Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

19 minutes ago, agelos said:

αν θυμάμαι καλά, μέγας θαυμαστής του Ουκρανού ήταν ο @The Magician.

Καλα ο Ματζισαν πεθαινε για Σαχλαμαρινο ενω και τον Τζαβελλα τον λιγουρευοταν αν θυμαμαι καλα, οποτε μαλλον πρεπει να ανησυχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Βιειρινια για αντιΛιβαγια πως σας φαινεται;

Θέλουμε και βάθος στα CF

Κλάους καλώς ήλθες

Link to comment
Share on other sites

---------------------Μεταγραφή

Μεταγραφή----Βρανιες---Τζιζας/Χνιντ----ινσουα

----------------Σακχοφ-------Σιμανσκι

---------------------Μεταγραφή

-----Λεβι---------------------Λιβαια

--------------------Ολιβειρα

 

Με αυτή την ενδεκάδα, θα ήμουν ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι δεν προκυπτει απο καπου Βρανιες.
Αν κατσουμε να περιμενουμε Βρανιες θα παμε με Σβαρνα εως Γεναρη (και ποιος ξερει ποσους βαθμους μειον απο τη κορυφη;) στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

---------------------Μεταγραφή

Μεταγραφή----Βρανιες---Τζιζας/Χνιντ----ινσουα

----------------Σακχοφ-------Σιμανσκι

---------------------Μεταγραφή

-----Λεβι---------------------Λιβαια

--------------------Ολιβειρα

 

Με αυτή την ενδεκάδα, θα ήμουν ευχαριστημένος.

Θα ηθελα ενα ακομα εξτρεμ αντι για μεταγραφη 3ου χαφ, ετσι ωστε ο Λιβαγια να παει στην θεση του πισω απο τον φορ και να παιζει αλλος στα αριστερα. Επειδη ομως δεν βλεπω να γινεται προσθηκη κι αλλου εξτρεμ, ελπιζω να μας βγει ο Ενομπακαρε που εχω καλο προαισθημα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, agelos said:

---------------------Μεταγραφή

Μεταγραφή----Βρανιες---Τζιζας/Χνιντ----ινσουα

----------------Σακχοφ-------Σιμανσκι

---------------------Μεταγραφή

-----Λεβι---------------------Λιβαια

--------------------Ολιβειρα

 

Με αυτή την ενδεκάδα, θα ήμουν ευχαριστημένος.

Καταπληκτικο συστημα. Θα μαρκαρουν μεχρι ουτε την σεντρα. Το πιο απολαυστικο ολων βεβαια ειναι το "ΒΡΑΝΙΕΣ" αντι "ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ". Θα παρει πρωταθλημα στο Βελγιο ο Ογκνιεν, θα παιζει CL με Αντερλεχτ του χρονου και εμεις θα τον υπολογιζουμε κανονικοτατα στο ροστερ μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

ελπιζω να μας βγει ο Ενομπακαρε που εχω καλο προαισθημα.

Και αυτο το κραταμε.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, agelos said:

---------------------Μεταγραφή

Μεταγραφή----Βρανιες---Τζιζας/Χνιντ----ινσουα

----------------Σακχοφ-------Σιμανσκι

---------------------Μεταγραφή

-----Λεβι---------------------Λιβαια

--------------------Ολιβειρα

 

Με αυτή την ενδεκάδα, θα ήμουν ευχαριστημένος.

5 μεταγραφες σε 2 βδομαδες με μπατζετ τιγρη.

Οκ. Ναι ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καταπληκτικο συστημα. Θα μαρκαρουν μεχρι ουτε την σεντρα. Το πιο απολαυστικο ολων βεβαια ειναι το "ΒΡΑΝΙΕΣ" αντι "ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ". Θα παρει πρωταθλημα στο Βελγιο ο Ογκνιεν, θα παιζει CL με Αντερλεχτ και εμεις θα τον υπολογιζουμε κανονικοτατα στο ροστερ μας.

αμφισβητείς Στυλ; μίλα ρε!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

"σε χρόνο ρεκόρ"

Σχολιάζεις τώρα κάποιον που ελεγε

ειμαι υπέρ της ένστασης, αλλά τελικά ό,τι αποφασίσει ο πρόεδρος θα είναι το πιο σωστό. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Σχολιάζεις τώρα κάποιον που ελεγε

ειμαι υπέρ της ένστασης, αλλά τελικά ό,τι αποφασίσει ο πρόεδρος θα είναι το πιο σωστό. 

