Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Αυτά περί επικοινιωνακών γκελ πως σχετίζονται με το μεταγραφικό σχεδιασμό της ομάδας; Ποτέ δεν το κατάλαβα.

Ο Σάκχοφ ως μικρό κομάτι του συνολικού παζλ που φτιάχνει η ομάδα μου δείχνει μικρή ως μεσαία αναβάθμιση από πέρσι, όπως όλες οι κινήσεις ως τώρα, με ανησυχητική εξαίρεση τη θέση τερματοφύλακα. Θα το δούμε συνολικά όταν λήξει η μεταγραφική. Εγώ λέω μακάρι να τον πάρουμε τον ουκρανό και μακάρι και να συνεχίσουμε τα ξηλώματα μέχρι τελευταία μέρα.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

κλείνοντας σε χρόνο ρεκόρ και την άλλη θέση που ήθελε άμεσα παίκτη η ομάδα

??????

Link to comment
Share on other sites

τα κοιταξα κι εγω. Ουσιαστικα ηταν μονιμως μια αλλαγη της Λετσε (που υποβιβαστηκε στην Ιταλια). Επαιζε μεν, αλλα ως αλλαγη.

 

στην Ελλαδα αφησε θετικο προσημο βεβεια, ο Λουτσεσκου τα πηρε στο κρανιο οταν εφυγε.

 

Παντα καταληγω στο οτι γενικα ειναι καλος, αλλα ηλιζα σε κατι ακομα καλυτερο. Θα κανει παρεα και με Τσιγκρινσκι παντως. ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον βαλαμε υψος στα χαφ μπορουμε τωρα να φερουμε εναν DM γρηγορο με καλη πασα και τρεξιματα χωρις αναγκη να ειναι Ντιοποειδες.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hoffman21 said:

στο transfermarkt παραπανω λεει. 1 γκολ 3 ασσιστ
image.png.78d70f6a310f2ce2c614b8f5e58b5517.png

Επισης δεν τον εχει σαν DM αλλα CM και ΑΜ.

Αν το ανοίξεις αυτό το αρχειάκι σου βγάζει τα λεπτά που έπαιξε κάθε αγώνα αναλυτικά

Link to comment
Share on other sites

σε άλλα νέα, βλέπω οι σφαλιαρες σε βου (Σακχοφ) και γκει (Λεβι) πάνε σύννεφο.

δώσε πόνο πρόεδρΑ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εφοσον βαλαμε υψος στα χαφ μπορουμε τωρα να φερουμε εναν DM γρηγορο με καλη πασα και τρεξιματα χωρις αναγκη να ειναι Ντιοποειδες.

του χρονου εννοεις, εκτος αν κανεις πλακα.

Link to comment
Share on other sites

Στα θετικα οτι δεν τραυματιζεται σχεδον καθολου. Εχει εναν αρκετα μεγαλο τραυματισμο το 2015 σχεδον 5 μηνες εξω και κανα δυο ακομη απο 10 μερες εκτος. Δεν ειναι δηλαδη Γαλανοπουλος, Σιμανσκι, Κριστισιτς που ο καθε ενας εχει τα θεματα του.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aussie said:

Στα θετικα οτι δεν τραυματιζεται σχεδον καθολου. Εχει εναν αρκετα μεγαλο τραυματισμο το 2015 σχεδον 5 μηνες εξω και κανα δυο ακομη απο 10 μερες εκτος. Δεν ειναι δηλαδη Γαλανοπουλος, Σιμανσκι, Κριστισιτς που ο καθε ενας εχει τα θεματα του.

καλά, σε μας ένας τραυματισμός είναι αρκετός...

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

του χρονου εννοεις, εκτος αν κανεις πλακα.

Θεωρω πως θα φυγει Σιμαο (επαιρνε ιδια λεφτα με Σακχοφ-κλαμα μαλακα Λυμπε) και θα γινει προσπαθεια να φυγει αλλος ενας. Σς αυτη την περιπτωση θα ερθει κι αλλος παιχτης στα χαφ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

την περιπτωση απλα να τον πηρε πισω ο Ιβαν πώς την βλεπετε? ?

απαπαπα χοντρο.

ντροπη. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Στα θετικα οτι δεν τραυματιζεται σχεδον καθολου. Εχει εναν αρκετα μεγαλο τραυματισμο το 2015 σχεδον 5 μηνες εξω και κανα δυο ακομη απο 10 μερες εκτος. Δεν ειναι δηλαδη Γαλανοπουλος, Σιμανσκι, Κριστισιτς που ο καθε ενας εχει τα θεματα του.

Το κραταμε αυτο το post.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

την περιπτωση απλα να τον πηρε πισω ο Ιβαν πώς την βλεπετε? ?

Εγω το εχω πει, για να μην καναμε ενσταση παιζει και να μας στηριξει ο Ιβαν για ανταλλαγμα σε ροστερ-μπατζετ κτλ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγω το εχω πει, για να μην καναμε ενσταση παιζει και να μας στηριξει ο Ιβαν για ανταλλαγμα σε ροστερ-μπατζετ κτλ. 

ο Γλύκος πού βόσκει;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×