον διώξουν. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω εσας που δεν θελετε τον Καρερα.Οκ δεν ειναι Χαπελ αλλα δεν βλεπετε οτι προσπαθησε να προσφερει πολυτιμη υπηρεσια στην ομαδα;Να μας απαλλάξει απο τους αμπαλους που εχουν κατσικωθει χρονια στην ομαδα.Οι αμπαλοι ομως το πηραν πρεφα και προσπαθουν να τον φανε για να ερθει ο επομενος Ελληνας προπονητης και η ενδεκαδα να ξεκιναει απο αυτους γιατι διαφορετικα για καμια Λαμια ειναι και αν.Τωρα εσεις ονειρευεστε μεγαλεια με τον επομενο κοουτς που θα σπερνει μ αυτους.Ε γυρίστε πλευρο μην πιαστειτε.Τωρα αν ερθει κανας καλος ξενος κοουτς (λεμε τωρα) και ειναι σοβαρος τα ιδια θα του κανουν γιατι θα τους παρει αμεσως μυρωδια οποτε παλι τα ιδια θα λετε.Δεν ειναι το προβλημα ο προπονητης ποσους πρεπει να αλλαξουμε για να το καταλαβετε.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτά που λέγονται  για μη αυτοματισμούς στην αμυνα παντως. Καθαρα αμπαλοσυνη είναι τα γκολ που τρως.

2.000 προπονήσεις να τους κανεις τα ίδια θα κάνουν. Ας του είχαν φέρει πίσω τον Βρανιες (ή τελος πάντων κάποιον αναλογης ποιοτητας, δλδ υψηλού συμβολαίου) ας του είχαν πάρει δεξιό μπακ και τερμα να μιλάγαμε αλλιώς. Εσυ πίσω αντί να ενισχυθεις αποδυναμώθηκες. Κσι ναι, φταίει κι αυτος για κάτι Χνιντ ας πούμε, αλλά τα λεφτα που δόθηκαν το καλοκαίρι ήταν μηδεν + πωλησεις, οπότε δεν γινόταν να ενισχυθεις παντου, ούτε γίνεται να τους πετύχεις όλους οσους πήρες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Man Of Faith said:

Δεν καταλαβαινω εσας που δεν θελετε τον Καρερα.Οκ δεν ειναι Χαπελ αλλα δεν βλεπετε οτι προσπαθησε να προσφερει πολυτιμη υπηρεσια στην ομαδα;Να μας απαλλάξει απο τους αμπαλους που εχουν κατσικωθει χρονια στην ομαδα.Οι αμπαλοι ομως το πηραν πρεφα και προσπαθουν να τον φανε για να ερθει ο επομενος Ελληνας προπονητης και η ενδεκαδα να ξεκιναει απο αυτους γιατι διαφορετικα για καμια Λαμια ειναι και αν.

Πώς ακριβώς πήγε να τους φάει;

Γιατί εγώ μέσα τους βλέπω κάθε Κυριακή και αύριο πήρε Μπακάκη και άφησε έξω Γυλο.

Δλδ μήπως και εσείς που τον θέλετε, πήρατε βραστηρα απο τα Λίντλ;

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MITSAKLAS said:

Πώς ακριβώς πήγε να τους φάει;

Γιατί εγώ μέσα τους βλέπω κάθε Κυριακή και αύριο πήρε Μπακάκη και άφησε έξω Γυλο.

Δλδ μήπως και εσείς που τον θέλετε, πήρατε βραστηρα απο τα Λίντλ;

Δεν πάει να τους φάει γιατί αυτούς έχει 

Αλλά δεν είμαι κάπως έχουν φανέλα βασικού σπίτι ειδικά ο Μπακάκης έχει βγει αρκετά εκτός πλάνων 

Με Μάρκο τα ίδια 

Έκανε τα δικά του και έφαγε αλλαγή στην αλλαγή 

Link to comment
Share on other sites

Σαν γνησιοι αιλανιοι ειδαμε ιταλο γαλανοματη με καριερα στη γιουβεντους και δεν μπορουμε να δεχθουμε οτι ειναι βλακας.Ε ειναι.

