Jump to content

ΑΕΚ-Λάρισα (19η αγ.): 19/01, 17:15, Novasports 2


George_D
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

22 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      3
    • Μπακάκης
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      7
    • Κρστισιτς
      2
    • Μάνταλος
      1
    • Βέρντε
      0
    • Ολιβέιρα
      9
    • Μπότος
      0
    • Γιούσης
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      18
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      11
    • Σβάρνας
      3
    • Οικονόμου
      1
    • Βράνιες
      1
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισιτς
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Βέρντε
      4
    • Ολιβέιρα
      0
    • Μπότος
      0
    • Γιούσης
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0


Recommended Posts

Ο Μανταλος για 5 6ος καλυτερος παικτης μια χαρά μπορει να είναι.

Για τοπ 2 3 αστερι ειναι χαλιας και ως τέτοιος κρινεται και λεμε μπούλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fadrhonc21 said:

Να φανταστω σαν ασιστ μετραει και η πασα του Ενρικε στον Μαραντονα, ε; 
Γιατι με τις γνωστες δημοσιογραφικες πατεντες ο Μανταλακος μια χαρα παικτης ειναι. 

Για παντα στην ΑΕΚαρα αρχηγε μου για να κανουμε χαρουμενους οσους καβλωνουν με την αεκ. 

Ποτέ δεν είπα να μείνει για πάντα στην ΑΕΚ. Και μένα δεν θα με χάλαγε να πουληθεί, αλλά το να τον κράζουμε και όταν είναι καλός προκαλεί κούραση πως να το κάνουμε

Έχει λύσει όλα της τα προβλήματα η ΑΕΚ και μας έχει μένει μόνο ο Μάνταλος ξέρω γω

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

δυο παρατηρησεις

 

για την καθυστερηση αφιξης κανονικου προπονητη υπαρχει συγκεκριμενος υπευθυνος και λεγεται Ιλια Ιβιτς

για τον Μανταλο δεν εχει να κανει αν εκανε δυο ασσιστ σε ενα παιχνιδι ή σε ενα ακομα κανει χατ τρικ. εχει να κανει με την εν γενει παρουσια του τα τελευτια χρονια και τα ικανοτητες του να λειτουργησει ως αρχηγος και ως επιτελικος χαφ με ουσια και οχι πεταγματα κωλου, οπως ελεγε και ο Μαγος

ειναι θεση που οι αλλοι παιζουν με Φορτουνη και Μπισεσβαρ που κανουν την διαφορα στις ομαδες τους

κι εμεις σε καθε δυσκολο παιχνιδι τον ψαχνουμε

Link to comment
Share on other sites

τελος παντων

στα παπαρια μου ο Μανταλος

 

να γαμαει η ΑΕΚ κι ας μεινει μεχρι τα 60 του

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
1 minute ago, AlexKR21 said:

Ποτέ δεν είπα να μείνει για πάντα στην ΑΕΚ. Και μένα δεν θα με χάλαγε να πουληθεί, αλλά το να τον κράζουμε και όταν είναι καλός προκαλεί κούραση πως να το κάνουμε

Έχει λύσει όλα της τα προβλήματα η ΑΕΚ και μας έχει μένει μόνο ο Μάνταλος ξέρω γω

Το προβλημα μας ειναι οτι εσυ θεωρεις οτι σημερα ο Μανταλος επαιξε καλα. Αυτο θα θεωρησουν και οι δημοσιογραφοι εχθοι της ΑΕΚ γιατι εδωσε 2 πασες και μετα απο 10 seconds μπηκε γκολ. Η εμφανιση του ηταν για 5 σημερα, μετρια. Απο 2-3 που ειναι στα ντερμπι το 5 ειναι καλο φανταζομαι.

ΥΓ: Αλλο ενα ματς που δεν βγαζει 90λεπτο ο αρχηγος και παιρνουμε 3 βαθμους, τυχαιο;

Link to comment
Share on other sites

Με κανονικό προπονητή δεν κινδυνεύεις να φας γκολ με τυριά και είσαι στο 80 3-0 και παίζεις με μποτο γιουση σβαρνα βασιλαντονωπουλο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΑΡΕΡΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΜΕΣΑ

ΜΠΡΑΒΟ

Ποσο πιο ωραια θα ειναι οι πιτσιρικαδες μας να στεκονται σαν κανονικοι ποδοσφαιριστες

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Το προβλημα μας ειναι οτι εσυ θεωρεις οτι σημερα ο Μανταλος επαιξε καλα. Αυτο θα θεωρησουν και οι δημοσιογραφοι εχθοι της ΑΕΚ γιατι εδωσε 2 πασες και μετα απο 10 seconds μπηκε γκολ. Η εμφανιση του ηταν για 5 σημερα, μετρια. Απο 2-3 που ειναι στα ντερμπι το 5 ειναι καλο φανταζομαι.

