Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Αυτό με την απαγωγή Κωστή, ότι είχε έρθει για τον γαυρο και τον πεισαμε στο αεροδρόμιο να αλλάξει άποψη, είχε γραφτεί μεταφορικά . Γιατί τι απαγωγή με 4 χιλιάδες κόσμο να τον περιμένει ως σίγουρο απόκτημα. Απλά νομίζω ότι τότε όσο και αν φαίνεται απίστευτο τα χε χώσει ο Μελ. για να κάνει ρελανς για την απώλεια Αλεξανδρη, ενώ και ο ίδιος ο Χρήστος είχε προτιμήσει ΑΕΚ ζητώντας λιγότερα από όσα μπορούσε. Και βγήκε η "απαγωγή" για να τονιστεί ότι τον πήραμε μέσα από τα χέρια του γαυρου. 

Link to comment
Share on other sites

Πάμε για απόσυρση ενδιαφέροντος.

Επικοινωνιακά το χειριστηκαμε σαν πρωτάρηδες και αργήσαμε στην τελική πρόταση γιατί το συνδέσαμε με την παραχώρηση Βερντε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Πάμε για απόσυρση ενδιαφέροντος.

Επικοινωνιακά το χειριστηκαμε σαν πρωτάρηδες και αργήσαμε στην τελική πρόταση γιατί το συνδέσαμε με την παραχώρηση Βερντε.

Pesmou mia fora pou epikoinoniaka dosame resital.

Link to comment
Share on other sites

Ο γαύρος δεν πιστεύω ότι ενδιαφέρεται πραγματικά. Σπάσιμο κάνει. Το θέμα είναι να το χειριστούμε έξυπνα 

Link to comment
Share on other sites

2η ξενερα μετά από αυτή του Μάνταλου. 

Πάνω που πας λίγο να ψηθεις τρως τη χλαπατσα. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι επικοινωνιακή η ήττα ,στα @@ μας αν το περάσουν έτσι οι Καρπετοπουλοι .. αν λέω αν τελικά δεν έρθει η ηττα ειναι πραγματική, πρακτική και αγωνιστική μιας και ο Καρέρα τον ήθελε κάργα για κολώνα της ΑΕΚ του χρόνου . Τον πιστεύει τον συγκεκριμένο.

Επισης αν τελικα δεν έρθει σημαίνει πως κάποιος που έτρεχε το θέμα μάλλον κοιμήθηκε τον ύπνο του δικαίου και δεν το τελειωσε μιας και το πρωί ένας απο τους δυο ανθρώπους που έχει δίπλα του ο Μελ ..καθοδον για Βόλο με διαβεβαίωνε πως το θέμα εχει κλείσει.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Ο γαύρος δεν πιστεύω ότι ενδιαφέρεται πραγματικά. Σπάσιμο κάνει. Το θέμα είναι να το χειριστούμε έξυπνα 

Προσωπικά αδυνατω να πιστέψω ότι φτάσαμε σε τέτοια πρόταση. Και το 1,5 πολύ μου φάνηκε, αλλά το έχεις ξαναδώσει οπότε κάπως το δέχτηκα.

Πρέπει να ματσαρεις τώρα τα 3Μ του επενδυτή και να παίξεις μπαλιτσα με τα μανατζερια, δλδ σε ένα γήπεδο που με τον Πάμπλο είσαι 4 γκολ πίσω πριν σφυρίξει ο ρεφερι.

Το μόνο θετικό από την επερχόμενη αρνητική τροπή της υπόθεσης, ότι επιτέλους πηγες κι έπαιξες μπαλιτσα εκεί που δεν τολμούσες καν να σκεφτείς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Γιατι τετοια απΑγοητευση; αποσυρθηκαμε;

Γιατι ειπε ο Νικοβλακοπουλος οτι ο γαυρος ειναι πιο κοντα και δεν παραταει την υποθεση. Και γιατι ξερουμε ΟΛΟΙ οτι δεν μαπινουμε σε πληστειριασμους + οτι ο χοντρος θα χωσει κατι παραπανω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Γιατι ειπε ο Νικοβλακοπουλος οτι ο γαυρος ειναι πιο κοντα και δεν παραταει την υποθεση. Και γιατι ξερουμε ΟΛΟΙ οτι δεν μαπινουμε σε πληστειριασμους + οτι ο χοντρος θα χωσει κατι παραπανω 

Α επειδη το πε ο Νικοβλακοπουλος; Νταξ γιατι προς στιγμης αγχωθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βγήκε ο βλαμμένος Νικολακόπουλος κ είπε "το πάνω χέρι " αυτόματα δεν έχουμε ελπίδες!??

Υπομονή και όχι υστεριες.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Α επειδη το πε ο Νικοβλακοπουλος; Νταξ γιατι προς στιγμης αγχωθηκα.