Ο ανθρωπος θα παει να παιξει τη θεση του αυριο με δεξι μπακ το μπακακαρο.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, teo21 said:

Σαν γνησιοι αιλανιοι ειδαμε ιταλο γαλανοματη με καριερα στη γιουβεντους και δεν μπορουμε να δεχθουμε οτι ειναι βλακας.Ε ειναι.

Ο ανθρωπος θα παει να παιξει τη θεση του αυριο με δεξι μπακ το μπακακαρο.

 

 

 

Να πούμε πάντως ότι για δεξιά η επιλογή είναι μεταξύ Μπακάκη, Βασιλο και Παουλίνιο. Pick your poison

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Macross said:

Να πούμε πάντως ότι για δεξιά η επιλογή είναι μεταξύ Μπακάκη, Βασιλο και Παουλίνιο. Pick your poison

ε νταξ μωρε, λεπτομερειες...

ο άνθρωπος έχει δώσει από 6-7 ευκαιρίες στον καθένα τους φέτος. με τη σειρά τους και οι 3 έχουν αποδείξει ότι είναι εξίσου ανεπαρκείς, αλλά οκ, φταίει ο Καρέρα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, agelos said:

ε νταξ μωρε, λεπτομερειες...

ο άνθρωπος έχει δώσει από 6-7 ευκαιρίες στον καθένα τους φέτος. με τη σειρά τους και οι 3 έχουν αποδείξει ότι είναι εξίσου ανεπαρκείς, αλλά οκ, φταίει ο Καρέρα.

Σε αυτές τις περιπτώσεις λοιπόν και μέχρι να στο λύσουν το θέμα, ΑΝ στο λύσουν, πας με τον λιγότερο ανεπαρκή. 

Αν ο Ιταλός λοιπόν θεωρεί τέτοιον τον Μπακάκη, τα συμπεράσματα είναι του καθενός. 

Επίσης, το καλοκαίρι προπονητής της ομάδας ήταν αυτός και τα πιο πιθανά σενάρια είναι είτε πως δεν τον ρώτησαν και τον άφησαν με αυτούς, είτε ο ίδιος ήταν εντάξει με αυτούς που του αφήσανε. 

Κανένα από τα δύο σενάρια δεν είναι κολακευτικό για τον Ιταλό. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, MITSAKLAS said:

Πώς ακριβώς πήγε να τους φάει;

Γιατί εγώ μέσα τους βλέπω κάθε Κυριακή και αύριο πήρε Μπακάκη και άφησε έξω Γυλο.

Δλδ μήπως και εσείς που τον θέλετε, πήρατε βραστηρα απο τα Λίντλ;

Ε τι αλλο να κανει;Τι να κανει που δεν εχει αλλους στην θεση τους, απο τον κανενα θα αναγκαστει να παρει αυτους.Και το οτι παιζουν καποιοι καθε Κυριακη ειναι για να μπορεσει να ισορροπησει καπως αφου δεν εχει εμπρακτη στηριξη απο την διοικηση, που ουσιαστικα τον αδειαζει καθε τρεις και λιγο.

Αλλα εσυ τι πιστευεις οτι θα γινει μολις ερθει ο Γιαννικης, οτι δεν θα ξεκιναει η ενδεκαδα απο τα διεθνη μας ελληνοπουλα;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Σε αυτές τις περιπτώσεις λοιπόν και μέχρι να στο λύσουν το θέμα, ΑΝ στο λύσουν, πας με τον λιγότερο ανεπαρκή. 

Αν ο Ιταλός λοιπόν θεωρεί τέτοιον τον Μπακάκη, τα συμπεράσματα είναι του καθενός. 

