Jump to content

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (18η αγ.): 12/01, 19:30, paoktv


George_D
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

30 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      5
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      2
    • Βράνιες
      1
    • Σιμόες
      1
    • Κρστισιτς
      12
    • Σαμπανάτζοβιτς
      2
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      7
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      19
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      12
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      6
    • Κρστισιτς
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      1
    • Μάνταλος
      11
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γιακουμάκης
      0


Recommended Posts

Θα χάσουμε, ελπίζω μόνο να μην υπάρξει διασυρμός.

Μην μπείτε σαν αδερφές και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Τσιγκρινσκι πρωτος αρχηγος, Λιβαγια δευτερος γιατι ειναι ο μονος που θυμιζει αντρα και Μπαρκας με Γαλανοπουλο τριτοτεταρτοι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι θα παίξουμε για να μην χάσουμε και αν τα καταφέρουμε θα μαστε ευχαριστημένοι. 

Link to comment
Share on other sites

Σφυριζει Ισραηλινο (αρα Α.Ρ.Η.Σ.) κορακι που χε σπρωξει το καλοκαιρι τον γαυρο στα προκριματικα σε ενα εκτος ματς δεν θυμαμαι με ποιους. Με λιγα λογια ο ΠΑΟΚ παει ως προβατο στην σφαγη απο το ΠΟΚ. Εκτος αν ξερει οτι στο μπασκετ καιμε σημαιες του Ισραηλ :D

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Bukowski said:

Σφυριζει Ισραηλινο (αρα Α.Ρ.Η.Σ.) κορακι που χε σπρωξει το καλοκαιρι τον γαυρο στα προκριματικα σε ενα εκτος ματς δεν θυμαμαι με ποιους. Με λιγα λογια ο ΠΑΟΚ παει ως προβατο στην σφαγη απο το ΠΟΚ. Εκτος αν ξερει οτι στο μπασκετ καιμε σημαιες του Ισραηλ :D

 

FB_IMG_1578584846560.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Hades said:

 

FB_IMG_1578584846560.jpg

γνωστο ειναι οτι η θ4 μετα απο 7 ειναι το πιο φιλοξενο καταφυγιο για οπαδους-χαυγιτες.

Link to comment
Share on other sites

Γαμιεται ο παοκ, η Θεσσαλονίκη, η κάμαρα, ο Βαρδάρης, η Αριστοτέλους, το λιμάνι, τα Λαδάδικα, το Μακεδονία Παλλάς, η ανθεων, το Ρετζίκι, ο Εύοσμος, η Καλαμαριά, η Νεάπολη, οι συκιές. Γαμιεται το μαρκιζ, ο λευκός πυργος, το Ποσειδώνιο, η Χαλκιδική, ο περιφερειακός, τα Μάλγαρα, το πανόραμα, η Πυλαία, το Ντεπώ, το σαλέπι, η μπουγάτσα με κρέμα, με τυρί, με κιμά, με σπανάκι. Γαμιεται ο Θερμαϊκός, τα πατίνια, η ερτ3, το τρίτο σώμα στρατού, το βελλιδειο και ο πύργος του ΟΤΕ. Γαμιεται η ΔΕΘ, ο Ζέρβας, το υπό κατασκευή μετρό και κάθε σάντουιτς με γύρο και αλοιφή. Γαμιεται κι η πουτάνα η μάνα σας μαζί με τη Μακεδονία σας που δεν ήταν ποτέ ελληνική

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν κερδίσουμε αύριο, θα ζητήσω ως δώρο από τη διοίκηση να μάθω τι έχει ο Κλωναριδης. Πλέον, ακόμα και στο 365 δεν τον αναφέρουν στους τραυματίες, ενώ δεν υπάρχει και στις αποστολές. Η μόνη έλλειψη μας για αύριο λέει είναι ο Γαλανόπουλος. 

Ξέρει κανείς τι παιζει; Όχι ότι μου λείπει, αλλά ειναι γελοίο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mporat said:

Αν κερδίσουμε αύριο, θα ζητήσω ως δώρο από τη διοίκηση να μάθω τι έχει ο Κλωναριδης. Πλέον, ακόμα και στο 365 δεν τον αναφέρουν στους τραυματίες, ενώ δεν υπάρχει και στις αποστολές. Η μόνη έλλειψη μας για αύριο λέει είναι ο Γαλανόπουλος. 

Ξέρει κανείς τι παιζει; Όχι ότι μου λείπει, αλλά ειναι γελοίο. 

Apisteutos... 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mporat said:

Αν κερδίσουμε αύριο, θα ζητήσω ως δώρο από τη διοίκηση να μάθω τι έχει ο Κλωναριδης. Πλέον, ακόμα και στο 365 δεν τον αναφέρουν στους τραυματίες, ενώ δεν υπάρχει και στις αποστολές. Η μόνη έλλειψη μας για αύριο λέει είναι ο Γαλανόπουλος. 