ΥΓ: Αλλο ενα ματς που δεν βγαζει 90λεπτο ο αρχηγος και παιρνουμε 3 βαθμους, τυχαιο;

Λες και εχει σημασια ποιος επαιξε καλα και ποιος ασχημα σε μια νικη επι της αελ εντος εδρας

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

δυο παρατηρησεις

 

για την καθυστερηση αφιξης κανονικου προπονητη υπαρχει συγκεκριμενος υπευθυνος και λεγεται Ιλια Ιβιτς

για τον Μανταλο δεν εχει να κανει αν εκανε δυο ασσιστ σε ενα παιχνιδι ή σε ενα ακομα κανει χατ τρικ. εχει να κανει με την εν γενει παρουσια του τα τελευτια χρονια και τα ικανοτητες του να λειτουργησει ως αρχηγος και ως επιτελικος χαφ με ουσια και οχι πεταγματα κωλου, οπως ελεγε και ο Μαγος

ειναι θεση που οι αλλοι παιζουν με Φορτουνη και Μπισεσβαρ που κανουν την διαφορα στις ομαδες τους

κι εμεις σε καθε δυσκολο παιχνιδι τον ψαχνουμε

2 παρατηρήσεις και από μένα

Το να θες να φύγει ο Μάνταλος γιατί τον θεωρείς ''λίγο'' είναι μια ποδοσφαιρική άποψη με την οποία και γω δεν πολυδιαφωνώ, γιάτι και μένα έχει αρχίσει να με κουράζει και δεν έχω μάθει και τα καλύτερα για το χαρακτήρα του (κάτι που έχουν μεταφέρει και άλλοι). Το να τον κράζεις σε 9/10 σχόλιά σου και να του χρεώνεις όλα τα στραβά της ομάδας είναι κόμπλεξ και κάπου κάπου κουράζει. Να καταλαβαίνουμε τη διαφορά. 

Μπίσεσβαρ και Φορτούνης (ειδικά αυτός) είναι πολύ καλύτεροι απ' τον Μάνταλο, μαζί σου, αλλά να δούμε και πόσα παίρνουνε. Είμαστε εμείς διατεθειμένοι να δώσουμε τόσα; Αν ναι πάμε μαζί κάθε μέρα να διαμαρτυρόμαστε μέχρι να φύγει. Γιατί και γω στην ιδέα της πώλησής του είμαι θετικός, αλλά όταν σκέφτομαι τι αντικαταστάτη μπορεί να φέρουμε δεν σου κρύβω ότι τρομάζω λίγο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

2 παρατηρήσεις και από μένα

Το να θες να φύγει ο Μάνταλος γιατί τον θεωρείς ''λίγο'' είναι μια ποδοσφαιρική άποψη με την οποία και γω δεν πολυδιαφωνώ, γιάτι και μένα έχει αρχίσει να με κουράζει και δεν έχω μάθει και τα καλύτερα για το χαρακτήρα του (κάτι που έχουν μεταφέρει και άλλοι). Το να τον κράζεις σε 9/10 σχόλιά σου και να του χρεώνεις όλα τα στραβά της ομάδας είναι κόμπλεξ και κάπου κάπου κουράζει. Να καταλαβαίνουμε τη διαφορά. 

Μπίσεσβαρ και Φορτούνης (ειδικά αυτός) είναι πολύ καλύτεροι απ' τον Μάνταλο, μαζί σου, αλλά να δούμε και πόσα παίρνουνε. Είμαστε εμείς διατεθειμένοι να δώσουμε τόσα; Αν ναι πάμε μαζί κάθε μέρα να διαμαρτυρόμαστε μέχρι να φύγει. Γιατί και γω στην ιδέα της πώλησής του είμαι θετικός, αλλά όταν σκέφτομαι τι αντικαταστάτη μπορεί να φέρουμε δεν σου κρύβω ότι τρομάζω λίγο.

Οποτε τρομαζεις να σκεφτεσαι οτι πηραμε πρωταθλημα χωρις το Μανταλο και οταν γυρισε χασαμε το κυπελλο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Fadrhonc21 said:

 

ΥΓ: Αλλο ενα ματς που δεν βγαζει 90λεπτο ο αρχηγος και παιρνουμε 3 βαθμους, τυχαιο;

Ήταν κοντά η ισοφάριση, αλλά ευτυχώς που προνόησε ο Ιταλός και τον έβγαλε. Ώρα να ανακουφιστούμε επιτέλους, η νίκη κλείδωσε

Link to comment
Share on other sites

Λοπες ο καλυτερος σημερα,απο κοντα ο Βερντε με τον Ολιβειρα αλλα θα αναγκαστω να το ριξω Σιμοες γιατι ηταν καθοριστικο το γκολ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Οποτε τρομαζεις να σκεφτεσαι οτι πηραμε πρωταθλημα χωρις το Μανταλο και οταν γυρισε χασαμε το κυπελλο.