Επίσης, το καλοκαίρι προπονητής της ομάδας ήταν αυτός και τα πιο πιθανά σενάρια είναι είτε πως δεν τον ρώτησαν και τον άφησαν με αυτούς, είτε ο ίδιος ήταν εντάξει με αυτούς που του αφήσανε. 

Κανένα από τα δύο σενάρια δεν είναι κολακευτικό για τον Ιταλό. 

Οποτε ο καλυτερος μεχρι τωρα πλην Χιμενεθ που πηρε τιτλο μ αυτους ηταν ο Πογιετ που ηθελε να παρει σκουπα και αφου δεν εγινε αυτο την εκανε.Αλλα για τον Πογιετ διαβαζουμε τερατα συχνα πυκνα (οχι απαραιτητα εδω μεσα).

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Ε τι αλλο να κανει;Τι να κανει που δεν εχει αλλους στην θεση τους, απο τον κανενα θα αναγκαστει να παρει αυτους.Και το οτι παιζουν καποιοι καθε Κυριακη ειναι για να μπορεσει να ισορροπησει καπως αφου δεν εχει εμπρακτη στηριξη απο την διοικηση, που ουσιαστικα τον αδειαζει καθε τρεις και λιγο.

Αλλα εσυ τι πιστευεις οτι θα γινει μολις ερθει ο Γιαννικης, οτι δεν θα ξεκιναει η ενδεκαδα απο τα διεθνη μας ελληνοπουλα;

Εγώ πρώτα απ΄όλα πιστεύω ότι την ίδια ώρα που θα πάρει πούλο ο Ιταλός θα πρέπει να περάσουν από τα γραφεία για αντίο και οι Σβάρνας, Μπακάκης, Λιβάγια, Μάνταλος, Κρίστισιτς, Λόπεζ, Παουλίνιο. 

Αυτό που θα έπρεπε να κάνει λοιπόν είναι να ξεκαθαρίσει στη διοίκηση ότι εγώ με δαύτους δεν μπορώ και ή με αφήνετε να προχωρήσω όπως νομίζω ή καλή καρδιά και όχι μόνο να το πει, αλλά να το πράξει κιόλας. Αυτό όμως που μονίμως πράττει είναι πως ενώ έχει επιλογές, χρησιμοποιεί αυτούς που εμείς λέμε ότι τον πριονίζουν. Κάτι δεν κολλάει στην ιστορία. 

Αυτό όσον αφορά το θέμα στα αποδυτήρια που είναι ταυτόχρονα και αγωνιστικό. 

Όσον άφορα αυτή καθ΄αυτή τη δουλειά του, δυστυχώς δεν τον δικαιώνει τίποτα, ούτε η αγωνιστική εικόνα της ομάδας, ούτε η διαχείριση των αγώνων, ούτε η ψυχολογία της ομάδας. ούτε καν οι ίδιες οι επιλογές στην αποστολή. 

Από εκεί και πέρα εγώ σε λογικές τι θα κάνει ο Γιαννίκης ή ο Μουρίνιο αν έρθει δε θα μπω ποτέ αν είναι να συζητήσουμε σοβαρά κι εσύ πανάθεμα είσαι από τους πιο σοβαρούς. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Man Of Faith said:

Οποτε ο καλυτερος μεχρι τωρα πλην Χιμενεθ που πηρε τιτλο μ αυτους ηταν ο Πογιετ που ηθελε να παρει σκουπα και αφου δεν εγινε αυτο την εκανε.Αλλα για τον Πογιετ διαβαζουμε τερατα συχνα πυκνα (οχι απαραιτητα εδω μεσα).

Βρε αδερφέ, ας αφήσουμε στην άκρη το τι διαβάζουμε, τι ακούμε, τι ψυχανεμιζόμαστε και ας περάσουμε στο τι βλέπουν τα ματάκια μας και τι αίσθηση μας βγάζει η ίδια η ομάδα. 

