Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Πολύ καλή προσθήκη. Κάπου πήρε το ματι μου ότι τον ήθελε και ο ποακ και οτι δεν τον νιάζουν τα λεφτά.

Το να μην νιάζουν έναν παίκτη τα λεφτα αναδεικνύεται από τους ΑΡΔ ως ύψιστο πλεονέκτημα, είναι φοβερο!

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ σα να αδυνάτισε ο Ίλια, ήταν λίγο μπόμπος στα μάγουλα πριν λίγους μήνες. Είχε δουλειά φέτος και δεν κατέβηκε Κρήτη να τον μπουκώνει η πεθερά. 

 

safe_image.jpg.ec1fee7c821bb2118b630a0eb6652e38.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Εγω λεω ηρθε ο ΑντιΟλιβειρα, εδω ειμαστε να το δουμε 

αν φυγει ο ολιβειρα θα ερθει και αλλο φορ σιγουρατζα μπορει οχι με συμβολαιο 1.2 αλλα με μεγαλο συμβολαιο 

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να χει επιτέλους αποκτούμε παίχτη που σκοράρει και με το κεφάλι, είναι δυνατός και ξέρει και μπάλα..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα ήρθε ως αντί Αραουχο αλλά έτσι όπως πάμε μπορεί να αλλάξουν τα πάντα.

Καλοριζικος. Εγω ειμαι θετικός με την μεταγραφή, αν είναι όπως τον θυμόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, yiannis_21 said:

@enck1 η Πυθία πιο εύκολα τα βγαζε :D

Άκουσες στο ράδιο ότι περιμένουμε πρόταση ΚΑΙ για άλλον παίχτη της ΑΕΚ;

Και οι δυο προτασεις για τον αρχηγο ειναι. Και τις δυο θα τις κανει αποδεκτες ο Προεδρας, δε χαλαει χατηρια. Και στους 2 θα τον πουλησει μετα τον τελικο και το Γεναρη θα τον στειλουν αρον αρον πισω δανεικο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hades said:

Ήρθε ως αντιγιακουμακης η ως αντιαραουχο είναι το θέμα 

Γιατί διαβάζαμε ότι ψάχνουν φορ που μπορεί να παίξει και δεξιά 

Είναι ο καριμ αυτό που ψάχναμε; θα φέρουμε και άλλο φορ; 

Τι αντιγιακουμακης μωρε? κι ο ιατρουδης γιατι ηρθε?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aris2168 said:

Και οι δυο προτασεις για τον αρχηγο ειναι. Και τις δυο θα τις κανει αποδεκτες ο Προεδρας, δε χαλαει χατηρια. Και στους 2 θα τον πουλησει μετα τον τελικο και το Γεναρη θα τον στειλουν αρον αρον πισω δανεικο.

Ετσι θα κανει τον μανταλο δακτυλιο μια εδω μια εκει και στο τελος δανεικος εδω

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, amd said:

αν φυγει ο ολιβειρα θα ερθει και αλλο φορ σιγουρατζα μπορει οχι με συμβολαιο 1.2 αλλα με μεγαλο συμβολαιο 

εγω δεν εχω ιδεα βεβαιως, αλλα εχω μια σιγουρια οτι οποιος και να φυγει, θα τον αντικαταστησουν τιμια.

Link to comment
Share on other sites

Αρκετες πιθανοτητες και για προσθηκη Τ/Φ. Ειπαμε ειναι κριμα αν γινουν ολες οι υπολοιπες κινησεις να μην κλεισεις το ροστερ με εναν δυνατο Τ/Φ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιστεύω ότι ο Ανσαριφάρντ αν είναι όπως τον θυμόμαστε τον έχει τον Ολιβέιρα ο οποίος έχω ξαναπεί δεν με ψήνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

Αρκετες πιθανοτητες και για προσθηκη Τ/Φ. Ειπαμε ειναι κριμα αν γινουν ολες οι υπολοιπες κινησεις να μην κλεισεις το ροστερ με εναν δυνατο Τ/Φ.

Tyfekioforos pezikarios? 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Νέλσον είναι παικταράς, πιο πολλή με προβληματίζει η συνεργασία με μάρκο. Πιο πολλή ένα επιθετικό που και να παίζει συνδιαστικο ποδόσφαιρο αλλά και να χωνεται στη περιοχή για να πιάσει ριμπάουντ ασιστ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Νέλσον αλλά πολύ ατομιστής 

Έτσι όπως όμως είμαστε τώρα οι - αναντικατάστατοι προς το παρόν - παίχτες που δεν θέλω να φύγουν ανεξάρτητου τιμήματος  είναι οι εξής

Λιβάγια 

.......

......

Και όσοι ήρθαν , να τους δούμε πρώτα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάλι χωράνε όλοι στο 4-3-1-2 παντως που δεν δοκιμάζει ο προπονητης.

Γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ αποδέχθηκε σήμερα την πρόταση των 4,5 εκατ. της Αλ Νασρ και ο αρχηγός της Ένωσης αναμένεται να ταξιδέψει άμεσα στη Ντουμπάι για να ολοκληρώσει τη μεταγραφή.

Με την εξέλιξη αυτή, ο Μάνταλος δεδομένα δεν υπολογίζεται για τον τελικό Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό την Κυριακή (21:00).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, o αντικαταστάτης του Μάνταλου πρέπει να μπορεί να προσφέρει στην ομάδα τουλάχιστον όσα έδινε ο Μανταλος σε αριθμούς: 40 συμμετοχές 11 γκολ και 13 ασίστ (40 9 10 πέρσι, 41 7 10 το 16/17). Δεν τα λες και λίγα, μακάρι να μην είναι αγωνιστική απώλεια και ο αντικαταστάτης να είναι αλήτης τύπου Σκόκο. Α...και να ξέρει να βαράει κόρνερ και στημένα ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Να δούμε τώρα ποιον θα βρίζουμε αν χάσουμε και το φετινό κύπελλο 

Ευκολακι
Τον Μπακακη

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×