Ξέρει κανείς τι παιζει; Όχι ότι μου λείπει, αλλά ειναι γελοίο. 

Ston antho me th mia

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, mporat said:

Αν κερδίσουμε αύριο, θα ζητήσω ως δώρο από τη διοίκηση να μάθω τι έχει ο Κλωναριδης. Πλέον, ακόμα και στο 365 δεν τον αναφέρουν στους τραυματίες, ενώ δεν υπάρχει και στις αποστολές. Η μόνη έλλειψη μας για αύριο λέει είναι ο Γαλανόπουλος. 

Ξέρει κανείς τι παιζει; Όχι ότι μου λείπει, αλλά ειναι γελοίο. 

Τίποτα δεν έχει. Κόπηκε από την αποστολή 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ξύπνησα με γερό χανγκόβερ, αποφάσισα ότι θα τους γαμήσουμε σήμερα γιατί έτσι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mporat said:

Αν κερδίσουμε αύριο, θα ζητήσω ως δώρο από τη διοίκηση να μάθω τι έχει ο Κλωναριδης. Πλέον, ακόμα και στο 365 δεν τον αναφέρουν στους τραυματίες, ενώ δεν υπάρχει και στις αποστολές. Η μόνη έλλειψη μας για αύριο λέει είναι ο Γαλανόπουλος. 

Ξέρει κανείς τι παιζει; Όχι ότι μου λείπει, αλλά ειναι γελοίο. 

 

aaaaxaxaaaxaxaxaxaxaxa

diplo antepithesis titlou simera..xalaro apogeuma salonica

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν καυλωσω περισσότερο με 0-3 από ημίχρονο η με 0-1 στο 95 βρανιες μπροστά στη 4

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Hades said:

Δε ξέρω αν καυλωσω περισσότερο με 0-3 από ημίχρονο η με 0-1 στο 95 βρανιες μπροστά στη 4

0-1 στο 96' με γκολ οφσαιντ 2 μετρα αφου στην αμεσως προηγουμενη φαση δεν τους εχουν δωσει καραμπινατο πεναλτι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

0-1 στο 96' με γκολ οφσαιντ 2 μετρα αφου στην αμεσως προηγουμενη φαση δεν τους εχουν δωσει καραμπινατο πεναλτι.

Και μετά από έλεγχο των δύο φάσεων από το var όμως 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Εκτος αποστολης Αλμπανης και μεσα ο Γιακουμης ενω ειναι στον παγκο ο Ολιβειρα; 

Ποιος Μανταλος ξανα στον ασβεστη γαμω την τρελα μου, αμπαλοι προπονητες.

Παει για το Χ, λογικα θα χασουμε κι ευκολα. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mporat said:

Μυστήρια 11αδα

FB_IMG_1578846214317.jpg

Την είχε προβάρει, αυτή την ενδεκάδα.

Το περίμενα ότι θα πήγαινε για Χ ο Μασσιμο

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσεις την παρωδία με τον Γιακουμή ενδιαφέρουσα εντεκαδα ενδιαφέρον σύστημα. Το παιχνίδι δυστυχώς μόνο να συντηρητικά μπορούμε να το προσεγγίσουμε. ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Οσο βλεπω την 18αδα τοσο τρελαινομαι. Αν φαμε γκολ πρωτοι πως αλλαζεις αυτο το πραγμα;
Βαζεις ολιβειρα βγαζεις καποιον απο το κεντρο. Καμμια αλλη κινηση δεν υπαρχει. 

Αν στραβωσει το ματς δεν μας σωζει τιποτα. 

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά, αν το πρόβλημα μας είναι η έλλειψη του άνευρου και ατολμου Αλμπάνη, μάλλον δεν έχουμε πρόβλημα. Δεν έχει πείσει δυστυχώς κανέναν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ήταν δεδομένο ότι Σαμπανατζοβιτς, Ολιβέιρα (λόγω τραυματισμού), Βερντε διεκδικούσαν 2 θέσεις.

Αποφασισε το πιο αμυντικογενες. Δεν έχει και πολλες επιλογές, οκ δεν θα κλάψουμε τώρα για τον Αλμπάνη, ο οποιος μερικες φορές έχει και ενοχλήσεις της τελευταίας στιγμής. Η αλήθεια παντως είναι ότι δεν έχεις μεσοεπιθετικους στον παγκο. 

Πιο σημαντικό εγώ βρίσκω να μην κατέβουν σαν χεσμένοι, όπως κατέβηκαν αλλες φορές ή όπως κατέβηκαν στο Καραϊσκάκη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×