Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Ο κρικρις είναι βαρύ κορμί κ χρειάζεται συνεχόμενα παιχνίδια για να βρει ρυθμο,δεν είναι του πεταματου αλλά δεν είναι κ για να βασίζεται όλη η μεσαία γραμμή πάνω του.

Όταν τελειώσει το συμβόλαιο του ευχαριστούμε κ γεια σας βέβαια.

Αν τελικά πάρουν ένα χαφ, καλό θα ήταν να κοιτάξουν ψηλό που να μπορεί να παίξει καλουτσικα κ στο 6 κ στο 8.

 

Link to comment
Share on other sites

Αφου λετε αρκετοι οτι χρειαζομαστε 6αρι παικταρα (οχι πως διαφωνω) σημειωστε οτι ο Ιτουρασπε ειναι ελευθερος. 31 χρονων.

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο αναλογες προσθηκες και στις υπολοιπες θεσεις.

Οσον αφορα οτι τον εκοψε ο Μαρτινς, ο φιλος εδω εχει αντιθετη αποψη.


Antonis Oikonomidis
@antoikonomidis
·
57 λ
Τα πόσα στην Μπεϊτάρ, από χτες εδώ ?

Ο Γκαρσία έρχεται για να υπογράψει 5ετες, έναντι 2,35Μ συνολικά. 

(Btw, μετά την απόφαση του παίκτη, ο Ολυμπιακός έκανε νέα καλύτερη πρόταση: 

2,6Μ fix+400k μπόνους σε Μπεϊτάρ. 

4ετες σε παίκτη, 2Μ συνολικά. 

Προφανώς, δεν άλλαξε τπτ).

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Επίσημο: Παίκτης της ΑΕΚ ο Λιβάι Γκαρσία

Η Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ ανακοίνωσε την συμφωνία με την ΑΕΚ για τον Λιβάι Γκαρσία

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vargas21 said:

Επίσημο: Παίκτης της ΑΕΚ ο Λιβάι Γκαρσία

Η Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ ανακοίνωσε την συμφωνία με την ΑΕΚ για τον Λιβάι Γκαρσία

Τωρα παρτε ΧΑΦΑΡΑ και ΣΤΟΠΕΡΑΡΑ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Κατι μου λεει οτι ο Κρστσιτς ειναι τελικα ο ενας χαφ που θα φυγει.

Οσο πιο γρηγορα γινεται ομως γιατι σε 10 μερες εχουμε προκριματικο.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Κατι μου λεει οτι ο Κρστσιτς ειναι τελικα ο ενας χαφ που θα φυγει.

Θα κρεμάσει παπούτσια 

Link to comment
Share on other sites

Έχω εντυπωσιαστεί από τη μεταγραφή Λιβάι Γκαρσία. Ως τώρα, τα εξτρέμ που φέρνανε ήταν στρουμφάκι mode, κάτω του 1.65, στο πρώτο τζατζάρισμα χυνόντουσαν στο γρασίδι, ενώ όταν πλησίαζαν το τέρμα κλείνανε τα μάτια. Η νέα μας μεταγραφή μοιάζει κανονικό σύγχρονο εξτρέμ. Γρήγορος, ψηλός, δυνατός, δεν πέφτει εύκολα, σουτάρει από παντού και δε φοβάται να πάει στο ένας με ένα. Δεν ξέρω πόσο αποτελεσματικός είναι, αλλά τα άλλα του στοιχεία είναι τεράστιο upgrade για τα δεδομένα της ΑΕΚ. Μακάρι να φέρουν και δυο τρεις ακόμα κανονικούς ποδοσφαιριστές, μήπως και σωθεί τίποτα φέτος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 generation said:

Έχω εντυπωσιαστεί από τη μεταγραφή Λιβάι Γκαρσία. Ως τώρα, τα εξτρέμ που φέρνανε ήταν στρουμφάκι mode, κάτω του 1.65, στο πρώτο τζατζάρισμα χυνόντουσαν στο γρασίδι, ενώ όταν πλησίαζαν το τέρμα κλείνανε τα μάτια. Η νέα μας μεταγραφή μοιάζει κανονικό σύγχρονο εξτρέμ. Γρήγορος, ψηλός, δυνατός, δεν πέφτει εύκολα, σουτάρει από παντού και δε φοβάται να πάει στο ένας με ένα. Δεν ξέρω πόσο αποτελεσματικός είναι, αλλά τα άλλα του στοιχεία είναι τεράστιο upgrade για τα δεδομένα της ΑΕΚ. Μακάρι να φέρουν και δυο τρεις ακόμα κανονικούς ποδοσφαιριστές, μήπως και σωθεί τίποτα φέτος.

Απο το βιντεο δειχνει πραγματικα πολυ καλος. βεβαια και του βερντε τα βιντεο καλα ηταν ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα εχει μεγαλο συν οτι ειναι ψηλος και αθλητικος/δυνατος και αρκετα γρηγορος.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τέλος του μήνα ποντάρω ότι θα γίνει προσπάθεια να φύγουν Μάνταλος, Κριστισιτς, Μπακακης, Ολιβέιρα 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Απο το βιντεο δειχνει πραγματικα πολυ καλος. βεβαια και του βερντε τα βιντεο καλα ηταν ?

Ναι, αλλά ήταν στρουμφάκι...Αυτός δείχνει κανονικός αθλητής, όχι τιτίκα.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι αν θα εχει στοιχειωδη τακτικη παιδεια να μην ειμαστε αεροδιαδρομος απο τα δεξια. Ο παιχτης για να παιξει στο μαξιμουμ θελει σοβαρο παιχταρα μπακ πισω του να χουν χημεια.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Το θεμα ειναι αν θα εχει στοιχειωδη τακτικη παιδεια να μην ειμαστε αεροδιαδρομος απο τα δεξια. Ο παιχτης για να παιξει στο μαξιμουμ θελει σοβαρο παιχταρα μπακ πισω του να χουν χημεια.

Bakakis.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαστε 2 παιχτες με αυτα τα χαρακτηριστικα (υψος/δυναμη) ΚΑΙ στον αξονα, στοπερ και χαφ. Και επιβαλεται αντικατασταση Μπακακη με αθλητη επισης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×