Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Just now, Vargas21 said:

Μπακάκης ο αρχηγός στην μετά εποχή Μάνταλου. Έλληνας να νιώθει . Lol

Χαχα ούτε για πλάκα

Μπακακης μεταγραφή στην ... Ομόνοια τον Γενάρη 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Χαχα ούτε για πλάκα

Μπακακης μεταγραφή στην ... Ομόνοια τον Γενάρη 

 

Αυτή την στιγμή μαζί με Μάνταλο και Σιμόες ειναι οι αρχηγοί; 

Άρα κάποιος τον ψήφισε 

Link to comment
Share on other sites

εναλλακτικη του καστανου ειναι ο Christian D'urso 23 ετων ιταλος ειχε περασει πριν 1,5 χρονο απο τον απολλωνα σαν δανεικος απο την Ρομα τοτε

8αρι καθαρο με καλη πασα φετος επαιξε στην Citadella με 28 ματς και 4 γκολ

20-158934-christian-d-urso.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Ο Μαρκο δεν κανει για αρχηγος, αλλά για αστέρας.

Τσιγκρίνσκι 

καποιος που να παιζει ?

στην διαπραγματευση που θα γινει την Παρασκευη με τον Λιβαγια και θα του γινει η προταση για νεο 3ετες συμβολαιο με αποδοχες πανω απο 1Μ καθαρες θα του δωθει και η επιλογη του περιβραχιονιου 

 

Link to comment
Share on other sites

φατσικα και σε ουμπαλα ταιριαζει για αρχηγος, αλλα με τα νευρα που εχει δεν κανει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φανηκε οτι η ομαδα ειχε ολοκληρωσει το κυκλο της οταν μετα το ματς με τη μπενφικα ειμασταν για τα χωραφια. 
Κατι για τον παοκ τωρα. Διαβαζω και ακουω οτι ειναι σε οριακο σημειο με το ffp. Ομως ειπε και ο μοντ, ουτε εγω μπορω να χωνεψω οτι τους χαρισαμε ετσι την συνεχεια της υπαρξης τους. Αμα ειχαμε κανει ενσταση, τους εξαφανιζαμε για την επομενη τριετια...

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

φατσικα και σε ουμπαλα ταιριαζει για αρχηγος, αλλα με τα νευρα που εχει δεν κανει.

Να είσαι διαιτητής γκρικ σουπερλιγκ και να σου έρχονται για qq Λιβάγιας, Βράνιες και τυνήσιος Αλκαίντας. Θα απορείς αν πέθανες και είσαι στις πύλες του παραδείσου βλέποντας από πίσω τους Τσιγκρι με φωτοστέφανο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

θέλουμε ενα 8άρι box2box με τελικές και ενα ακόμα 6άρι σκύλο με καλή πάσα και να σπρώξουμε σιμαο 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Φανηκε οτι η ομαδα ειχε ολοκληρωσει το κυκλο της οταν μετα το ματς με τη μπενφικα ειμασταν για τα χωραφια. 
Κατι για τον παοκ τωρα. Διαβαζω και ακουω οτι ειναι σε οριακο σημειο με το ffp. Ομως ειπε και ο μοντ, ουτε εγω μπορω να χωνεψω οτι τους χαρισαμε ετσι την συνεχεια της υπαρξης τους. Αμα ειχαμε κανει ενσταση, τους εξαφανιζαμε για την επομενη τριετια...

δεν ξεπλενεται αυτο που εγινε δυστυχως. και ΟΥΔΕΙΣ μπορει να πιστεψει οτι εγινε απο "αποψη".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι για αρχηγος ο Λιβαγια. Κανονικα θα επρεπε να ναι ο Ιησους αλλα δεν θα ναι βασικος του χρονου οποτε Μαρκο. Και ο καλυτερος παιχτης μας ειναι και ηγετης ειναι και αρρενωπος και εμφανισιμος και δεκαρι. Κομπλε ολα. ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Kevin Stöger λιγουρευστε;

πολυ αλλα το θεωρω απιθανο να μην καταληξει σε γερμανικη ομαδα με καλα λεφτα 

Link to comment
Share on other sites

Ανατριχίλα posts @Stylianopoulos. Είμαι κατά της πρότασης για κλειδωμένο αποκλειστικό topic, θα είναι σα να βλέπεις τελικό chL χωρίς φιλάθλους στις κερκίδες.