Ο Πογέτ τότε δεν έφυγε γιατί έκανε τον επαναστάτη Ποπολάρο, αλλά γιατί ήταν πολλά τα λεφτά Άρη. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εγώ πρώτα απ΄όλα πιστεύω ότι την ίδια ώρα που θα πάρει πούλο ο Ιταλός θα πρέπει να περάσουν από τα γραφεία για αντίο και οι Σβάρνας, Μπακάκης, Λιβάγια, Μάνταλος, Κρίστισιτς, Λόπεζ, Παουλίνιο. 

Αυτό που θα έπρεπε να κάνει λοιπόν είναι να ξεκαθαρίσει στη διοίκηση ότι εγώ με δαύτους δεν μπορώ και ή με αφήνετε να προχωρήσω όπως νομίζω ή καλή καρδιά και όχι μόνο να το πει, αλλά να το πράξει κιόλας. Αυτό όμως που μονίμως πράττει είναι πως ενώ έχει επιλογές, χρησιμοποιεί αυτούς που εμείς λέμε ότι τον πριονίζουν. Κάτι δεν κολλάει στην ιστορία. 

Αυτό όσον αφορά το θέμα στα αποδυτήρια που είναι ταυτόχρονα και αγωνιστικό. 

Όσον άφορα αυτή καθ΄αυτή τη δουλειά του, δυστυχώς δεν τον δικαιώνει τίποτα, ούτε η αγωνιστική εικόνα της ομάδας, ούτε η διαχείριση των αγώνων, ούτε η ψυχολογία της ομάδας. ούτε καν οι ίδιες οι επιλογές στην αποστολή. 

Από εκεί και πέρα εγώ σε λογικές τι θα κάνει ο Γιαννίκης ή ο Μουρίνιο αν έρθει δε θα μπω ποτέ αν είναι να συζητήσουμε σοβαρά κι εσύ πανάθεμα είσαι από τους πιο σοβαρούς. 

 

Συμφωνω αλλα ξερουμε τι θα συμβει αν φυγει ο Καρερα.Θα την βγαλουμε με υπηρεσιακο κανα διμηνο και μετα κανα next best thing απο Ελλαδα.Βεβαια υπαρχει ο Ιβιτς τωρα που οσο ναναι τον εμπιστευομαστε αλλα ειμαστε σιγουροι οτι θα ειναι και αυτος την επομενη ημερα ή εστω μετα απο λιγο καιρο;Εδω τον αδειασε καποτε ο Ντεμης που ηταν και καλα πιο τεχνοκρατης, δεν θα τον αδειασει ο Μιμης που ειναι οπως ξυπνησει;

Το κακο ειναι οτι σε αυτες τις λογικες μας εχει συνηθισει η ιδια η διοικηση.Αν σου εφερνε πιο συχνα Ζαρντιμ, Σιλβα Βαλβερδε οπως κανει ο αλλος θα ειμασταν πιο ησυχοι.Τωρα διαβαζουμε οτι αρεσει ο Γιαννικης.

Εγω συμφωνω να φυγει ο Καρερα αν ερθει καποιος καλυτερος.Αλλα για να βοηθησει καποιον καλυτερο η διοικηση πρεπει να φυγουν αυτοι που εγραψες και να αντικατασταθουν απο καλυτερους αν οχι ολοι σε πρωτη φαση, τουλαχιστον οι μισοι.Στις θεσεις που δεν εχουμε αντικαταστατη, των διεθνων δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

 

Εγω συμφωνω να φυγει ο Καρερα αν ερθει καποιος καλυτερος.Αλλα για να βοηθησει καποιον καλυτερο η διοικηση πρεπει να φυγουν αυτοι που εγραψες και να αντικατασταθουν απο καλυτερους αν οχι ολοι σε πρωτη φαση, τουλαχιστον οι μισοι.Στις θεσεις που δεν εχουμε αντικαταστατη, των διεθνων δηλαδη.