Εγω δεν ακουω τον βλακα.Πιστευω εις εναν και μοναδικο Στυλιανοπουλο. Οταν ομως απο παντου βγαινει αυτη η αισθηση δεν θελει και πολυ ο υπεροχος λαος μας για να μας παρει απο κατω

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι τον ηθελε ο γκαιη απο την αρχη κ μπηκαμε στη φαση να του ανεβασουμε το κασε..... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Δεν έχω ακούσει και δεν έχω διαβάσει Νικολοβλάκα εδώ και 10 χρόνια.

Μιλαμε για γλιτσας ολκης. Δεν μπορω να τον ακουσω ουτε λεπτο. Υποτακτικος, οσφεοκαμπτης , γλυφτης και ολα τα κακα επανω του . Ευτυχως δεν τον ακουω εδω πανω. Προτιμω τους στραβοστομηδες

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Εγω πιστευω οτι τον ηθελε ο γκαιη απο την αρχη κ μπηκαμε στη φαση να του ανεβασουμε το κασε..... 

Εδώ κι ένα μήνα είχε ρωτήσει τα τι και πως.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Εγω δεν ακουω τον βλακα.Πιστευω εις εναν και μοναδικο Στυλιανοπουλο. Οταν ομως απο παντου βγαινει αυτη η αισθηση δεν θελει και πολυ ο υπεροχος λαος μας για να μας παρει απο κατω

Απο που αλλου βγηκε η αισθηση αυτη; Κοιτα εντελως μεταξυ μας τωρα, αν ο γαυρος δωσει παραπανω απο 2,5m για το 60% του παιχτη δηλαδη τον αξιολογει πανω απο 4,2m ε ΟΚ ας τον παρει. Προσωπικα αμφιβαλω αλλα θα δουμε. Αυτο που θεωρω σιγουρο ειναι πως ο γαυρος μπορει να δωσει καλυτερα λεφτα απο αποψη δοσεων κτλ. Απο την αλλη ο παιχτης προτιμαει ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Απο που αλλου βγηκε η αισθηση αυτη; Κοιτα εντελως μεταξυ μας τωρα, αν ο γαυρος δωσει παραπανω απο 2,5m για το 60% του παιχτη δηλαδη τον αξιολογει πανω απο 4,2m ε ΟΚ ας τον παρει. Προσωπικα αμφιβαλω αλλα θα δουμε. Αυτο που θεωρω σιγουρο ειναι πως ο γαυρος μπορει να δωσει καλυτερα λεφτα απο αποψη δοσεων κτλ. Απο την αλλη ο παιχτης προτιμαει ΑΕΚ. 

Οταν μια υποθεση αργει και ακους οτι ενω εχεις συμφωνησει σε ολα με τον παικτη και βγαινουν και λενε οτι το παμω χερι ο γαυρος και επειδη εχουμε καει με τα σεναρια ειναι λογικο να υπαρχει απαισιοδοξια.  Και δεν το λεω προσωπικα. Εγω θα πανηγυρισω μονο οταν δω υπογραφες και παρουσιαση. Ποσες φορες ειπαμε να χαρουμε μονο με το ακουσμα και στο τελος παιρναμε τα "γνωστα κερασακια"?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, CHⓇIS said:

Αρα τους γαμησαμε.... 

Ο,ΤΙ και να γίνει η ΑΕΚΑΡΑ γαμάει το ολυμπιακάκι. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δε μου προκύπτει από κάπου ότι ο παίκτης προτιμάει ΑΕΚ από μακεδο.

Επαγγελματίας είναι, τα ίδια λεφτά τουλάχιστον θα πάρει, το ίδιο υπολογίζεται ως μονάδα και από τους δύο διεκδικητές και θα παίξει και Τσάμπιονς Λιγκ.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vargas21 said:

Οταν μια υποθεση αργει και ακους οτι ενω εχεις συμφωνησει σε ολα με τον παικτη και βγαινουν και λενε οτι το παμω χερι ο γαυρος και επειδη εχουμε καει με τα σεναρια ειναι λογικο να υπαρχει απαισιοδοξια.  Και δεν το λεω προσωπικα. Εγω θα πανηγυρισω μονο οταν δω υπογραφες και παρουσιαση. Ποσες φορες ειπαμε να χαρουμε μονο με το ακουσμα και στο τελος παιρναμε τα "γνωστα κερασακια"?

Κοντεύει 8ωρο που γνωστοποιησες ότι πηγές από τα 2Μ στα 2,5 και το μόνο νεώτερο είναι ότι ο επενδυτής δίνει 3.

Ούτε καν ευχαριστούμε δε σου είπαν οι Εβραίοι.

Θα είναι τεράστια έκπληξη και νίκη αν τελικά τον αποκτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×