Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Τα καλά νέα δεν είναι η πώληση Μάνταλου την οποια γνωρίζαμε καιρό .. αλλά η χθεσινή αθωωτική απόφαση για τον μεγάλο απο αμερικανικό δικαστήριο (υπόθεση υπ.κεφαλαίων AMPNI) .

Ήταν μια τεράστια απόφαση πρώτιστα σε προσωπικό επίπεδο για τον μεγάλο .. αλλά ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και για την ΑΕΚ .Ακόμα και να μη τον συμπαθείτε δείτε έμμεσα τι μεγάλες προεκτάσεις έχει για την ομάδα μας η αθώωση αυτή.. και θα καταλάβετε .   Δε μπορώ να επεκταθώ περαιτέρω (εκτός αν βάλετε όλοι λάιξ και γλυκαθεί το είναι μου) (και να βάλετε όλοι λάιξ & πάλι δε μπορώ να επεκταθώ)

 

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 25
Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
2 hours ago, nikos said:

 

υγ. αυτο που δεν μπορω να χωνεψω ειναι το φιλι ζωης στον μπαογκ. δεν χωνευεται με τιποτα ομως.

Δεν είναι μόνο τα έσοδα που ίσως χάσαμε. Δεν είναι μόνο το φιλί ζωής σε αυτόν που σου φέρθηκε χειρότερα από όσο σου έχει φερθεί διαχρονικά ο γαύρος. Είναι και το ότι του δίνεις μοναδική ευκαιρία να βρει λύση για το μεγάλο πρόβλημα που είχε με το FFP. Ας αποκλειστούν σήμερα μήπως αρχισουμε να ξεχνάμε την προδοσία γιατί πράγματι δεν χωνεύεται με τίποτα.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fighter21 said:

Δεν είναι μόνο τα έσοδα που ίσως χάσαμε. Δεν είναι μόνο το φιλί ζωής σε αυτόν που σου φέρθηκε χειρότερα από όσο σου έχει φερθεί διαχρονικά ο γαύρος. Είναι και το ότι του δίνεις μοναδική ευκαιρία να βρει λύση για το μεγάλο πρόβλημα που είχε με το FFP. Ας αποκλειστούν σήμερα μήπως αρχισουμε να ξεχνάμε την προδοσία γιατί πράγματι δεν χωνεύεται με τίποτα.

 

Ένα από τα κακά της έως τώρα - σφίχτης και κακής διαχείρισης - είναι ότι επειδή είμαστε ελλειπής ομάδα περιμένουμε και θέλουμε τους άλλους να καταστραφούν .

Και εγώ δεν ξεχνάω το τρύπημα αλλά σαν ΑΕΚ θέλω να έχω ομάδα που να τους γαμαω όλους και να έχουν και καλές ομάδες 

Να πονάει περισσότερο 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

φατσικα και σε ουμπαλα ταιριαζει για αρχηγος, αλλα με τα νευρα που εχει δεν κανει.

Like για το ουμπαλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
4 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ένα από τα κακά της έως τώρα - σφίχτης και κακής διαχείρισης - είναι ότι επειδή είμαστε ελλειπής ομάδα περιμένουμε και θέλουμε τους άλλους να καταστραφούν .

Και εγώ δεν ξεχνάω το τρύπημα αλλά σαν ΑΕΚ θέλω να έχω ομάδα που να τους γαμαω όλους και να έχουν και καλές ομάδες 

Να πονάει περισσότερο 

Δυστυχώς αυτό που λες θα είχε προοπτική σε μια πιο κανονική χώρα χωρίς παράγκες και εγκληματικές οργανώσεις.

Κανείς δεν επενδύει σοβαρά στο  Ελληνικό ποδόσφαιρο χωρίς να είναι και ο ίδιος μαφιόζος επιθυμώντας να χρησιμοποιήσει το ποδόσφαιρο για εξυπηρέτηση άλλων συμφερόντων.

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε αν θα ερθει και αλλη προταση συντομα για παιχτη της ΑΕΚ στα λεφτα που θελει η ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

Για να δουμε αν θα ερθει και αλλη προταση συντομα για παιχτη της ΑΕΚ στα λεφτα που θελει η ΑΕΚ 

Μυρίζομαι πρόταση 100 ευρώ για Μπακάκη

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Μυρίζομαι πρόταση 100 ευρώ για Μπακάκη

o μπακα δεν πωλειται ειναι ιδεα

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω ότι και στην Αγγλία γράφουν για Νέλσον και Γουλβς.