Κάνουμε ένα βασικό λάθος σε σχέση με το θέμα ροστερ-Καρέρα και στο αγωνιστικό και στο εξωαγωνιστικό κομμάτι. Αφήνουμε απ' έξω μάλλον για τους λόγους που φοβόμαστε τον Γιαννίκη, τον Ίβιτς. 

Ο Ίλια είναι ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟ κομμάτι της διαμόρφωσης του ρόστερ και όπως παίρνει τα Ωσαννά για τα μαγικά που κάνει, έτσι πρέπει να ακούσει και τα Σταύρωσον αυτόν για τις μαλακίες που έκανε και έκανε χοντρές. 

Δλδ δεν μπορείς να ξεσκίζεις τον ΤΡΙΣΑΘΛΙΟ Λυμπερόπουλο που δεν έδωσε πέρσι το Μπακάκη και να ήταν Τρίτη απόγευμα όταν έκανε το ίδιο ο Ίβιτς φέτος. 

Δεν μπορεί να είναι Σάββατο πρωί όταν πήγαν και υπέγραψαν νέο πενταετές στο Σβάρνα. 

Δεν μπορεί να μη χρεωθεί την αποτυχημένη για την ώρα επιλογή Ινσούα. 

Δεν μπορεί να μη χρεωθεί τη μη απόκτηση τερματοφύλακα. 

Δεν μπορεί να μη χρεωθεί το σχεδόν 1Μ που θα σου στοχίσει φέτος ο Χνίντ. 

Δεν μπορεί την ώρα που ο Κροάτης έχει μπουρδέλο έναν ολόκληρο σύλλογο να του κάνει προτάσεις ανανέωσης όταν όλος ο κόσμος ξέρει πως με αυτά λεφτά πιθανότατα θα λύσεις χρόνια προβλήματα σου. 

Επίσης, όσον αφορά τον επόμενο προπονητή, η περσινή σορτ λίστ του Ίλια ήταν ο Σλούτσκι, ο Καρέρα και ο Νίκολιτς. 

Να τις πάρουμε μία-μία;

Σλούτσκι, ωραία μας άρεσε σαν ιδέα, αλλά σκέφτηκε κανείς ποιο είναι το ρωσικό ποδόσφαιρο και ποιος ο Ρώσος προπονητής στο ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο; Ένα τίποτα είναι και ειλικρινά πιο ψύχραιμα σκεπτόμενος, δεν βλέπω με ποιο τρόπο ο χοντρός θα προσαρμοζόταν εκτός της χώρας του. 

Νίκολιτς, κατά τη γνώμη ο καταλληλότερος των 3 που όπου πήγε έκανε πρωταθλητισμό και μη μου πει κανείς για Ουγγαρίες γιατί αυτή τη στιγμή το ουγγρικό ποδόσφαιρο μας κατουράει. ΟΚ, ο τύπος είχε ένα ρατιστικό μπαγκράουντ, το αφήσαμε στην άκρη, πήγαμε στον επόμενο. 

Καρέρα, ιταλός παλαίμαχος ημιβασικός στη Γιούβε, βοηθός ενός μέτριου κατά τη γνώμη μου προπονητή, του Κόντε και πρωταθλητής με την Σπαρτάκ στη Ρωσία που αμέσως μετά έγινε μεζές στον Λουτσέσκου. Μα τέτοιος θα μπορούσε να είναι και ο Τούντορ που πέρασε και από τον ποακ, ημιβασικός κι αυτός στη Γιούβε, βοηθός του Πίρλο κ.α.. Θα πετάγαμε τη σκούφια μας για τον Τούντορ;

Θα μου πεις να έμενα με Κωστένογλου ή να πάω με Γιαννίκη, που κακώς θα το έλεγες. 