Να μην ξεχναμε και το "ανεξαρτητως αποτελεσματος στον τελικο, η ΑΕΚ θα ειναι κερδισμενη".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Δηλαδη ποσες πουτσες ακομα επρεπε να εχει ριξει ο Σακχοφ στους χαφ μας τα προηγουμενα χρονια, ωστε να μας ειναι ααφες σημερα πως ναι ειναι αναβαθμιση σοβαρη αν ερθει; Γιατι στο μεταξυ απ' οταν εφυγε τους ιδιους χαφ εχουμε.

στην πούτσα τον είχαν ταράξει η χαφ μας τον Σακχοφ... δες το ΑΕΚ ΠΑΟΚ 3 0 τι του κάνει ο αινταρεβιτς.... τον σιμοες δεν τον κοιτούσε καν στα μεταξύ μας. τραγικός παίχτης είναι ο Σακχοφ καμία αναβάθμιση σε σχέση με τους υπάρχοντες απλά μια ακόμα πολύ μέτρια λυση

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

στην πούτσα τον είχαν ταράξει η χαφ μας τον Σακχοφ... δες το ΑΕΚ ΠΑΟΚ 3 0 τι του κάνει ο αινταρεβιτς.... τον σιμοες δεν τον κοιτούσε καν στα μεταξύ μας. τραγικός παίχτης είναι ο Σακχοφ καμία αναβάθμιση σε σχέση με τους υπάρχοντες απλά μια ακόμα πολύ μέτρια λυση

Καλα επιασες τωρα κι εσυ παιχνιδι. Τους ειδαμε στους τελικους.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ο Σακχοφ ήταν παίχτης που και στον μποακ όταν ήταν διαφωνούσαμε αν θυμάστε. 
Εγώ πχ προς το τελος είναι που τον παραδέχτηκα, άλλοι είχαν ψιλό αρνητική κι άλλοι θετικη ή πολύ θετικη γνώμη.

Νομιζω ότι γενικά είναι επιπέδου (όχι στυλ) Γιόχανσον.

Link to comment
Share on other sites

Βέρντε ακόμα εδώ, Σιμαο το ίδιο, παιρνουνε Σάκχοφ.... Αρέσει στον τίγρη να ξοδευει τζάμπα λεφτά 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ η αποχωρηση Σακχοφ ηταν απο τους βασικους λογους που ο Ραζβαν σπαστηκε. Τον οποιο Ραζβαν λιγουρευοταν ο Ηθικος πριν παει στους Βουλγαρους. Καρερα για εσενα το λεω..

Link to comment
Share on other sites

με Χνιντ, τι παίζει; δεν έχω διαβάσει κάπου να "βγάζει μάτια στις προπονήσεις" κι έχω αρχίσει να ανησυχώ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

με Χνιντ, τι παίζει; δεν έχω διαβάσει κάπου να "βγάζει μάτια στις προπονήσεις" κι έχω αρχίσει να ανησυχώ.

Γενικα στις προπονησεις ματια βγαζουν οι παιχτες του Γιαννακη. Για του Ιλια δεν λεει στους ΑΡΔ ο Δηματος να γραψουν κατι.

d01c00e267d6fe93b0b6f748f5cb5c22.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καπαρώσει σφιχτά την τρίτη θέση στο πρωτάθλημα.

Στον έβδομο ουρανό όλοι αδέλφια!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με τις ανανεώσεις Ολιβέιρα και Λιβαγια στον αέρα, τα πάντα στο μεταγραφικό είναι ανοιχτά. Δλδ αν είναι να φύγουν κ οι δυο του χρόνου ελεύθεροι , γιατί να τους κρατήσεις φετοσ στο ρόστερ; Πρέπει να τους πουλήσεις να φέρεις άλλους. Ελπίζω να γίνεται δουλεια ...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, nikos said:

Παίδες ο Σακχοφ ήταν παίχτης που και στον μποακ όταν ήταν διαφωνούσαμε αν θυμάστε. 
Εγώ πχ προς το τελος είναι που τον παραδέχτηκα, άλλοι είχαν ψιλό αρνητική κι άλλοι θετικη ή πολύ θετικη γνώμη.

Νομιζω ότι γενικά είναι επιπέδου (όχι στυλ) Γιόχανσον.

καμία σχέση. ο Γιοχανσον είναι πολύ καλύτερος. δεν είναι καλός παίχτης ο συγκεκριμενος

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×