Jump to content

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (18η αγ.): 12/01, 19:30, paoktv


George_D
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

30 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      5
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      2
    • Βράνιες
      1
    • Σιμόες
      1
    • Κρστισιτς
      12
    • Σαμπανάτζοβιτς
      2
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      7
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      19
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      12
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      6
    • Κρστισιτς
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      1
    • Μάνταλος
      11
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γιακουμάκης
      0


Recommended Posts

Λογικη μου φαινεται η 11αδα.Ειδε το ματς του πρωτου γυρου ο ιταλος και σου λεει αν δεν προσεξω στο τεταρτο θα χανω 2-0.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι 4-3-2-1 με πολλά χαφ. Δεν ξέρω αν θα βγει γιατί δεν έχουμε ξαναπαίξει έτσι. Τέλος πάντων αυτός είναι προπονητής, αυτός ξέρει καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Το προβλημα δεν ειναι ο Αλμπανης κι ο καθε Αλμπανης. Αυτους εχουμε τι να κανουμε.

Το προβλημα ειναι οτι πας με 13-14 αμυντικογενεις παικτες για παιχνιδι που και καλα αν δεν κερδισεις σε τελειωνει μια και καλη απο το πρωταθλημα. Αν φας 2 γκολ στην αρχη πας για ξεφτιλα αποψε. Η 11αδα δεν ειναι κακη, η 18αδα ειναι απαραδεκτη.

Μπορει να του βγει το ρισκο (παμε για Χ κι αν κατσει το διπλο εκατσε), αλλα αυτο  εμενα μου δειχνει μικρη ομαδα, μικρος προπονητης.
 

Ελπιζω οι βουλγαροι να την δουν ομαδαρα και να μπει γκολ το πρωτο σουτ του Λιβαγια. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, George_D said:

Βασικά είναι 4-3-2-1 με πολλά χαφ. Δεν ξέρω αν θα βγει γιατί δεν έχουμε ξαναπαίξει έτσι. Τέλος πάντων αυτός είναι προπονητής, αυτός ξέρει καλύτερα 

Καπως ετσι το βλεπω και εγω. Απλα προτιμω να το λεω 4-5-1. Σε καθε περιπτωση ο Ιταλος δειχνει ρεαλιστης και εχει το μυαλο στο κεφαλι του. Δεν εισαι φαβορι αποψε. Ειδικα εκτος εδρας. Παιχνιδι τακτικης θα το ονομασω εγω. Εαν το ματς παει στο 0-0 μεχρι τα μεσα του β' ημιχρονου ο Παοκ λογικα θα ανοιχτει για  να πετυχει το γκολ και να το βαλεις εσυ στην αντεπιθεση. Πιστευω αυτο ειναι και το σεναριο πανω κατω στο μυαλο του Καρερα. Τωρα αν του κατσει το 0-1 νωρις και μπορεσει να το διαχειριστει ειμαστε οκ. 

Σε καθε περιπτωση δεν πρεπει να φοβηθουν ουτε δευτερολεπτο εκει μεσα.

PS: Προσοχη στα στημενα και στα φαουλ γυρω απο την περιοχη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Fadrhonc21 said:


Μπορει να του βγει το ρισκο (παμε για Χ κι αν κατσει το διπλο εκατσε), αλλα αυτο  εμενα μου δειχνει μικρη ομαδα, μικρος προπονητης.
 

 

Δεν φαινεται το μεγεθος μιας ομαδας απο την τακτικη που επελεξε ο προπονητης για 1 ματς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με αυτό το ρόστερ είμαι υπέρ του ρεαλισμού παντως.

Κοινως είτε θα έπαιζα με 3 πίσω, είτε με 3 στα χαφ. Δεν έχουμε ρόστερ, ας ξεκινάμε από εκεί την κριτική μας.
Στον παγκο μονο ο Αλμπάνης λείπει, αν δεν κάνω λαθος. 

Link to comment
Share on other sites

Ενδεκάδα κ πάγκος που εύχεσαι να μην στραβώσει το παιχνίδι. Άμα προηγηθούμε θα έχει ενδιαφέρον 

Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον βλεπω κατι διαφορετικο με σφραγιδα προπονητη

Σαμπανατζοβιτς βασικο στην Τουμπα ουτε στο Playstation δεν θα κατεβαζε ο Πατερ

 

δυναμωνει το κεντρο αλλα χανει στα ακρα με Μανταλο και Βερντε στα ακρα της τριαδας της επιθεσης

8 αμυνα και 3 επιθεση η φαση

μεγαλο ερωτηματικο παντως η ενδεκαδα

προσωπικα θα πειραματιζομουν σε αλλο παιχνιδι

οφειλω παντως να του πιστωσω του Ιταλου οτι εχει αρχιδια και κανει το δικο του

ελπιζω αυτη η αναγνωση να υπερισχυσει εκεινης της αφελειας και της ελλειψης κατανοησης της πραγματικοτητας

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tony_montana said:

μπακακης βλακας,τελος.

Και στα καλύτερά (πρώτο μισό της πρωταθληματικής χρονιάς) του δεν φημιζόταν για την... σπιρτάδα του.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

σπυριαρης για αλλο ενα ντερμπυ αφαντος και με πολλα λαθη.παιρνει φανελα σοιλεδη σπιτι του

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×