Όχι να μην πηγαίνουμε με αυτούς, αλλά να κοιτάμε εφικτές περιπτώσεις από σοβαρές προπονητικές σχολές που έχουν πετύχει στην Ελλάδα (π.χ. ισπανική) και να μην περιμένουμε όποιον έρχεται να κάνει τον Κολοκοτρώνη με τα Σπάτα. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Μητσο, νομίζω ότι αν η λύση ήταν η παρακάτω :

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Εγώ πρώτα απ΄όλα πιστεύω ότι την ίδια ώρα που θα πάρει πούλο ο Ιταλός θα πρέπει να περάσουν από τα γραφεία για αντίο και οι Σβάρνας, Μπακάκης, Λιβάγια, Μάνταλος, Κρίστισιτς, Λόπεζ, Παουλίνιο. 

Δεν Θα υπήρχε καμία διαφωνία, από κανέναν. Θα έδειχνε ότι οι ευθύνες για την πορεία και την κατάντια της ομάδας μοιράζονται σωστα, και πάει να γίνει ένα υγιές ξεκίνημα. Δυστυχώς όμως, από αυτή την πρόταση μένει μόνο το σκέλος που αφορά τον προπονητή, αθωώνοντας τους παίκτες, και προδιαγράφοντας το μέλλον του επόμενου. 
Ναι ο Καρερα εχει ευθύνες. Κ αν χάσει σήμερα πολύ πιθανό να πρέπει να φύγει. Όχι όμως μόνος του. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Σε αυτές τις περιπτώσεις λοιπόν και μέχρι να στο λύσουν το θέμα, ΑΝ στο λύσουν, πας με τον λιγότερο ανεπαρκή. 

Αν ο Ιταλός λοιπόν θεωρεί τέτοιον τον Μπακάκη, τα συμπεράσματα είναι του καθενός. 

Για μένα δεν υπάρχει λιγότερο ανεπαρκής, ανάμεσα στουςς 3. Και οι 3 είναι εξίσου ανεπαρκείς. Γι' αυτό, νομίζω, κι ο Καρέρα έχει δώσει ίσες ευκαιρίες και στους 3 τους.

 

Quote

Επίσης, το καλοκαίρι προπονητής της ομάδας ήταν αυτός και τα πιο πιθανά σενάρια είναι είτε πως δεν τον ρώτησαν και τον άφησαν με αυτούς, είτε ο ίδιος ήταν εντάξει με αυτούς που του αφήσανε. 

Κανένα από τα δύο σενάρια δεν είναι κολακευτικό για τον Ιταλό. 

μαζί σου σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που θεωρώ ότι Καρέρα σε γαυρο, κούπα, και Μάρτινς σε ΑΕΚ, τρίτος, δεν έχω κανένα θέμα με τον Καρέρα και τον κάθε Καρέρα. Να το παίξω επιστημονική φαντασία ότι έρχεται ο Μουρινιο και θα βγούμε δεύτεροι, ποιός ο λόγος; Βγήκαμε και πέρσι δεύτεροι και το αφεντικό είπε "όχι, τρίτοι". Λολ. 

Μπουρδελο απόψε θα γίνουμε επειδή (και μόνον επειδή) κωλοπαιδαρωσανε οι παίχτες μας. Λόγο Καρέρα θα χάσουμε 1-2 - μηδέν. Οκ στα @@ μας, ιτ χαπενς. Μπουρδελο δεν χαπενς, και θα χαπενς (και) απόψε όχι γιατί ο Καρέρα ή ο Σέρα δεν 'προπονουνε σωστά' (ξαναλολ παιχταράδες μου!) αλλά επειδή οι υπάλληλοι δε γουστάρουν πια τον μάνατζερ, οι ναύτες ξενερώνουν με τον καπετάνιο, και για να τον αλλάξει επιτέλους το γραφείο βουλιάζουνε το πλοίο μετά μουσικής. 