Έχω την αίσθηση οτι δεν θα ανανεώσει ,μακάρι να πέφτω έξω γιατί τον θεωρώ παίκτη διαφοράς στην Ελλάδα, οπότε δεν ξέρω αν θέλω να ισχύει η όχι το δημοσίευμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giorgos said:

Διαβάζω ότι και στην Αγγλία γράφουν για Νέλσον και Γουλβς.

Έχω την αίσθηση οτι δεν θα ανανεώσει ,μακάρι να πέφτω έξω γιατί τον θεωρώ παίκτη διαφοράς στην Ελλάδα, οπότε δεν ξέρω αν θέλω να ισχύει η όχι το δημοσίευμα.

1 μηνα πισω ειναι το συγκεκριμμενο δημοσιευμα 

η ΑΕΚ πουλαει τον Ολιβειρα με την ρητρα του 6Μ η με 5,5Μ αν ο ολιβειρα παραιτηθει του 10% που εχει να λαμβανει

φυσικα ολα αυτα ειναι στην θεωρια η πραξη λεει οτι για τον ολιβειρα απορριφθηκαν 4,5Μ το χειμωνα στο μιλητο ποτε στο γραπτο

 

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν εμεινε και κανενας αλλος για πωληση. Μπαρκας, Μανταλος χαιρετησαν. Λιβαγια και Ολιβειρα μενουν. Με τον πρωτο θα γινει επαφη για ανανεωση στις επομενες μερες με καλα χρηματα, αρα μενει ο Πορτογαλος. Εκτος αν περιμενουμε προσφορα για Μπακακη, Οικονομου και λοιπους.

Ευχαριστη εκπληξη αν ο Βερντε.

Link to comment
Share on other sites

οσο θα ειναι στο τραπεζι το ονομα γουλβς δηλαδη μεντες δηλαδη ο ιδιος ο ατζεντης του ολιβειρα εγω θα κραταω ελαχιστο καλαθι

αν και οταν εμφανιστει αλλη ομαδα να κουβεντιασουμε 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brom21 said:

Φανηκε οτι η ομαδα ειχε ολοκληρωσει το κυκλο της οταν μετα το ματς με τη μπενφικα ειμασταν για τα χωραφια. 
Κατι για τον παοκ τωρα. Διαβαζω και ακουω οτι ειναι σε οριακο σημειο με το ffp. Ομως ειπε και ο μοντ, ουτε εγω μπορω να χωνεψω οτι τους χαρισαμε ετσι την συνεχεια της υπαρξης τους. Αμα ειχαμε κανει ενσταση, τους εξαφανιζαμε για την επομενη τριετια...

Πότε το έκανε η ΑΕΚ αυτό μωρέ για να το κάνει τώρα. Μια ζωή για τον πούτσο θα είμαστε, απλώς ήλπιζα ότι μετά τα γεγονότα του 2018, θα είχαμε λίγη αξιοπρέπεια. Ε αρχίδια.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Giorgos said:

Διαβάζω ότι και στην Αγγλία γράφουν για Νέλσον και Γουλβς.

Έχω την αίσθηση οτι δεν θα ανανεώσει ,μακάρι να πέφτω έξω γιατί τον θεωρώ παίκτη διαφοράς στην Ελλάδα, οπότε δεν ξέρω αν θέλω να ισχύει η όχι το δημοσίευμα.

Οι ΑΡΔ σε καθε χώρα ΑΡΔ ειναι, μπορει απλά να γράφουν μια παπαρια επειδη το ειδαν στην Σπορντει

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Οι ΑΡΔ σε καθε χώρα ΑΡΔ ειναι, μπορει απλά να γράφουν μια παπαρια επειδη το ειδαν στην Σπορντει

Η μπορεί να τους έδωσε την είδηση Ο Μέντες απλά για να γράψουν.... 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Stylianopoulos said:

Τα καλά νέα δεν είναι η πώληση Μάνταλου την οποια γνωρίζαμε καιρό .. αλλά η χθεσινή αθωωτική απόφαση για τον μεγάλο απο αμερικανικό δικαστήριο (υπόθεση υπ.κεφαλαίων AMPNI) .