(χωρίς πρόθεση να μειώσω συνεισφορές λοιπών εξαιρετικών φορουμιτών σε θέματα ενημέρωσης όπως @amd)

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω ξαναπει πως φετος Κυπελλο και Ευρωπη εχω ξεγραψει ενω η χρονια θα ναι μεταβατικη οπως φαινεται και σε αναζητηση νεων σταθερων. Επειδη ομως εχω εμπιστοσυνη σε προπονητη και ΤΔ εχω προθεση να στηριξω. Φυσικα το οτι ειναι μεταβατικη η χρονια δεν σημαινει να τερματισουμε στους -32 βαθμους. Αλλα οτιδηποτε απεχει μονοψηφιο αριθμο βαθμων απο την κορυφη στο τελος της σεζον καθιστα την χρονια πετυχημενη. Εαν φυσικα μπουμε ομιλους η χρονια ειναι εξ ορισμου πετυχημενη με το καλημερα. Οπως και να χει φανταζει να εχουμε προοπτικη για κατι φρεσκο.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Kevin Stöger λιγουρευστε;

Εχει 2 χιαστούς νομίζω οπότε είναι επιπέδου ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Εχει 2 χιαστούς νομίζω οπότε είναι επιπέδου ΑΕΚ!

πολυ ωραιος παιχτης και μπορει να παιξει και 2-3 αν παραστει αναγκη 

εγω θα τον επαιρνα με κλειστα ματια 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

πολυ ωραιος παιχτης και μπορει να παιξει και 2-3 αν παραστει αναγκη 

εγω θα τον επαιρνα με κλειστα ματια 

Πολυ καλός είναι πλάκα κάνω. Μακάρι. 

Link to comment
Share on other sites

Η χρονιά θα είναι επιτυχημένη σε πρώτη φάση εάν μπούμε ομίλους 

Το κυπέλλου έτσι όπως έχει εξελιχθεί είναι σχετικά ... Αδιαφορο 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Η χρονιά θα είναι επιτυχημένη σε πρώτη φάση εάν μπούμε ομίλους 

Το κυπέλλου έτσι όπως έχει εξελιχθεί είναι σχετικά ... Αδιαφορο 

Καθόλου αδιάφορο δεν είναι και ελπίζω οι δικοί μας, να μην το βλέπουν σαν αγγαρεία και να έχουν ασχοληθεί με τα γύρω-τριγύρω!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ δυσκολο φετος να μπεις Ευρωπη. Αν ηθελες επρεπε να κυνηγησεις 2η θεση που σου δινει διπλη ευκαιρια. Επελεξες ομως να την χαρισεις στον ΠΑΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, aris2168 said:

Απο που προκυπτει ο αυστριακος? Απλα αρεσει στον μπουκο?

Λάτρης του Σούμπερτ. Μόνο πιότητα. Μάθετε μπαλίτσα απολίτιστοι ΑΕΚτζήδες ??

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλει ο μεγαλομέτοχος να χαθει ο πυλωνας μπαογκ και για λόγους ανταγωνισμού με τον γαυρο και για τον δικό του Πάμε στοίχημα. .ξεχνατε που είχε δηλώσει ότι κάθε χρόνο θέλει αλλον πρωταθλητη. 

Φέτος αν γίνουν οι κινησεις παιζω ΑΕΚ κατάκτηση. Εκτός αν το χαρισει στον Αλαφουζο

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bukowski said:

Πολυ δυσκολο φετος να μπεις Ευρωπη. Αν ηθελες επρεπε να κυνηγησεις 2η θεση που σου δινει διπλη ευκαιρια. Επελεξες ομως να την χαρισεις στον ΠΑΟΚ.

Αν παίζαμε τη ζάρια ότι γίνεται τώρα θα ήταν απαγορευμένο για να έχεις ( τις όποιες ) πιθανότητες πρόκρισης 

Σίγουρα βέβαια θα έχεις βάλει κοτρώνα πάνω από τους Βου 

Προσωπικά πάντως , προτιμώ να φτιάξουμε ομάδα κανονική να φχαριστιομαστε 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×