Ε γαμιέστε μούτσοι, και γαμιεται και ο κρουασάν που σας πληρώνει. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τι δουλειά έχει ο Φερέρ με ένα ρόστερ που κανα-δυο παίουν ακόμα μπάλα και πρόεδρο τον Ντέμη, με τον Καρέρα, το τωρινό ρόστερ και το Μίμη ηγέτη;

Εκτός και πιστεύει περισσότερος κόσμος από εμένα ότι το θέμα στην ΑΕΚ πλέον γονιδιακό, οπότε Ζήτω το Έθνος. 

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα, Ντέμης και Μιμή ίδιοι πρόεδροι είναι. Διαχειριστές, κομπλεξικοί, ψαριανοί, Καίσαρες, κάποτε τρανοί, lasting brand name, τσίπηδες, ξεπερασμένοι, με ντάι-χαρντ καλτ φόλουερς, όχι ιδιαίτερα ΑΕΚ, κλπ κλπ. Στάνταρ βγάζουμε δισέλιδο με ομοιότητες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Zara said:

Από τη στιγμή που θεωρώ ότι Καρέρα σε γαυρο, κούπα, και Μάρτινς σε ΑΕΚ, τρίτος, δεν έχω κανένα θέμα με τον Καρέρα και τον κάθε Καρέρα. Να το παίξω επιστημονική φαντασία ότι έρχεται ο Μουρινιο και θα βγούμε δεύτεροι, ποιός ο λόγος; Βγήκαμε και πέρσι δεύτεροι και το αφεντικό είπε "όχι, τρίτοι". Λολ. 

Μπουρδελο απόψε θα γίνουμε επειδή (και μόνον επειδή) κωλοπαιδαρωσανε οι παίχτες μας. Λόγο Καρέρα θα χάσουμε 1-2 - μηδέν. Οκ στα @@ μας, ιτ χαπενς. Μπουρδελο δεν χαπενς, και θα χαπενς (και) απόψε όχι γιατί ο Καρέρα ή ο Σέρα δεν 'προπονουνε σωστά' (ξαναλολ παιχταράδες μου!) αλλά επειδή οι υπάλληλοι δε γουστάρουν πια τον μάνατζερ, οι ναύτες ξενερώνουν με τον καπετάνιο, και για να τον αλλάξει επιτέλους το γραφείο βουλιάζουνε το πλοίο μετά μουσικής. 

Ε γαμιέστε μούτσοι, και γαμιεται και ο κρουασάν που σας πληρώνει. 

O Φερέρ έφυγε και δήλωσε ότι μαχόταν με ποδήλατα απέναντι σε τανκς (ή κάπως έτσι) και τα ποδήλατα κατέληξαν να πάρουν το πρωτάθλημα τελικά με τον Κωστένογλου που όλοι ξέρουμε ότι σαν προπονητής δεν υπάρχει πουθενά. Αν οι παίκτες δεν παίζουν και για τον προπονητή τους είναι ευθύνη του προπονητή και όχι των παικτών. Τι με νοιάζει εμένα αν κάνει καλή προπόνηση τη στιγμή που δεν σέβεται τους παίκτες του και χάνει τα αποδυτήρια.

Ο Καρέρα ήρθε για να βγαίνουμε τρίτοι? Αν ήρθε για να βγαίνουμε τρίτοι τότε τον διώχνεις, φέρνεις πίσω τον Ουζουνίδη που είναι πιο φτηνός και τα πήγε καλύτερα από τον καρέρα με περισσότερους τραυματισμούς και πολύ χειρότερο ρόστερ.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Αν οι παίκτες δεν παίζουν και για τον προπονητή τους είναι ευθύνη του προπονητή και όχι των παικτών. Τι με νοιάζει εμένα

Ε όταν γίνεις ποτέ πρόεδρος και τους πληρώνεις και τους 12, ή συγχωνεύσεις μια εταιρία με τη δικιά σου, ή πας προϊστάμενος σε άλλη ΔΟΥ, κλπ κλπ θα καταλάβεις τι σε νοιάζει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unfeatured this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×