Δηλαδή αν πωληθεί δεν θεωρείς ότι πρέπει να αντικατασταθεί;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

2 παρατηρήσεις και από μένα

Το να θες να φύγει ο Μάνταλος γιατί τον θεωρείς ''λίγο'' είναι μια ποδοσφαιρική άποψη με την οποία και γω δεν πολυδιαφωνώ, γιάτι και μένα έχει αρχίσει να με κουράζει και δεν έχω μάθει και τα καλύτερα για το χαρακτήρα του (κάτι που έχουν μεταφέρει και άλλοι). Το να τον κράζεις σε 9/10 σχόλιά σου και να του χρεώνεις όλα τα στραβά της ομάδας είναι κόμπλεξ και κάπου κάπου κουράζει. Να καταλαβαίνουμε τη διαφορά. 

Μπίσεσβαρ και Φορτούνης (ειδικά αυτός) είναι πολύ καλύτεροι απ' τον Μάνταλο, μαζί σου, αλλά να δούμε και πόσα παίρνουνε. Είμαστε εμείς διατεθειμένοι να δώσουμε τόσα; Αν ναι πάμε μαζί κάθε μέρα να διαμαρτυρόμαστε μέχρι να φύγει. Γιατί και γω στην ιδέα της πώλησής του είμαι θετικός, αλλά όταν σκέφτομαι τι αντικαταστάτη μπορεί να φέρουμε δεν σου κρύβω ότι τρομάζω λίγο.

ο βαζελος φερνει Μαροκινο 8αρι που επαιξε στην Φεγενορντ περυσι 23 αγωνες

γιατι να μην μπορεις να βρεις καλυτερο με τα ιδια χρηματα? δεν παιρνει και λιγα πια

550 εχω στο μυαλο μου για δαυτον

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Δηλαδή αν πωληθεί δεν θεωρείς ότι πρέπει να αντικατασταθεί;

Επρεπε ηδη να εχει αντικατασταθει, τουλαχιστον ως αρχηγος

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

2 παρατηρήσεις και από μένα

Το να θες να φύγει ο Μάνταλος γιατί τον θεωρείς ''λίγο'' είναι μια ποδοσφαιρική άποψη με την οποία και γω δεν πολυδιαφωνώ, γιάτι και μένα έχει αρχίσει να με κουράζει και δεν έχω μάθει και τα καλύτερα για το χαρακτήρα του (κάτι που έχουν μεταφέρει και άλλοι). Το να τον κράζεις σε 9/10 σχόλιά σου και να του χρεώνεις όλα τα στραβά της ομάδας είναι κόμπλεξ και κάπου κάπου κουράζει. Να καταλαβαίνουμε τη διαφορά. 

Μπίσεσβαρ και Φορτούνης (ειδικά αυτός) είναι πολύ καλύτεροι απ' τον Μάνταλο, μαζί σου, αλλά να δούμε και πόσα παίρνουνε. Είμαστε εμείς διατεθειμένοι να δώσουμε τόσα; Αν ναι πάμε μαζί κάθε μέρα να διαμαρτυρόμαστε μέχρι να φύγει. Γιατί και γω στην ιδέα της πώλησής του είμαι θετικός, αλλά όταν σκέφτομαι τι αντικαταστάτη μπορεί να φέρουμε δεν σου κρύβω ότι τρομάζω λίγο.

Ο Μπισεσβαρ 700κ επαιρνε μεχρι περσι τετοια εποχη, 1εκ απο αρχες του 2019.

Ο Φορτουνης επαιρνε 600κ και πηγε στο 1εκ το καλοκαιρι του 17 αν δεν κανω λαθος.

Αν εκανε αναλογες εμφανισεις ο Μανταλος σε εμας, δεν ξερω αν θα ειχε φτασει 1εκ,

αλλα 800-900κ θα του τα εδινε ο Μελισσανιδης.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
1 minute ago, AlexKR21 said:

Δηλαδή αν πωληθεί δεν θεωρείς ότι πρέπει να αντικατασταθεί;

Ειχες καλυτερο του αλλα τον εδωσες οσο οσο για να ειναι χαρουμενος ο αρχηγος. Ενταξει μην λεμε τα ιδια και σε κουραζουμε κιολας. Δεν εχω κανενα θεμα με τον παικτη Μανταλο, αλλα με τον ανθρωπο Μανταλο και το ποσο νυφιτσα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×