Ήταν μια τεράστια απόφαση πρώτιστα σε προσωπικό επίπεδο για τον μεγάλο .. αλλά ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και για την ΑΕΚ .Ακόμα και να μη τον συμπαθείτε δείτε έμμεσα τι μεγάλες προεκτάσεις έχει για την ομάδα μας η αθώωση αυτή.. και θα καταλάβετε .   Δε μπορώ να επεκταθώ περαιτέρω (εκτός αν βάλετε όλοι λάιξ και γλυκαθεί το είναι μου) (και να βάλετε όλοι λάιξ & πάλι δε μπορώ να επεκταθώ)

 

 

 

 

πάντως Στυλ καποιοι κομητες κλέβουν τα ίνφος σου και το παίζουν ινσάιντερς σε άλλα φόρουμς :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, yiannis_21 said:

πάντως Στυλ καποιοι κομητες κλέβουν τα ίνφος σου και το παίζουν ινσάιντερς σε άλλα φόρουμς :D

ΠΟΙΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ;

ΞΕΡΑΣΤΕ ΤΑ ΟΛΑ ΜΟΥΝΑΚΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Λιβάγια μπορεί να φέρει καλή πρόταση από το εξωτερικό, από ευρώπη ίσως όχι τόσο υψηλή όσο θα ηθελε η ΑΕΚ, μου κάνει δε εντύπωση που δεν έσκασε καμία από Κατάρ, Ντουμπάι κλπ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, amd said:

1 μηνα πισω ειναι το συγκεκριμμενο δημοσιευμα 

η ΑΕΚ πουλαει τον Ολιβειρα με την ρητρα του 6Μ η με 5,5Μ αν ο ολιβειρα παραιτηθει του 10% που εχει να λαμβανει

φυσικα ολα αυτα ειναι στην θεωρια η πραξη λεει οτι για τον ολιβειρα απορριφθηκαν 4,5Μ το χειμωνα στο μιλητο ποτε στο γραπτο

 

Έχεις καμία πληροφορία τι παίζει με την ανανέωση? Γιατί για λιβαγια ψιλό διαβάζουμε για τον Ολιβέιρα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, yiannis_21 said:

πάντως Στυλ καποιοι κομητες κλέβουν τα ίνφος σου και το παίζουν ινσάιντερς σε άλλα φόρουμς :D

Ναι μου το έστειλαν και σε σκρινσοτ.  Δεν είναι η πρώτη φορά .  Κόπι πέιστ ο συγκεκριμένος το χει ξεσκίσει .

Μωρή Σουζάνα γράψε και ένα ''πήρα την είδηση για τον μεγάλο απο το kitrinomavro''

  • Δικεφαλάκι 13
Link to comment
Share on other sites

Μεταξυ μας η είδηση για τον μεγάλο όπως είπε ο Στυλ είναι σημαντικότερη και από την πώληση ενός παιχτη. Πιστευω θα αλλάξουν κάποια πράγματα και τημ λειτουργία της Ομάδας. Είχα γράψει και γω κάποια στιγμή για αθωωτική εισήγηση εισαγγελέα. Και μου έλεγαν ότι δεν λέει κάτι αυτό. Μακάρι να ξεμπερδεψε να δουμε πραγματακια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τωρα διάβαζα οτι είχαν χάσει την υπόθεση προ μηνός πρωτόδικα οι συκοφάντες του Τίγρεως και έκαναν έφεση. Απο ότι φαίνεται έχασαν και στην έφεση οπότε νέα μέρα ξημερώνει δεν χρειάζεται πλέον πλοιο στα στενά του Βοσπόρου. Αν είχε βγει νωρίτερα η απόφαση οι κακές οι γλώσσες θα πουν οτι θα είχαμε κάνει κανονικά την ένσταση. Δεν υιοθετώ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

γυρισε ο ψιψινος απο τις διακοπες και πηγε στα γραφεια τωρα θα μαθει την αληθεια τι πληρωσαμε για ινσουα και χνιντ και θα παθει εγκεφαλικο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Τα καλά νέα δεν είναι η πώληση Μάνταλου την οποια γνωρίζαμε καιρό .. αλλά η χθεσινή αθωωτική απόφαση για τον μεγάλο απο αμερικανικό δικαστήριο (υπόθεση υπ.κεφαλαίων AMPNI) .

Ήταν μια τεράστια απόφαση πρώτιστα σε προσωπικό επίπεδο για τον μεγάλο .. αλλά ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και για την ΑΕΚ .Ακόμα και να μη τον συμπαθείτε δείτε έμμεσα τι μεγάλες προεκτάσεις έχει για την ομάδα μας η αθώωση αυτή.. και θα καταλάβετε .   Δε μπορώ να επεκταθώ περαιτέρω (εκτός αν βάλετε όλοι λάιξ και γλυκαθεί το είναι μου) (και να βάλετε όλοι λάιξ & πάλι δε μπορώ να επεκταθώ)

 

 

 

 

Δοξάζω

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×